Liga Evrope - sezona 2014/15

User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, 17. jul

Post by laki »

Nisu ni oni culi za nas.
Image
User avatar
никад агенција фкв
Posts: 30
Joined: Fri Nov 29, 2013 8:42 pm

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, 17. jul

Post by никад агенција фкв »

laki wrote:Nisu ni oni culi za nas.
Не можеш поредити нас и њих чији је клуб стар 22године и има 2 европске утакмице иза себе.
За њих смо по клупској историји Великани,но то се не гледа и не треба их ни мало подценити па да прођемо као против Вадуза.
Једино што желим од клинаца је да оставе срце на терен!
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, 17. jul

Post by kafe bagdad »

Jel to ovo

http://sportoviska.zoznam.sk/futbal/tre ... -nad-vahom" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
churguzijanac
Posts: 2057
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, 17. jul

Post by churguzijanac »

Nisu oni nista bolji, a ni losiji od nas. Tek nivo iznad ekipa iz Malte, Andore, Linhestajna, Farskih ostrva kao i mi. Prvi nivo iznad evropskog amaterizma, kilometrima daleko od grupne faze LE.

Mi smo ekipa koja moze jednom u deset godina da izbaci evropski klub iz jacih liga (i to sa izuzetkom top 3 evropske lige) i u isto toliko godina bar jednom da budemo izbaceni od ekipa na nivou Vaduca.

Ne razumem one sa prevelikim optimizmom.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4822
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, 17. jul

Post by gospodinFKV »

Mislim da je ovo ekipa u rangu Honveda, ali svejedno nije za potcenjivanje...
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, 17. jul

Post by budababa »

Ne znam kako je kod nas ispraćen žreb, ali su Slovaci to odradili timski:

http://www.astrencin.sk/spravy/index.php?clanok=4380
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3998
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, 17. jul

Post by Rabba »

никад агенција фкв wrote:...Ето шта смо дочекали да стрепимо од неких Словака за које искрено никад нисам до сада ни чуо,но видећемо шта ће се још издешавати у клубу,има још доста времена до утакмице....
Kako misliš šta smo dočekali? Danas se fudbal igra u celoj evropi na prilično sličnom nivou(ako izuzmemo nekih top 50ak klubova mahom standardnih učenika lige šampiona i lige evrope). Island više nije destinacija za poželeti, pa čak i ekipe sa Farskih Ostrva pokazuju ozbiljan napredak u kvalitetu. Jedine preostale fudbalske mikro-države su Andora i San Marino. Nepoznanica je jedino Gibraltar. Vaduz je novi član švajcarske super lige, ekipe sa Malte ulažu sve ozbiljniji keš, luksemburški klubovi su došli na korak do plasmana u grupnu fazu lige evrope, Albanci takođe(zaustavljeni na penale), Kazahstanci čak i to uspeli... Reći da smo favoriti protiv vicešampiona Slovačke je klasično uljuljkivanje i vodi u propast. Reći da nemamo šanse je laž. 180 minuta je jedino merilo kvaliteta. Na terenu ne igraju imena i istorije klubova, već 22 najbolja igrača iz obe ekipe. Ako budemo bolji u dvomeču, prolazimo, ako ne ispadamo. I ne bi bio kraj sveta ako se desi ovo drugo. Već dugo čak ekipe iz Srbije postaju protivnici koje ovi "manji" žele da vide naspram imena svog kluba kad se zaustave kuglice...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
limanfkv
Posts: 2843
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, 17. jul

Post by limanfkv »

Trencin je imao vise nego odlicnu sezonu iza sebe. Zavrsili su kao drugoplasirani sa 10-ak bodova manjka za kvalitetnijim Slovanom u Corgon ligi. Svuda se ulaze daleko vise u fudbal negoli kod nas i kada bi postojala nekakva kriva kvaliteta nase lige mislim da bi stmoglavo isla ka dole u poslednjih 5-6 godina. Napisacu vise o samom timu Trencina narednih dana, a mislim da smo mogli daleko bolje da prodjemo na zrebu s obzirom da smo bili medju povlascenima. Odlicna stvar je sto se revans mec igra na Karadjordju.

http://www.butasport.rs/2014/06/upoznaj ... vropi.html
User avatar
Milan
Posts: 4211
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, 17. jul

Post by Milan »

budababa wrote:Ne znam kako je kod nas ispraćen žreb, ali su Slovaci to odradili timski:

http://www.astrencin.sk/spravy/index.php?clanok=4380

Svi igraci koje su intervjuisali govore kako su dosta dobro prosli na zrebu, ne znaju skoro nista o nama i misle kako nas mogu proci. Jedino je kapiten (govori poslednji) cuo za nas. Jos jedan igrac (Milan se zove) je govorio malo vise o nama (izgeda da je sa ovih prostora) i kaze kako smo "tradicionalni" klub i kako imamo puno navijaca, ali da smo mirniji od blizanackih i da ce sigurno biti pun stadion...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4822
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, 17. jul

Post by gospodinFKV »

Ocekujem jako tvrd dvomec...nece ukupno pasti 5 golova....
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, 17. jul

Post by Toto Riina »

Тренчин је веома добро организован клуб са школованим фудбалерима. Имају млад тим са доста странаца и свакако нас не очекује лак посао као против Хонведа! Надам се да ће група организовати гостовање на добром нивоу, сад је потребно бити уз клуб!
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, 17. jul

Post by Chana »

Milan wrote:
budababa wrote:Ne znam kako je kod nas ispraćen žreb, ali su Slovaci to odradili timski:
http://www.astrencin.sk/spravy/index.php?clanok=4380
...Jos jedan igrac (Milan se zove) je govorio malo vise o nama (izgeda da je sa ovih prostora) i kaze kako smo "tradicionalni" klub i kako imamo puno navijaca, ali da smo mirniji od blizanackih i da ce sigurno biti pun stadion...
Milan Rundić, pre par sezona igrač Kolubare, još prilikom prognoze je na 0:45, na čisto srpskom, pomenuo kao mogućeg protivnika Vojvodinu
[video]https://www.youtube.com/watch?feature=p ... iE5Gc#t=45[/video]
(ili je to "fazona radi" naknadno snimljeno)...

O njemu ima podataka na: http://www.transfermarkt.co.uk/milan-ru ... ler/182185" onclick="window.open(this.href);return false;
dok o AS - Trenčinu ima teksta na: http://www.transfermarkt.co.uk/as-trenc ... erein/7918" onclick="window.open(this.href);return false;

Sigurno smo mogli proći mnogo bolje, ali ne treba se baktati takvim temama...

Treba odigrati muški 2 utakmice sa Slovacima i posle aktivnih 180 minuta na terenu izboriti sledeću rundu u Ligi Evrope.

U krajnjem slučaju, ko "jako veruje Transfermarkt-u", oni vrede 3,39, a mi ipak 6,56 miliona funti... :whistler:

NEKA NAM JE SA SREĆOM :!:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, 17. jul

Post by Toto Riina »

Навијачи иду на гостовање, а пи### на летовање!
Поздрав за кума :devil:
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, 17. jul

Post by budababa »

Novosti wrote:VOJVODINA se i dalje u jednom nesređenom stanju priprema za start sezone. Planovi se menjaju svakodnevno, još uvek se ne zna da li će ekipa otputovati na Zlatibor na pripreme ili će ostati u svom trening kampu do meča sa Trenčinom 17. jula. Ono što je izvesno je da će trener Zoran Marić, kako je dogovoreno sa Savom Miloševićem i Mitrom Mrkelom, dati zeleno svetlo za nastupe Srđana Babića i Mijata Gaćinovića za omladinsku reprezentaciju Srbije na Evropskom prvenstvu u Mađarskoj od 19. do 31. jula.

- S obzirom na to da Babić neće igrati prvi meč za "orliće", nastupiće u dresu Vojvodine, 17. jula u duelu sa Slovačkom ekipom Trenčin, a zatim će se priključiti nacionalnoj selekciji. Gaćinović će od prvog dana priprema biti na raspolaganju selektoru Veljku Paunoviću - objašnjava Marić.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Salvador
Posts: 1082
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, 17. jul

Post by Salvador »

Ja stvarno ne razumem, jedva cemo skrpiti posten tim protiv Trencina, a ovako lako pustamo najbolje igrace u mladu repku.
Nkp je bez blama zadrzao svoje igrace za seniorsku repku proslog maja, a mi ih pustamo kao da imamo gomilu kvalitetnih rezervi.
Ima li nekog rezona, ili nas evropa ove godine ne interesuje :?
Locked