Liga Evrope - sezona 2014/15

Locked
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina 4:0

Post by Toto Riina »

Шта се догађало у последњих седам дана?
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina 4:0

Post by zapad »

Pripreme skroz promašene, ne ide se na planinu na sedam dana. Svako ko se malo razume u fizičke pripreme igrača zna o čemu pričam. Povratak sa Zlatibora u sredu. U petak odlazak na četvorodnevno putovanje u Belgiju sa jedinim ciljem da se nude igrači. U ponedeljak u popodnevnim časovima povratak iz Belgije. Utorak priprema utakmice sa Trenčinom. Malo je jedan dan za ozbiljnu pripremu utakmice. U sredu polazak autobusom u Trenčin. Dolazak pred trening i direktno iz autobusa na trening posle 9 sati putovanja. Zatim utakmica i posle utakmice odmah povratak za Novi Sad. Mislim da se igrači neće oporaviti od puta ni za revanš. Zato i kažem kako se pristupilo pripremi ove utakmice dobro smo i prošli.
User avatar
Turija
Posts: 10728
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina 4:0

Post by Turija »

Zapad, u pravu si, ali od puta će brzo oporaviti (mladi su to momci), ali od rezultata i prikazane igre, neće skoro, bez adekvatne struke.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina 4:0

Post by Matador »

Clanovi sportskog/strucnog dela kluba su razocarani taktickim opredeljenjem kao i sastavom tima Marica koji nije zeleo da uslisi njihove sugestije! Vreme je da se zahvali ovom trenerskom magu, za koga je i Sosa Babic ozbiljan trener. Na zalost je tako.
User avatar
Salvador
Posts: 1079
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina 4:0

Post by Salvador »

Matador wrote:Clanovi sportskog/strucnog dela kluba su razocarani taktickim opredeljenjem kao i sastavom tima Marica koji nije zeleo da uslisi njihove sugestije! Vreme je da se zahvali ovom trenerskom magu, za koga je i Sosa Babic ozbiljan trener. Na zalost je tako.
Zasto vise verujem u scenario da ce se smena trenera desiti tek u nekom sedmom kolu, kada jos jedna u nizu sezona bude izgubljena.
Voleo bih da gresim...
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina 4:0

Post by Grouch »

Malo malo pa mi navijaci dobijemo kvalitetno plasiran šut u jaja,dal od uprave,dal od tzv fudbalera i strucnog staba.Dokle cemo mi biti budale da nas zajebava 10-tak polupismenih likova u upravi(da se razumemo mislim na prethodne) i/ili 11 na terenu?Pa jel smo mi neka zabit koja nikad nije cula za fudbal ili smo grad sa skoro pola miliona i klubom velike tradicije koji je skoro uvek imao igrace svetske klase?Dokle ce nam belosvetske barabe prodavati decu i puniti dzepove dok nas rastura neki Trencin?Krajnje je vreme da se mi navijaci ozbiljnije organizujemo i da ovoj i svim sledecim upravama jasno stavimo do znanja sta mogu a sta ne mogu da rade.Dzabe nam sto ovde pisemo i predlazemo u 80%-90% slucajeva dobre ideje kad niko to ne zarezuje.Napraviti neki sabor navijaca,doneti neka pravila kojih moraju da se pridrzavaju sve uprave ubuduce.Na primer,nema prodaje igraca blizancima,nema pozajmljivanja para pa ugradjivanja u procente od buducih prodaja,nema šurovanja sa ovakvim FSS-om po svim pitanjima itd itd,ima na ovom sajtu milion dobrih predloga.Kome se ne svidja nek pravi svoj privatan klub pa nek tamo radi sta hoce.
Sto se tice onih bednika koji su se prosetali po terenu u Trencinu,nadam se da velika vecina uskoro nece nositi nas dres.
PS:pozdrav za ekipu iz busa!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina 4:0

Post by gospodinFKV »

Grouch wrote:ima na ovom sajtu milion dobrih predloga
Sitnim pilicarima nije u interesu da klub napreduje. Sto je vise van fudbalskog radara, to ce njihove baljezgarije primetiti manje ljudi, koji nista po tom pitanju ne mogu da urade. Realno, skauting mreze jakih evropskih klubova su toliko razvijene, da ces uvek naci neku Sevilju da im uvalis skart i ugradis se, a za rezultate im se je*e...
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina 4:0

Post by srkins »

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... -premoreni" onclick="window.open(this.href);return false; evo treneru izjava iz koje moze da nauci sta se govori posle onakvog poraza.
vdn slaninar
Posts: 1018
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina 4:0

Post by vdn slaninar »

Tacnije lose pripremljeni,u ovakvoj formi se igra prvo kolo pretkvalifikacija protiv ekipa iz luksemburga,malte,farana...nikako protiv za nas ozbiljnih ekipa iz slovacke,poljske,ceske...Da smo bili bar na nivou igara iz drugog dela prosle sezone sigurno bi imali aktivan rezultat za revans.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina 4:0

Post by gospodinFKV »

Ocajno pripremljeni fizicki, a takticki da i ne govorimo. Cak i umorna ekipa moze da izadje na kraj sa protivnikom, ako se dobro postavi na terenu i na vreme odsece protivnicke napadace. Mi smo u ovoj utakmici morali napraviti minimum 4x vise faulova nego sto smo napravili, potrositi dve izmene u veznom redu na kartone i samo ih seci...
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina 4:0

Post by Grouch »

gospodinFKV wrote:
Grouch wrote:ima na ovom sajtu milion dobrih predloga
Sitnim pilicarima nije u interesu da klub napreduje. Sto je vise van fudbalskog radara, to ce njihove baljezgarije primetiti manje ljudi, koji nista po tom pitanju ne mogu da urade. Realno, skauting mreze jakih evropskih klubova su toliko razvijene, da ces uvek naci neku Sevilju da im uvalis skart i ugradis se, a za rezultate im se je*e...
Bas zato im treba od prvog dana postaviti pravila ponasanja.Nije im ovo privatni klub da rade sta hoce.Cak i kod 100% privatnih klubova u svetu,vlasnici ne mogu da rade sta hoce.I nema sta mi njih da molimo,da na njih apelujemo,da im predlazemo.Ima da se pridrzavaju nekih osnovnih pravila i zahteva koje bi mi navijaci i zvanicno doneli a ne samo iznosili kao predloge na ovom ili nekom drugom sajtu.Na primer,ako se nas bar 90% navijaca slaze da ne treba prodavati igrace blizancima,onda ima toga da se pridrzavaju itd itd da se ne ponavljam.Ako se to bilo kojoj upravi ne svidja onda ce leteti iz kluba,milom ili silom.Ili to,ili cemo mi nastaviti da palamudimo po netu a oni ce nastaviti da nas srozavaju...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina 4:0

Post by gospodinFKV »

Slazem se ja s tobom u potpunosti, treba navijaci da donesu neki kodeks ponasanja za novu upravu. Mozda bas to i treba pitati novog predsednika...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3984
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina 4:0

Post by Rabba »

Strasti se smiriše, prođe par dana od poraza, sad treba videti šta se može protiv "vanzemaljaca iz Slovačke" :greenbutt:

Ostali smo bez Živkovića, jasno je da neće igrati omladinci Babić i Gaćinović, a novi problem je da smo ostali bez Veselinovića.

Pankov je uz ekipu, to je barem plus.

Na golu NE SME biti Jovanić, što znači da bi Žakula trebao među stative. Onom malom ekspres-Nigerijcu treba nalepiti flastera, a u ovom trenutku jedini koji makar delimično izgleda da može da ga upeca je Popara. Puškarića baciti na levo krilo, malog Ilića u napad, ili Ilića gurnuti levo a Stojanovića u špic...

Iako smo već praktično ispali, tekma mora da se odradi maksimalno!

Ako vidim Jovanića na golu i/ili Puškarića na desnom beku, molim da neko siđe na teren i razlepi par šamara našem treneru.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Pera Centar
Posts: 824
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina 4:0

Post by Pera Centar »

Rabba wrote:Strasti se smiriše, prođe par dana od poraza, sad treba videti šta se može protiv "vanzemaljaca iz Slovačke" :greenbutt:

Ostali smo bez Živkovića, jasno je da neće igrati omladinci Babić i Gaćinović, a novi problem je da smo ostali bez Veselinovića.

Pankov je uz ekipu, to je barem plus.

Na golu NE SME biti Jovanić, što znači da bi Žakula trebao među stative. Onom malom ekspres-Nigerijcu treba nalepiti flastera, a u ovom trenutku jedini koji makar delimično izgleda da može da ga upeca je Popara. Puškarića baciti na levo krilo, malog Ilića u napad, ili Ilića gurnuti levo a Stojanovića u špic...

Iako smo već praktično ispali, tekma mora da se odradi maksimalno!

Ako vidim Jovanića na golu i/ili Puškarića na desnom beku, molim da neko siđe na teren i razlepi par šamara našem treneru.
Potpuno podrzavam sve gore receno, sa dodatkom, da sam u nedelju gledao utakmicu sa Borusijom I da mi Georgije Ilic I Grgic izgledaju za klasu bolje od Stojanovica.
Locked