Vraca li se Vosa na stare staze?

Locked
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Vraca li se Vosa na stare staze?

Post by mihailov »

Dosao sam na ideju da otvorim ovaj topik,jer ovakvu Vojvodinu mladje generacije nisu imale priliku da vide.Ova igra uliva nam nadu da mozemo u narednim godinama da vratimo titulu na Karadjordja,a ove godine i kup.Nismo izgubili od 11.novembra 2006,a od poslednjih 11 utakmica pobedili smo 10.Blago receno"pali"su zvezda i partizan,ofk-a,i mnostvo drugih klubova.Finansijska situacija u klubu je mnogo bolja,a atmosfera u timu na najvisem nivou.

MOZE LI VOJVODINA NA STARE STAZE?
Cika_toma

Post by Cika_toma »

Sto je zavisilo i zavisi od igraca, strucnog staba i uprave, za sada je uradjeno.

Znaci, ne da MOZE, nego, ako Bog, sreca i "sutra" daju, MORA!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8838
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Za sada ne izgleda lose, ali sacekajmo jos koju sezonu da vidimo kako ce se stvari dalje razvijati. Jer za povratak na staze stare slave nije dovoljna jedna dobra (polu)sezona, treba biti dobar u kontinuitetu i uterati strah u kosti protivnicima. U "onoj" Jugoslaviji je postojala takozvana velika cetvorka za koju su uglavnom sve titule bile unapred rezervisane ali je pored toga postojalo jos 2-3 stadiona gde su oni - i ne samo oni - uvek strepeli da dodju. Nas stadion je bio jedan od tih i tu su mnoga velika imena padala. Voleo bi da se vratilo to vreme kada nijednom timu u Evropi nece biti svejedno da dodje u Novi Sad...
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Radoye wrote:Za sada ne izgleda lose, ali sacekajmo jos koju sezonu da vidimo kako ce se stvari dalje razvijati. Jer za povratak na staze stare slave nije dovoljna jedna dobra (polu)sezona, treba biti dobar u kontinuitetu i uterati strah u kosti protivnicima. U "onoj" Jugoslaviji je postojala takozvana velika cetvorka za koju su uglavnom sve titule bile unapred rezervisane ali je pored toga postojalo jos 2-3 stadiona gde su oni - i ne samo oni - uvek strepeli da dodju. Nas stadion je bio jedan od tih i tu su mnoga velika imena padala. Voleo bi da se vratilo to vreme kada nijednom timu u Evropi nece biti svejedno da dodje u Novi Sad...



Apsolutno se slazem sa tobom,treba sacekati.Nas najveci problem je prelazni rok-tada mi gubimo pola tima i problemi se dalje razvijaju.Zato je bitno zadrzati stub tima,mozda prodati par igraca,ali ni slucajno neke igrace koji nose igru tima.Tu najpre mislim na Davidova,Despotovica,Pekarica,ali i na Tadica,Kacara,...Treba nam jos jedan napadac u tandemu sa Despotom.Sikimic je dobar fudbaler,ali...
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Tema je pokrenuta u pravo vreme.I, svi ćemo imati da kažemo po tom pitanju još nešto i, još nešto, i, i ...posle svog svakog posta.
Mislim da Vojvodina može da se vrati na staze stare slave samo ako je danas, na kalendaru koji visi u klupskim prostorijama, AVGUST 2007, umesto april 2007.
Nije najteže biti prvi, nego to ostati.Predsednik je ušao u Klub sa izuzetnom energijom i ambicijom i ostvario neverovatne rezultate.Koliko će mu je (pre)ostati za leto 2007, veliko je pitanje, ako u Klub ne uđu još 3-4 čoveka koji mogu da prate Projekat i dodaju energiju Projektu i Predsedniku.Ne može se takva velika konstrukcija držati samo na 3 tačke.Meni se čini da je trenutno najveći problem Voše da nađe i kooptira takve ljude.Mislim da bi u sportsko–markentiškom delu Klubu dobro došli duo 2M (Miroslav Vislavski i Milan Djuričić), To su ljudi koji vole Vošu, a znaju posao. Međutim, realno je pitanje postojanja želje i izvodljivosti takve ideje.
Za onaj drugi deo, menadžerski, stvarno ne znam.Nisam upućen.Jedino što znam je to, da više nema Paje Crnojačkog.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Cika_toma

Post by Cika_toma »

turija, bez kurtoazije, pravo je uzivanje citati tvoja razmisljanja...ali zaista.

samo mogu nekog da zamolim za hemijsku (virtuelnu), pa da potpisem od reci do reci
Locked