Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Locked
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by novosadjanin »

Image

"Svaka sličnost sa ljudima i događajima iz stvarnog života je slučajna!"
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
limanfkv
Posts: 2843
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by limanfkv »

budababa wrote:
podbara wrote:Зашто сам убеђен да ћемо за викенд да пошаљемо николића на шалтере Националне службе за незапослене! :P
0:4 protiv Bešiktaša, 0:1 protiv Jagodine... Kanda će stari klub "malom Napoleonu" da izvadi kartu za St. Helenu u jednom pravcu :lala:
Kletva radi, kletva ne spava :dance2:
User avatar
andi_fkv
Posts: 146
Joined: Thu Aug 18, 2011 11:54 pm
Location: Makedonija

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by andi_fkv »

Svaka cast jagodincima na rezultatu. Cele sezone im je igrao tamo vamo i onda je cenu platio nkp :devil: Oni sada imaju utakmicu protiv ofke koja ce im biti verovatno na noz. Prvo teren nikakav, terzicevi puleni koji ce kidati za svoju stariju sestricu plus pritisak sa svih strana... Kljucna utakmica za nas ce biti protiv njih na jna. Ako tu izvucemo pozitivan rezultat mi smo jesenji prvaci :mafia:
Једем лук и сланине навијач сам Војводине
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by borrissey »

laki wrote:Mislim da nasim momcima stvarate nepotreban pritisak tim svim komentarima.
101% se slažem. Ljudi iskulirajte malo pobogu, jedina poruka koju treba da čuju od nas je SAMO BORBENO!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4822
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by gospodinFKV »

andi_fkv wrote:Ako tu izvucemo pozitivan rezultat mi smo jesenji prvaci
Polako sa prognozama, ceka nas tradicionalno tesko gostovanje smRadu, a dolazi nam i Cukaricki.

Sledeca utakmica je sa Slobodom, i podjednako je vazna, jer valja s pobedom otici na armijski pasnjak.

I jos jedna stvar, cisto da post ne bude off topic :mrgreen: - pre bih voleo da u sredu ofka uruci otkaz celavom :shit: , jer bi to znacilo da u nedeljni derbi ulazimo kao lideri na tabeli. Iskreno mislim da bi momcima to mnogo vise znacilo na psiholoskom planu, nego da moraju da pobede da bi opet zaseli na prvo mesto. Nekako uvek tu use**mo motku.

Mislim da ti mladi momci mnogo bolje igraju kad nisu pod pritiskom, i da bi u tom slucaju pobeda u lavoru bila bar 20% bliza.

Moramo se iscimati da odemo na jna u sto vecem broju. Sto bi Atheist Rap rekli - ''DA NAS IMA VISE OD PETSTO''
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9803
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Voja »

borrissey wrote:
laki wrote:Mislim da nasim momcima stvarate nepotreban pritisak tim svim komentarima.
101% se slažem. Ljudi iskulirajte malo pobogu, jedina poruka koju treba da čuju od nas je SAMO BORBENO!
Ne znam,meni to ne deluje tako kao sto vi kazete. Kakav to pritisak moze stvoriti nas 5-6 koji pisemo po forumu da bi trebali napasti titulu? Imas dvadeset i kusur godina,posvetio si se samo jednoj stvari u zivotu (fudbalu),imao si srecu da te angazuje klub koji je u vrhu nase lige,imas sve uslove za napredak,poznat si,imas velike sanse da se prodas vani,da zaradjujes cifre o kojima mozda nisi ni sanjao. U krajnjem slucaju radis posao za koji si placen,samim tim valjda treba da imas i neku odgovornost. I sad da ti bude teret,sto navijaci od tebe traze da svaki mec dajes 100% svojih mogucnosti,da ides na pobedu bez respekta,da napadnes titulu. Smatram da takve zelje trenutno mogu da budu teret samo igracima Zvezde,jer bi se trazilo od njih ono sto oni ne mogu da ucine,a ova generacija Vojvodine igra onako kako smo uvek mastali da Vosa igra,i mi od njih ne trazimo nemoguce,ne trazimo da daju 200% od sebe,nego samo tih 100%. Nikakav ja pritisak tu ne vidim. To je samo normalna reakcija navijaca na njihov kvalitet. Zasto niko nije trazio titulu od "Maradone" dok je igrao i njegove generacije?
I sve ovo govorim sa pretpostavkom da nam ceo tim visi ovde na forumu,ali... pored drustvenih mreza,kafica.... daj Boze da nas uopste i prate ovde.
Image
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by ragazzi di Neoplanta »

Samo neka nastave ovako, ako titula dodje - došla je, meni će biti dovoljno što sam gledao momke kako igraju ove sezone kada su svi prognozirali da ćemo se boriti sa sredinu tabele.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by borrissey »

Voja wrote:Ne znam,meni to ne deluje tako kao sto vi kazete. Kakav to pritisak moze stvoriti nas 5-6 koji pisemo po forumu da bi trebali napasti titulu? Imas dvadeset i kusur godina,posvetio si se samo jednoj stvari u zivotu (fudbalu),imao si srecu da te angazuje klub koji je u vrhu nase lige,imas sve uslove za napredak,poznat si,imas velike sanse da se prodas vani,da zaradjujes cifre o kojima mozda nisi ni sanjao. U krajnjem slucaju radis posao za koji si placen,samim tim valjda treba da imas i neku odgovornost. I sad da ti bude teret,sto navijaci od tebe traze da svaki mec dajes 100% svojih mogucnosti,da ides na pobedu bez respekta,da napadnes titulu. Smatram da takve zelje trenutno mogu da budu teret samo igracima Zvezde,jer bi se trazilo od njih ono sto oni ne mogu da ucine,a ova generacija Vojvodine igra onako kako smo uvek mastali da Vosa igra,i mi od njih ne trazimo nemoguce,ne trazimo da daju 200% od sebe,nego samo tih 100%. Nikakav ja pritisak tu ne vidim. To je samo normalna reakcija navijaca na njihov kvalitet. Zasto niko nije trazio titulu od "Maradone" dok je igrao i njegove generacije?
I sve ovo govorim sa pretpostavkom da nam ceo tim visi ovde na forumu,ali... pored drustvenih mreza,kafica.... daj Boze da nas uopste i prate ovde.
Da da, sve je tako kao što kažeš. A onda kada neki naš klinac loše uđe u meč, pojave se povampireni likovi koji mu sa istoka/zapada/severa psuju mamu maminu svaki put kad primi loptu, kao da su ih oni lično rodili i da su njihovo vlasništvo. Ko ide redovno na stadion, zna o čemu pričam. Mani me se tih priča i navijački ostrašćenih očekivanja. To se uglavnom završi vrlo loše.

Ne kažem da ne treba imati ambicija, daleko od toga. Samo hoću da kažem da makar mi, pismeni i normalni navijači, ne treba da dižemo nepotrebno tenzije, ima dovoljno likova koji će ih dizati. Fokus na svaku utakmicu, bez opterećenosti pobedom, to je ključ. A ako ćemo baš realno, nismo (barem ne još) favoriti protiv groblja na njihovom terenu, koliko god uzimali u obzir kvalitet.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9803
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Voja »

borrissey wrote:pojave se povampireni likovi koji mu sa istoka/zapada/severa psuju mamu maminu svaki put kad primi loptu, kao da su ih oni lično rodili i da su njihovo vlasništvo. Ko ide redovno na stadion, zna o čemu pričam.
Mislim da to nema nikakve veze sa ambicijama kluba,to je vise odraz kucnog vaspitanja,kulture,i jos nekih stvari. Licno ne podrzavam da se tako ponasa ni prema protivnickim igracima,a kamoli prema nasima. A ubedjen sam da sada kada bi odjednom svi prestali spominjati titulu,pobede,poziciju na tabeli,da se takvo ponasanje na tribinama ne bi promenilo ni za 0,1%. I niko ovde ne stvara pritisak igracima,ali isto tako niko nema prava da nam zabrani da sanjamo. Mi smo sad u prici kao kada u izlogu vidimo sladoled koji kosta 100 dinara,a mi,koji u dzepu uvek imamo maksimalno 50,sada smo nekako (ni sami ne znamo kako) skupili 75 dinara.... i dok drzeci ruku u dzepu,i cvrsto stezuci tih 75 dinara,stojimo ispred izloga sa sjajem u ocima,imamo puno pravo da mastamo i sanjamo da ce taj sladoled jednog dana biti nas,i da damo sebi zadatak da pokusamo da se potrudimo,da skupimo na neki nacin jos tih 25 dinara. Mozda i jeste neka vrsta pritiska,ali... :lala:
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3869
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Red Marquis »

Ne ide pritisak od nas sa foruma, ali pogledajte današnje natpise na portalima. Kao i uvek kad se bliži meč sa režimskim timovima, upadnemo u žižu interesovanja i ispadamo iz nje dan posle meča. To oni danas čitaju, a ne nas ovde. A i ti natpisi utiču na naše navijače više nego bilo šta ovde.
Sve što Kosan i Džimi treba da urade je da momcima objasne da im je protivnik jedino velikan u novinarskim glavama. Da u meč uđu kao što se ušlo ovog proleća na JNA, ne prepuštati loptu protivniku i povesti igru bez respekta. To je jedino što ja tražim od njih, da shvate da je prekoputa samo mali partizan a ne neki ozbiljan tim.

Momci, ako ih stisnete za jajca, neće ni sudije moći odviše da ih guraju!
Io odio Belgrado
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by recni galeb »

a gurace ih to znamo svi, oni moraju biti to sto jesu a jesu vanzemaljci za one polufudbalere...
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by vosa do groba »

Ako sam pogresio topic, prebacite post samo...
http://sportal.rs/news.php?news=135614" onclick="window.open(this.href);return false;

Dzimi je sve rekao, rukovodstvo neka definise ciljeve i u skladu sa tim deluje na polusezoni. Medjutim, licno smatram da ce se prodati par igraca, lepo je pobedjivati i boriti se za titulu, ali mi smo u dugovima do guse, a jedino prodajom igraca mozemo da zaradimo... Da neki sponzor moze da ima koristi od nas pa da ulozi svoj novac, ali ovako, prodaja je surova realnost, nazalost...
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by mihailov »

Ni malo mi se ne svidja ova medijska pompa koja se stvara poslednja 2 dana...

Radi, trči, treniraj, ne gledaj tabelu!
Napred Voso!
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Ultra slanina »

mihailov wrote:Ni malo mi se ne svidja ova medijska pompa koja se stvara poslednja 2 dana...
Pa nema šta, svesni su da mogu da izgube pa prebacuju teret na nas. Što nama možda i može da koristi, ako budemo hranili ove naše pitbulove krvlju onda će iskidati svoje protivnike :cheers:
mihailov wrote:Radi, trči, treniraj, ne gledaj tabelu!
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4822
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by gospodinFKV »

mihailov wrote:Ni malo mi se ne svidja ova medijska pompa koja se stvara poslednja 2 dana...
Cudno je, ali prija. Do sad je oko nas bila medijska pompa samo kada smo dobijali blizance, s onim naslovima ''Zasto se Vojvodina ne bori za titulu''. Sada su naslovi drugaciji, a s obzirom da '89 nisam bio rodjen, meni je ovo sve novo i divno :mrgreen:

Samo bahato, momci! :devil:
Locked