12. kolo: Vojvodina-Hajduk (Kula)

Locked
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

12. kolo: Vojvodina-Hajduk (Kula)

Post by Voja »

-----------------------------------------------------------------------------------
Trenutno stanje na listi najboljih igraca FC Vojvodina po broju glasova putem NETa je sledece:

1. Ivica Franciskovic 20 bodova
2. Ljubisa Dundjerski 10 bodova
3. Sasa Todic 9 bodova
4. Milan Belic 8 bodova
. Sasa Cilinsek 8 bodova
6. Dejan Govedarica 7 bodova
7. Ivan Popovic 6 bodova
8. Nino Pekaric 5 bodova
9. Milan Stepanov 3 boda
10.Alexandar Canovic 2 boda
11.Dragan Mandic 1 bod
. Marko Jovanovic 1 bod

Samo da napomenem da u buduce,za priznavanje rezultata trebaju nam glasovi minimum 3 clana foruma.Hoce li sutra protiv Hajduka,napokon taj napad da proradi???


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Hajduk Kula)
Author: Totti ()
Date: 11-06-04 20:00

1.Franciskovic-nije na njegovom nivou,ali ipak najbolji(gol je skroz OK).
2.Dundjerski-pokazao da je ``univerzalac``,ni on nije bio na nivou,ali davao sigurnost odbrani.
3.Govedarica-trudio se,ali nije uradio nista znacajnije.
Moram pohvaliti Dundjerskog,jer kada je otisao nazad,objasnjavao Stepanovu i Susaku gde da stoje i kako da se otvaraju i bio vrlo besan u trenutku kada je krenuo da iznosi loptu,a Stepanov ostao iza njega.Svaka cast Ljube,treba ih uciti evropskom fudbalu!!


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Hajduk Kula)
Author: Red Firm ()
Date: 11-06-04 22:45

3 boda - Franciskovic
2 boda - Todic
1 bod - Susak


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Hajduk Kula)
Author: Turija ()
Date: 11-07-04 09:27

1.Ivica Franciškovic-mislim da je Ivica premoren ovim teškim utakmicama, a znajuci odakle dolazi opasnost protivnicke ekipe ga jako dobro paze i udvajaju izbog toga ne pruža 100% onog što mi ocekujemo.Medutim, na momente i dalje dokazuje majstorstvo i jedini je igrac koji sigurno može da zadrži loptu, a skoro svaku šansu iskoristi.

2.Šušak-još jedan ociti dokaz da imamo dobre mlade igrace i samo im treba dati šansu.Odlicno je igrao svoje mesto.Imao je neku greškicu kada je igrao ono što ne treba, kao i Stepanov kada je poceo igrati na Pekaricevom mestu.
Videli smo veliku razliku u toj ulozi izmedu Pekarica i svih drugih.Zaista je Pekaric sjajan igrac na svakom mestu i teško je nadoknaditi njegovo odsustvo.Cak smo i gol dobili kad je on bio van igre zbog povrede.

3.Dunderski-vrlo dobro se snašao u prinudno novoj ulozi.Mislim da mu to leži.Mnogo smo jaci i sigurniji kada to on igra nego Dragutinovica.Odatle je imao odlicna iznošenja i pasove, dok je pre toga dosta, neocekivano, grešio u dodavanju.Ali, ja u tim greškama vidim razlog slabog otvaranja drugih saigraca, pa Ljube pokušava nemoguce. Iz ocaja.


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Hajduk Kula)
Author: Dejan (82.208.201.---)
Date: 11-07-04 10:12

Franciskovic(3)boda
Govedarica(2)boda
Dundjerski(1)bod

Po meni jedina dobra odluka Smiljanica je sto je ukazao sansu Vladimiru Bunicu koji je zaista veliki talenat!!!Malo ga je kasno uveo u igru ali nema veze!


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Hajduk Kula)
Author: Voja ()
Date: 11-07-04 15:14

Jako sam nezadovoljan i igrom i taktikom i rezultatom.
Lose,lose,lose...
Posto sam odgledao multi... dacu i ja svoje ocene:

1.Franciskovic 3 boda (samo zbog prelepog gola)
2.Govedarica 2 boda (mislim da nije zamenjen da bih mu dao sva tri.Jedino kod njega na dresu bi trebalo da pise (ako bude sponzorstva) ispod logoa "Ili jesi... ili nisi... LAV" - JESAM)
3.Dundjerski 1 (na iskustvo)

Izgleda da mi polako tonemo sve nize i nize!!!


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Hajduk Kula)
Author: podbara (80.74.168.---)
Date: 11-07-04 21:28

1. Franciskovic 3 boda a da mogu dao bih mu i 5
2. Govedarica 2 boda, zaista se trudio
3. Dundjerski 1 bod
Da li je mozdas neko sa zapada primetio verbalni duel izmedju Dundje i Smiljanica. Da li neko moze nesto vise da napise, jer sam sa severa samo video kako Dudndji nesto ljutito odmahuje!


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Hajduk Kula)
Author: ! ()
Date: 11-08-04 12:56

1NIKO 2NIKO 3 NIKO 4NIKO 5NIKO 6NIKO 7NIKO 8NIKO 9NIKO 10NIKO 11NIKO 12NIKO 13NIKO 14NIKO
Mrtav ozbiljan


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Hajduk Kula)
Author: kakav Bunic? ()
Date: 11-08-04 13:38

Bio sam na utakmici, a i u nekoliko novina spominju se Grumic, Susak i Bihorac. Bunic nije igrao!


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Hajduk Kula)
Author: Turija ()
Date: 11-08-04 15:15

Dejane, Bunic je bio na klupi, ali nije ulazio u igru.Ja bih voleo da je ušao da se vidi koliko vredi.Cuo sam da nije loš igrac (mada nam se zamerio izjavom pri dolasku u Vošu).Ne znam da li je on špic ili vezni?Ako je špic ne može biti gori od Marka i Grumica.
Cak i Canovic bi bio bolji špic od njih dvojice. Gledajuci ga u poluvremenu stekao sam utisak da ima dobar šut levom nogom, ali i on nam se zamerio na isti nacin kao Bunic, pa je ocrnjen u startu.Lošiji je golman od Todica, ali nije najgori u našem igrackom kadru.


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Hajduk Kula)
Author: pegi ()
Date: 11-08-04 18:29

1.Franciskovic
2.Susak
3.Todic


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Hajduk Kula)
Author: Dejan (82.208.201.---)
Date: 11-10-04 18:58

Bila je jedna pogresna informacija da je Bunic usao u igru u 78 min!Ali sam kasnije video da je greska!Stvarno je dobar igrac moze da igra i napadaca i ofanzivnog veznjaka i ima zaista jak udarac!!A za izjavu da je rekao da je hteo u zvezdu nije tacno posto Vladu licno poznajem i bas sam ga pitao u vezi toga!Rekao mi je da nikada nije ni razmisljao o igranju u zvezdi nego je rekao da je dobio ponudu od cigana ali da se opredelio za Vosu!Pa je neko verovatno pogresno protumacio tu izjavu sta vise Bunic mrzi zvezd!A inace sa jos par igraca dok je igrao u Kikindi je isao na turnir za mlade igrace u Amsterdamu i osvojili su neke medalje!


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Hajduk Kula)
Author: Voja ()
Date: 11-12-04 19:21

Evo me napokon sa rezultatima glasanja i za utakmicu protiv Hajduka.Po drugi put ove sezone imamo igraca koji je osvcojio maximalan broj bodova.
Igrac utakmice sa Hajdukom je:

IVICA FRANCISKOVIC sa osvojenih maximalnih 21 bod.Dakle iz ove utakmice Ivica prenosi 4 boda i ako ove ekipa ostane na okupu,lako se moze desiti da ovo budu kljucna 4 boda ka krunisanju Ivice kao Vosinog igraca sezone,ali jos je rano o tome govoriti.

Tri najbolja igraca na ovoj utakmici su bili:
1.Ivica Franciskovic 4 boda
2.Dejan Govedarica 2 boda
3.Ljubisa Dundjerski 1 bod

-----------------------------------------------------------------------------------
Trenutno stanje na listi najboljih igraca FC Vojvodina po broju glasova putem NETa je sledece:

1. Ivica Franciskovic 24 bodova
2. Ljubisa Dundjerski 11 bodova
3. Dejan Govedarica 9 bodova
. Sasa Todic 9 bodova
5. Milan Belic 8 bodova
. Sasa Cilinsek 8 bodova
7. Ivan Popovic 6 bodova
8. Nino Pekaric 5 bodova
9. Milan Stepanov 3 boda
10.Alexandar Canovic 2 boda
11.Dragan Mandic 1 bod
. Marko Jovanovic 1 bod
Locked