Lav Kup Srbije - sezona 2006/07

Locked
User avatar
SezioneFCV
Posts: 131
Joined: Wed Jan 19, 2005 1:57 pm
Location: Slaninarski logor

Post by SezioneFCV »

Gde igramo sledecu utakmicu u Kupu :?: Kod Kuce ili na Strani :?:
Jebes Beograd kad to je Bangladesh
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Turija wrote:
mile bronx wrote: :shock: :shock: :shock:
Po kojoj logici?!
Mislim, lepo je to za nas, ali... :roll:
Mile, po logici zdravog razuma :lol:
KUP JE NAŠ :!:
8)
limanfkv
Posts: 2841
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

:shock: ajoooj.Ako je ovo istina ti je jedna velika novost u kup takmicenjima. :? Meni licno se uopste ne svidja jer j**e timove iz nizih liga, a i vise bi voleo da dobjemo Partizan - onako s neba pa u rebru, a i sa njima je bar lako. :lol:

mmmmm mirise na nekog.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Parovi četvrtine finala:
Banat - Bežanija
Mladost Apatin - Partizan
Čukarički - Crvena zvezda
Radnički Pirot - Vojvodina

Utakmice se igraju 14. marta i ako posle 90 minuta ne bude bilo pobednika odmah se izvode penali.

Sta reci, nego kup je nas!!! :) 8)
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Post by Jan »

ogi wrote:Parovi četvrtine finala:
Banat - Bežanija
Mladost Apatin - Partizan
Čukarički - Crvena zvezda
Radnički Pirot - Vojvodina

Utakmice se igraju 14. marta i ako posle 90 minuta ne bude bilo pobednika odmah se izvode penali.

Sta reci, nego kup je nas!!! :) 8)
Bice tesko...
ali zna se... KUP JE NAS !!!
VOŠA ZAUVEK !!!
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

8) 8) 8)
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post by KoKanidja »

Mislim da bolju opciju nismo mogli da izvucemo. Najslabiji protivnik, i to u gostima, sto nam znaci posle druge uzastopne na strani garantuje eventualno polufinale kod kuce.
Put nam je dalek i jutarnji al ce zato biti i zanimljiv, verovatno kao i desavanja na punom stadionu.
Jos i naslov teme da se promeni i spremni smo :>
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
User avatar
Turija
Posts: 10717
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Gledajući večeras emisuju na SOS u kojoj je Djumi bio gost i dao puno dobrih komentara,(a Bogami i Voša se dosta puta u priči pominjala) video sam stadion u Pirotu, kao i golove i šanse sa utakmice Radnički -Napredak.Prema viđenom, nadam se da ćemo imati uslove za igru.Stadion je pravi prvoligaški.Tribine su udaljene od terena, najbolji strelac Piroćanaca (Stojanović) je otišao na probu u Kinu, a iz inserta sam zaključio da im je napad jači deo tima.Odbrana im je dosta konfuzna i Napredak je, kao gost, imao prilično šansi .Međutim, imao je i jako slabu realizaciju.Meni se čini da su Kruševljani lako ulazili u šanse i isto tako promašivali.Radnički je dosta opasno napadao i mislim da ih tu treba zabrenzati i odmah uzvratiti brzom kontrom, tj politi ladnom vodom (golom) igrače, a time i navijače.Čini mi se da bi sasvim odgovarala taktika protiv zvezde: sigurno i agresivno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Vojvodina-na stazama stare slave!!!


Nadam se da cu po povratku iz Pi,ovde citati pozitivne komentare!


:wink:
Palic Crew
Posts: 83
Joined: Mon Nov 28, 2005 12:25 am
Location: Sever nizije
Contact:

Post by Palic Crew »

Nadam se da su igraci sve "sredili" u glavama...da ne bude pobedismo zvezdu u bg,lako cemo pirot...pa ne ispadne kako se ocekivalo. Nervozan sam malo...ma samo Vosa nek prodje...ma ima da prodje...
Srecno!!!
• Koliko?
• Dvadeset.
• Šta 20?
• A šta koliko?
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Samopouzdanje ili vera u sopstvenu vrednost i sposobnost silna je snaga u ostvarenju bilo kog cilja koji se želi postići. "Animus hominis quidquid sibi imperat, obtinet" (Publije Ovidije). "Što ljudski duh sebi zapovedi, to i postiže". Naglasak je ovde na reči sebi. Što sebi zapovedimo, to možemo i ostvariti. Ljudi koji dobro motivisu druge i sarađuju s njima, koji imaju dar za pokretanje i održavanje projekta, od velike su važnosti za rad i dobar uspeh timskog rada. Važno je da kompletan tim, dakle svi igraci jedne ekipe imaju čvrsto samopouzdanje. Kad se igrac uveri da nešto može postići, onda se neće lako predavati kad naiđu poteškoće bilo koje vrste, čak šta više, ko je uveren da može, taj će uživati i onda kad bude trebao pojačati svoje aktivnosti da se reši neki problem, kako bi mogao imati još veće zadovoljstvo kad se teško ostvarivi cilj postigne.
Mislim tj iskreno se nadam da je Vosa dosla u tu fazu i da utakmice tipa Crvene stijene ne mogu da se ponove.Prosto ovi momci su sazreli a to je veoma vazno :!:

p.s. Naredne dve utakmice ce to nepobitno pokazati.Srecno momci jer ovo je put u istoriju :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8865
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Djumi wrote:.Srecno momci jer ovo je put u istoriju :!:
:!:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9755
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Ne svidja mi se samo sto se stvorila atmosfera oko kluba,kao da je kup vec osvojen.Ljudi,jos mnogo posla je pred nama.Verujem,da ce mec u Pirotu biti najuzbudljiviji od svih u kupu,i nadam s epovoljnom rezultatu pa makar i posle penala.Sutra nije bitno ni koliko,ni kako .... samo da prodjemo!!!!

SRECNO!!!!!
Image
User avatar
Turija
Posts: 10717
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Brine me taj najavljeni sastav u današnjem Dnevniku :roll: .No, valda Rajevac zna šta radi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Post by Marcello »

Samo hrabro i bez kompromisa. Mislim da nasi momci to mogu i zele! Bice tamo i nasih navijaca, jer zbog samopouzdanja-to je jako vazno! Sav se tresem, a to je osecaj koji nisam doziveo jos od 2002. kad smo u NS ispali u 1/2 finala od kizil yildiz-a, posle penala...Nadam se lepsem scenariju danas, iako je u Pirotu sigurno uzarena atmosfera, jer im posle ko zna koliko vremena dolazi veliki klub!
Locked