23. kolo: Vojvodina-Rad 0:1

Ko će slaviti u nedelju?

Vojvodina
40
93%
Rad
1
2%
Niko
2
5%
 
Total votes: 43

kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: XXIII kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Rad, nedelja, 18:00

Post by kowalski »

Dobro su ih deportovali u drugu ligu :lol:
Image
User avatar
Stexman
Posts: 2572
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: XXIII kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Rad, nedelja, 18:00

Post by Stexman »

Ono sto mene boli vise od poraza je to sto sam vracajuci se sa utakmice video punu "sedmicu" radovaca! Nasa deca a navijaju za rad!? Par njih starijih oko 17 godina i jedno desetak klinaca izmedju 10-14 godina. Ladno sa obelezjima kluba...
Porazen sam i moralno, ne samo rezultatski!
User avatar
Robi_D_Slanna
Posts: 48
Joined: Tue Jan 28, 2014 1:54 am
Location: Grbavica - Minken

Re: XXIII kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Rad, nedelja, 18:00

Post by Robi_D_Slanna »

Žao će mi biti samo ako ova 3 boda budu presudila da ova gamad opstanu u ligi, inače...za zalaganje momcima ne mogu da kažem ništa. Zaslužili su makar nerešeno, ako već ne pobedu. Da je ona seljačina dobila crveni kao što je trebalo za gaženje Pekarića, možda bi i bilo drugačije, ovako...

Ako posle ovoga Sosa ikada opet stavi Stojanovića u prvu postavu, ne znam stvarno... Dečko je celo veče smetao ekipi da igra: u fazi napada ga nema nigde, u fazi odbrani opet nigde, a i kad se neko zezne da mu doda loptu - bolje da mu nije ni dodao. Ivanić je definitivno pokazao da mu je mesto u timu pre tog Stojanovića.
I nešto nisam najbolje ispratio, ali kao da mi se učinilo da mali Ilić nije bio ni na klupi?!?! Pa zašto?!?! Počinjati utakmicu bez špica na klupi?!? A onaj potez sa ubacivanjem Đure u napad se bojim i da komentarišem. Špic je definitivno najviše škripao, a ako je onaj mali Nikolić mogao da dobije šansu, ja ne vidim razlog zašto Ilić nije mogao da dobije priliku, nego se drže dva štopera na klupi... Kad smo kod Nikolića, ne znam da li je dečko bio preplašen zbog debija, ali je stvarno bio blago pogubljen. Mislim da nije u redu sada ga napadati.
Laza opet trči na taj bok - ne vredi ni komentarisati... Razlog više da Ilić dobije priliku.
Ostalima sve pohvale. Osim onog krajnje glupo primljenog gola, gde je teže reći ko nije zajebao stvar, zaista nemam šta nikome da prigovorim. Babić iz meča u meč dokazuje klasu, Pekara standardno dobar, Nastić vrlo dobar - odličan, Radoja i Serđo standardni, Enveru ostavio srce na terenu...

Sve u svemu, podrška momcima, uspeh bi bio da ostanu na okupu i sledeće sezone, a ako tako bude ja mislim da će biti veselja :cheers:
Jedem belog luka i slanine, trebalo ne trebalo, jer tako sam u mogućnosti...
User avatar
churguzijanac
Posts: 2054
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: XXIII kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Rad, nedelja, 18:00

Post by churguzijanac »

Bas me zanima za koji kes se ova pilicarska uprava natrcila smradu!

Izlisno je ovde pisati kako je ko igrao i ko je zadovoljio veceras, a ko ne. Ova igra i takmicenje u zemlji Srbiji potpuno gube smisao. Najvise mi je zao sto nisam otisao na odbojku!
fare
Posts: 2803
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: XXIII kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Rad, nedelja, 18:00

Post by fare »

Ne znam kako vama ali meni ova utakmica jako smrdi , prvo kakav sastav ? kakva taktika ? pa onda izmena Djuric ulazi umesto Ivanica i na kraju nisam video zar u ocima nasih igraca da igraju, da se bore , da pobede e jedino Alivodic u njemu sam video kao da je otkacio posle primljenog gola .
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: XXIII kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Rad, nedelja, 18:00

Post by Passion »

Stexman wrote:Ono sto mene boli vise od poraza je to sto sam vracajuci se sa utakmice video punu "sedmicu" radovaca! Nasa deca a navijaju za rad!? Par njih starijih oko 17 godina i jedno desetak klinaca izmedju 10-14 godina. Ladno sa obelezjima kluba...
Porazen sam i moralno, ne samo rezultatski!
Нису они ту због Рада. То су новосадски нацисти и фашисти. А зна се шта треба бити да би био навијач Рада.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: XXIII kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Rad, nedelja, 18:00

Post by laki »

Ivanic je smesan jako bio, nadam se da je to posledica toga sto mu fali utakmica u nogama, ali ono izdanje od danas... Mene je bilo sramota da ga gledam!
Veselinovic je nadam se primio pare da onako odigra ocajno danas, jer u suprotnom taj igrac ne bi mogao ni za Slogu iz Plandista da igra u prvoj postavi!
Ostali su se trudili dosta, samo mi izmene nisu ni najmanje jasne bile, Sosa je ocigledno danas bio pijan dok je vodio utakmicu.
Nadam se da ce se Mijat sto pre oporaviti posto se vidi sad koliko nam taj igrac znaci u timu!

Sergeja koliko sam pljuvao u fazi defanzive, moram reci da se decko toliko popravio da je jedan od korisnijih igraca u odbrani. Jbt, ima odlican ucinak u zaustavljanju napada i oduzimanju lopti, skoro kao Radoja, po mojoj slobodnoj proceni. Svaka cast Sergej! O fazi napada svi vec sve znamo kad je on u pitanju!
Image
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: XXIII kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Rad, nedelja, 18:00

Post by Daljac »

Стандард у животу једног Сланинара: полетимо за час, и онда атерирамо дупетом о ледину :cry: :oops: :frown:

Нисам љут на момке, дефинитивно није њихова кривица. Изговор не тражим ни у Раду, ни у Ињцу, ни Петру Добрњцу...

Све смрди ко кинеске чарапе...

Имамо вишка бодова, и договарамо се као најгори сељачки шљам, те немамо права ником да се и због чега подсмевамо (као ја Чукаричком данас, нпр)...

Лобирамо за тај куп и где треба и где не треба, ј.бо нас и куп више...

Ко жали што није на време отишао на одбојку: ми смо одмах по последњем звиждуку отишли, и лепо у турском седу на мермеру са платоа испред Градске кафане стигли да видимо кроз онај незамрчен део стакла и ту пораз 0:3... У дворану нас нису пустили, јер је била пуна - иако би се за нас 10ак свакако нашло места и унутра, чак и седећих...
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: XXIII kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Rad, nedelja, 18:00

Post by borrissey »

Ja sam danas gledao prvo poluvreme (zbog odbojke, koju smo pukli najstrašnije) i ono što sam video bila je jedna velika 0 od fudbala. Toliko. Pri odlasku sa stadiona rekao sam ekipi sa kojom sam bio da se pripreme na 0:1, a zbog čega sam pogodio rezultat najbolji odgovor bi dao brkati čir.
Mackycool
Posts: 177
Joined: Tue Jan 10, 2012 3:11 pm

Re: XXIII kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Rad, nedelja, 18:00

Post by Mackycool »

O fudbalu nemam šta da dodam, sve je već napisano. Ali imam jedno pitanje. Da li neko možda zna kako se zove ona debilna pesma što su na poluvremenu puštali, znam da nešto ponavljaju Srbija Srbija do beskonačnosti, a u spotu su neke devojke kod kojih se 90% kadra vidi zadnjica. Čisto da proanaliziram kako su dopustili da se takvo smeće pusti na našem stadionu. Link poželjan.
Last edited by Mackycool on Sun Apr 13, 2014 10:19 pm, edited 1 time in total.
Sostengono gli eroi: "Se il gioco si fa duro, è da giocare"
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: XXIII kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Rad, nedelja, 18:00

Post by Marcello »

Passion wrote:
Stexman wrote:Ono sto mene boli vise od poraza je to sto sam vracajuci se sa utakmice video punu "sedmicu" radovaca! Nasa deca a navijaju za rad!? Par njih starijih oko 17 godina i jedno desetak klinaca izmedju 10-14 godina. Ladno sa obelezjima kluba...
Porazen sam i moralno, ne samo rezultatski!
Нису они ту због Рада. То су новосадски нацисти и фашисти. А зна се шта треба бити да би био навијач Рада.
Ali, kako Stexman kaže, par njih od 17 i ostali mlađi??? To treba po turu, dok su još balavi, da im ne padne na pamet više da se igraju fašista po NS.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
vdn slaninar
Posts: 1014
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: XXIII kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Rad, nedelja, 18:00

Post by vdn slaninar »

Manite se gluposti oko namestanja,kad smo mi to lako pobedili rad,nikad.Mi smo mlada ekipa i mi ne mozemo izaci ni na jednu utakmicu i reci mi smo favoriti,pobedicemo sigurno.Mozemo da pobedimo svakog i da izgubimo od svakog.Bili smo mnogo bolji,rad nas je pobedio onako kako autsajder i pobedjuje,svi u odbranu i na kontru,posle datog gola nisu ni napadali.Prvo poluvremo slabo,drugo smo pokidali,samo nam je hvalio raspolozen napadac.Ja razumem da Veselinovic kad proradi da ce nam biti veliko pojacanje,i da ga zbog toga forsiraju,al dok to docekamo Ilic ce zaboraviti da igra fudbal ako ovako bude dobijao sansu,morao je dobiti bar 15-20 minuta danas.Recimo vidi se napredak Ivanica u odnosu na njegovu igru u Subotici,verovatno ce vremenom biti sve bolji.Sprema bi pohvalio,brz,eksplozivan,uklopio se lepo.Nikolic sasvim solidan,taman za rezervu zasad.Treba iskoristiti ove utakmice sto imamo do kraja za davanje sto vece minutaze nasim omladincima i njihovu afirmaciju.
User avatar
Robi_D_Slanna
Posts: 48
Joined: Tue Jan 28, 2014 1:54 am
Location: Grbavica - Minken

Re: XXIII kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Rad, nedelja, 18:00

Post by Robi_D_Slanna »

Mackycool wrote:O fudbalu nemam šta da dodam, sve je već napisano. Ali imam jedno pitanje. Da li neko možda zna kako se zove ona debilna pesma što su na poluvremenu puštali, znam da nešto ponavljaju Srbija Srbija do beskonačnosti, a u spotu su neke devojke kod kojih se 90% kadra vidi zadnjica. Čisto da proanaliziram kako su dopustili da se takvo smeće pusti na našem stadionu. Link poželjan.
+1 Ja bi jako voleo da znam ko je ta nova zvijezda naše estrade, i zašto lepo ne daju pare Saletu Popoviću da je forsira (pink sam ionako obrisao), nego nama ispiraju mozak. I čija je uopšte ideja da se tako nešto uopšte pušta na Karađorđu?!?

Što se tiče nameštanja: ako je zaista bila nameštaljka, onda im valja čestitati na dobro odrađenom poslu, pošto meni nije izgledalo tako. Momci su se zaista borili, primili glup gol, i tu bi stao.
Ali se nešto ne sećam da su ljudi bili toliko glasni kad je ono ćelavo govedo jesenas otvoreno sabotiralo ekipu (najočiglednije bilo protiv Jagodine). I još posle toga glavni argument za "uprava napolje" što uprava nije produžila ugovor sa time?!?
Jedem belog luka i slanine, trebalo ne trebalo, jer tako sam u mogućnosti...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4813
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: XXIII kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Rad, nedelja, 18:00

Post by gospodinFKV »

Klinci umeju jako lepo i leprsavo da igraju, ali mene brine sto mi nemamo napad. Koliko god branio Veselinovica, sve me vise zivcira to njegovo mrljavljenje lopte oko 16erca. DAJ JE NEKOM, STA JE DAVIS KOJU PI*KU MATERINU TVOJU?!?

Ostali su odigrali ok. Ni dobro, ni lose....ok
Stojanovic se utopio u sivilo, mali ima slifa, samo mu treba malo vremena, Ivanic takodje, samo mu fali tekmi. Stojanovic ima vise tehnike od Veselinovica, mnooooogo brze se oslobadja lopte i ume fino da kombinuje s krilima. Veselinovic se trpa svuda i to me jako nervira. Kao ja kad igram Become a legend na PES-u, pa s pozicije napadaca pokupim loptu 30m od svog gola, pa hocu sve sam. Tako i on, sad je na pola i preuzima loptu, pa na krilu i hoce da centrira (ocajno pritom), mnogo drzi loptu u nogama, previse...
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: XXIII kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Rad, nedelja, 18:00

Post by playmaker »

Veselinovic je svuda a nema ga nigde. Zapravo samo tamo gde treba da bude tamo ga bas nema, u samom spicu! :evil:
Stojanovic klasicni menadzerski igrac, sivilo.

Takodje mislim da Sergej mnogo vise pruza kada je taj istureniji vezni u sredini i kada ga pokrivaju Radoja i Poletanovic recimo nego kada je on jedan od tih zadnjih kao sto je bilo dok Poletanovic nije usao.
Locked