O Forumu i Sajtu

Sve o sajtu i forumu
Odgovori
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Re: O Forumu i Sajtu

Post od ogi »

vosa do groba napisao:Imam jedno pitanje. Drugar zeli da se registruje na forum, ali nigde ne moze da nadje opciju za to. Ja sam takodje trazio i ne mogu da je nadjem. Moze li neko da mi pomogne?
Neka proba ponovo. Updejtovali smo forum pa sada treba da radi ok.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Korisnikov avatar
Schteph_F89
Postovi: 478
Pridružio se: Ned Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: O Forumu i Sajtu

Post od Schteph_F89 »

Zasto sam banovan?
Korisnikov avatar
Tancha
Postovi: 111
Pridružio se: Sre Mar 02, 2005 4:23 pm
Lokacija: Blok,NS

Re: O Forumu i Sajtu

Post od Tancha »

Замолио ме је један познаник да напишем овде молбу администрацији да му се одобри (активира) налог.

Регистровао се под надимком "никад агенција фкв".

Ето, ја сам му молбу услишио, а сад даље је на Вама хоћете ли или не...
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: O Forumu i Sajtu

Post od gospodinFKV »

Tancha napisao:Замолио ме је један познаник да напишем овде молбу администрацији да му се одобри (активира) налог.

Регистровао се под надимком "никад агенција фкв".

Ето, ја сам му молбу услишио, а сад даље је на Вама хоћете ли или не...
I ja sam imao slican problem. Probao sam 220 nikova, misleci da zbog toga nece da mi se odobri nalog (iako nisu bili neprimereni), i na kraju iz zajebancije napisem 'gospodinFKV' i na kraju ostah zaglavljen s ovim glupavim nikom :mrgreen:
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Re: O Forumu i Sajtu

Post od budababa »

Navala je botova što nude medikamente i seksi pomagala, pa se možda desi da u čistci naj**e i neki pošteni Slaninar.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Re: O Forumu i Sajtu

Post od budababa »

Statistika - novembar 2013.

Slika
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
kuzma liman
Postovi: 526
Pridružio se: Sre Avg 02, 2006 7:42 am

Re: O Forumu i Sajtu

Post od kuzma liman »

Molim administraciju da me banuje do kraja sezone! mazohisticki se logujem svaki dan na forumu i samo prsnjavam proed svih svojih problema ovo mi stvarno nije potrebno !

Hvala na razumevanju !
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: O Forumu i Sajtu

Post od Voja »

Mislim da je vreme za lagano preorijentisanje sajta i foruma na druge,ozbiljnije i ovim napacenim forumasima vaznije teme. Posto sajt i forum imaju sada vec dovoljnu "gledanost" mislim da bi bilo pametno da ljudi ovde postavljaju oglase tipa "zelim da radim","prodajem kupus" isl. Da resavamo mnogo vaznija zivotna pitanja i pitanja na koja mozemo uticati.U slucaju da ipak urednici i vlasnici odluce da osnovna delatnost i dalje ostane ista,onda predlog da bar na vrhu strane pise "FKNEMOC*COM","FKMLACENJEPRAZNESLAME*COM" ili nesto tome slicno.
Slika
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Re: O Forumu i Sajtu

Post od budababa »

Voja napisao:Mislim da je vreme za lagano preorijentisanje sajta i foruma na druge,ozbiljnije i ovim napacenim forumasima vaznije teme. Posto sajt i forum imaju sada vec dovoljnu "gledanost" mislim da bi bilo pametno da ljudi ovde postavljaju oglase tipa "zelim da radim","prodajem kupus" isl. Da resavamo mnogo vaznija zivotna pitanja i pitanja na koja mozemo uticati.U slucaju da ipak urednici i vlasnici odluce da osnovna delatnost i dalje ostane ista,onda predlog da bar na vrhu strane pise "FKNEMOC*COM","FKMLACENJEPRAZNESLAME*COM" ili nesto tome slicno.
Ajd' se ti lepo vrati na onaj forum zarad kojeg si bojkotovao ovaj dve-tri godine i tamo prosipaj mudrosti ovog tipa. Možeš i kupus da prodaješ, što se mene tiče.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: O Forumu i Sajtu

Post od Voja »

Budo iskreno najmanje sam ocekivao tvoju repliku,a jos manje takav ton. Tebe sam uvek dozivljavao kao coveka koji pise najmanje ostrascene postove i naj˙ladnije glave.Cak mislim da i Turija nekada ostrascenije pise od tebe,ali nebitno je sad to.Prvo,skroz pogresno si protumacio moj post.On nije pljuvanje foruma nego ukazivanje na to koliko ljude iz kluba zabole ona stvar za nase vapaje ovde. Moj post nije editovan,tako da mozes slobodno da se vratis na njega i s malo manje strasti ga procitas,pa ces videti da je ispisan iz srca i sa velikom dozom ogorcenosti i nemoci na sva ova trenutna desavanja. To sto ja malo drugacije upakujem svaki post (moja vrsta humora) mi nazalost ne mozes oduzeti,jer drugacije ne umem. Mozes samo da mi kazes da sam u pravu ili da nisam u pravu. Ako smatras da nisam u pravu,argumentuj.

E sad moja replika na tvoju optuzbu da sam bojkotovao forum zarad drugog foruma. Dragi moj Budo izrekao si cistu neistinu.Nije mi zelja da se sad nesto raspravljam ovde s tobom ili bilo kim drugim,ali moram cisto napisati ovo jer bi cutanje bio znak da si napisao istinu.Ja cu izneti svoj pogled na sve,a ostali neka prihvate ili tvoju ili moju verziju,nebitno je,ne menja nista,bar kod mene.
Osoba sam koja ili ce pricati i pisati ono sto oseca i vidi,ili ce cutati. Ali nikada necu pisati ono sto "ne vidim",samo da bi neko drugi bio srecan i zadovoljan,jer se to kosi sa mojim zivotnim principima.Bio sam verovatno najaktivniji forumas ovde sa brdo ideja i ogromnim elanom i dokle god sam osecao "slobodu" pisanja,trudio sam se i pisao. U odredjenom momentu sam uvideo da se rasprava na forumu namenski usmerava u jednu stranu,da se mora pisati samo ono "sto nekome odgovara",a ne sto covek vidi.Jednostavno sam sebi rekao,ja nisam deo tog filma i pravim pauzu dok se stvari ne normalizuju.Taj tvoj drugi forum sto mi prisivas je samo bio normalan nastavak mog pisanja... logicnije mi je bilo da nastavim tamo nego recimo na forumu zajednice prve lige ili ko zna gde vec. Nikada i nigde nisam velicao niti ovaj niti onaj forum,niti pljuvao bilo koji.I jedan i drugi smatram svojim domom,i ne pada mi napamet da pravim razliku izmedju njih. To sto vi imate izmedju sebe,iskreno j**e mi se,resavajte sami,mene ne mesajte. Ja sam tu da napisem ono sto osecam,da provucem neki dozu humora kroz post,da prenesem neki info za kog smatram da je potrebno da bude na forumima... cak u brdo slucajeva ne znam ni na kom forumu ostavljam recimo linkove nekih golova.Za mene ste jednaki svi.
Kao sto sam i rekao,kad sam osetio da je ovde opet dozvoljeno da se pise ono sto se misli i vidi,ja sam se vratio.Nikada nikoga nisam niti podrzavao niti pljuvao,sem igraca na terenu,jer ja jedino njih mogu videti i oceniti njihov ucinak.Ali sam primetio da su odredjeni forumasi uveliko okrenuli plocu i napravili zaokret u svojim stavovima. Meni ne smeta brate,ali moram napomenuti cisto da ne bude da sam kod ociju slep. Smatram da sam sve ove godine ostao dosledan sebi i svojim stavovima,a nikoga ne molim niti da me voli niti da me podrzava.Uvek sam za mirnu diskusiju i otvoren razgovor. Ovaj moj post nije znak da si me uzbudio svojim pisanjem ili izazvao neki napad mrznje ili sta znam vec,nego jednostavno sam pokusao objasniti situaciju. A svako ponaosob neka oformi svoje misljenje i sto se mene tice ne mora ga ni iznositi,apsolutno me ne zanima ko je na cijoj strani. Podele su nas i dovele do svega ovog. Iskren pozdrav,prijatelju :cheers:

p.s.i moj prethodni post o prodaji kupusa sam komotno mogao i tamo napisati na onom forumu,ali eto,desilo se da mi je u tabu otvoren ovaj forum.I opet se nista ne menja. I tamo je kad se sve sabere (u ovom trenutku) samo "mlacenje prazne slame"
Slika
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: O Forumu i Sajtu

Post od Radoye »

Vojo druze moj, cenim i postujem tvoj ulozeni trud na ovom forumu (ja kao "naslednik" nekih tvojih akcija najbolje znam koliko to vremena i zivaca iziskuje), ali moram da primetim jednu stvar:

Niti sam u bilo kome ranijem momentu sticao utisak da se na ovom forumu rasprava usmeravala u bilo kojem pravcu (osim u pravcu pristojnosti i elementarne kulture a kontra licnih uvreda) niti da je bilo kome bilo branjeno da kaze ono sta vidi i kako vidi (sve dok to cini na kulturan i pristojan nacin). A nisam ni primetio da je bilo ko kako ti kazes "okretao plocu" - ljudi koje poznajem ovde sve vreme nastupaju sa prakticno identicnih pozicija, mozda su postali nesto glasniji kako im se zivci vremenom tanje i kako nam svima zajedno ponestaje strpljenja da cekamo neko bolje sutra koje nikada nece doci.

Prihvatam da sam mozda slepac i naivcina i da ne vidim dalje od svog nosa, ali jednostavno to sto pricas ja nikada ovde primetio nisam.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: O Forumu i Sajtu

Post od Voja »

Radoye cenim sto si izneo i ti svoj stav.Nigde nisam naveo da su moje tvrdnje tacne,ali kao sto sam rekao to je moje misljenje i moje vidjenje. Evo recimo,mislim da je samo danas na forumu napisano mnogo vise ruznih i nekulturnih reci nego onomad,a onomad je bilo brdo brisanih postova. Nebitno. Bitno je samo da ti nastavis da iznosis akciju na kojoj radis i kojoj si vec sada dao mnogo veci doprinos od mene.I kamo srece da je vise toliko istrajnih ljudi poput tebe :cheers:
Slika
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: O Forumu i Sajtu

Post od Radoye »

Voja napisao:Evo recimo,mislim da je samo danas na forumu napisano mnogo vise ruznih i nekulturnih reci nego onomad,a onomad je bilo brdo brisanih postova.
Ovo je tacno, no kao sto sam rekao ljudima su u medjuvremenu zivci dodatno popustili zbog svih desavanja, svi smo poprilicno nadrndaniji u odnosu na pre par godina, i da tako kazem "obicni" forimasi, i oni "vidjeniji", pa i mod-admin ekipa. Svima treba oduska za uzavrele emocije s jedne strane, a s druge postoji i zamor materijala pa se manje revnosno obavljaju moderatorske duznosti. Sto je, po meni, s obzirom na sveopstu situaciju sasvim razumljivo i ne treba traziti nikakve teorije zavere i iznenadne zaokrete. Jednostavno ljudska priroda.

Ajd' ziveli! :cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Helm
Postovi: 2101
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 2:22 pm

Re: O Forumu i Sajtu

Post od Helm »

Ja zelim da se javno izvinim administraciji, svim forumasima i citaocima foruma sto nisam obavljao zadatak na koji sam pristao u poslednje vreme. Jednostavno, nije bilo do mene, neke stvari su se izdogadjale koje nisam ocekivao i u Srbiji sam proveo jako malo vremena, dok u inostranstvu nisam imao vremena, a cesto ni prilike da koristim internet u ozbiljnijoj meri. Da li ce se takve situacije ponoviti, zaista ne znam, ali mogu da ponudim svoju pomoc kad god sam u prilici. Ukoliko smatrate da vam treba "stabilnije" resenje, potpuno razumem i obavestite me o tome. Ako smatrate da i ovako mogu da pomognem, nalog mi je aktivan, i nastavicu da obavljam posao koji mi je bio zadat. Takodje sam otvoren za dogovore ako zelite da prosirimo moju ulogu u celoj prici.
Slaninari.VI
Postovi: 56
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 2:11 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Moderacija

Post od Slaninari.VI »

Нови смо на форуму (нас 6), неки од нас су рег овде под другим именом, али ово име ћемо користити као представници овде на форуму од (последње време тема на ФБ) и сад ћемо се званично овде представити ко смо и који су нам циљеви ове приче:

http://www.facebook.com/slaninari.VI" onclick="window.open(this.href);return false;

"КЛУБ Навијача,Симпатизера и Пријатеља ФК Војводине 1914 - VI" (ово је група грађана која стоји да званично иступи као не владина организација/клуб на 100 годишњицу од оснивања нашег клуба. Која ће имати у циљу да приближи и пробуди армију навијача ФК Војводине. Ово није група или подгрупа навијача, ми смо само навијачи, и стим желимо да прикажемо лепшу страну навијања и навијача.
"VI" је само лого будуће невладине организације, и то представља римско бр 6, што означава 6 људи (30+) који су ово покренули које чине из редова: свих страна стадиона "Карађорђе" Север-Исток-Запад (незадовољни дешавањем унутар клуба као и међу навијачима)
За сад се нећемо представити јавно ко стоји иза овога док не добијемо званично документ да смо регистровани као клуб)
Свако добро! СЛАНИНАРИ НОВИ САД
"Кад сам био сасвим мали, имао сам један дар, они били цигани они били гробари а ја био прави сланинар"
Odgovori