Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10742
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

fare wrote:Samo se nadam da su sada uvideli da mi spica u ekipi nemamo i da nam je jedan potreban obavezno do kraja prelaznog roka .
Možda i imamo, ali ga Džimi ne pušta?
Taj mali Grgić mi izgleda da može biti solidan špic, kao i Luković veznjak?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Sta se desava sa Georgijem Ilicem i on je bio nekad veliki potencijal gde se sada nalazi nema ga nigde ?

Edit:Po poslednji put - čitaj šta drugi pišu i kače na forumu, ne postavljaj pitanja na koja si mogao dobiti odgovor da si bar malo čitao i pratio forum i ne postavljaj linkove koje su drugi već kačili. Ovo ti je poslednje upozorenje jer te stvari radiš otkako si se registrovao!!!
Grba_NS
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Ja pratim forum svaki dan i izvinjavam se ako sam sta pogresio ali za Georgija Ilica stvarno ne znam sta se desava,mozda sam i procitao ali sam zaboravio izvinjavam se,a na forumu sam i po 10 puta dnevno i koje sam to linkove postavio sto su vec postavili drugi mozda sam ranije ali sada vec duze vreme ja mislim da nisam .
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Georgije je na pozajmici u Radnickom KG a mislim da je cak i nesto povredjen tamo.
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Hvala na obavestenju srkins :D .
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4820
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Rece nam strucni SD da cemo dovesti jos jednog spica. Ja se nadam da hoce, jer ako nam napad bude zavisio od toga da li ce Veselinovic da gruva golcine s 20m ili gubi duele kao da je zalutao iz petlica, lose nam se pise...
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Transferi

Post by ДушанСП »

Нама је потребнији везњак него нападач,пошто играмо без везног реда.Незнам само у чему је била сврха довођење Попаре и Пушкарића.Један не игра никад,а други игра бека.Тумбасевић је позајмницу у Спартаку преседео на клупи.Све се своди на Полетановића и Иванића које надигра један исхабано амортизовани играч са радијусом кретања ко у мртвог коња.И на крају изјава тренера пред почетак сезоне о томе како нам нису неопходна појачања јер смо мнооого јаки.
User avatar
Forza Voša
Posts: 577
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Transferi

Post by Forza Voša »

Mozemo da dovedemo koga hocemo kad trener menja u 80+ minutu. Treba nama trener ko svet, trener koji ce da veruje u ovo sto ima. Posle svake utakmice se slozimo da je Zile za beka umesto puske, to nam je odma jedan igrac vise u sredini. Umesto Radoje moze da nam igra Pankov, Tumbasevic i Popara koji ako za nesto ima "kvalitet" onda je to za kvarenje igre (bolji je od Makarica sigurno jer on kvari i protivicku igru kolko tolko). Kazemo da smo zemlja zadnjih veznih a mi ...
„Hasta la Victoria Siempre!“
Vojkan
Posts: 135
Joined: Sat Jun 21, 2014 7:14 pm

Re: Transferi

Post by Vojkan »

Ono sto je moglo i da se predpostavii, mlada ekipa ne moze da drzi ritam u nizu od3-4 utakmice.Pod hitno dva iskusnija vezna igraca ,oni da dodju a s.d. da ode.
Veselinovic je nas najbolji igrac ali on ne moze da prekida akcije, nameste golove ,dribla i jos tera ekipu da se bore.Nismo mi igrali losije sta vise uglavnom smo bili bolji malo sudija,malo mentalitet pa i sreca i eto poraza sve u svemu sa dva kvalitrtna vezna igraca ravnopravni smo sa sticenicima.
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Re: Transferi

Post by Stara Garda »

Najvece pojacanje za nas tim bi bio odlazak Dzimija Marica sa mesta sefa strucnog staba.
User avatar
andi_fkv
Posts: 146
Joined: Thu Aug 18, 2011 11:54 pm
Location: Makedonija

Re: Transferi

Post by andi_fkv »

Slazem se u potpunosti :D
Једем лук и сланине навијач сам Војводине
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: Transferi

Post by Jole »

Zavisi od toga ko bi dosao umesto njega :mafia:

Ako se mi nismo toliko puta opekli sa stavom samo nek ode, onda zaista ne znam ko jeste.
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Transferi

Post by Matador »

Mi to ovde pisemo o treneru koji odsustvo znanja i kvaliteta nadomesti celicnom disciplinom? Koji je unazadio svaki tim koji je vodio, koji je veoma arogantan i sujetan, koji pred novinare izadje samo posle dobrog rezultata, koji izmenu ne zna da napravi, koji ne pusta najbolje da igraju, koji je u Vojvodini samo zato sto je najjeftiniji? Maricu odlazi, Proleter je premija za tebe!Grba je to jako lepo napisao pre izvesnog vremena.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3991
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Možda bi trebalo da ide u "gde su, šta rade", ali mislim da je neverovatno šta nismo iskoristili...

http://fkjavor.com/index.php/vesti/368- ... elom-dresu" onclick="window.open(this.href);return false;

:frown: :frown: :frown:

Al zato Makarić cepa...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Rabba wrote:Možda bi trebalo da ide u "gde su, šta rade", ali mislim da je neverovatno šta nismo iskoristili...

http://fkjavor.com/index.php/vesti/368- ... elom-dresu" onclick="window.open(this.href);return false;

:frown: :frown: :frown:

Al zato Makarić cepa...
STRASNO :!: :!: :!: :!: :!:
Image
Post Reply