23. kolo: Vojvodina-Rad 0:1

Ko će slaviti u nedelju?

Vojvodina
40
93%
Rad
1
2%
Niko
2
5%
 
Total votes: 43

vdn slaninar
Posts: 1019
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: XXIII kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Rad, nedelja, 18:00

Post by vdn slaninar »

+1 sansa za Georgija Ilica
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9778
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: XXIII kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Rad, nedelja, 18:00

Post by Voja »

Vec sam pisao o navijacima Pazara u topicu JSL,posto sam gledao prenos meca... kakav rezija pa to je strasno... Neeeeego... iako su svi redom protiv Veselinovica,voleo bih da on danas proradi.Ne sto ga nesto posebno volim,nego zato sto znam da zna,moze i ume mnogo vise.Veseli je u Hajduku bio bog i batina,i mislim da je to taj psiholoski momenat koji mu nedostaje. Koliko god ova nasa ekipa bila ekipa ravnopravnih igraca na terenu,kada bi se zvanicno odredilo da Veseli bude vodja,sto da ne i kapiten,kada bi mu se vratila ta uloga da se za sve pita.... ubedjen sam da bi pruzao 300% vise nego do sada.I on je najubojitiji na poziciji od 10-18 metara od gola,a u Vosi se trenutno najmanje tu koristi.Njegovo izvlacenje na krilo moze biti i deo trenerove strategije,ali mi se cini da Veseli to radi samoinicijativno,jer mu ocajnicki trebaju dva poteza koja bi ga izdigla iznad svih igraca i izdvojila ga kao dominantnu figuru na terenu. Zato bih da sam trener danas na mecu naredio da ceo tim igra za Veslog,kao sto je recimo juce Cukaricki igrao za Lazovica i da ga jednim het-trikom vratimo u zivot.Kada bi to uspeli,dobili bi ekstra zalog za buducnost. Opet cu kao i uvek reci,ne znaci da sam u pravu,ali to je moje misljenje.

Sto se samog meca sa Radom tice,kvalitetniji smo na terenu i tu nema ni gram dileme.Van terena... to cemo znati veceras. Ova utakmica me podsetila i na neko proslo vreme,recimo onaj mec za Buducnoscu iz Podgorice kojoj je trebala pobeda u NSu za opstanak u ligi,i dok je cela Srbija pisala o sigurnoj dvojci u NSu Podgoricani su ispraceni sa 5 komada u mrezi... tako se to nekada radilo... Nasa mlada ekipica je kao nagazna mina,pa treba tako i da se ponasamo,da ostavljamo pustos u svakoj ekipi posle utakmice sa nama. Jednostavno i bez respecta. Veceras ce i celavi navijati za Rad,to neka nam bude i motiv vise! :cheers:
Image
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: XXIII kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Rad, nedelja, 18:00

Post by Grba_NS »

Malo statistike:
U prolećnom delu smo na 9 (2 kup) odigranih utakmica primili 6 golova. Nismo primili gol na 4 utakmice, a samo smo protiv Pazara primili više od 1. Većinu golova smo primili u prvom poluvremenu (4), a 2 (D. Srem. Pazar) od ta 4 su iz penala, što može da ide u prilog manjku koncentracije. Od ta 4 u pvom puluvremenu 3 su bila u periodu od 14. do 22. minuta, a samo jedan pred kraj poluvrmena (42. Pazar). Sve golove koje smo primili u prvom puluvremenu primili smo na gostujućem terenu, a uz to smo na domaćem terenu primili samo jedan gol (Čukarički 82).

Što se tiče postignutih, statistika kaže da smo na 9 odigranih utakmica postigli isto toliko golova. Gol nismo dali samo Pazaru, a opet samo smo Voždovcu dali više 1. 6 od 9 golova smo postigli u drugom poluvremenu, a nijedan od tih u drugom poluvremenu nije bio pre 59. minuta. Kod kuće smo za nijansu efikasniji, 5 naspram 4 u gostima. Jednu trećinu golova (3) smo postigli glavom. Kad god smo dali gol, nismo izgubili utakmicu. Iz penala smo postigli dva gola, protiv Voždovca (Veselinović) i partizana (Milinković). Sve golove smo dali unutar 16 m. Nijedan gol nije postigao odbrambeni igrač, pa je možda vreme i to da se promeni (Puškarića računam kao veznog).

Ako bi sudili po tajmingu primljenih i postignutih golova mogli bi reći da je ekipa dobro fizički pripremeljena jer golove retko prima pred kraj utakmice, a relativno često ih postiže, dok opet isti tajming može da kaže da nam ekipi fali koncetracije u pojedinim delovima utakmice, što može biti povezano i sa manjkom takmičarskog iskustva na ovom nivou fudbala (seniorskom).
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: XXIII kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Rad, nedelja, 18:00

Post by Toto Riina »

Било би одлично да у лепом амбијенту пошаљемо београдски клуб у другу лигу.
Сви на стадион. УПРАВА НАПОЉЕ!!!
erste Liebe!
Posts: 9
Joined: Sat Jan 18, 2014 7:58 pm

Re: XXIII kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Rad, nedelja, 18:00

Post by erste Liebe! »

Trenutno sam u inostranstvu i želim da pratim utakmicu preko live stream-a RTV-ovog sajta, međutim imam problema. Stream uopšte neće da se pokrene. Da li i ostali ljudi koji gledaju iz inostranstva imaju taj problem? Da li je moguće da stream ne radi kada si u inostrantvu, pošto svima u Srbiji radi?

Da li postoji neki alternativni stream sa kojeg može da se gleda utakmica?
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: XXIII kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Rad, nedelja, 18:00

Post by severozapad »

@Erste liebe
Utakmica pocinje za oko sat i 15min, pokusaj tada, verujem da ces pronaci neki dobar stream..moja preporuka firstrow pa nadji utakmicu
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: XXIII kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Rad, nedelja, 18:00

Post by Passion »

Депортујемо бегешаре у другу лигу, крајње је време! Као и до сада, гризите момци - то је све што тражимо!
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Robi_D_Slanna
Posts: 48
Joined: Tue Jan 28, 2014 1:54 am
Location: Grbavica - Minken

Re: XXIII kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Rad, nedelja, 18:00

Post by Robi_D_Slanna »

erste Liebe! wrote:Trenutno sam u inostranstvu i želim da pratim utakmicu preko live stream-a RTV-ovog sajta, međutim imam problema. Stream uopšte neće da se pokrene. Da li i ostali ljudi koji gledaju iz inostranstva imaju taj problem? Da li je moguće da stream ne radi kada si u inostrantvu, pošto svima u Srbiji radi?

Da li postoji neki alternativni stream sa kojeg može da se gleda utakmica?
Ne znam da li će nešto od ovoga da ti pomogne (nisam nikad pokretao iz inostranstva), ali evo ti pa probavaj...

http://www.navidiku.rs/tv-uzivo/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://prenosi-uzivo.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://tvsvuda.vektor.net/" onclick="window.open(this.href);return false;

Javi koji radi :cheers: živ bio i zajedno sa nama se radovao :D Ja sad odo, čeka me buraz da ga vodim na tekmu :cheers:
Jedem belog luka i slanine, trebalo ne trebalo, jer tako sam u mogućnosti...
erste Liebe!
Posts: 9
Joined: Sat Jan 18, 2014 7:58 pm

Re: XXIII kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Rad, nedelja, 18:00

Post by erste Liebe! »

Hvala svima na pomoći ali na žalost nijedan ne radi.
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: XXIII kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Rad, nedelja, 18:00

Post by fare »

Probaj sa ovim linkom http://tvsvuda.vektor.net/televizija/rtv-1-uzivo" onclick="window.open(this.href);return false; A sto se tice utakmice Stojanovica napolje Mareta na svoje mesto da bi Sergej mogao na svoje mesto jel tu nam bas ne moze mnogo pomoci :frown: .
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: XXIII kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Rad, nedelja, 18:00

Post by srkins »

Falio je nama i Zivkovic puno...razumem ja los dan i sve to..ali zasto uvek protiv rada..sto im dajemo slamku spasa.. :(
User avatar
Milan
Posts: 4203
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: XXIII kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Rad, nedelja, 18:00

Post by Milan »

Meni ovo jako smrdi! Mogu da razumem slabiji dan, ali ovoliki pad borbenosti+ovakva taktika su prilicno sumnjivi...
POŠTO OBRAZ ???!!!
lazarr
Posts: 817
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: XXIII kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Rad, nedelja, 18:00

Post by lazarr »

Zgadio mi se fudbal.
Treba doživotno poslati u zatvor ljude koji su naterali ovu decu da se danas sklone onoj "ekipi" iz beograda.
Najlošija ekipa koja je gostovala u Novom Sadu zadnjih par godina te pobedi po naređenju...
Šta ja da kažem svojim klincima od 6 i 8 godina posle današnje utakmice. Kako i zašto su se danas nervirali?????
Čemu ovo vodi???? Ako neko ne veruje, može u velike novce da se kladimo. Hajde da od danas pravimo tabelu kao da je prvo kolo. Ako izuzmemo "ona" 2 kluba, dajem sve pare što imam da će Ofk bg i rad uzeti najviše bodova do kraja. ekipe iz sredine tabele, među kojima smo i mi, nekim čudom neće osvojiti više od 5-6 bodova do kraja.
Godinama je već tako ali nisam mogao da verujem da i Radu koji nam ama baš ništa ne znači u životu mi pomažemo. Koje pare mogu biti u pitanju da nas to zadovoljava????
Ma ne mogu više. Ajd zdravo!!!!!
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: XXIII kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Rad, nedelja, 18:00

Post by Rivelinjo »

lazarr wrote: Šta ja da kažem svojim klincima od 6 i 8 godina posle današnje utakmice.

Da gledaju englesku ligu, da ne gube živce i vreme. Imamo viška bodova, a ne trebaju nam. :)

Samo me zanima hoćemo prodati Zvezdi bodove.
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
User avatar
slanina
Posts: 810
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: XXIII kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Rad, nedelja, 18:00

Post by slanina »

Ko gura Veselinovića da igra nije mi jasno,dečko je izgubljen u prostoru,maši zicere loptu ne može da doda a igra celu tekmu.Trener vadi Stojanovića centarfora i meće dva odbrambena igrača i onda stavlja Đurića u špic a na klupi mu sedi centarfor :shock: .Stavlja Alivodića na beka ,šta uradi crni Soso da li je to bilo naređenje pa da ispadne trener nezna ili šta,totalno istumban tim,Poletanović na klupi čas igra krilo čas veznog,Milinkovića je stavio nazad a dečko to ne igra...
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Locked