Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

trelos gia fcv wrote:http://www.fkvojvodina.rs/2014/01/poziv ... enciju-17/

Pogledajte šta je tema :twisted:
Capelja iskusno zabranio komentarisanje :greenbutt:

BAGRO *********, DZABA VAM KONFERENCIJA, LETECETE IZ VOJVODINE!!!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3988
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Rabba »

gospodinFKV wrote:
trelos gia fcv wrote:http://www.fkvojvodina.rs/2014/01/poziv ... enciju-17/

Pogledajte šta je tema :twisted:
Capelja iskusno zabranio komentarisanje :greenbutt:

BAGRO *********, DZABA VAM KONFERENCIJA, LETECETE IZ VOJVODINE!!!
Iskusno je zabranio komentarisanje na celom sajtu ;)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Uprava

Post by Firmson89 »

Дупе гаће жваће, свима редом...само да нас дође лепа бројка у недељу, сад кад смо кренули нема стајања!

П.С. Мислим да уколико буде доста људи, дефинитивно треба после тога (један од наредних дана) организовати тај разговор са Мињом Б. код Флека.
User avatar
21114
Posts: 148
Joined: Thu Apr 23, 2009 11:28 pm
Location: Novo Naselje, favela, Maribor.

Re: Uprava

Post by 21114 »

Rabba wrote:
gospodinFKV wrote:
trelos gia fcv wrote:http://www.fkvojvodina.rs/2014/01/poziv ... enciju-17/

Pogledajte šta je tema :twisted:
Capelja iskusno zabranio komentarisanje :greenbutt:

BAGRO GOV*ARSKA, DZABA VAM KONFERENCIJA, LETECETE IZ VOJVODINE!!!
Iskusno je zabranio komentarisanje na celom sajtu ;)
Biće da se Čapelja umorio od izmišljanja komentara pa ih zato ukinuo.
Legnem pijan, ustanem pijan, pa koji sam kuratz i spavao onda!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Gleda farmu, da dopuni vokabular za slanje na privatne mailove, pa nece da se zamara komentarima :wink:
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Uprava

Post by Friend »

Pitanja za Freaks-a.
Što si ti onda došao na sajt nebitnih ljudi jajara i šošona da opravdavaš i pereš sebe ako smo tako nebitni?
Da li si i ti postao nebitan kako kažeš kada si i ti otišao sa severa,ili si ipak bitniji od većine nas?
Da li ste namerno glasali za ovu drugu stranu da bi se revanširali grupi koja vas je optužila da ste uzeli veliku sumu novca?
Zašto kada nisi zadovoljan radom u klubu ne daš otkaz,i tako daš svima do znanja da ti je više stalo do kluba?I ako znam da svoj posao koji tamo radiš radiš odlično,i za njega si slabo plaćen,molim te da se ne vadiš na te dve stvari.
Da li još uvek stojiš pri stavu da klub najviše voli brkati rabren od svih zaposlenih u klubu i da se najviše trudi oko njega?
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

Dobre vesti.
Danas su iza zastave “Uprava napolje” stali navijači sa sve tri tribine. Slaninari sa severozapada, slaninari zapad, djuksi, istok Stara Garda u veoma lepom broju, Divizija i pandora, sa severa Red Firm bilo je Limanaca, Grbavica, Futog i Pezos, Ultrans. Očekuje se zvaničan stav severa, provereno i među Trigerima ima ljudi koji su za smenu uprave. Grupa slavi 25 godina i ne može sebi dopustiti da se raspadne.
Friks prodaje muda za bubrege i prosipa praznu demagogiju i ako najmanje ima prava na to. Sve govore crvena lica kada su profesionalni navijači juče prilazili navijačima i crveneli.
Čapelja je na fb blokirao sve koji podržavaju navijače u teranju uprave. Sazvali su konferenciju, ali imaju pripremljena pitanja i neće biti odgovora na to kako je moguće da su prekršili statut Kluba, koliki je dug Kluba i zašto to nije ustanovila revizorska agencija, da li je tačno da partizan ni dinar nije uplatio, koliko je sportski direktor pozajmio Klubu i pod kojim uslovima, da li je zamrzao licencu ili je igrača iz svoje agencije odveo u partizan, ko je odgovoran za loš izbor trenera, kako je moguće da su transferi poslovna tajna kad je FKV uvek poslovao transparentno, kome pripadaju ugovori Milinković-Savića i Radoje, zašto se pripreme u vreme besparice obavljaju u skupoj Antaliji kad nam vremenske prilike u Novom Sadu idu na ruku, da li misle da ovakvim sramotnim potezima cuvaju Batin lik i delo kao što su obećali na izbornoj skupštini?! Zašto Klub nema sponzora? Da li su svesni da svi žele njihovu smenu i zbog čega hoće po svaku cenu da ostanu?
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Re: Uprava

Post by njaks »

Matador wrote:Dobre vesti.
Danas su iza zastave “Uprava napolje” stali navijači sa sve tri tribine. Slaninari sa severozapada, slaninari zapad, djuksi, istok Stara Garda u veoma lepom broju, Divizija i pandora, sa severa Red Firm bilo je Limanaca, Grbavica, Futog i Pezos, Ultrans. Očekuje se zvaničan stav severa, provereno i među Trigerima ima ljudi koji su za smenu uprave. Grupa slavi 25 godina i ne može sebi dopustiti da se raspadne.
Gari ti si prepun informacija??? Aj majke ti napisi nam izvor odakle ti ovakve informacije? Kad su bili ti sastanci i kad su oni to sve odlucili?
fkvno1
Posts: 16
Joined: Sat Jun 22, 2013 1:05 pm

Re: Uprava

Post by fkvno1 »

Tanjga je cist zvezdas, Pavlovic cist zvezdas, Zoran Scepanovic cist zvezdas, Brkati Lopov cist Partizanovac.A Saula ,Minja , Dule Dalton, Cvetko Ridjosic -Vojvodinasi!

KLUB.
User avatar
FREAKS1994
Posts: 131
Joined: Sun Feb 24, 2008 11:29 am

Re: Uprava

Post by FREAKS1994 »

Friend wrote:Pitanja za Freaks-a.
1. Što si ti onda došao na sajt nebitnih ljudi jajara i šošona da opravdavaš i pereš sebe ako smo tako nebitni?
2. Da li si i ti postao nebitan kako kažeš kada si i ti otišao sa severa,ili si ipak bitniji od većine nas?
3. Da li ste namerno glasali za ovu drugu stranu da bi se revanširali grupi koja vas je optužila da ste uzeli veliku sumu novca?
4. Zašto kada nisi zadovoljan radom u klubu ne daš otkaz,i tako daš svima do znanja da ti je više stalo do kluba?I ako znam da svoj posao koji tamo radiš radiš odlično,i za njega si slabo plaćen,molim te da se ne vadiš na te dve stvari.
5. Da li još uvek stojiš pri stavu da klub najviše voli brkati rabren od svih zaposlenih u klubu i da se najviše trudi oko njega?
1. Друже где си ти видео да сам дошао да се било коме правдам и перем? Само нећу да дозволим да се шире лажи о мени и још неким људима и само због тога сам дошао овде. Савест мирна и образ чист, сваког могу да погледам у очи и ево да поновим, подржавам предлог од Миње Болесникова да се нађемо негде и да више маске падну, да видимо ко је шта радио у предходном периоду.
2. Као што знаш више нисам део севера тако да одговор ти се сам намеће. Не знам одакле си извукао да сам битнији од било кога?
3. О овоме сам већ писао, никад нису ни постојале две стране само то неко неће да схвати јер му одговара да гура ту причу. Што се мене тиче није било никаквог реваншизма. И опет се враћамо на одговорност и колико људи схвата ту реч и спремно је да се носи са њом. Опет понављам обе стране су биле иста страна!
4. Ако ти ниси задовољан радом клуба, а знам да ниси, зашто си хтео да постанеш део истог? Знаш о чему пишем.

На та два последња питања можемо продискутовати кад се видимо јер сам сигуран да ће људи одговор протумачити како коме одговара па да не остављам повода било коме за извлачење речи из контекста. Највећи проблем је што су људи слабо обавештени и свако хоће да гледа на реалност онако како му одговара и како му се сервира.

Сети се кад смо летос причали и реци да ли нешто није било тако од свега што сам говорио да ће се десити? Само мало врати филм па врло лако можеш да се сетиш какво је моје виђење целе ситуације.
User avatar
FREAKS1994
Posts: 131
Joined: Sun Feb 24, 2008 11:29 am

Re: Uprava

Post by FREAKS1994 »

Matador wrote:Dobre vesti.
Danas su iza zastave “Uprava napolje” stali navijači sa sve tri tribine. Slaninari sa severozapada, slaninari zapad, djuksi, istok Stara Garda u veoma lepom broju, Divizija i pandora, sa severa Red Firm bilo je Limanaca, Grbavica, Futog i Pezos, Ultrans. Očekuje se zvaničan stav severa, provereno i među Trigerima ima ljudi koji su za smenu uprave. Grupa slavi 25 godina i ne može sebi dopustiti da se raspadne.
Friks prodaje muda za bubrege i prosipa praznu demagogiju i ako najmanje ima prava na to. Sve govore crvena lica kada su profesionalni navijači juče prilazili navijačima i crveneli.
Čapelja je na fb blokirao sve koji podržavaju navijače u teranju uprave. Sazvali su konferenciju, ali imaju pripremljena pitanja i neće biti odgovora na to kako je moguće da su prekršili statut Kluba, koliki je dug Kluba i zašto to nije ustanovila revizorska agencija, da li je tačno da partizan ni dinar nije uplatio, koliko je sportski direktor pozajmio Klubu i pod kojim uslovima, da li je zamrzao licencu ili je igrača iz svoje agencije odveo u partizan, ko je odgovoran za loš izbor trenera, kako je moguće da su transferi poslovna tajna kad je FKV uvek poslovao transparentno, kome pripadaju ugovori Milinković-Savića i Radoje, zašto se pripreme u vreme besparice obavljaju u skupoj Antaliji kad nam vremenske prilike u Novom Sadu idu na ruku, da li misle da ovakvim sramotnim potezima cuvaju Batin lik i delo kao što su obećali na izbornoj skupštini?! Zašto Klub nema sponzora? Da li su svesni da svi žele njihovu smenu i zbog čega hoće po svaku cenu da ostanu?
Ne'š se nikom tako obraćati ovde.
Brick Liman


О теби је довољно прочитати све измишљотине које си написао само рецимо око трансфера. То ваљда радиш како би неко помислио да имаш поуздане информације.
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Re: Uprava

Post by vladans »

FREAKS1994 wrote: Савест мирна и образ чист, сваког могу да погледам у очи ..
Prosto je neverovatno da u ovoj zemlji svi rade u skladu sa zakonom, svima je savest mirna, obraz cist, za gledanje u oci i mirno spavanje da i ne govorim a kolektivno se kao drustvo raspadamo vec godinama..
Sve same moralne gromade i mucenici..

u potpisu, jedan neobavesteni i nebitni zaljubljenik u FK.Vojvodinu
User avatar
Milan
Posts: 4200
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Matador wrote:Dobre vesti.
Danas su iza zastave “Uprava napolje” stali navijači sa sve tri tribine. Slaninari sa severozapada, slaninari zapad, djuksi, istok Stara Garda u veoma lepom broju, Divizija i pandora, sa severa Red Firm bilo je Limanaca, Grbavica, Futog i Pezos, Ultrans. Očekuje se zvaničan stav severa, provereno i među Trigerima ima ljudi koji su za smenu uprave. Grupa slavi 25 godina i ne može sebi dopustiti da se raspadne.
Gari, ne pisi stvari koje nisu istinite! Pola ljudi nije ni znalo sta se rasirilo, a moja grupa recimo nije imala nikakav dogovor ili sastanak sa nekim (a verujem ni vecina pobrojanih), pa da mozes tvrditi kako su svi stali iza te zastave. Licno sam mislio da se siri zastava Slaninari zapad, te sam se pomerio sa mesta gde sam stajao. I ja sam protiv ove uprave, ali ne mozes pisati nebuloze i neistine!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Uprava

Post by Friend »

4. Ако ти ниси задовољан радом клуба, а знам да ниси, зашто си хтео да постанеш део истог? Знаш о чему пишем.

Ja sam deo tog kluba postao još kao dete dok sam trenirao u istom.Mislim da u tome nema ništa loše i svakom navijaču bi bila čast da postane deo kluba za koji navija.Ja sam za posao u klubu konkurisao preko konkursa koji je bio objavljen, za razliku od većine koji su tamo zaposleni bez ikakvih kvalifikacija,a zaposlili su se u dilu sa pokojnim prešjednikom.Naravno da sam se na taj konkurs javio iz sprdnje,jer sam znao da od toga nema ništa i da će svi papiri završiti u kanti za smeće.
Uvek mi je bila želja da radim u klubu,i ako Bog da jednoga dana ću možda i raditi ali raditi u interesu kluba a ne zarad interesa nekih prešjednika i sekretara i drugih štetočina koji su se nakotili. Nadam se da će to biti jedan drugi klub,odnosno onaj stari kakav je bio nekada dok se u njemu radilo iz ljubavi a ne iz interesa,a na utakmice se dolazilo sa ponosom i isčekivanjem naredne utakmice, a ne kao danas posran i osramoćen od tog istog kluba.

Pre svega danas nam treba jedinstvo kojega nema među nama samima navijačima,da bi uradili nešto više.Divim se i podržavam svakoga ko hoće nešto da napravi ovih dana što se tiče ujedinjenja,ali se to ne može uraditi tako što se pišu polu istine o nekim sastancima,i kako su neke grupe dale podršku i stale iza neke navijačke grupe za koju još niko nije čuo,a pojavila se na fejsu.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Milan wrote:
Matador wrote:Dobre vesti.
Danas su iza zastave “Uprava napolje” stali navijači sa sve tri tribine. Slaninari sa severozapada, slaninari zapad, djuksi, istok Stara Garda u veoma lepom broju, Divizija i pandora, sa severa Red Firm bilo je Limanaca, Grbavica, Futog i Pezos, Ultrans. Očekuje se zvaničan stav severa, provereno i među Trigerima ima ljudi koji su za smenu uprave. Grupa slavi 25 godina i ne može sebi dopustiti da se raspadne.
Gari, ne pisi stvari koje nisu istinite! Pola ljudi nije ni znalo sta se rasirilo, a moja grupa recimo nije imala nikakav dogovor ili sastanak sa nekim (a verujem ni vecina pobrojanih), pa da mozes tvrditi kako su svi stali iza te zastave. Licno sam mislio da se siri zastava Slaninari zapad, te sam se pomerio sa mesta gde sam stajao. I ja sam protiv ove uprave, ali ne mozes pisati nebuloze i neistine!
A vidis da lik lupa kao maksim po diviziji...

EDIT: Friend, sad tek skontah komentar za 'grupu na fejsu'. Mogu ti reci da nisi u pravu za Slaninare VI. Ne znam koliko si upoznat sa ekipom koja fura tu pricu, ali jedan dobar deo njih ima vise od 20 godina navijanja iza sebe. Nije to makar kakva ekipa, i definitivno nije nastala na fejsu. To je grupa koja vrtoglavo raste, savrsen spoj mladosti i iskustva, prava gospodska :cheers:
Zbog njih sam i ja presao na zapad. Jako, jako zdrava prica...
Post Reply