Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Uprava

Post by Nikola »

Treba sada klub da predlozi Bobana Dmitrovica za prvog coveka saveza.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Uprava

Post by PanonskiFantom »

Evo ovako ljudi...

Konačno informacija iz prve ruke što se tiče kašnjenja utakmice zbog protesta oko Karadžića:

Firma je bila na sastanku sa ljudima iz kluba sa zahtevom da se prestane sa podrškom kašnjenju početka mečeva(što je očigledno od strane kluba ispoštovano večeras), međutim problem je sledeći:
Iz beograda se vrši konstantni, svakodnevni pritisak i ucenjivanja, preko lokalnih biznismena i političara(na vlasti) da moramo da se pridružimo protestu i da nastavimo sa kašnjenjem na početku utakmica. Rečeno je da su za večerašnju utakmicu odoleli pritisku, međutim igra se jako prljava igra iz beograda( sve gura, aktuelna vlast,da ne koristim imena, svima je jasno). Pitanje je da li će moći da se u budućnosti ponašaju u skladu sa našim željama.

Eto, koliko god želeli da se politika drži dalje od kluba to je jednostavno nemoguće.

Pohvalio bih parolu Firme večeras, pravo u centar...
Vise nista nije isto!
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Uprava

Post by vosa do groba »

Neko je ovde vec ranije napisao za sukob Vukcevica i Drakulica, pa zelim da se nadovezem na to. Danas sam dobio proverenu informaciju (ne zelim da navodim od koga da taj neko ne bi imao problema mozda) da je to tacno. Po zavrsetku utakmice doslo je do verbalnog pa skoro i fizickog obracuna izmedju njih dvojice. Ne znam koji je razlog.
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
johnny sin
Posts: 20
Joined: Mon Aug 12, 2013 4:38 pm

Re: Uprava

Post by johnny sin »

UPRAVA jedini i glavni krivac za ispadanje iz LE, da Abu ode a ne odigra protiv serifa, nedopustivo...
napolje uprava!!!
Plavim Dunavom
Posts: 100
Joined: Thu May 09, 2013 12:58 am

Re: Uprava

Post by Plavim Dunavom »

To je jedini razlog zbog kojeg uprava ne valja?Pre odlaska Abua sve je bilo super?Ako je tako neka ostanu u klubu još mnogo godina, neće se niko buniti.
johnny sin
Posts: 20
Joined: Mon Aug 12, 2013 4:38 pm

Re: Uprava

Post by johnny sin »

Plavim Dunavom wrote:To je jedini razlog zbog kojeg uprava ne valja?Pre odlaska Abua sve je bilo super?Ako je tako neka ostanu u klubu još mnogo godina, neće se niko buniti.
ma gde jedini... uprava nesposobna, kriminogena, grobari vojvodine...
nego sam sinoc bio razocaran, koliko smo bezopasni u napadu, da je Abu nama bio vise od 50% tima...
tako da je taj potez sa Abuom jos jedan dokaz nesposobnosti!!!!
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Uprava

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Uprava

Post by Friend »

Radi čega smo se mi sporili sa dotičnom pesrsonom?Da li mi je nešto promaklo?
stormer
Posts: 233
Joined: Fri Jul 21, 2006 7:17 pm
Location: Novo Naselje

Re: Uprava

Post by stormer »

Image

ekipica :mrgreen:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

A smejali smo se nedavno onoj fotki ciganske uprave u "lozi" u Ivanjici... :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
fare
Posts: 2834
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Uprava

Post by fare »

stormer wrote:Image

ekipica :mrgreen:
E kad bi moglo malo pojasnjenje ko je tu ko ? znam Balsu,Mateju i nikog vise !!
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Uprava

Post by shecky »

Pa nije da sam fan uprave,verovatno nikada ni jedna nece biti po mom ukusu ali ako nista drugo ,ovo je bar prva uprava koja je priznala da je racun blokiran itd itd ,pa eto ,to na neki nacin mozemo smatrati kao korak unapred.
Mada je meni najcudnije u svemu to sto imam utisak da je u stvari Kezman prvi covek kluba posto se Balsa oglasi ono.. jednom u tri meseca..

A sto se tice onog sporazuma sa Benfikom ,ili je meni promaklo ili jos uvek nije obelodanjeno sta u stvari stoji u tom sporazumu konkretno.
Jer sem prvenstva prodaje nasih igraca Benfici i poneka pozajmica od istih , mi bas i ne deluje kao neki megagiga sporazum..
User avatar
churguzijanac
Posts: 2075
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Uprava

Post by churguzijanac »

http://www.fkvojvodina.com/press.php?id ... ic+za+mihu" onclick="window.open(this.href);return false;

I ovaj trazi pare, majke im ga nabijem nesposobne...

Samo privatizacija nama pomaze. I ovo je go k***c od uprave. Mi sad treba da budemo zadovoljni 4 rundom kvalifikacija, valjda zato sto znamo i za gore!

Kezman kad bude video Vosu iznad partizana i zvezde i kao redovnog ucesnika LE i LS, onda treba da dobije funkciju u FKV!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2075
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Uprava

Post by churguzijanac »

fare wrote:
stormer wrote:Image

ekipica :mrgreen:
E kad bi moglo malo pojasnjenje ko je tu ko ? znam Balsu,Mateju i nikog vise !!
Ovaj u sredini ti je Shantel! A za ostale ces morati da se obratis drugarima forumasima :greenbutt:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=4yVebsKnwyg[/video]
nssale
Posts: 179
Joined: Wed Jan 07, 2009 12:02 am

Re: Uprava

Post by nssale »

A ovi ostali su: Vaha, Šećo, Oblo, Kocko i Ćoško... :mrgreen:
Post Reply