Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9771
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

Matador wrote:Svi da odemo i da zamolimo Djumija da preuzme ulogu tim menadzera i da mu damo odresene ruke!!! Rasterace sa stadiona i one najzagrizenije, a mnoge vec i jesu, postacemo klub poput Donjeg Srema i Vozdovca. Djumi izvini, Djumi vrati se!!!
Djumi,ti li si? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Uprava

Post by Djumi »

Vojo ovo je neozbiljno pitanje :(
ps.Ja sam pocepao ugovor 2 puta(zarad istine samo).
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9771
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

Djumi wrote:Vojo ovo je neozbiljno pitanje :(
:cheers: Znas mene,volim da isprovociram da se pise :wink:
Image
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Uprava

Post by Nikola »

Djumi da li ima nade da prezmete FKV i konacno sprovedete sve stvari kako ste i planirali i napravite od Vose ono sto i treba da bude!

Podrska i ako i treba molba da se vratite!!!

P.S. Postali smo gori klub od Vozdovca
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Uprava

Post by Djumi »

Svi vi znate moj odnos prema Vosi a znate i mene rekao bi veoma dobro.
Pre svega mislim da bi bio veoma nekorektan ako kazem bilo sta na tu temu.Zaga je doveden u klub nedavno i zasluzuje vise poverenja.Neverujem u trenere koji imaju carobni stapic.
Za mene postoje treneri za koje vreme radi i treneri protiv kojih vreme radi !
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Turija
Posts: 10733
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Jako malo je takvih kao Djumi, tj ljudi koji svaki dan misle na Vošu i kada više nisu u njoj.
Hvala Djumi :lala: a Voja je samo svojim pitanjem to dokazao svima (po sistemu ,,Javi se Zapad").
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Uprava

Post by Boske87 »

Ulogovao sam se samo da napišem UPRAVA NAPOLJE.
Eto sad mogu da proslavim prvi maj, utakmica protiv nkp mi ništa ne znači, svi znamo kuda plovi ovaj brod.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Uprava

Post by Djumi »

Turija wrote:Jako malo je takvih kao Djumi, tj ljudi koji svaki dan misle na Vošu i kada više nisu u njoj.
Hvala Djumi :lala: a Voja je samo svojim pitanjem to dokazao svima (po sistemu ,,Javi se Zapad").
:cheers:
Turija uvek sam ja tu i citam sta se desava.Ima u klubu objektivno mnogo problema ali to je lako resivo.Veci je problem spletkarenje ljudi koji se predstavljaju kao veliki Vojvodinasi.Ljudi su poceli da se dele na to ko je sa kim dobar a ne ko i sta zna da radi.U takvoj situaciji gubitnik je jedino Vosa.Igraci koji vrede milione se prodaju bud zasto nekakvim agencijama a onda se navijaci cude sto ti isti igraci nemaju postovanja prema klubu,navijacima i sl.
Pustaju se razne price po gradu koje su sve po pravilu dezinformacije.Jedna od takvih je i prica, da to sto su neki navijaci pozeleli da se ja vratim ustvari nije istina, nego da sam to sve ja organizovao.kako oni to kazu : Djumi hoce da se ugura ! Prica je toliko smesna da su me naterali da malo vise pisem ovde na forumu.
Odluku da manje pisem sam doneo posle finala Kupa ali ne zbog napadanja na mene nego zbog narucenih tekstova ovde na forumu ali sam i ostavio poruku koja uvek moze da se procita kad napisem svaki post i ona glasi:FUDBAL TREBA VOLETI U SEBI A NE SEBE U FUDBALU.
Ovo komotno moze da se kaze i za Vosu:Vosu treba voleti u sebi a ne sebe u Vosi.
Filozofija izlaska iz ovog lavirinta je prvo STRATEGIJA,zatim ZNANJE,onda STRPLJENJE i na kraju POSTENJE.
I na kraju je uslov svih uslova TRANSPARENTNOST ali ne fingirana.
ps.Poruka za ove sto su se uplasili: Kad je Vosa podmirena e onda treba svi da budu podmireni !!!
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Vojkan
Posts: 135
Joined: Sat Jun 21, 2014 7:14 pm

Re: Uprava

Post by Vojkan »

Objavise ili objavi presdenik ZSLS nekakav finasiski izvestaj ali bedan jadan i nekorektan!
Delimicno, onoliko koliko njemu i nekimka iz uprave odgovara!
Zapravo gde se vidi za koliko je klub prodao igrace,koliko je do sada stiglo od prodaje i koliko jos treba i u kom periodu?
Koliko ste vi iz uprave doneli novaca preko sponzora?
Zasto ekipa igra bez motiva i zelje da se pobedi realno slabiji protivnici?!
Zasto su dovedeni igraci na odredjenu poziciju a onda na toj poziciji igra igrac sa sasvim drugim karekteristikama(Radovic,Nikolic,Kokija-Pankov)?!
Sta bi sa 10 000e za svaku utakmicu, ili je to namerno proturena prica?
Zasto na tribinama bude do 500 gledalaca sve sa Firmom kojih bude 100tinjak?
Sta cete posle Partizana reci svima nama kada se zavrsi utakmica zasto na tribinama bilo tako malo navijaca Vose?
Sta bi sa vasom transparentnosti,na zvanicnom sajtu nema mogucnosti komunikacije za razliku od svi ostalih klubova SLS?!
Mozda sve to da ocekujemo 2016.kao ste i rekli u nekim novinama ,nesto mi poznata ova famozna 2016.!!!!???
Ima tu jos pitanja ali neka preskocicu jer i na ova naravno nema odgovora niti ce ih biti!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9771
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

Djumi wrote: Filozofija izlaska iz ovog lavirinta je prvo STRATEGIJA,zatim ZNANJE,onda STRPLJENJE i na kraju POSTENJE.
I na kraju je uslov svih uslova TRANSPARENTNOST ali ne fingirana.
Meni sad nije jasno,trenutno imamo 4 od tih 5 potrebnih stavki,a klub stagnira. Zasto? :)
Image
Vojkan
Posts: 135
Joined: Sat Jun 21, 2014 7:14 pm

Re: Uprava

Post by Vojkan »

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/ ... cfa015185d" onclick="window.open(this.href);return false;

Ovako to rade oni koji vode racuna o svojim navijacima,pravovremeno a ne 5,6,7....sati posle utakmice....T R A N S P A R E N T N I sta kazete?!
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Uprava

Post by ragazzi di Neoplanta »

Ne kontam, o čemu se radi? Kakve veze ima zapisnik o utakmici sa odnosom sa navijačima i transparentnošću?
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Uprava

Post by Ultra slanina »

Voja wrote:
Djumi wrote: Filozofija izlaska iz ovog lavirinta je prvo STRATEGIJA,zatim ZNANJE,onda STRPLJENJE i na kraju POSTENJE.
I na kraju je uslov svih uslova TRANSPARENTNOST ali ne fingirana.
Meni sad nije jasno,trenutno imamo 4 od tih 5 potrebnih stavki,a klub stagnira. Zasto? :)
Koja 4 Vojo?

Po meni mozda 2.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9771
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

Mislim da samo strpljenje nemamo :mrgreen:
Image
Vojkan
Posts: 135
Joined: Sat Jun 21, 2014 7:14 pm

Re: Uprava

Post by Vojkan »

Nema veze sa transparentnosti ,ali ima veze kako to rade klubovi koji su ozbiljni i na tom planu bez obzira sto Osjek verovatno ispada iz lige.
Da imam mogucnos ovo sigurno ne bi pisao na ovom forumu vec na sjtu kluba medjutim oni su to ukinuli odnosno zabranili!
Post Reply