30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:3

User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:3

Post by kafe bagdad »

За све нас...

http://sr.wikipedia.org/sr/%D0%A3%D1%82 ... 1%98%D0%B0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:3

Post by torrente »

Juce iz BG nije bilo vise od 500 ljudi...


Kao i na finalu Kupa,kada je najmanje likova bilo iz NS-A!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:3

Post by borrissey »

N13 wrote: Mislim da bi navijacka kartica bila prava stvar (mesto sezonskih karata).
Nesto slicno kao studentske kartice za menzu... imas karticu sa svojom slikom i cipom, i bukvalno dopunjujes "kredit" na njoj. Ta kartica da kosta 500 dinara na primer, i posle ulaz za svaku utakmicu placas preko nje. I sad npr za utakmicu neku na karadjordju, obicna karta neka kosta 800 dinara, a ko ima navijacku karticu, da bude 100 dinara. Na njoj mozes imati 1000 dinara kredita i miran si, to je 10 utakmica na karadjordju. Na ulazu na utakmicu, kartica se provuce kroz citac, umanji ti se iznos na njoj za 100 dinara i to je to. Kredit mozes dopuniti na blagajni kad god zelis za bilo koji iznos. Kada dodje mec sa blizancima, na zapad da bude zabranjen ulaz za ljude koji nemaju tu navijacku karticu. Tim se resi mnogo problema. Svi navijaci vojvodine bi to imali (ulaz preko nje 5 puta jeftiniji neko preko obicne dnevne karte), mogla bi se voditi evidencija ko je bio koliko redovan na utakmicama, pa najvernije navijace nagraditi nekako, ne bi bilo cigana i grobara na zapadu, resio bi se problem guzvi na blagajnama pola sata pred mec, itd...
A troskovi preko nje su: 500 dinara izrada, 15 utakmica po 100 dinara u ligi + 2 utakmice (protiv blizanaca) po npr. 200 dinara + nekoliko evropskih utakmica po 300-400 dinara, sve zajedno oko 3000 hiljade dinara, koliko bi otprilike i trebale da kostaju sezonske ulaznice, sa tom razlikom da se ne placa odjednom, vec dopunjujes kredit na kartici kad god mozes. Povoljnije, dobro i za klub i za navijace.
Genijalno! :cheers: Ako može City bike, što ne bi mogao jbn FKV.
User avatar
Casual
Posts: 253
Joined: Mon Jul 13, 2009 11:25 pm
Location: Ravnica

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:3

Post by Casual »

Odlicna ideja @N13 za kartice!

Ovo oko prodaje karate, meni samo jedna stvar nije jasna - kojim to matematickim proracunom se dobije cifra koja na kraju ima broj 20 (konkretno 1.142.020) ako su karte zaokruzene na stotine (300, 400, 500)?! Kojom logikom? Cisto vredjanje inteligencije.
Volem Vošu!
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:3

Post by ragazzi di Neoplanta »

Nije nas problem sto blizanci imaju turiste od navijaca iz raznih vukojebina koji dodju jednom godisnje na stadion
Nije, naš je problem što Novosadjane mrzi, a njih iz vukojebina ne mrzi.
Da je došlo još 2 000 Slaninara i pokupovalo karte da gleda svoj klub, ne bi se kukalo što nam cigani ulaze na zapad.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:3

Post by Grouch »

torrente wrote: Kao i na finalu Kupa,kada je najmanje likova bilo iz NS-A!
Ne znam odakle ti ta ideja,bar 95% ljudi je bilo iz NS
User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:3

Post by torrente »

Grouch wrote:
torrente wrote: Kao i na finalu Kupa,kada je najmanje likova bilo iz NS-A!
Ne znam odakle ti ta ideja,bar 95% ljudi je bilo iz NS
zato sto je tako...bio sam video pricao ...al ovo nije tema da raspravljamo o tome...
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:3

Post by ragazzi di Neoplanta »

Šta si video? Je li piše na čelu ljudima odakle su?
Jesi stigao da popričaš sa svakim od tih par hiljada ljudi?
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:3

Post by njaks »

torrente wrote:
Grouch wrote:
torrente wrote: Kao i na finalu Kupa,kada je najmanje likova bilo iz NS-A!
Ne znam odakle ti ta ideja,bar 95% ljudi je bilo iz NS
zato sto je tako...bio sam video pricao ...al ovo nije tema da raspravljamo o tome...
Covek je u pravu, bilo je mnogo ljudi sa strane to je cinjenica, nije sigurno bilo vise ali svakako veliki procenat tribine cinili su ljudi koji nisu iz NS...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:3

Post by laki »

Ma niko nije bio iz NS!
Image
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:3

Post by njaks »

Ti nisi ni bio na severu tako da iskuliraj...
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:3

Post by ragazzi di Neoplanta »

Kakve veze ima da li je bio na severu? Sever niko nije ni pominjao, već koliko je ljudi iz NS došlo na finale kupa na stadion.
A i ti si kontradiktoran, lik kaže bilo je najmanje likova iz NS, onda se javi neko da demantuje, a ti kažeš
Covek je u pravu, bilo je mnogo ljudi sa strane to je cinjenica, nije sigurno bilo vise ali svakako veliki procenat tribine cinili su ljudi koji nisu iz NS...
Besmislena rasprava skroz inače...
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:3

Post by njaks »

Stvarno ne znam ni zasto ulazim u ove debilne rasprave ovde, bili su svi iz NS i kraj...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:3

Post by laki »

Ne, ne, niko iz NS nije bio na zapadu, nemojte da se zavaravate. Cak sta vise mislim da su uglavnom Beogradjani bili tamo.
E sad za sever ne znam, to i onako ne smem da komentarisem izgleda... :cheers:
Image
Locked