Pomozite u analizi!

User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Forum je javan a Bato im smeta jer je poceo da poliva vodom :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Cika_toma

Post by Cika_toma »

ne, nisam mislio u fazonu da to ukradem, vec da te spomenem imenom i prezimenom...


a za Batu se u potpunosti slazem. Ali, jaci je malo Bata nego sto oni misle i jaca je malo Vojvodina nego sto mnogi misle. Makar se nadam tome.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Djumi wrote:.


Evo ja ću napisati jednu priču a za ostalo neka se pobrinu drugi :!:
U kavez strpaš 5 majmuna. U kavezu, na sredini, obesi bananu na špagu i ispod postavi merdevine. Nedugo posle toga jedan od majmuna će krenuti po merdevinama po bananu. Čim dodirne merdevine, sve ostale majmune polij mlazom ledene vode. Ubrzo nakon nemilog događaja, :D sledeći majmun će krenuti po bananu. Čim dotakne merdevine, polij sve ostale mlazom ledene vode. Ubrzo nakon toga, kada sledeći majmun krene po bananu, ostali će ga pokušati sprečiti u nameri. Sad možeš spremiti šlauf. Skloni jednog majmuna iz kaveza i stavi novog. Čim vidi bananu pridošlica će krenuti prema merdevinama. Na njegovo iznenađenje, sav prestravljen, shvatit će da ga ostali napadaju čim dotakne merdevine. Odustaje od banane jer shvata da ce dobiti batine ako krene prema banani. Zatim, skloni još jednog majmuna iz originalne postave i zameni ga s novim naivcem. Novajlija će krenuti na merdevine i bit će napadnut. Prethodni pridošlica će se s oduševljenjem pridružiti kažnjavanju! Ponovi postupak s još jednim majmunom iz originalne postave, gurni u kavez novog. Zatim i zadnjeg, petog iz originalne vrste, zameni s novim majmunom. Kada su svi originalni majmuni zamenjeni, nijedan od 5 prisutnih u kavezu, nikada nije bio poliven hladnom vodom. Bez obzira na to, nijedan od majmuna nikada neće pokušati doći do banane. Ako i pokuša, ostali će mu razbit njušku. Zašto? Zato jer koliko oni znaju, tako se to ovde radi od kad se pamti.
E moj cika tomo pitam ja tebe da li su ljudi koji su unazadili Vosu(a neko je sigurno počeo) polivani vodom ?
Bravo, Treneru! Ovo je za Nobelovu nagradu za knjizevnost, svaka cast!

I dobro nam se vratio na forum... :D
Locked