1. i 4. kolo: Vojvodina-Obilic i OFK Beograd-Vojvodina

Locked
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9746
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

1. i 4. kolo: Vojvodina-Obilic i OFK Beograd-Vojvodina

Post by Voja »

Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola!!!
Author: Voja ()
Date: 08-27-04 20:52

Nazalost ja nisam bio na utakmici sa Obilicem,a posto sam video samo golove ne bih sebi dao za pravo da glasam sada.Ali cu preneti prve glasove od "!" koji je glasao na sl. nacin:

1.Dundjerski 3 boda
2.Cilinsek 2 boda
3.Belic 1 bod

Ocenivanje traje do pocetka utakmice sa OFK-om kada cemo i proglasiti igraca prvog kola!!!

p.s.Podbara,Turija... znam da ste bili na utakmici....???


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola!!!
Author: podbara ()
Date: 08-27-04 22:58

Zaista je velik zalogaj, pa zato pozivam i ljude sa ostalih forumu da se prikljuce ovoj sjajnoj ideji! Moji glasovi idu ovako
1. Dundjerski 3 boda
2. Stepanov 2 boda( imao je gresaka ali me je odusevio svojim pozrtvovanjem)
3. Franciskovic( jeste da je malo igrao ali onaj gol pa ono je bilo cudesno)


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola!!!
Author: ice (82.208.192.---)
Date: 08-28-04 02:05

Vojo malo si kasno dosao na ideju za ovo kolo ali za ostala super.

1.Dundjerski
2.Franciskovic
3.Lazarevic


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola!!!
Author: budababa ()
Date: 08-28-04 02:23

Podrzavam ideju, evo mog misljenja:

1. Dundjerski (a ko drugi?)
2. Stepanov (polako postaje stub odbrane)
3. Mandic (prodoran po desnoj strani, moze i bolje ali tek je prvo kolo)


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola!!!
Author: Turija ()
Date: 08-28-04 10:52

1.Dunderski
2.Belic
3.Mandic
Dunderski bez premca.Za drugo mesto sam u dilemi, ali sam se zbog datog gola odlucio za Belica.
Vojo, ideja Ti je odlicna.


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola!!!
Author: Totti ()
Date: 08-28-04 11:03

1.Dundjerski(doneo preokret)
2.Mandic(odlicno odigrao,jedini koji je spreman da trci 90 min.)
3.Pekaric(dobar na debiju,sve do povrede)
Iako je igra bila slaba,sa nekoliko poteza smo resili utakmicu.Medjutim nisam istakao one koji su pravili te poteze(sem Dundjerskog)vec one koji su po meni dobro odigrali!


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola!!!
Author: Voja ()
Date: 08-28-04 16:57

Evo zavrsavamo glasanje za prvo kolo.
Igrac prvog kola je: LJUBISA DUNDJERSKI sa maximalnim brojem poena.

Da bi stanje na kraju glasanja bilo sto realnije,igrac kola ce poneti 3 boda u sledece kolo,drugi 2,a treci 1 bod.
Ovde sada imamo neresenu borbu za drugo i trece mesto izmedju Mandica i Stepanova,pa cu usvojiti odluku prvog sledeceg ucesnika foruma ispod mene kojem dajem pravo da odluci kome dodeljujemo 2 a kome jedan poen.
Dakle Mandic ili Stepanov???

Na kraju sezone cemo sabrati bodove iz svih kola i konacno dobiti najboljeg igraca.U slucaju neresenog rezultata uzecemo u obzir ko ima vise puta po 3 poena.
Voleo bih da izaberemo i predstavnika nas sa foruma,koji bi na kraju sezone urucio neki prigodan poklon NAJBOLJEM IGRACU SEZONE DOBIJENOM GLASANJEM NAVIJACA putem interneta.


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola!!!
Author: nboya (212.200.134.---)
Date: 08-28-04 18:02

A sad jedan predlog.
Ako jedan igrac bude ubedljivo najbolji na utakmici, tj osvoji sve trojke ( na primer Dundjerski u ovom kolu), mogao bi umesto tri preneti cetiri boda u drugo kolo.
Mislim, bilo bi glupo da se isto vrednuju igra Dundjerskog protiv Obilica, i nekog ko bude najmanje los u nekom eventualnom porazu.


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola!!!
Author: Voja ()
Date: 08-28-04 22:06

Moze,predlog se usvaja!!!Cekam jos da neko odluci jel bolje odigrao Stepanov ili Mandic,pa da predjemo na ovu bruku protiv OFK!??


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola!!!
Author: Voja ()
Date: 08-29-04 13:43

Znaci,ipak cu ja morati presuditi ovde!?

Igrac kola: LJUBISA DUNDJERSKI

Stanje posle prvog kola:

1.Ljubisa Dundjerski 4 boda
2.Milan Stepanov 2 boda
3.Dragan Mandic 1bod
==============================
Otvaram glasanje za igraca utakmice protiv OFK Beograda!!!


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola!!!
Author: Voja ()
Date: 08-29-04 21:08

Vidim da su neki vec ocenili najbolje,ali na drugoj temi.Tako da cu sada preneti njihove glasove,ali vas molim da ubuduce glasate samo na ovoj temi.
Podbara je ovako glasao:

1.Ljubisa Dundjerski 3 boda
2.Milan Stepanov 2 boda
3.Milan Belic 1 bod

dok je Ice dao ovakve ocene:

1.Dejan Govedarica 3 boda
2.Ljubisa Dundjerski 2 boda
3.Ljubisa Vukelja 1 bod

Glasanje za najboljeg vosinog igraca na ovoj utakmici prestaje u sredu!!!


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola!!!
Author: nboya (212.200.134.---)
Date: 08-29-04 23:35

A sad dva predloga.

Da se posle svakog kola otvara novi topic "Najbolji igrac tog i tog kola", jer ovaj topic pada sve nize i nize na listi i postaje sve veci, tako da cemo kroz dva meseca morati da premotavamo po petnaest minuta do najsvezijih postova.

Drugi predlog je da se i mi juzno od Save racunamo kao dijaspora, tj da dobijemo olaksice u vezi glasanja. Mislim, malo nas je, bg-medijska blokada, i tako to...

Ako se ovaj drugi predlog usvoji onda glasam za:
3 boda - niko
2 boda - niko
1 bod - Dundjerski


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola!!!
Author: ogi ()
Date: 08-30-04 00:32

evo i mojih glasova...posto sam preko bare, bodovi ce biti zasnovani na osnovi vasih izvestaja..e pa evo ih..

1. Dundjerski 3 boda
2. Stepanov 2 boda
3. Govedarica 1 bod


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola!!!
Author: Turija ()
Date: 08-30-04 09:45

Podržavam predlog nboya s tim da se prenesu rezultati glasanja iz predhodnih kola da bi ih imali stalno pred ocima.Mislim da ne bi bilo loše proglasiti i igraca meseca i dati dodatni bod za kontinuitet forme i zalaganja igracima koji se nadu stalno u prva tri,(nešto poput vezane premije) mada možda cemo iskomplikovati racunicu?Slažem se i za 4 boda za vrhunsku igru, tj kad je igrac od strane svih glasalih stavljen na prvu poziciju.
Predložio bih da ocenjujemo i ulogu trenera od 1do 5 za pripremu i izjave pre utakmice i videnog vodenja tima na utakmici.Ne strucno, na to nemamo pravo, vec onako iz navijackog ugla.Dati ocenu bez detaljisanja, npr samo igrali neborbeno, tolerisanao nezalaganje pojedinaca, slabo trcali, nepotrebno bunkerisali, nezamenut izuzetno slab igrac u vezi, napadu ili odbrani tog dana po levoj strani, neefikasan napad, šuplja odbrana, slabi u skoku, slabi u duelu, pa reakcije trenera na utakmici povodom toga.Ocena može i bez komentara, a nikako ne bi smeli otvarati raspravu trebalo je ovo ili nije trebalo ono sa spominjanjem imena.Npr prezadovoljan sam kako smo igrali ocena za trenera 5.Na kraju cemo imati prosecnu ocenu i recimo stav da su navijaci zadovoljni sa radom trenera.

Apsolutno sam za to što je uradio nboya da se igracima kada pruže slabu partiju(ne kad izgube utakmicu) ne dodele bodovi.Ne samo 3 , 2 vec ni 1bod. Da se ne poklanjaju bodovi samo zato da bi izabrali tri najmanje loša igraca i time anulirali bodovnu prednost igracima iz predhodnih kola koji su ih zaslužili svojom odlicnom igrom.Takvih situacija izgleda da cemo imati cesto na gostovanjima.

Sa tih gostovanja dobro bi bilo da ljudi koji budu tamo daju svoje videnje igre i pružene partije naših igraca da bi na osnovu toga mogli ostali navijaci dati ocene.Dakle, ne da se zamaraju pišuci kompletne izveštaje, a kome nije teško poželjno bi bilo, vec u nekoliko reci daju svoju kratku ocenu videnog.Mi svi koji ne možemo ispratiti neka gostovanja, kao i ljudi koji ne mogu gledati cak ni utakmice u Novom Sadu bili bi im zahvalni.
Ja glasam baš tako za utakmicu protiv OFK-a:
1.niko
2.niko
3.niko


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola!!!
Author: ! ()
Date: 08-30-04 12:44

1.Milan Belic
2.Vukelja (mislio sam da ovo nikad necu reci,ali on se borio)
3.Dundjerski


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola!!!
Author: podbara ()
Date: 08-30-04 18:05

Ideje su na mestu. Za nesvakidasnju igru u mesecu treba dodati po jedan poen. Na kraju sezone treba sabrati sve poene, time ce se najbolje pruziti ocena igraca u kontinuitetu!
Sto se tice trenerskog posla mislim da ju tu navijacki glas vise nego potreban jer upravo to sto smo mi navijaci a ne strucnjaci znaci da mozda neke stvari vidimo jasnije od nasih trenera. Ta tema ce dobiti naslov menadzer iz fotelje, a kao sto je Turija predlozio struku cemo ocenjivati svako kolo ocenama od 1 do 5. Na kraju meseca mogli bi da podvlacimo crtu sa ocenom rada naseg trenera. U ovoj rubrici su vise nego dobro dosla misljenja navijaca pa i polemike zato nemojte oklevati da ih iznesete( sve u nivo komunikacije i lepog ponasanja koji vlada ovim forumom)!
Zato gospodo tastaturu pod prste i dajte ocenu za prva dva kola!
http://www.fcvojvodina.co.yu/forum/read ... 511&t=4511


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola!!!
Author: Voja ()
Date: 08-31-04 12:44

Molim vas da i u porazu ostanemo dosledni i da podelimo nase glasove.Nista sem redovnog izbora tri najbolja igraca necu uzeti u obzir,zato vas jos jednom molim da korektno glasate.Usvojio sam predlog da igrac koji bude jednoglasno proglasen igracem kola dobije ocenu vise,i nista vise necu menjati,jer bi nas to odvelo u beskraj.Nego cemo na kraju sezonu izglasati i ocenu kompletnom ucinku FC Vojvodina pa ce se znati npr. najbolji igrac takve i takve vojvodine bio je taj i taj.Kakav klub,takav i igrac.Usvajam samo predlog da za svako kolo otvaram novi topic!!!


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola!!!
Author: Grof Zekula ()
Date: 09-01-04 20:13

Stvarno je jako tesko nekog izdvojiti. Igra je bila ocajna kao i zalaganje izvesnih pojedinaca. Ja glasam ovako
1. Ljubisa Dundjerski
2. Milan Belic
3. Dejan Govedarica


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola!!!
Author: Voja ()
Date: 09-01-04 23:11

Evo da sumiramo i utakmicu cetvrtog kola sa OFK Beogradom.Odigrali smo kako smo odigrali,ali medju vecinom losih bilo je i nekoliko fudbalera koji su se po vasim procenama bar borili i zalagali.
Po vasem izboru najbolji vosin igrac u cetvrtom kolu je:
LJUBISA DUNDJERSKI sa 12 bodova od mogucih 15

Prva tri igraca na utakmici sa OFKa bili su:

1.Ljubisa Dundjerski 3 boda
2.Milan Belic 2 boda
3.Dejan Govedarica 1 bod
--------------------------------------------------------------
Trenutno stanje na listi posle dve odigrane utakmice je:

1.Ljubisa Dundjerski 7 bodova
2.Milan Stepanov 2 boda
.Milan Belic 2 boda
4.Dejan Govedarica 1 bod
.Dragan Mandic 1 bod

Sledece kolo igramo protiv Borca u NSu,pa vas molim da u sto vecem broju odete na utakmicu,kako bi bili u mogucnosti da sto realnije bodujemo nase igrace.
HVALA SVIMA na dosadasnjem ucescu!!!

P.S.Jedan partizanovac je video ovu moju temu i predlozio mi da npr. najboljem igracu na kraju sezone wmaster uradi licni sajt!?Imate li vi kakav predlog,kako nagraditi najboljeg???
Locked