Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
limanfkv
Posts: 2841
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Uprava

Post by limanfkv »

Ako ti je za utehu. Nisi jedini kome je zao sto bi tamo pisao, a ne ovde.
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Ne razumem zašto je nekome žao što ne može da piše na oficijelnom sajtu, kada je na ovome registrovan i aktuelni Predsednik FK Vojvodine, dosta članova Skupštine, a možda i UO?Treba li više?Problemi našeg Kluba su druge prirode.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: Uprava

Post by Jole »

Cestitam upravi sto su svojim potezima doveli do toga da dozivimo najbedljiviji poraz od najljuceg rivala na svom stadionu u istoriji naseg kluba.

:pegla:
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Uprava

Post by pedjans »

Evo jasne poruke za ovu upravu: IDITE!
Idite odmah.
Verujem da ste svi dobro zaradili. Ne treba nista da vratite, zadrzite sve samo idite.
Ne treba da odgovarate ni pred kakvim sudovima i uopste ni pred kim, samo IDITE.
Vase unistenje kluba za samo godinu dana je nevidjeno u nasoj istoriji, u kojoj je svasta vidjeno.
Sta drugo da vam porucim posle ove veceri?
Postavite drvo na celo kluba, manje ce stete naneti.
User avatar
Pera Centar
Posts: 823
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Pera Centar »

Ovo je najgora polusezona u istoriji kluba, velika sramota za FK Vojvodinu.
Pitao bih gospodu iz uprave koji im je dao mandat da se igraju sa imenom i cascu Fudbalskog Kluba Vojvodina?
Uprava napolje.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post by Danilo »

Bas me interesuje sta ce fanovi uprave reci,samo da zadrze tesko stecene pozicije.
srkins
Posts: 1439
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Uprava

Post by srkins »

Uprava treba da ide ako ne moze da dovede igrace sa kojima cemo za pocetak biti u prva 4 sl sezone do sada ovo sto su doveli je veliko nista ,nema vise igraca spremnih za prodaju ,narednih 6 meseci cemo nekak preziveti,ali za godinu dana ako se ovaj prelazni rok ne odradi kako valja bicemo u velikom minusu sa timom pri dnu tabele. Moje misljenje je da ako nisu sposobni da nas pojacaju da dovedu sponzora itd nek idu sami ,place mi se kad pomislim kakve smo imali igrace i za koju smo ih sumu prodali . Zato poruka za upravu ili pojacavajte tim i nadjite sponzore ili idite sami ako niste sposobni za taj posao. Sto se mene tice jos 4 meseca i videcu kakva je situacija ako za to vreme nista korisno ne urade ova uprava mora otici a ako se pak desi nesto pozitivno (iskreno bi se iznenadio )ali onda nek ostanu
Vojkan
Posts: 135
Joined: Sat Jun 21, 2014 7:14 pm

Re: Uprava

Post by Vojkan »

Ono sto sam znao veceras je nadam se dobilo svoj konaacan kraj,ako imate obraza odlazite bez da nam se pravdate,predsednice zajednice super lige STIDI SE 100godina postojanja kluba, ovakovg neznalicu Vosa nije imala!
Unistili ste jednu sjajnu generaciju,rasterali se Firmu,rasterali ste sve navijace,rasterali ste sve sponzore a prodali ste sve sto ste mogli i nije vam dosta!
Da li znate nesposobnjakovici,da je Vosa samo 85/86 imala vise poraza kuci od ove vase sramne epizode, a ima sanse da im se jos priblizite tada 10 sad vec 7 i jos dva domacinstva.
Nije vam dosta ,mozda mislite da ste uspesni mozda oni koji vam se iz vama i njima poznatih razloga uvlace u bulju okolo idu i mole da vas podrzimo!?
Nije nista strasno izgubit pa i ovako visokim rezultatom strasno je sto vama to nista ne znaci a pri tom nemate ideju sta dalje osim kako rasprodati jos malo sto je ostala toboz radi konsolidacije kluba.
Kasno je ako i veceras svi kolektivno odete u istoriju sto se Vose tice, svima ili gotovo svima ce biti neizmerno drago!
Onaj kustravi iz Beograda vas licno je navukao i bukvalno ugurao da umesto njega budete predsednik ZSLS naravno dok je on pod suspenzijom,mozete Vi sa njim biti prijatelj,brat,zemljak,drugar....sta god ali ne na stetu kluba a na stetu je!
Svi oni koji misle da je sposoban da vodi klub neka kazu jednu cinjenicu ne dve jednu i ja cu se svima vama izvinti pa i njemu jer to nisam uocio sto vi jeste!
To sto je on za vas Zoka(muka mi je kada to procitam) za mene i sve bi trebao da bude predsetnik,vodja,najbolji...a tek kada se dokaze i ja bi ga mozda zvao tako!
O D L A Z I T E !
limanfkv
Posts: 2841
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Uprava

Post by limanfkv »

Koje sponzore su rasterali?
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Uprava

Post by KoKanidja »

Пушите нам курац.
Јебо вас "систем".
Стручњаци.
И ми будале што смо вам дали шансу.
Као кад би ја постао председник балетског Клуба. А за менаџера ставио два пропала пијана коцкара алкохоличара балетана да ме саветују шта и како.
Па онда ја упознам остале српске балетане повезане са подземљем и истрипујем да познајем и да се разумем у балет, а до тад нисам ни знао правила нити га чак и гледао.
И истрипујем како сам добар са свима њима. "Другари" од јуче, а сви ми желе најбоље, како ли сам само то тако брзо постигао? Сигурно сви желе све најбоље мом балетском Клубу :mrgreen:

Исписали сте историју са 4 пораза заредом код куће, или са 6 пораза из задњих 7 утакмица у Новом Саду, и 0-4 од највећих непријатеља, и примљених 18 комада у Новом Саду у тих 7 утакмица.
Ето по томе ћемо вас памтити сигурно.
Уместо да смо вас памтили да смо опет изашли са терена кад је овај сломио ноге Гаћиновићу за пенал.
Ал за то треба имати муда - "па зашто да се жалимо, шта имамо од тога"
Никад нећете разумети шта имате од тога.

Пушите нам курац, још једном. Чисто да још боље знате како даље, да не буде забуне.

Париске Комуне.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Uprava

Post by FCVNS »

2015
Image
2011
Image
E ovo je poraz koji boli mnogo vise od onih 0-4,i nije vise ni bitno ko je kriv ,kako i zasto,pa vise nas je bilo na jugu...i sad je vec pitanje cemu sluze ovi forumi,koja je svrha njihovog postojanja,ko su navijaci Vojvodine i koje su njihovi ideali...zanima me i misljenje ostatka navijaca koji su bili deo price,Pripadnik,Korteo,Camel,Divizija,Freaks,Milan,Friend,Kokanidja,Brick...pa i mnogih neregistrovanih ili bar ja nisam upoznat sa njihovom registracijom,OTCC,SNTRJM,PZS,RF,UNS,Centar,G3,Kamenica,PK,Liman,Grbavica,Sremski Front,Backi odred,Firma Banat i jos dosta grupa koje su dale doprinos na ovoj utakmici iz 2011-te...ne pamtim da sam imao ovakvu noc,nisam mogao da spavam,celu noc me je proganjalo ono sto sam sinoc doziveo na stadionu,jednom recju nemoc,i to ne kao posledica grobarske snage,vec zbog toga koliko su sinoc navijaci Vojvodine bili jadni i bezvoljni...mada ce verovatno ako ovde stoji prica biti razvodnjena pa ce i odgovor koji nas vecinu zanima vise od bilo kakve uprave izgubiti tezinu,molio bih admine da otvore temu,jer ja sam to i ne znam,i da na njoj iznesu misljenje samo oni koji su poznati adminima da bar za pocetak probamo da vidimo da li znamo uopste sta je snaslo navijace Vojvodine kad smo ovako jadni bili na sinocnoj utakmici...misljenje anonimusa je trenutno bez tezine i samo ce razvodniti pokusaj bilo kakve diskusije,ciji je cilj da bar ovde probamo da pokrenemo problem,jer ono juce je bila samo najava onoga sto nas ceka u buducnosti ako ovako pustimo stvari da teku same od sebe...
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Uprava

Post by Casual 1989 »

Slazem se sa tobom. Da se otvori nova tema pa npr neka svako iznese svoj razlog zasto ne ide na sever.
Smetao je Bata-nema ga vise, smetali vam sto trigeri vode navijanje-ne vode vise... Mozda vam sad smeta sto tribina nema krov ne znam stvarno.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Uprava

Post by laki »

Evo ja cu ti reci kad mi se sve smucilo. Na jna kad smo izgubili od part 1 o, na kraju tekme, desila se jedna jako odvratna ciganska stvar, necu o tome na forumu. Iz principa sam na gostovanjima u sekroru za domace navijace , alizaista mi se sve odavno smucilo a ovo je toliko bilo ciganski sro se tad desilo da mi se smucio zivot.
I jos da pomenem da neko sa foruma, ko je uticajam na tribini, je samo stajao dole kod ograde i boleo ga je k***c sta se dogadja. I onda dodje nakon toga na forum i poziva sektor da dosje na gostovanje i da opet budu sa tim istim ljudima u kopu sa kojima su bili na jna tad. DA, KAKO DA NE!
Image
User avatar
salefkv
Posts: 600
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Uprava

Post by salefkv »

Zvanicni sajt FKV wrote: - Severna i zapadna tribina su rezervisane isključivo za navijače FK „Vojvodina“, i na njih neće moći da uđu lica sa obležjima FK „Partizan“, iz bezbedonosnih razloga. Za gostujuće navijače je rezervisana istočna tribina.
Jel moguce da i posle ovog upozorenja oni bez problema pustaju :shit: da ulaze na zapad sa obelezjima? Razocaran sam bio kada sam video koliko njih je bilo sa dresovima i duksevima, znam da ovo trenutno nije primaran problem kluba ali jel toliko tesko postaviti neke nase ljude za redare i da se zna reda, ako ces vec da se kurcis sa obelezjima idi na istok. Organizacija opet losa.
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Uprava

Post by PelezinhoFkv »

Pa nije valjda da "ostalo" obezbedjenje ne zna da razlikuje kada neko ima nesto na sebi sa crno-belim straftama ili ako na duksu /majici pise grobari... ?
:sorry:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
Post Reply