6. kolo: Vojvodina-Zemun

Locked
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9772
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

6. kolo: Vojvodina-Zemun

Post by Voja »

Trenutna lista najboljih igraca posle petog kola je sledeca:

1.Ljubisa Dundjerski 7 bodova
2.Sasa Todic 3 boda
.Milan Stepanov 3 boda
4.Ivica Franciskovic 2 boda
.Milan Belic 2 boda
6.Dejan Govedarica 1 bod
.Dragan Mandic 1 bod


Nasa akcija krece zeljenim tokom!Sada su Zemuci na redu i krajnje je vreme da igrac utakmice bude neko od napadaca!!!

P.S.Hocemo li se organizovati pa da na kraju sezone urucimo neki poklon IGRACU SEZONE od nas ucesnika foruma???


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Zemun)
Author: Unnamed_Soldier_ ()
Date: 09-18-04 00:03

Poz.svima nije me bilo jedno vreme na netu lezao sam u bolnici posle saobracajke.. ja se potpuno slazem sa ovim predlogom da urucimo neki poklon jos neko za bilo bi lepo od nas...


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Zemun)
Author: podbara (80.74.169.---)
Date: 09-18-04 00:38

Ideja za poklon je O.K. Za dogovor predlazem da se izdivanimo preko p.m. na ostalim forumima. Unnamed_Soldier nadam se da si se oporavio i da ces zauzeti svoje mesto na forumu jer si nam falio!


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Zemun)
Author: Voja ()
Date: 09-18-04 21:32

E,ja bih ovo nazvao pobedom sa dva,a u zadnjim trenutcima meca i tri (iskljucenje Dekija) igraca manje.Momci svaka vam cast!!!
Normalno,postavlja se pitanje na koja to dva igraca mislim?Pa na nase napadace ljudi (Vukelja,Marko i Grumic - sve gori od goreg).Ej,kao da ih i nema u ekipi,daj Belka vracaj se bre,bez tebe nam nema spasa.E moj Turija,da je neko bar prstom mrdnuo na nasa zapomaganja (DESPOTOVIC).Dobra stvar su ovi multiprenosi,ne vidi se bas sve,ali dosta toga je jasnije.Secate li se mog izvestaja protiv Backe,kukao sam kako smo nemocni posle kornera,a ta nemoc je jos na snazi.Pa zar pored takvih skakaca (Deki,Peki,Stepi,pa i Kostic) mi iz 10 kornera ne stvorimo sansu,udarac na gol.Vapio ja nekada za Mudrinicem,uz njegov centarsut do sada bi dali bar 4 gola vise.Ja sam i ovaj mec gledao na TVu i slusao na radiju (komentatori kao da su prenosili razlicite utakmice,kod ovog na radiju Vosa izvodi cetvrti,a ne TVu sesti korner.Na radiu niko nije u nasoj ekipi dobio karton,a na TVu Deki iskljucen posle drugog zutog.:( Ali,ipak je bilo bolje nego prosli put) sto cu zbog posla verovatno ciniti vecinom ove sezone.Moram da pohvalim nase navijace i da kazem da ste ovde u palanci pobrali velike simpatije danasnjom brojnoscu i navijanjem.Svaka vam cast!!!

A sad,ocene:
Mozda cu prerano da ih iznesem,jer nisam mogao sve bas videti,sto i vi sa stadiona,ali evo ovako:

1.Franciskovic 3 boda (po meni,odlicno se kretao,sutirao sa svih pozicija,bilo ga i u odbrani,a i dao odlucujuci gol - dovoljno)

2.Govedarica 2 boda (cini mi se da mu je ovo bila najbolja utakmica po povratku i da mu forma ide uzlaznom putanjom.Dok su bile ukljucene kamere,Deki je imao bar 10 uklizavanja,sto je za njegove godine i status u ekipi,fantasticno i za svaku pohvalu,malo sam se dvoumio oko bodovanja zbog njegovog iskljucenja,ali ipak mislim da mu s pravom dodeljujem drugo mesto)

3.Dragutinovic 1 bod (ostali su mi manje vise bili svi podjednaki,ali sam zapazio prilikom ukljucenja kamera da je Dragutinovic presekao nekoliko vaznih lopti i da je bio borben,a ovo i podstrek neka mu bude)

Cile se popravlja iz kola u kolo,sto mi je mnogo drago,iako nisam bas bio ljubitelj njegovih nastupa.Sad se setih,mislim da smo bas posle Ciletovog suta osteceni za cist penal (rekao bih,ako je penal ono sto nam je svirano u finalu kupa sa Zvezdom (Dundjerski-ruka),onda je i ovo).

Glasanje zatvaram u sredu!!!


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Zemun)
Author: nboya ()
Date: 09-18-04 22:13

1. Franciskovic
2. Dragutinovic
3. Popovic


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Zemun)
Author: Turija ()
Date: 09-18-04 22:44

1. IVICA FRANCIŠKOVIC za koplje ispred svih
I da nije dao taj pobedonosni gol isto bih glasao.To je onaj Franc kakvog smo ga u Voši ocekivali mi navijaci.Igrac oko koga se vrti Vošina igra.Paker i šuter.Danas smo videli Franca rastrcanog po celom terenu sa jednom iznenadujucom lakocom kretanja.Franca koji pokvario sijaset protivnickih napada i odzeo nekoliko cistih lopti, bez faula za kontre koje nisu znali iskoristiti naši nespretni napadaci.
BRAVO IVICE, MAJSTORE!
2.Nino Pekaric
Zaista pleni svojom igrom i sigurnošcu taj momak, iako je i danas bio na velikim mukama zbog onog antitalenta Kostica kojeg na terenu nigde nema.
3.Saša Cilinšek
Cilinšek je vidljivo popravio formu i odnos prema igri.Igra mnogo ofanzivnije i podigao je kondiciju, a cini mi se, smanjio kilograme.Takode, smanjio je broj ispadanja iz igre i potom pogibeljne startove.Još jedan razlog me je opredelio za Cileta da bude ispred Stepanova, a to je što se, možda, mogao izvesti pogrešan zakljucak da ja na ovom forumu imam nešto protiv Cileta, Vukelje, nekad Drincica ili danas Kostica, tj da imam omiljene i neomiljene likove.Naprotiv, ja bih bio najsrecniji kad bih sve njih mogao samo da hvalim.


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Zemun)
Author: podbara (80.74.168.---)
Date: 09-18-04 22:59

1. Franc 3 boda, a dao bih mu i vise da mogu!!! Sta reci, igra zivota!
2. Popovic, deran nam je doneo preokret!
3. Stepanov, sigurni komadant odbrane!!!!!!!!!!!


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Zemun)
Author: Turija ()
Date: 09-18-04 23:15

Vojo, pošto sam pripremio tekst off line i odmah postovao pre citanja gornjih tekstova moram da Ti kažem da si potpuno u pravu za uvek 3 igraca manje na terenu:Vukelja, Kostic Grumic i Jovanovic i hvala Ti što to nisam morao ja da kažem.Dakle, videlo se i na TV ( pa sada su bile tri kamere na stadionu i mikrofoni pored terena).Popravlja se i TVNS.


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Zemun)
Author: budababa ()
Date: 09-19-04 01:12

Bez sumnje, tri boda za Francija. Ne samo sto je dao gol, vec je i jedini igrao u napadu. Slazem se sa jednim od prethodnih postova da Despotovica treba vratiti pod hitno, jer napadaci (sa izuzetkom Belica) deluju kao veterani. Ali, to je prica za neki drugi topik.
Dva boda bih dao Popu, jako sam se nervirao sto nije igrao od samog pocetka, iako je bio najavljen od strane Smiljanica. Kostic je odigrao dobro samo prvih 15 minuta, kasnije je sve bilo jadno i pomalo smesno. Mislim da je Pop buducnost naseg kluba, jos malo da ojaca i da cvrsce ulazi u duele sa protivnickim igracima i bice igrac i po. Bilo je prica pre sezone da rukovodstvo hoce da ga se odrekne, nadam se da to nije istina i verujem da ce Pop biti oslonac nase igre po levoj strani u godinama koje dolaze. Danas je prelomio utakmicu. Samo napred, Pope!
Jedan bod dajem Ciletu koji iz utakmice u utakmicu igra sve bolje. Borbenost i zalaganje su na visokom nivou, kao i uvek, a cini mi se da Cile pocinje da igra sve inteligentnije i racionalnije, njegove lopte polako dobijaju "oci". Nekoliko puta je presekao opasne napade Zemuna, a posebno onaj u drugom poluvremenu kada je uhvatio sprint sa polovine terena da bi u nasem kaznenom prostoru uklizao i sprecio gotovo siguran gol.


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Zemun)
Author: Kovac ()
Date: 09-19-04 09:09

Popovic! - uneo preokret
Franciskovic
Cilinsek


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Zemun)
Author: Turija ()
Date: 09-19-04 11:47

Kovac, kako kažeš u topiku utisci sa utakmice Franc najbolji na terenu, onda ga ovde staviš na drugo mesto i ne daš mu tri poena, sa cime Francu kvariš 4 za ovo kolo?Uredu, Popovic uneo preokret, ali stavljanjem na prvo mesto dao si njemu 3 poena.Da li ostaješ pri takvom redosledu za glasanje?Malo nije logicno.


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Zemun)
Author: podbara (80.74.168.---)
Date: 09-19-04 12:00

Mislim da Kovac prvi put glasa pa mozda ne zna da od redosleda zavisi broj poena! Za prvog ide 3, drugog dva i treceg 1.


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Zemun)
Author: ! (213.184.102.---)
Date: 09-19-04 12:45

ovako...
1.Cilinsek (dvoumio sam se izmedju njega i Franca...Ali zbog ovoga se ide na utakmice!!Ko je bio video je tu borbu - pa decko je pretcao maraton,cas kod naseg cas kod protivnickog.Ako je i izgubio loptu 2-3 puta,odmah je nazad pa ponovo presece...otprilike uporedio bi ga Ronaldom Habijem po borbenosti...Bravo Cile!!!
2.Francikovic (SAMO OVO : R E S P E C T)
3.Todic (dvomio sam se da li da stavim nekog iz odbrane,ali ipak Todic je takodje mozda neprimetno ali spasao je 2-3 odlicne sanse!!)

STA JE SA BELIM?????????


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Zemun)
Author: jaaa??!! ()
Date: 09-19-04 14:24

Franc je igrac za reprezentaciju!!!! ali kad malo razmislim mozda je i bolje sto ne igra u njoj da se blamira...

Znaci...

1.FRANCISKOVIC ivica
2.CILINSEK sasa
3.POPOVIC ivan (ako se ne varam)

Samo da se Beli oporavi pa on i Franc da j... kevu "lavovima" ...
0:1 !!!!!


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Zemun)
Author: Zar je bitno? ()
Date: 09-19-04 19:35

1.Franciskovic
2.Cilinsek
3.Todic


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Zemun)
Author: Totti ()
Date: 09-19-04 22:00

Moji glasovi:
3 boda Franciskovic-partija za pamcenje
2 boda Pekaric-dobra partija,mislim da ce uz Stepanova postati glavni igrac odbrane
1 bod Cilinsek-velika borbenost,svaku utakmicu sve bolji(samo napred)


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Zemun)
Author: Voja ()
Date: 09-21-04 14:31

Evo sumiracemo rezultate utakmice sa Zemunom,malo ranije nego sto sam naznacio,jer sutra igramo protiv lavova.
Utisak je da smo izglasali tri igraca koja su zaista obelezili ovu utakmicu kako svojom igrom,borbenoscu i momentom odluke.

Za igraca utakmice gotovo jednoglasno izabran je:

IVICA FRANCISKOVIC sa osvojenih 28 od mogucih 30 bodova!!!

Tri nasa najbolja igraca na mecu bili su:

1.Ivica Franciskovic 3 boda
2.Sasa Cilinsek 2 boda
3.Ivan Popovic 1 bod

------------------------------------------------------------------------------
Trenutno stanje na listi najboljih igraca FC Vojvodina po broju glasova putem NETa je sledece:

1.Ljubisa Dundjerski 7 bodova
2.Ivica Franciskovic 5 bodova
3.Sasa Todic 3 boda
.Milan Stepanov 3 boda
5.Milan Belic 2 boda
. Sasa Cilinsek 2 boda
7.Dejan Govedarica 1 bod
.Dragan Mandic 1 bod
. Ivan Popovic 1 bod


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Zemun)
Author: Kovac ()
Date: 09-21-04 22:07

OK

Franc 3 Pop 2 Cile 1

Vazna je pobeda


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Zemun)
Author: Voja ()
Date: 09-22-04 16:59

Nazalost Kovac,u obzir sam uzeo tvoje prvo glasanje
Locked