11. kolo: Partizan-Vojvodina

Locked
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

11. kolo: Partizan-Vojvodina

Post by Voja »

-----------------------------------------------------------------------------------
Trenutno stanje na listi najboljih igraca FC Vojvodina po broju glasova putem NETa je sledece:

1. Ivica Franciskovic 19 bodova
2. Ljubisa Dundjerski 10 bodova
3. Sasa Todic 9 bodova
4. Ivan Popovic 6 bodova
. Milan Belic 6 bodova
. Dejan Govedarica 6 bodova
7. Nino Pekaric 5 bodova
8. Milan Stepanov 3 boda
9. Sasa Cilinsek 2 boda
10.Dragan Mandic 1 bod
. Marko Jovanovic 1 bod

Posle poraza u kupu na nasem stadionu,u BG idemo kao totalni autsajderi...
Verovatno su nas vec svi otpisali,pa mislim da je ovo prilika za Baneta da isproba neke nove varijante!?Podrzavam ideju Turije,da se Govedarica premesti u napad uz Belica (samo,da li Bane ikada svraca ovamo??? :((((

Zato bih (po ko zna koji put ponavljam) voleo da gosp. Sava Savic usmeri malo paznju igraca i na ovu nasu anketu!!!

Sto se nekih predvidjanja tice,logicno je da bi sutra trebao da bude dan Sase Todica!!!
FORZA FCVOJVODINA!!!


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Partizan)
Author: podbara (80.74.168.---)
Date: 10-31-04 08:49

Vojo, zamalo da si bio upravu, juce nije imao Todic svoj dan vec golman Canovic. Momak(pored velike treme) je pokazao da ima dobar pregled igre, da sigurno izlazi na lopte i sto je najvaznije da se dobro postavlja! Mislim da dugo necemo morati da brinemo ko ce biti golman voljenog kluba. Pohvalio bih i Cilinseka(stalno ga pljujem pa i jednom da ga pohvalim), sjajno se borio(sibao je partizane non stop) i trca i bio je ubedljivo najpozrtvovaniji u nasem timu. Pohvalio bih jos i Pekarica jer ko gad je cuvao stavljao ih je u svoj dzep!!
1. tri boda Canovic
2. 2 boda Cilinsek
3. 1 bod Pekaric(dvoumio sam se izmedju njega i Franca)


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Partizan)
Author: Turija ()
Date: 10-31-04 10:43

Teško je biti siguran u date ocene kada se ne odgleda kompletna utakmica, nego samo delovi u TV multi prenosu.Prema videnom, poredak bi bio sledeci:

1.Saša Cilinšek, spasao 2 gola, pretrcao u solo akciji ceo teren i stvorio sebi gol šansu, ali nije imao snage za jaci šut levom nogom.Posle takvog slabog šuta, ako bi se tražiti dlaku u jajetu bilo bi možda bolje da je zavrnuo u sredinu.
Drago mi je zbog Cileta što se vratio u ocekivanu formu.Kada je ulazio, kao omladinac, u prvi tim ja sam verovao da ce biti vrhunski igrac, ali posle kad je postao standardi prvotimac,veliko razocarenje. Nešto se desilo i strašno je nazadovao.
Cini mi se da je Cile našao pravi put, samo što se sada plašim da ovakvom igrom od proleca on više nece biti u Voši.Kao i svi drugi dosad, kad treba najviše fudbalski da joj daju.
2.Dejan Govedarica, sve bliži igri po kojoj ga pamtimo, mi navijaci.Istice se na svakom delu terena.S druge strane mislim da je to nehumano od strane trenera tražiti u njegovoj 36 godina života i 20 godina provedenih na terenu u takvom ritmu.
3.Ipak, Canovic zbog one parade u prvom delu, iako mislim da je delom kriv za gol, jer je zakasnio sa istrcavanjem, odnosno bio loše postavljen na gol liniji.
Ostale odbrane, mislim da su plod srece, ali to se nikad ne može tvrditi, jer kod dobrog postavljenog golmana cini se da ga lopte pogadaju slucajno.Što, naravno, nije tacno.
Za trece mesto sam se lomio izmedu Lazarevica (ne znam zašto je zamenjen), Pekarica(uvek pouzdanog), Mandica i Franciškovica.
Mnogo nam je falio Belic.Da je bio umesto nespretnog Marka na onoj dubinskoj lopti pobegao bi 100% onoj trojici, ispalih iz igre Partizanovih igraca. Jovanovic je, po obicaju, traljavo primio loptu, pa su oni stigli da isprave grešku.Gol bi bio i u zicer poziciji kad je Marko slabo šutirao u Kralja.


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Partizan)
Author: 021 ()
Date: 10-31-04 12:25

3 boda Canovic-opravdao poverenje Smiljanica i pokazao da je možda u ovom
trenutku bolji od Todica,
2 boda Lazarevic-definitivno zaslužuje da bude medu prvih 11,
1 bod Cilinšek-naš najborbeniji igrac,kad bi ostali bili bar upola požrtvovani kao on!!!


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Partizan)
Author: PRIJATELJ (82.208.192.---)
Date: 10-31-04 22:28

Nazalost najbolje ocene dobijaju odbrambeni igraci.
Cilinsek tri boda.Stizao svuda i napred i nazad.steta sto nema bolju tehniku bio bi cudo.I normalno mora da smiri zivce mnogo ima kratak fitilj.
Govedarica dva boda.Borio se kao lav,vise bio u vazduhu nego na zemlji.
Canovic jedan poen.Da ne primismo onaj go verovatno bi glasao da dobije tri boda.


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Partizan)
Author: Voja ()
Date: 11-01-04 22:02

Vec sam pisao da je za mene na ovom mecu dosta igraca vise nego korektno odigralo ovu utakmicu.Zao mi je sto ne mogu svima da dam bodove,ali ne mogu a da ne skrenem paznju recimo na Lazarevica,koga necu bodovati,jer je bio zamenjen (ne znam samo,ZASTO???).Ali,decko je uvek odlican kada je u timu,pa tako i danas.Kako je samo bacao u jednom trenutku ona dva partizanova "asa" po travi... i jos nesto,sto mi se posebno svidja,Lazarevic sve radi smireno i bez faula.
Pekaric je takodje bio standardan,za mene je i Dragutinovic pruzio dobru partiju.

Franc se jadan trudi,izgara,bilo ga je na svim pozicijama,ali visom silom,zabranjeno mu je da IGRA FUDBAL!!!Vredi li vise pisati o Jovanovicu???
Igrac koji me je najvise razocarao je bio Ljube.Cini mi se kao da je poceo da izigrava neku zvezdu u ekipi.Na sam pogled protivnickog igraca,Ljube je vec na zemlji,valja se... a vec nekoliko puta to kod sudija ne pali i imamo velikih problema u nastavku akcije.Ljubeta takodje smatram za najodgovornijeg ko primljenog gola,jer mu je Simon pobegao kao nekom pioniru.Kao da je Ljubetu pun q..c svega!!!

Sada glasovi:

1.Dejan Govedarica 3 boda
(lepo neko napisa:"vise u vazduhu,nego na zemlji".Prava je tuga videti Dekija sa tolikom nadmocnoscu u skok igri u odnosu na protivnika i znati da mi nemamo igraca koji zna izvesti prekid.Pa,Govedarica je pokupio sve jedan cenarsut partizanovih igraca... joj,kada bi mi imali takve centarsuteve,potpisao bih titulu.Kapiten je u subotu odigrao kapitenski)
2.Alexandar Canovic 2 boda
(mozda je bio i najbolji u nasem timu,ali... zbog golova primljenih od OFKe i Obilica,ja jos uvek sumnjam u njegov kvalitet)
3.Sasa Cilinsek 1 bod
(Ako se za Dekija & Ljubeta zna da su iskusni,za Franca se ceka vec dugo da explodira,Todic je standardan... onda je svakako Sasa Cilinsek otkrovenje ove sezone.Covek igra k'o u transu.Cile svaka cast!!!Samo tako nastavi)


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Partizan)
Author: Voja ()
Date: 11-02-04 17:42

Jako,jako slab odziv glasaca za ovaj mec!!!
Bas me cudi,jer je vecina meca bila prenosena na TVu.Da li smo se mi to predali i pre utakmice,pa niko nije hteo ni TV da gleda?Ovde imamo neresen rezultat po broju glasova izmedju Cileta i Canovica (po 10 bodova),a posto se sutra igra mec sa Zvezdom i moramo biti brzi,uzecu sebi za pravo da na osnovu konstantnijih nastupa i velike pozrtvovanosti na svakom mecu,za igraca utakmice izaberem:

SASA CILINSEK sa osvojenih 10 od mogucih 15 bodova.

Tri nasa najbolja igraca na mecu sa partizanom bili su:

1.Sasa Cilinsek 3 boda
2.Alexandar Canovic 2 boda
3.Dejan Govedarica 1 bod


-----------------------------------------------------------------------------------
Trenutno stanje na listi najboljih igraca FC Vojvodina po broju glasova putem NETa je sledece:

1. Ivica Franciskovic 19 bodova
2. Ljubisa Dundjerski 10 bodova
3. Sasa Todic 9 bodova
4. Dejan Govedarica 7 bodova
5. Ivan Popovic 6 bodova
. Milan Belic 6 bodova
7. Nino Pekaric 5 bodova
. Sasa Cilinsek 5 bodova
9. Milan Stepanov 3 boda
10.Alexandar Canovic 2 boda
11.Dragan Mandic 1 bod
. Marko Jovanovic 1 bod

Eto tako,usli smo u seriju sve losijih i losijih i rezultata i igara.Jedina svetla tacka u svim tim porazima je Dejan Govedarica,koji kao sto i na terenu preseca i otima loptu po loptu,tako i ovde glas po glas i polako ali sigurno ide ka vrhu tabele!!!
Locked