Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Avangarda »

Cekajte, cekajte... zasto sad Maricu odlazi?!

Zar se posle ovog debakla zna nesto vise nego sto se znalo ranije?! Pa covek nas vodi po treci put, nije da nismo imali priliku da na delu vidimo njegov (ne)kvalitet i (ne)sposobnost... :frown:

Zar posle samo mesec dana vise nikom nije puno srce (kao nasa mreza u slovackoj :oops: ) sto nas vodi jedan veliki slaniar, ljudina, legenda, sa jos dve takve legende na klupi?! C c c ala ljudi brzo menjaju misljenje i jos brze gube osecanja... :roll:

By the way: Dzimi = Djumi i obrnuto. Postujem Djumija kao navijaca/simpatizera FKV, ali gledali smo i njega u dva navrata i isto kao i Maric pokazao je jedno veliko nista. Takodje ne pamtim gde je Djumi kao i Dzimi radio u zadnje vreme i napravio neki rezultat?! I ko se jos osim lude Vojvodine interesuje za Djumija i koji to jos klub osim FKV mogu da vode Dzimi i Djumi?! Dzimi po treci put, eto zato sto je legenda i slaninar?! Djumi po treci put, eto zato sto je nas navijac?!

Manite se gluposti, a ako klub zeli da nastavi sa sprdnjom od trenera, evo nudim se i ja (za duplo manju platu)! Ne treba mi mesec dana da spremim tim koji ce da izduva 4:0 u slovackoj, mogu to da uradim za pola sata... :lala:
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
srkins
Posts: 1448
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by srkins »

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... as---klasa" onclick="window.open(this.href);return false; ja ne verujem koje izjave. Umesto da proba da malo podigne ekipu i motivise on izjavama jos spusta moral. Napravi on od Slovaka Mancester . Igrali smo sa ekipom koja je tu negde po kvalitetu s nama a izgubili 4;0 e moj treneru,motivacija i takticka priprema 0 pa ja da sam vodio ekipu ne bi 4;0 bilo :mrgreen: I koji mozak treba imati pa da izjavis da ti Mijat nije potreban za ovu utakmicu (a mogao je igrati) (dali partizanu dali bi i nama igraca i da im vratimo posle utakmice) Koji mozak treba imati da stavis u napad 1 igraca koji je polu povredjen a Puskaric na desnom beku :frown: i Zivkovic i Pankov bi bolje igrali. Jovanica na golu ne vredi ni spominjati :frown: Opet kad smo vec imali takvu taktiku mogli smo Vanju na gol pa decko bi ispucavanjima napravio barem dve sanse..EE moj treneru, tuzno je ali za njega je i nikolic trener .
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by zapad »

Treba da te je sramota Zorane Mariću!
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Toto Riina »

Марић је тренер који у каријери има већи број пораза него победа, који недостатак знања и стручности прикрива "гвозденом" дисциплином и бункер стилом. Упропастиће тим начином игре и ово мало талентоване деце.

Очекујем да после друге утакмице у ЛЕ или сам поднесе оставку или да му се захвали на сарадњи!
User avatar
Turija
Posts: 10780
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Kad i dalje postojimo kao klub (i brukamo ime) ono što realno možemo (i treba) uraditi je da se promeni trener ( ja mislim da opravdano stoji konstatacija Mariću odlazi).
Drugo što možemo (i treba) uraditi je da promenimo sportskog direktora.
E sad, umesto Marića dovesti kvalitetnog trenera ili pustiti Kosanovića da vodi ekipu, a Djumija imenovati za sportskog direktora (koliko god bi Djumi želeo da bude trener, ja smatram da je za njega prava uloga Sportski direktor Vojvodine, a ne trener Vojvodine - Djumi može i da sedi na klupi, ako Kosan nema licencu).Time bi se u hodu brzo prestrojili, tj bez perioda ,,upoznavanja" novih ljudi sa situacijom i zaposlenima, odnosno igračima.
Uprava, takođe, ostavlja utisak da je kritična, ali teško da tu možemo nešto promeniti na bolje (u bliskoj budućnosti), tj da bi bolji hteli i želeli da rade u današnjoj Vojvodini.Ono što ja očekujem od ove uprave je samo da ne napravi veći minus nego predhodna (jer to se dešava stalno od 89e).Kad bi vratili dva Jove (na čelo Kluba i Grada) možda bi nešto i bilo od FKV i NS.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Andreyos »

Dakle,ovako zvuči izjava jednog ,,zakletog slaninara''?!Ne zanosim se ja da ćemo izbaciti Trenčin,ali ako ćemo na ovaj način da pripremamo igrače za revanš,bolje da ga i ne odigraju.
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4832
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Covek je ovom izjavom dodatno osramotio klub i treba mu momentalno posle Trencina dati otkaz...
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1478
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Neizlecivi »

Zaista velika sramota za izjavu... vise mi smeta ovakvo ponasanje, takav stav nego njegove greske, kojih je bilo mnogo, u pripremi utakmice.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4832
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Na žalost, podbacili smo u prvoj utakmici u Slovačkoj, za šta sam spreman da preuzmem i svoj deo krivice, ali igrači zaslužuju pohvalu što su smogli snage da u revanšu na domaćem terenu poprave utisak i da se odličnom partijom ipak časno oproste od Evrope – kaže prvi stručnjak novosadskog superligaša.
Ti ne snosis deo krivice, ti snosis krivicu u potpunosti...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4012
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rabba »

http://www.dnevnik.rs/sport/bez-pojacan ... m-problemu" onclick="window.open(this.href);return false;

Još malo alibija... Idi čoveče ako ti se ne sviđa. Nekako mi se čini da nikome nećeš nedostajati.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ДушанСП »

Нормално да нема замену кад он Пушкарића рачуна као десног бека.Са доласком Бобе Новаковића решили бисмо и десну страну,а оно што Војводини највише фали,то Марић и не спомиње,човече мани се штопера и бекова,кад немаш офанзивног везног играча.Мада чињеница је да нам недостаје десни бек.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4012
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rabba »

ДушанСП wrote:Нормално да нема замену кад он Пушкарића рачуна као десног бека.Са доласком Бобе Новаковића решили бисмо и десну страну,а оно што Војводини највише фали,то Марић и не спомиње,човече мани се штопера и бекова,кад немаш офанзивног везног играча.Мада чињеница је да нам недостаје десни бек.
Evo da i tebi i treneru odgovorim:


Centralni odbrambeni: Babić, Pekarić, Pankov, Novaković, otpisani Đurić, Fimić
Desni bekovi: Živković, Nikolić, po potrebi Puškarić.
Desna krila: Alivodić, po potrebi Puškarić, svi od klinaca špiceva(Ilić, Grgić, Ćurko)
Leva krila: Mijat, Spremo, Asani, Popara, Stamenić, po potrebi Puškarić pa čak i Veselinović koji je očigledno na špicu neupotrebljiv.


Ofanzivni vezni: Ivanić, Luković, Makarić, Stojanović, Poletanović, Puškarić

Jel malo?

Opcija je gomila! Ali se odmah namešta alibi u slučaju neuspeha! Jadno i bedno!
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
srkins
Posts: 1448
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by srkins »

Ako ode Babic onda stvarno smo tanki na stoperu, Pankov- Pekaric startni Milko nije ni za 5 ligu fali 3 stoper 4 bi bio Fimic ,3 bi mogao Djuric da bude. A desni bek Nikolica sam gledao par utakmica mozda trema mozda neiskustvo ali kuku lele :shock:
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ДушанСП »

Rabba wrote:
ДушанСП wrote:Нормално да нема замену кад он Пушкарића рачуна као десног бека.Са доласком Бобе Новаковића решили бисмо и десну страну,а оно што Војводини највише фали,то Марић и не спомиње,човече мани се штопера и бекова,кад немаш офанзивног везног играча.Мада чињеница је да нам недостаје десни бек.
Evo da i tebi i treneru odgovorim:


Centralni odbrambeni: Babić, Pekarić, Pankov, Novaković, otpisani Đurić, Fimić
Desni bekovi: Živković, Nikolić, po potrebi Puškarić.
Desna krila: Alivodić, po potrebi Puškarić, svi od klinaca špiceva(Ilić, Grgić, Ćurko)
Leva krila: Mijat, Spremo, Asani, Popara, Stamenić, po potrebi Puškarić pa čak i Veselinović koji je očigledno na špicu neupotrebljiv.


Ofanzivni vezni: Ivanić, Luković, Makarić, Stojanović, Poletanović, Puškarić

Jel malo?

Opcija je gomila! Ali se odmah namešta alibi u slučaju neuspeha! Jadno i bedno!
Боље је имати правог десног бека,него гурати Пушкарића,заборавио сам скроз на Луковића,али питање је колика ће му бити минутажа.И Полетановић и Радоја су доста добри са лоптом с обзиром да су обојица задњи везни.Али једно два-три играча би нам добро дошло.И ја уопште не сматрам да имамо лошу екипу,ваљало би је само мало допунити,чисто уколико неко оде.Глупо је што се Марић стално жали на нешто,ко то у овој смехотресној лиги има па бољу екипу од Војводине?
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by laki »

Otkud sad prica da nam nedostaje desni bek?! Pa mali Zivkovic je bio do jaja celu polusezonu, sta mu sad odjednom fali?!
Image
Post Reply