Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Uprava

Post by severozapad »

U zadnjih deset godina najviše mi uši para jedna reč "transparentno".
Transparentno - neko nam ga opet metno. :deal:

Moram da primetim i još jednu stvar, mislim da smo se ipak u zadnjih par godina ponovo izborili za status "večito trećeg", hteli to mi da priznamo ili ne, tu smo. A zna se kako je bilo šta "večito" izlazilo iz problema u ovom našem fudbalu, u ovoj zemlji. Ni gore, ni dole, već tu negde gde je bilo i do sada. Ceo fudbal se u našoj zemlji održava na aparatima pa ćemo tako i mi.

Veliku šansu smo propustili posle finala kupa, kada sam osećao najveći ponos što sam navijač Vojvodine od kada idem na tekme iste.
Svestan sam da je to bilo zbog raznih pritisaka i ucena ali to nas opet dovodi do tog kruga u kojem se trenutno nalazi naš fudbal.

Siguran sam, u ovoj zemlji, u našem fudbalu, nema mesta ni zdravoj fudbalskoj priči, makar bila ona i vojvodinaška, onakva kakvu svi želimo.

Zato ljudima koji se cimaju na bilo koji način da nešto urade i vode borbu sa, po mom mišljenju, vetrenjačama - kapa do poda.

Svi koji im od kuće popuju i čekaju da se dovede novi na kojeg će da pljunu i onda da likuju, neka malo smanje gas.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2055
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Uprava

Post by churguzijanac »

Stvar je u tome sto u klubu nema ko ovo da istera do kraja. Otiso je Paja, ostali su Raja, Gaja i Vlaja.

Zar Rebrena nije Bata najurio zajedno sa gosn. Aftobusom?

Btw nije mi jasna ta prica oko Miska i Abuovog ugovora. Ako je vec imao 50% od prodaje onda je na tom ugovoru moralo da bude mesto i za njegov potpis!?

Kao sto je neko ranije napisao, ovo je nevidjena sansa da se klub postavi na zdrave noge! Pametnom je ovo dosta.

MiSmoFKV! wrote:А чиме су Јагош Вуковић и Иван Фатић показали да су појачања? И шта ћемо са Барићем?
Ovaj prvi je tek dosao, a onaj drugi treba da pokaze da je bolji od Trajkovica!
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Re: Uprava

Post by Avangarda »

Tuzan klub u tuznoj zemlji...

Kao sto te u zemlji teraju da se opredelis izmedju cece i karleuse, tako sad i u klubu treba da se opredelis izmedju kezmana i ovih sto ga teraju... Naravno svaki moralan, posten i castan covek nece stati ni na jednu od takve dve strane, gledace sa strane, a drzavu/klub ce i dalje unistavati lopovi i primitivci A ili lopovi i primitivci B, nema razlike...

Sad se odjednom navijaci interesuju za stetne transfere, a za vreme vladavine Butorovica prvog takvih (jos gorih i stetnijih) transfera je bilo koliko 'oces (Z.Lazetic, Nestor, Lilika, Purke, Stjepanovic, Lakic, Vukajlovic, Bukorac... itd.), ali tada se navijaci nisu bas nesto interesovali za to... Sad se odjednom zna i ko ima koliku platu i preko koje je agencije dosao i ko ima procenat, a to je opet sve bilo "nebitno i nezanimljivo" za vreme vladavine Butorovica prvog...

Kezmanu se preti robijom, a u isto vreme se poziva na Marka Miskovica koji je do juce bio na robiji?!

Meni se sve cini da u klubu para nema, transfera nije bilo, nisu se svi "podmirili", pa sad moraju da se otimaju i optuzuju, a novi kralj je mlad, ne zna jos sa navijacima kao njegov otac, Bog da mu dusu prosti...

Ide vek postojanja, a kakvi ljudi su nam prosli kroz klub i ovi sto su sad u klubu i oko kluba, pravo je cudo sto uopste toliko dugo postojimo.

ps. Molio bih forumase da ne koriste vise parolu "Mi smo jedno - to je nasa snaga", jer stvarno zvuci jadnije i licmernije cak i od autoput "Bratstvo-Jedinstvo".
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
istok
Posts: 21
Joined: Sat Aug 31, 2013 12:37 am

Re: Uprava

Post by istok »

Juce si se registrovao (otprilike), a danas ces da delis lekcije o dobrim i losim momcima. Ne moze.
Grba_NS
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Uprava

Post by KoKanidja »

Јеботе још ће испасти да радимо у договору са Рабреном и радимо оно што он хоће.
Авангарда лепо си ти то срочио али и то је далеко од истине, и у односу на пре, ситуација је много другачија на свим пољима. Немам времена да ти детаљно одговарам нити је то сад битно.
Јуче су поднети потписи и захтев скупштинара за сазивање Скупштине.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Uprava

Post by srkins »

Ma lepo poslati poresku u klub pa nek cesljaju papir po papir..ko je lopov u zatvor ko nije nek ostane u klubu...A ako se ispostavi da Kezman govori istinu ocekujem da mu se firma izvini...Inace redko ko je gadljiv na pare ...I uprava i ljudi oko klupa pa i navijaci...
ssnigd
Posts: 3389
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Uprava

Post by ssnigd »

JackSparow wrote:brojnost na severu je najbolji pokazatelj Firme i kako se srozava. Ako stvarno volite klub, procistite svoje redove i budite ponos kluba, a ne sramota. Kragujevac, Pazar, Nis imaju vise ultrasa od Novog Sada. Tu Kezman nije kriv.
Posle svega procitanog, daleko vise verujem Kezmanu, eto toliko.
Previse dizete druge gradove u nebesa kada se ovde desavaju lose stvari po klub. Jesi li stvarno siguran u to sto pricas :?:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Uprava

Post by prijatelj fudbala »

JackSparow wrote:brojnost na severu je najbolji pokazatelj Firme i kako se srozava. Ako stvarno volite klub, procistite svoje redove i budite ponos kluba, a ne sramota. Kragujevac, Pazar, Nis imaju vise ultrasa od Novog Sada. Tu Kezman nije kriv.
Posle svega procitanog, daleko vise verujem Kezmanu, eto toliko.
Firma jeste na nizbrdici, ali nisam siguran da je bolje u Pazaru, Kragujevcu i Nišu nego kod nas.

Kaniđa: Srećno na Skupštini, nadam se da ćete uspeti...
JackSparow
Posts: 99
Joined: Thu Sep 24, 2009 12:15 pm

Re: Uprava

Post by JackSparow »

Utakmica sa partizanom (pre tri sezone čini mi se) kada je sever bio dobro popunjen i izgledao fenomenalno je nešto što je meni ostalo kao lepa slika. Nakon toga sve slabija poseta i slabije navijanje. Nisam upućen dovoljno da znam ko je tada, a ko sada vodi glavnu reč, ali je svima jasno koliko se situacija pogoršala.
Možemo mi da se pravimo ludi koliko hoćemo, ali gde je bila firma kada smo na zapadu skandirali protiv uprave? Gde je bila kada je obezbeđenje vijalo i šamaralo ljude na stadionu. Sada kada su sigurno neke povlastice uskraćene, sad je potrebno jedinstvo svih tribina?
Ne znam ko su ljudi koji rade sa Kežmanom, i kakve su im namere, ali meni lično on ostavlja utisak nekoga ko je spreman da radi za klub. Zakazao je u prodaji igrača, iako su obezbedili odlične zamene (osim napadača, gde je doveden igrač po želji trenera). Uostalom zar nismo želeli titulu za rođendan? Ako će nam Vukčević i Delač pomoći, pa neka i odu bez obeštećenja. Otišao je i Mereba, Mojsov, otišao je i Aleksić u neku ruku.
Imamo jak tim za našu ligu, imamo solidnog trenera, omladinsku školu.. uz finansijsku injekciju (da preživimo do zime) imamo potencijal za lepu budućnost.
Ako sam se prevario o Kežmana, ako sve laže, neka mu je na čast.
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2683
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Uprava

Post by Grof Žekula »

Topik je UPRAVA, a ne FIRMA!!!
Molim Forumaše da se drže teme!!!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Treba sacekati sta ce se reci posle skupstine. Dobro je bilo sto se glasno progovorilo protiv problema, ali isto tako moramo biti svesni da smo se uhvatili u kostac sa nekim ko je medijski mocniji od nas. U ocima javnosti je sveti Mateja preposten, istupa pred novinare kao nevinasce, a mi smo djubrad. Doduse, u ocima indijanstine smo mi oduvek bili djubrad, pa me to ni ne tangira nesto posebno, ali ima i nasih navijaca koji su poprilicno revoltirani istupom Firme, i to je ono sto me brine. Ponavljam, treba sacekati skupstinu i videti ko je ko, kakvo je stanje i sta dalje...
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Re: Uprava

Post by vladans »

Topik je UPRAVA, a ne FIRMA!!!
Molim Forumaše da se drže teme!!!
Ozbiljne optuzbe su iznete i bio bi red da se dostave i neki dokazi.
Onda lepo nek se zatvori ova tema jer ionako odavno nema smisla.. Niko ovde ne komentarise navijacku grupu kao navijacku grupu, njihove pesme, izgled tribina i sta ti ja znam, vec likove koji su preko te navijacke tribine dobili pravo da biraju i postavljaju upravu FK.Vojvodina?!! Pa ako ti likovi na to imaju pravo i to vec godinama cine, a uostalom to i ne kriju ni na ovom forumu ja stvarno ne znam zasto bi to bila tabu tema?! Dokle vise da se lazemo?! Da li je komesar za bezbednost navijac ili vise nije?! Da li je sekretar strucnog staba navijac ili vise nije?! Da li je bivsi taksista a sad udarna pesnica marketinga navijac ili vise nije?! Znaci, ja vise ne znam ni ko je navijac a ko clan uprave kada su se oni spojili u jedno..

Boljih dokaza od ovih nema..

http://www.youtube.com/watch?v=YVq99b-p ... detailpage" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... TMVMD5RU6g" onclick="window.open(this.href);return false;

Onaj osecaj kad te je sramota u njihovo ime
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: Uprava

Post by Rivelinjo »

Minja wrote:Ozbiljne optuzbe su iznete i bio bi red da se dostave i neki dokazi.
To vazi i za Kezmana koji nije iznad sveta ali i za svakog forumasa.

Bez dokaza nemojte nikoga optuzivati jer cemo takve postove brisati.
Znači ako kažem: "saobraćajci uzimaju mito", biće obrisano, jer nemam dokaza. :)
Čak i ako meni uzme pare, opet nemam DOKAZ i treba da ćutim. See no evil, hear no evil.

Nije dobra ni druga krajnost,da se pričaju neproverene stvari, ali insistirati na dokazima - pa mufljuze ni policija ne može da uhvati ni za glavu ni za rep, eno Batu su hapsili zbog nameštanja utakmica, pa nije dokazano. Po tome bi trebalo da ne bude nikad nikakve kritike - jer nema dokaza. :cheers:
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: Uprava

Post by Vuke »

Prezime kandidata navijaca odslikava trenutno stanje u klubu.


PS. Od ledenog do plavog dunava. Oporavak ide dobrim tokom :mrgreen:
User avatar
Salvador
Posts: 1079
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Uprava

Post by Salvador »

Vuke wrote:Prezime kandidata navijaca odslikava trenutno stanje u klubu.
Jel moze konkretnije? :wink:
Post Reply