Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Uprava

Post by PanonskiFantom »

Kako vreme prolazi sve sam ubeđeniji da u klubu svi do jednog zaposlenog moraju biti navijači ( simpatizeri). Ono što je sigurno, trenutno 60-70 % radne zajednice u klub ide na posao recimo kao da radi u pekari ili na građevini pritom neki čak ni ne kriju da navijaju za neke od bg klubova... Još jedan im je posao u nizu i to se oseti u radnoj atmosferi. Ne kažem da ih treba isterati na ulicu ali na rukovodećim pozicijama MORAJU biti SLANINARI provereni!!
Vise nista nije isto!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post by Danilo »

Zasto je skinut znak volkswagena sa dresa.Zna li neko nesto vise.
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Uprava

Post by KoKanidja »

Нисам ја крив што ми људи нешто причају, јел треба нешто можда да измислим или преносим нешто што нисам чуо? И даље стоји да ме ништа од тога не занима шта сте ви причали унутар екипе, а то ниси рекао само унутар екипе. Унутар екипе само ви знате и опет понављам, унутар екипе се ствари не причају на форуму.
Иди на утакмице, запосли се у Клубу, ради шта хоћеш, ти или било ко други, не интересује ме и нећу ником замерити од вас (наравно докле год неко не изда).
Свачију одлуку могу да разумем. ОСИМ ОНЕ, ДА СЕ НЕ ИДЕ И ДА СЕ СВЕ МИРНО ГЛЕДА. Као ми смо навијачи и песмом и паролама мењамо Управе. Аха.
Уживајте и пустите ме на миру :mrgreen:
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8876
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Nisam zeleo da se ukljucujem u ovu raspravu koja mi se cini pomalo besmislenom (nije mi najjasnije oko cega se razmimoilazite i zasto, deluje mi da su neke licne nesuglasice u pitanju a u to ne bih da ulazim), no moram jednu stvar da kazem:

Sto se mene tice, svako ko pretenduje na zaposlenje u FK Vojvodina mora da ispuni dva uslova:

1. Strucnost / kvalifikovanost za posao koji obavlja
2. Da navija za Vojvodinu, tojest da mu je stalo da ona bude na zdravim nogama i uspesna a ne da radi u necijem desetom interesu.

Sve ostalo su nebitne stvari - to ko je iz cije ekipe i slicno - NE ZANIMA ME! Ako znas da radis posao, ako ces da ga radis u interesu kluba, onda si dobar kandidat za njega i dobrodosao si. Ako volis klub najvise na svetu a nemas veze s vezom onda nisi dobar kandidat, jebiga. Ako si najbolji maher na sveru ali navijas za (recimo) jednog od blizanaca i zato ces da busis FK Vojvosinu na svakom korako onda opet nisi dobar kandidat, daleko ti bila lepa kuca.

Ostaje pitanje da li mi uopste imamo dovoljno ljudi koji ispunjavaju ove uslove i voljni su da se bave FK Vojvodinom, a nisu samo deklarativno Slaninari i nece prvom prilikom da zabodu noz u ledja?

I ko (pojedinac ili institucija / organ kluba) je uopste merodavan da kaze da li neko ispunjava uslove ili ne u situaciji gde nije najjasnije po kojim kriterijumima i ko bira Skupstinu i postoje osporavanja njenog legitimiteta (opravdano ili ne)?

:oprez:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Uprava

Post by FCVNS »

Нисам ја крив што ми људи нешто причају, јел треба нешто можда да измислим или преносим нешто што нисам чуо? И даље стоји да ме ништа од тога не занима шта сте ви причали унутар екипе, а то ниси рекао само унутар екипе. Унутар екипе само ви знате и опет понављам, унутар екипе се ствари не причају на форуму.
Eto cuo si,ja ti kazem da ja nikad nisam sprovodio takvu politiku,nikad nisam zaposlio nikog u klub niti ga predlozio za posao,niti podrzao da se neko iz navijackih ekipa zaposli u klub...al brate ovo mi ciganska skola,nesto sam prokomentarisao,pa se ne iznesu argumenti,vec treba diskreditovati,al ne oni koji su me culi da sam rekao,nego neko treci,a kad ti se obratim kao predstavniku grupe,onda ti to nisi i obracam se na pogresnu adresu,ti si treca strana koja radi posao za prvu,aj bar nesto da se radi na nivou...
Иди на утакмице, запосли се у Клубу, ради шта хоћеш, ти или било ко други, не интересује ме и нећу ником замерити од вас (наравно докле год неко не изда).
Nista od ovoga nije blizu realizacije,proslo je moje vreme...a posao imam,kakav takav,al ne moram da spustam glavu na ulici kad nailazim na ljude koje znam iz navijackih dana......
Свачију одлуку могу да разумем. ОСИМ ОНЕ, ДА СЕ НЕ ИДЕ И ДА СЕ СВЕ МИРНО ГЛЕДА. Као ми смо навијачи и песмом и паролама мењамо Управе. Аха.
Ja ne razumem odluku da se ucestvuje u urusavanju kluba,a da se glumi spasioc,to je ono sto nisam sposoban da radim,a sa grupom je to vec odradjeno,pa sad neki novi klinci moraju od nule,ali si ti pogresan sagovornik za ovakve teme...pustam te na miru...
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Uprava

Post by KoKanidja »

Ниси ми се обраћао као представнику групе него Клуба и као неком ко ради у Клубу, или некоме ко је било како, гласом из Скупштине рецимо, утицао на довођење некога у Клуб. А то што други неће да се јављају и изнесу аргументе, то је њихова ето тренутна одлука. Али мене то стварно не интересује ко је шта и када рекао, зато сам и изнео, јер сам свестан да људи могу да промене мишљење.

Свако гледа на ово "урушавање" Клуба другачије, нико ништа не глуми, јер не може ништа да се сакрије, и ако се навијачи свих трибина сложе, та 2 навијача ће изаћи из Клуба истог момента, и мењаћемо и ову Управу ако треба.
Спасиоци су самим тим јер се опет заборавља ко је био пре тога и колико је тешко било да се такви склоне.

Ово није тема да би сад још разглабао о клинцима, и свему томе. И то има све своје. И свако је ту свашта такође причао и о њима.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Radoye wrote:1. Strucnost / kvalifikovanost za posao koji obavlja
2. Da navija za Vojvodinu, tojest da mu je stalo da ona bude na zdravim nogama i uspesna a ne da radi u necijem desetom interesu.

Ako volis klub najvise na svetu a nemas veze s vezom onda nisi dobar kandidat, jebiga. Ako si najbolji maher na sveru ali navijas za (recimo) jednog od blizanaca i zato ces da busis FK Vojvosinu na svakom korako onda opet nisi dobar kandidat, daleko ti bila lepa kuca.
:oprez:
Podržam stav.
Prvo, nije mi jasno da neko ko radi u FK Vojvodina, može da navija za drugi klub, tj za konkurenciju.Tu ne postojati ni gram lojalnosti Klubu, a ne odanosti.O moralu, tek da ne govorimo.
Klub nije firma sa stotine i hiljade zaposlenih na manuelnim poslovima, pa nema dodira sa drugim radnim mestima i osetljivim pitanjima.Tamo npr ako ne zavrneš dobro svoj šraf, on ne prođe kontrolu kvaliteta, zna se čije je delo i zna se šta sledi.Tako da tu nema vrdanja.
Sportski klub je sasvim suprotna priča.Ko god izvuče kartu, zatrese se čitava kula.Po meni, čak i vozač i čistačica moraju biti Slaninari, jer svašta čuju i vide (što je bitno za Klub i njegove utakmice).To naravno ne znači da treba da prikrivaju štetne poteze pojedinaca, članova Kluba.Ako su Slaninari, teško da će tako nešto i proći, jer se buni srce i moral. Ako nisu, to se jedva čeka i prolazi k'o alva na vašaru.
Zato što, već decenijama, nema tog sita i rešeta u Vojvodini, tu smo gde smo.Generacijama 50ih tako nešto ne bi moglo da se desi ni u snu.Čak i kada im je onakva sila htela da oduzme FK Vojvodinu, morala je da im je ubrzo vrati. - a da pređu u drugi (protivnički) klub nisu ni pomislili.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
salefkv
Posts: 600
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Uprava

Post by salefkv »

Danilo wrote:Zasto je skinut znak volkswagena sa dresa.Zna li neko nesto vise.
Na sastanku je receno da je raskinut ugovor sa njima iz razloga sto nemamo nikakvu vecu korist od njih sem sto nam ustupe par automobila koje vozikaju neki clanovi uprave, a pritom zauzimaju na dresu mesto glavnog sponzora. Predsednik je rekao da je bolje da pokusamo da nadjemo nekog ko ce bar neku (manju) kolicinu novca uneti u klub, i ja se slazem sa time samo sto je proslo vec neko vreme a na dresu i dalje stoji prazno mesto glavnog spoznora.
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Uprava

Post by FCVNS »

Ниси ми се обраћао као представнику групе него Клуба и као неком ко ради у Клубу, или некоме ко је било како, гласом из Скупштине рецимо, утицао на довођење некога у Клуб. А то што други неће да се јављају и изнесу аргументе, то је њихова ето тренутна одлука. Али мене то стварно не интересује ко је шта и када рекао, зато сам и изнео, јер сам свестан да људи могу да промене мишљење.
Ja ti se sve vreme obracam kao clanu grupe,vidis da nisam napisao da su oni stetni po klub,vec po grupu,po mom misljenju,a po klub je stetno sto ima previse ljudi koji su na platnom spisku...
Свако гледа на ово "урушавање" Клуба другачије, нико ништа не глуми, јер не може ништа да се сакрије, и ако се навијачи свих трибина сложе, та 2 навијача ће изаћи из Клуба истог момента, и мењаћемо и ову Управу ако треба.
Спасиоци су самим тим јер се опет заборавља ко је био пре тога и колико је тешко било да се такви склоне.
Ja sam prvi smatrao da stari treba da odu,ali sam ocekivao drugacije vodjenje kluba nego pre,cak je ovo sve jos gore od onih starih,oni su davali procente od igraca ali kontam da bi i pored tih procenata klub zaradio vise para nego sto ste vi obezbedili kroz transfere...ne vidim ja razliku sem sto bi oni i sebi u dzep strpali,klub je na istom...smatram da sadasnja garnitura nije dorasla problemima koje je zatekla,a bogami dosta ih je i sama napravila,nadam se da ce se iscupati za dobrobit Vojvodine...
Ово није тема да би сад још разглабао о клинцима, и свему томе. И то има све своје. И свако је ту свашта такође причао и о њима.
Cak mislim da kad kazemo klinci ne mislimo na iste ljude...

E sad sta je problem sa sirim krugom ljudi,kad je rusena stara garnitura uprave poseban akcenat je stavljan na placene navijace zaposlene u klubu,i to je ono sto je navijacima ostalo u usima...oterana je stara garnitura i svi su mislili stali smo na put placenicima,krece nova prica ,zdrava,al ne prodje neko vreme eto mi zaposljavamo ljude jer sad se misli drugacije,i sad to ljudima nije jasno,a kad se uzmu u obzir sva iskustva koja u Srbiji imas kroz zivot,u svim sferama sve se svede na sjasi kurta da uzjase murta,bar to tako izgleda ako nisi u prici...i cesto u razgovoru sa ljudima koji bi trebalo da cine siru pricu cujem ovaj argument kad je u pitanju nedolazak...postoji i ona prica da ko hoce nadje nacin,a ko nece nadje razlog,ali ovaj put nisu morali da traze razlog vec im je razlog serviran...zato ja mislim da je greska sto se to uradilo...dobro bi bilo da su ti ljudi resili svoju egzistenciju na drugi nacin,pa mi ne bi morali ni da drvimo o tome...

Mogla je ovo od starta da bude normalna diskusija da nisi potegao onako jadnu pricu kako sam ja nekad nesto rekao,a nijednim delom nisam nikad doprineo tako necemu,i ne znamo koga i kad nego sam eto rekao,pa jos nisam tebi rekao...ako taj neko kome sam rekao ima nesto nek se on javi,nisi mu ti sekretarica...
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Uprava

Post by FCVNS »

Kako su ti tada zaposleni navijaci glasali na Skupstini? I da li mislis da te dve stvari imaju neke veze?
Oni nisu ni bili na toj skupstini,ta skupstina je odrzana na spensu,a oni su na onoj nevazecoj skupstini glasali za Pavlovicevu upravu...sad ne vidim sta hoces da povezes,posto su oni i pre te skupstine,jos dok je Bata bio ziv,cim su se zaposlili,smatrani kod vecine ljudi za placene navijace,iako grupa nije imala nista protiv te uprave,pojavljivali su se i u kopu na nekim utakmicama...
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Uprava

Post by KoKanidja »

Добро краљуууууу :mrgreen: . То и ја говорим и позивам остале да кажу шта су чули од тебе. А до тада нека буде да сам ја све измислио, и нека буде да су сви они то измислили, али не може се тек тако писати, а да се не чује друга страна исто, то ни случајно није јадно, то је једино исправно и поштено. Хтела та друга страна да пише лично или не, небитно.
Група није ништа имала против те Управе? Колко ја знам 2010 се певало Управа Напоље исто. Али не знам детаље јер нисам био ту.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Uprava

Post by FCVNS »

Добро краљуууууу :mrgreen: . То и ја говорим и позивам остале да кажу шта су чули од тебе. А до тада нека буде да сам ја све измислио, и нека буде да су сви они то измислили, али не може се тек тако писати, а да се не чује друга страна исто, то ни случајно није јадно, то је једино исправно и поштено. Хтела та друга страна да пише лично или не, небитно.
Opet si im ti sekretarica,kako sam to rekao,al nikog nisam gurao,niti zaposlio,u kom zanosu neko kaze treba navijaci se zaposle u klubu i tu da stane,valjda nekog predlozis ili zaposlis...
Група није ништа имала против те Управе? Колко ја знам 2010 се певало Управа Напоље исто. Али не знам детаље јер нисам био ту.
U vreme dok su se oni zaposljavali grupa nije imala nista protiv uprave i koliko me pamcenje sluzi to se desavalo 2012-13,pa su smatrani za placene navijace...a za tu 2010 imas koga da pitas pa im i tu budi sekretarica...kraljuuu :D
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Uprava

Post by KoKanidja »

Ти знаш најбоље па реко тебе да питам :D
Ја сам "секретарица" и теби колико сам то и њима. Мора неко да вас избалансира да би главе остале где треба, а не да вас други пујдају из своје злобе и пакости да кувају тамо где томе није место. То би требало да се цени, а не тако да се гледа. Макар у мом свету.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Uprava

Post by FCVNS »

Cenim ja tebe,ne moras mi biti sekretarica,imas ti pametnija posla...a 2010-om nek se bavi ko mora...
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Uprava

Post by KoKanidja »

Спремај се ти пријатељу мој онда за недељу и Нови Пазар.
Време је за преокрет.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Post Reply