10. kolo: Vojvodina-Sutjeska

Locked
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9705
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

10. kolo: Vojvodina-Sutjeska

Post by Voja »

Trenutno stanje na listi najboljih igraca FC Vojvodina po broju glasova putem NETa je sledece:

1.Ivica Franciskovic 15 bodova
2.Ljubisa Dundjerski 10 bodova
3.Sasa Todic 9 bodova
4.Ivan Popovic 6 bodova
5.Milan Belic 5 bodova
6.Milan Stepanov 3 boda
. Nino Pekaric 3 boda
8.Sasa Cilinsek 2 boda
9.Dejan Govedarica 1 bod
. Dragan Mandic 1 bod
. Marko Jovanovic 1 bod


Iskreno,najvise se radujem kada smo domacini u ovakvim utakmicama (Sutjeska,Zemun,Smederevo,OFK,Obilic).Tu nekako uvek bude tvrdo i takmicarski,sa dosta taktickog nadmudrivanja.Nadam se pobedi,i takodje ocekujem i od Govedarice da pruzi dosta bolju igru nego do sada,nekako osecam da je ovo mec u kome bi on mogao postici gol.Ako znamo da ce Ljube da pauzira (i verovatno Popovic),ovo je prilika za Belica da nadoknadi propusteno i vine se na vrh nase liste.
SRECNO CRVENO-BELI MOMCI!!!


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Sutjeska)
Author: DEJAN (212.62.47.---)
Date: 10-23-04 16:15

1.Dejan Govedarica
2.Milan Belic
3.Ivica Franciskovic


Mislim da je ceo tim odigrao jednu dobru utakmicu i tesko je izdvoiti pojedince!3 poena sam dao Govedarici zato sto je bio pravi vodja na terenu i pored 35god.bio je jedan od najborbenijih a dao je i poslednji pogodak!2 poena Belicu zbog fantasticnih prodora i asistencija svaka mu cast!1 poen Francu ucestvovao je u stvaranju sve tri akcije iz kojih je pao gol,a i posle dobrog udarca u 1 poluvremenu je pogodio precku!Marko Jovanovic jeste da je postigao gol ali je propustio jedno
3-4 dobre prilike i u par navrata je bio sebican sto mu je i Belic rekao!!!


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Sutjeska)
Author: milan ()
Date: 10-23-04 17:23

odlicno su igrali i da nije bilo franca ne bi ni dali ta tri gola.svaka akcija pocinje od njega.belic je takodje odlicno odigrao
1.franciskovic
2.belic
3.govedarica


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Sutjeska)
Author: Bane ()
Date: 10-23-04 17:53

1. Franciskovic
2. Stepanov
3. Govedarica


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Sutjeska)
Author: 1000 (80.74.169.---)
Date: 10-23-04 21:18

1.Govedarica-i sa 30 i kusur godina dokazuje kako se bori za svoj klub.Gledao sam Vosu pre neki dan u Kisacu.Govedarica da sve od sebe bez obzira da li igra protiv seoskog ili nekog prvoligaskog kluba.
2.Jovanovic-covek daje golove.Setite se samo npr. Igora Bogdanovica i svih onih promasaja.
3.Stepanov


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Sutjeska)
Author: djole ()
Date: 10-23-04 22:20

1. Franciskovic
2. Jovanovic
3. Govedarica

smo napred!!!!!!


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Sutjeska)
Author: ogi ()
Date: 10-23-04 23:01

1. Franciskovic
2. Stepanov
3. Jovanovic


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Sutjeska)
Author: ice ()
Date: 10-24-04 01:34

1.Govedarica-mislim da je konacno ogigrao jednu odlicnu utakmicu i pruzio u potpunosti ono sto smo od njega i ocekivali kada je dolazio
2.Stepanov-igrao je precizno kao sat,a dao je i lep gol,znaci kapitenski
3.Lazarevic-mislim da nije u redu sto ovaj momak sedi na klupi,jer svaki put kada udje na teren pokaze da je zaista odlican fudbaler i daje sve od sebe.Odlicno je resio neke situacije u odbrani i to mirno,ubacivao se i u napad,a zaista je fantastican bio onaj njegov jedan dribling po boku i posle toga centarsut za promasaj Marka Jovanovica kod 3:0 iz blizine preko gola.


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Sutjeska)
Author: KDA (212.200.107.---)
Date: 10-24-04 03:38

e pa ovako

1. Govedarica
2. Belic
3. slazem se za Lazarevica sa ice-om


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Sutjeska)
Author: budababa ()
Date: 10-24-04 03:48

1. Franciskovic - 3 boda
2. Stepanov - 2 boda
3. Popovic - 1 bod

Franci po ko zna koji put ove sezone najistaknutiji, Stepi opet pravi kapiten i po igri i po ponasanju, a Popovic opet uneo svezinu svojim ulaskom.


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Sutjeska)
Author: podbara (80.74.168.---)
Date: 10-24-04 09:29

Vojo , ti ko da si svojom dobronamernom kritikom probudio Govedaricu.
1. Govedarica 3 boda
2. Franiskovic 2 boda
3. Stepanov 1 bod
KUP JE NAS, KUP JE NAS


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Sutjeska)
Author: ! (213.184.102.---)
Date: 10-24-04 11:51

Govedarica 3 boda
Stepanov 2 boda
Dragutinovic 1 bod


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Sutjeska)
Author: Voja ()
Date: 10-24-04 12:38

Moram da istaknem da je ovo prva utakmica (i to bas u pravo vreme) sa kojom sam potpuno zadovoljan.Igrom,rezultatom,izmenama,sansama... svim!!!
Igraci su mi delovali kao kolektiv i veoma je tesko izdvojiti i 3 najbolja.
Kamo srece da smo uvek na ovakvim slatkim mukama.

1.Dejan Govedarica 3 boda
(Deki je takav profil igraca da se njegova igra tesko moze oceniti,jer obavlja dosta "nevidljivih" poslova.Mislim da je bio pravi vodja na terenu,bio je i u odbrani i u napadu,jos je i gol dao.Par puta sam primetio kako se suzdrzao od nepotrebnih startova negde na sredini terena,da ne dobije bez veze karton i to je za svaku pohvalu.Sto neko rece,Deki ima profesionalan odnos prema klubu i mislim da je zasluzio ova 3 boda)
2.Milan Belic 2 boda
(Beli je jos jednom pokazao koliko je nasa ekipa ubojitija sa njim.Samo kada je on u ekipi Vosa daje vise od gola protivniku.Beli nije dao gol,ali je jedan namestio,i njegovo kretanje je davalo toliko slobodnog prostora Jovanovicu da je mogao da se proslavi...)
3.Ivica Franciskovic 1 bod
(Definitivno jedan od nasih najboljih igraca ove sezone,odlican paker (kako je samo izbacio Belog kod gola Dekija i Popovica (petom) u jednoj gol sansi),ali mislim da moze jos bolje,nego sto je odigrao ovaj mec.Mislim da treba da bude zustriji,jer njegova igra odredjuje igru naseg tima)

Jos moram pohvaliti Cilinseka,Lazarevica,Stepanova i Popovica...
Mislim da ova nasa anketa ovde pokazuje ko bi trebao da bude u prvih 11,i da se Bane dosta priblizio tom timu.

P.S.Podbara,drago mi je sto je Deki dao gol.Sutjeska je ekipa koja odgovara njegovom stilu igre i bio sam ubedjen da ce ga Deki dati.


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Sutjeska)
Author: bobo ()
Date: 10-24-04 16:22

1.franciskovic 3 boda
2.govedarica 2 boda
3.belic 1 bod


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Sutjeska)
Author: Red Firm ()
Date: 10-24-04 19:06

3 boda: Franciskovic - kralj fudbala
2 boda: Cilinsek - veliki borac,ali samo to
1 bod: Dragutinovic


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Sutjeska)
Author: KAMENI ()
Date: 10-25-04 11:52

BELIC 3 bod.FRANCISKOVI 2 bod. TODIC 1 bod.


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Sutjeska)
Author: zola (213.244.228.---)
Date: 10-25-04 20:39

Franciskovic 3 boda
Dragutinovic 2 boda
Belic 1 bod
samo napred


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Sutjeska)
Author: DaX ()
Date: 10-26-04 12:33

1. Franciskovic
2. Govedarica
3. Todic


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Sutjeska)
Author: Voja ()
Date: 10-26-04 18:40

Kakva drama u ovom kolu sto se glasanja tice.Franc & Deki su vodili bitku do poslednjeg glasaca,a takodje Beli i Stepi za trece mesto (razlika 1 bod).Ovo samo pokazuje da je utakmicu sa Sutjeskom dobio kolektiv,a ne pojedinac.

Ipak,zahvaljujuci vasim glasovima (kojih je ovaj put bilo u zavidnom broju,svaka cast) dobili smo i igraca utakmice protiv Sutjeske,a to je:

IVICA FRANCISKOVIC sa osvojena 33 boda od mogucih 51!!!

Nasa tri najbolja igraca na ovom mecu su bili:
1.Ivica Franciskovic (33 boda) 3 boda
2.Dejan Govedarica (28 bodova) 2 boda
3.Milan Belic (13 bodova) 1 bod

-----------------------------------------------------------------------------------
Trenutno stanje na listi najboljih igraca FC Vojvodina po broju glasova putem NETa je sledece:

1. Ivica Franciskovic 18 bodova
2. Ljubisa Dundjerski 10 bodova
3. Sasa Todic 9 bodova
4. Ivan Popovic 6 bodova
. Milan Belic 6 bodova
6. Milan Stepanov 3 boda
. Nino Pekaric 3 boda
. Dejan Govedarica 3 boda
9. Sasa Cilinsek 2 boda
10.Dragan Mandic 1 bod
. Marko Jovanovic 1 bod

Veoma je zanimljivo pogledati nasu listu,jer se mozda na njoj iskristalizovalo vosinih idealnih 11 za ovu sezonu!!?
Locked