WAP sajt za navijace Vose

BondNS
Posts: 189
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:32 pm
Location: 10 minuta od stadiona

Post by BondNS »

Ogi svaka čast, skinuo sam melodiju i oduševio se. E, kad bi svi u Voši radili kao neki pojedinci sa ovog foruma.........
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Hvala momci, inace izrada melodije kosta 15 evra(oko 22 dolara), ovu sam dobio za gratis. Za sledecu melodiju imam u opticaju jednu od ovih pesama:

-jedan klub na svetu
-kad sam bio sasvim mali
-nasa pesma sad se cuje
-ns to je nas grad
-u evropi ima jedan grad

to je recimo 5 pesmi koje su prilagodljive za melodiju na mobtelu, ostale, rekao bih da nisu vredne 15evra a i ne idu bas za melodije na fonu.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Sacekaj da izadje Fimin cede! Tu ce biti stvari!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Samo da vas obavestim da su odradjene jos 3 polifone melodije, fenomenalno zvuce, bice jos jedna. Kada i ta bude gotova, onda cu ih postaviti sve od jednom.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Postavljene su jos 4 polifone melodije! Fenomenalno zvuce i stvarno vredi skinuti. To bi bilo to za sada, jer sam potrosio preko 100 dolara da se one profesionalno naprave. Uostalo, ni nemamo pesama koje su prilagodljive za mobtel melodiju. Uzivajte!

www.firmanovisad.net/wap
Link melodije, pa navijacke.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
neko iz mase
Posts: 59
Joined: Wed Feb 02, 2005 1:10 am
Location: Novi Sad

Post by neko iz mase »

evo zanimljivog linka sa sajta b92.Pruza mogucnost pregleda rezultata svih klubova pa tako i nase Vose i to po protivnicima i takmicenjima ....
lepo i pregledno
http://www.b92.net/sport/timovi.php?sho ... bal&id=149

nije bas za rubriku WAP ali nisam znao gde da napisem ovo


PS: ogi sve pohvale !!!
Sick boys!!!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Pade mi nesto na pamet...da li bi ste voleli da Vosine golove gledate preko vaseg mobtela?? To je vrlo izvodljivo, ako vas mobtel podrzava fajl zvani .3gpp. Problem ce biti velicina tih fajlova, od 70kb-158kb...a i kvalitet nece biti bas najbolji...sta kazete za ovu ideju?
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Nije losa ideja... cak bi ih mogao i na web sajt staviti,pa preuzimanje izadje jeftinije... ali kvalitet je jako los,pogotovo sto je snimak TVNSa ocajan.Mozda bi ti bolje bilo navijace da stavljas u 3gp,a da potenciras zvuk kod konverzije
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Evo ga jedan 3gp. jedan gol koji niko od nas nikada nece zaboraviti,ali nazalost,kao sto cete primetiti kvalitet je losiji.Inace,3gp. je format za mobilne telefone,ali se pomocu Quick Time playera moze gledati i na kompu. :wink:

http://rapidshare.de/files/7716658/Shelle.3gp.html
Image
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Postavio sam sekciju Video klipovi umesto igrica. Neka neko proba da skine koji klip i neka mi javi kako radi itd. Sada samo 5 klipova a bice ih jos kasnije ako sve bude islo kako treba.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Auu kakav update..prvo postavljena je audio sekcija gde mozete naci preko 15 klipova pesama sa severa, direktno na Vas mobtel! Pa je dodato jos 5 video klipova i dve slicice (sarpata u Kuli i bakljada protiv Zvezde). Uzivajte!!!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

WAP sajt navijaca Vojvodine - u mobtel kucajte www.firmanovisad.net/wap

Moram samo da naglasim da u nastavku sezone W@P prenose utakmica mozete pratiti i na gore navedenoj W@P adresi Firme,pod linkom VOSA LIVE!!!

Evo,sutrasnji mec sa Radom je prava prilika za nase izvestace da puste po koju poruku,sa nekim detaljima sa meca,jer verovatno nigde nece biti ni radio prenosa!!!!

A znam da nas ima dosta koji iz raznih razloga ne mogu biti na mecu,tako da.... izvestaci,pokusajte da oborite Novona sa trona i da mu preotmete titulu,najboljeg izvestaca!!!!
Image
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Uradjen mali update na WAPu. Dodato par slicica, audio i video klipova...pa uzivajte! :)
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Voja wrote:Evo,pre nekoliko dana sam odlucio,da posle nekoliko inovacija za nas navijace (Igrac sezone,privesci za kljuceve,W@P prenosi,predlog za Firmin W@P sajtic,raznih kvizova...) pokusam uraditi jos jedan mali "poduhvat",korak mali za covecanstvo,a veliki za nas navijace :lol:

Pozeleo sam da pocastim sve navijace Vose koji poseduju telefone sa Symbian operativnim sistemom i poklonim im temu FK VOJVODINA!!!
E sad,nista lakse,reklo bi se... ali problem nastaje samim saznanjem da ja i nisam strucan oko izrade takvih stvari,ali sam se setio Ogija i njegovih komentara kako je placao izradu kvalitetnih polifonih melodija nekome tamo u Kanadi,pa sam izcimao jednog svog web prijatelja koji je (necete verovati) iz Rijeke. 8) Covek je prihvatio moj predlog sa odusevljenjem,ja sam mu poslao nekoliko slika i pred nama se sada nalazi (meni licno) predivna tema,u kojoj ce vecina nas uzivati,bar se tako nadam.

Pa evo,ja cu je postaviti na rapid,a molim administratore da temu podignu na sopstvene servere.

Image

DOWNLOAD:
http://rapidshare.de/files/28395305/FK_ ... a.sis.html

Nadam se da vam se svidja!? :roll:
021 wrote:Vojo, dao si sjajnu ideju, pa sam i ja odlučio da se malo oprobam...
Uradio sam temu za SonyEricsson, rađeno je za K750, a trebalo bi da radi i na sličnim modelima-K700, K600, K608, V600, W serije...U svakom slučaju isprobajte ko ima ove telefone, ja sam na mom probao i radi.
Evo kako to izgleda:
Image

Evo i linka za download: http://rapidshare.de/files/29374970/Vos ... e.thm.html

Recite ako imate primedbi ili predloga, a ako još neko hoće da se oproba,ja sam radio u programu Themes creator, koji se može skinuti sa sajta http://developer.sonyericsson.com
Takođe je dobar program i "myThemeCreator" sa http://www.Lasyk.net
Ove teme mozete skinuti sa wap sajta. www.firmanovisad.net/wap
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Locked