Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ДушанСП »

srkins wrote:http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... 00000-evra duplo zadovoljstvo , :shit: dobilo otkaz , a crna :shit: ce to platiti debelo kad se dodaju i pomocnici kostace ih to 500.000e
Платићемо ми путем телекома
User avatar
West Ham
Posts: 249
Joined: Tue Nov 18, 2008 1:50 am
Location: Liman

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by West Ham »

Tačno tako.
oi Oi Oi! The chozen few...
User avatar
churguzijanac
Posts: 2061
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by churguzijanac »

To sve mi placamo, i da negresim dusu i ostala raja. Njih ne kosta nista, tako da mogu kako hoce.
srkins
Posts: 1446
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by srkins »

http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/1 ... vojvodinom" onclick="window.open(this.href);return false;
srkins
Posts: 1446
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by srkins »

http://www.fkvojvodina.rs/2015/05/zaga- ... vi-ugovor/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Nikola »

Ako Zaga zeli puno poverenje ne sme dozvoliti pilicarima da mu dovode igrace i kroje tim.
Podrska.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Stexman
Posts: 2585
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Stexman »

Koliko sam ja skontao ti isti pilicari su i doveli Zagu! Tako da...
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Avangarda »

Vrhunski strucnjak, kakvog nema na kugli zemaljskoj! Slabo startovao, ali kad je bilo najbitnije nekom maDJijom je podigrao nivo igre i zalaganja i izborio evropu(ili ipak nije?)! Prepoznatljiv po izrazito ? stilu koji odlikuje izuzetno ? igra...
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by trelos gia fcv »

Avangarda wrote:Vrhunski strucnjak, kakvog nema na kugli zemaljskoj! Slabo startovao, ali kad je bilo najbitnije nekom maDJijom je podigrao nivo igre i zalaganja i izborio evropu(ili ipak nije?)! Prepoznatljiv po izrazito ? stilu koji odlikuje izuzetno ? igra...
Uh!
Kako je ovo dobro sagledavanje stvari pretoceno dve-tri recenice!
Avangarda :lala:
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by tulip »

Ne mogu Zagu da ocenim kao odličnog trenera jer jednostavno još nije imao prilike da bar polusezonu u kontinuitetu vodi ekipu. Gledajući ovaj naš novi tim, meni se kao fudbalski zanlci i ofanzivno-konkretni igrači izdvajaju Stanisavljević, Ivanić i Paločević. Voleo bih da se Zaga ohrabri i da u vezni red (barem protiv boranija iz naše lige) stavi zajedno Ivanića i Paločevića. Samo tako može da me ubedi da igra na "gol više".
DAJ GOL!!!
limanfkv
Posts: 2845
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by limanfkv »

Igrali smo prvo poluvreme protiv mtk tako i nismo sansu stvorili. Guse jedan drugog. Cini mi se da smo bolji presing vrsili pod Maricem.
User avatar
Forza Voša
Posts: 578
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Forza Voša »

tulip wrote:Ne mogu Zagu da ocenim kao odličnog trenera jer jednostavno još nije imao prilike da bar polusezonu u kontinuitetu vodi ekipu. Gledajući ovaj naš novi tim, meni se kao fudbalski zanlci i ofanzivno-konkretni igrači izdvajaju Stanisavljević, Ivanić i Paločević. Voleo bih da se Zaga ohrabri i da u vezni red (barem protiv boranija iz naše lige) stavi zajedno Ivanića i Paločevića. Samo tako može da me ubedi da igra na "gol više".
Boranija iz nase lige je u najmanju ruku kvalitetnija od Spartaksa a mi u dve utakmice protiv njih nismo jednu smislenu akciju napravili. Sa Maricem smo prosle sezone u ovo doba igrali tri puta bolji fudbal sa podjednako kvalitetnom ekipom. Ja jedva cekam da Zaga ode posto ovakvu Vosu nisam gledao od Ristovskog i Zaginog prethodnog mandata.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8881
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Igrali su Ivanic i Palocevic zajedno i protiv Cukarickog.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10760
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Nas najveci problem u igri je forma Ivanica, koja je za neprepoznati. Bez njega nasa igra ne postoji.S druge strane problem veznog reda je njegova cvrstina u duelima i pokretljivost, koja je ispod svakog nivoa. Mi ni protiv Spartakusa nismo mogli da kontrolisemo igru, vec dzu-bu, kao i oni.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by trelos gia fcv »

Gospodine Zagorčiću, ako želite i malo dobrog ovoj našoj jadnoj i usranoj Vojvodini molim vas podnesite momentalnu ostavku!
Nema potrebe da čekate najpre 5 uzastopnih poraza pa da vam uruče otkaz.
Jednostavno - nema potrebe!
Molim vas najlepše još jednom!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
Post Reply