Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Locked
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by shecky »

Ama ljudi bre o cemu vi pricate?? Sada trazite pravdu za bg go**a??
Pa da na svakoj tekmi pocne sa penalom za rivale u narednih 50g nece biti dovoljno da se kompenzuje sva kradja koju su nam "velikani" iz belgradaeaweaa priredili...
Mante me objektivnosti ...
Jedina objektivnost je da dva govneta budu ugasena jednom i zauvek!!
A beograDZani nek naivjaju za prave bg klubove .. ,jer ih ruku na srce ,svakako ima.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by laki »

Helm wrote:Znaci konacno su prosli onako kako i treba da prolaze na gostovanjima u takvim mestima kao sto je Nis. :deal:

Da osete malo na svojoj kozi sta znaci kada sudija nije na tvojoj strani, kada domaci tim ima podrsku navijaca i kada se ne sklanjaju na tvom putu ka golu. Odmah otpadne dva boda.
Sve receno! Bravo od mene ako ti to ista znaci 8)
Image
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Toto Riina »

Evo kako :shit: dolaze do pobeda i jos traze pravdu :idea:

Image
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by One and only »

shecky wrote:Ama ljudi bre o cemu vi pricate?? Sada trazite pravdu za bg go**a??
Pa da na svakoj tekmi pocne sa penalom za rivale u narednih 50g nece biti dovoljno da se kompenzuje sva kradja koju su nam "velikani" iz belgradaeaweaa priredili...
Mante me objektivnosti ...
Jedina objektivnost je da dva govneta budu ugasena jednom i zauvek!!
Bravo.
United of Vojvodina
1892
Posts: 1066
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by 1892 »

Gledam Čuku i Slobodu, definitivno nama trebaju korenite promene u sudijskoj organizaciji, još jedan najblaže rečeno smešan penal dosudjen, Piskavac će da poludi :mrgreen: Što je najgore ne deluje mi da je bilo zle namere već jednostavno loš kvalitet sudije. Inače jako lepo deluje ova tribina i reflektori, čak se i skupilo nekoliko hiljada ljudi. Ne znam ko je preuzeo Čuku ali deluje da ozbiljno rade.
Come on you Reds!
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by vojvodina jedna jedina »

Voja wrote:Nego,jel neko gledao Jagodinu kako napada kod 2:0 za Zvezdu? :mrgreen: Svi igraci oko 16 metara nijedan unutra i samo kruze... kad je bio slobodnjak za njih igraci se pogubili,jedino sto znaju je da ne bi trebalo da sutiraju na gol,pa poceli da izvode neku kombinaciju koja se ne vidja ni u amaterskim ligama. A kod 2:1 i zadnjih par napada,najvise dodira s loptom je imao golman Rajkovic,sto mislim da samo po sebi dovoljno govori
Било је толико очигледно да сам после десетак минута угасио телевизор...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8869
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Radoye »

Dobro, to je valjda to. Do sada smo gledali kako se svi sklanjaju crnima i kako sudije vuku za njih, sad cemo par godina da gledamo isto to samo sa crvenima u glavnoj ulozi. Umesto Dacica i Toleta malo ce glavnu rec da vodi Vucic i koga vec odredi da bude Tole umesto Toleta. Umesto cigana vrisku zbog kradje i nepravde ce da dizu grobari, dok se opet ne okrene politicka klima pa oni malo uzjasu. A dugovi i jednih i drugih ce da budu servisirani novcem poreznih obveznika iz budzeta.

I tako u krug dok se boje ne rastope.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by the Gari »

vojvodina jedna jedina wrote:Било је толико очигледно да сам после десетак минута угасио телевизор...
To je za nekih osam minuta duže od ukupnog vremena koje sam u životu utrošio gledajući ta dva kluba, a da im protivnik nije bila Vojvodina. 8) Uz svo dužno poštovanje prema svima, ali kako možete?

Najgore što može da nam se desi jeste da upadamo u te njihove zajebancije, da procenjujemo ko je dobio kakav penal i da li je neko u ofsajdu. Oni su isti i oni su zlo! Jedini stav svih nas koji imamo bilo kakve veze s Vojvodinom u vezi sa tom beogradskom đubradi jeste da nas izbole bollocksi i za jedne i za druge.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9763
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Voja »

Ma ja moram da gledam,studiram timove za Fantasy :roll:
Image
Plavim Dunavom
Posts: 100
Joined: Thu May 09, 2013 12:58 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Plavim Dunavom »

1892 wrote:Gledam Čuku i Slobodu, definitivno nama trebaju korenite promene u sudijskoj organizaciji, još jedan najblaže rečeno smešan penal dosudjen, Piskavac će da poludi :mrgreen: Što je najgore ne deluje mi da je bilo zle namere već jednostavno loš kvalitet sudije. Inače jako lepo deluje ova tribina i reflektori, čak se i skupilo nekoliko hiljada ljudi. Ne znam ko je preuzeo Čuku ali deluje da ozbiljno rade.

Dok mi razglabamo o crvenima i crnima, Čukarički sasvim sigurno preuzeo lidersku poziciju na tabeli i ne sumnjam da imaju veoma visoke ambicije u tom klubu.Pažnju dakle treba obratiti i u ovom pravcu i nikako ne prosipati bodove tek tako.Inače, već u četvrtom kolu gostujemo ovom klubu pa ćemo videti kako stoje stvari, maksimalna fokusiranost na prvenstvo nam je hteli mi to da priznamo ili ne, neophodna.
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Boske87 »

Ovu Slobodu redovno kradu, piskavac ipak dao korektnu izjavu, antipatičan lik ali mora se poštovati njegov rad. Što se tiče čerge ni ja nisam izdržao duže od par minuta, što je najgore ljudi uopšte ne primete da je tekma nameštena, jagodinci se vuku kao prebijene mačke, klasična seosko politička filijala koja nema navijačku podršku ni u sopstvenom gradu.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by the Gari »

Voja wrote:Ma ja moram da gledam,studiram timove za Fantasy :roll:
:mrgreen:
Boske87 wrote:Ovu Slobodu redovno kradu, Piskavac ipak dao korektnu izjavu, antipatičan lik ali mora se poštovati njegov rad.
Jedan od retkih autentičnih likova u ovom našem skrnd fudbalu. Ta "spoljašnnjost" graciozna kao da je zaposlen u Kobasičariji "Venac" i maniri goniča priplodnih bikova kad je pored terena su jedan deo priče, ali njegova ekipa igra uglavnom pošten fudbal i na kraju je on uvek korektan. Prošli put smo mu pola drugog poluvremena vikali da je svinja, a na pres konferenciji je izjavio da je publika bila odlična.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by vojvodina jedna jedina »

Пошто је доста написано о нашим шансама за титулу,и ја бих додао своје мишљење.

По мени Војводина прво треба сама са собом да се такмичи а тек онда са близанцима.

Шта сам тиме хтео да кажем?

Пре три сезоне под Милинковићем смо освојили 67 бодова и тада смо једини пут стварно били кандидати за титулу (од средине деведесетих), и по мени први циљ за ово првенство би требало би да буде премашивање тог учинка што мислим да је итекако могуће и реално с обзиром да имамо нешто квалитетнији тим и за нијансу бољег тренера него што смо имали у тој фамозној сезони.

Други битан детаљ је то да је Партизан прошле сезоне освојио 73 бода,а реално оба близанца су ове сезоне слабији него што су гробари били прошле сезоне,тако да је извесно да ће и једни и други имати за неколико бодова слабији учинак,тако да у крајњој линији од њих очекујем да освоје неких 70 бодова.

Простим речником надмашивањем рекорда од пре три сезоне ми ћемо аутоматски бити кандидати за титулу до задњег кола.

Само је питање да ли ми можемо да дођемо до тог бодовног салда,а као што сам већ напоменуо ја сматрам да можемо,уз горе наведене разлоге.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by shecky »

Elem sto se cigana tice .. jes` videli koliko Mrdja odskace kvalitetom i pristupom?
Gari je za 20min uradio bolje i vise nego oba tima za 70min.

Realno samo na toj osnovi(posto je taj isti igrao i kod nas na isti nacin) ,moglo bi se reci ,uz uslov da imamo pravilan pristup,mislim da imamo za 2 klase bolji tim i od cigana i od groblja.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Red Marquis »

Bio sam ovih dana u Južnoj Srbiji, a juče u Nišu, i otišao sam na utakmicu Radničkog i partizana.
Baš dugo, dugo nisam gledao uživo blizance a da ne igra Voša, mislio sam da ću biti naravno ne neutralan, ali ono barem donekle neostrašćen, ali đavola, čim sam ugledao te dresove + Stojkovića kako se zagreva, sve mi je bilo kao kući.
Ako koga interesuje, na stadionu je bilo po mojoj proceni 60-65 posto onih koji su navijali za Radnički.

Nisam hteo ništa da pišem o ovoj utakmici, ali kad sam video da se i na ovom forumu pišu neke stvari koje provejavaju po bg portalima, morao sam. Možda se to na prenosu nije toliko primetilo, ali sudijska trojka je, pogotovo u prvom poluvremenu (u kom je Radnički potpuno dominirao) svaki početak akcije Radničkog sekla sviranjem faulovima, i po mom mišljenju jedno barem 2 ili 3 ofsajda su bila krajnje sumnjiva. Znate već onaj klasični način kad se krade na sitno. Priča o nekoj gruboj igri Radničkoj je prenaduvana do bola, da je sudija imao isti kriterijum ne bi ni Đemba Đemba bio daleko od crvenog kartona. Pa i faul nad Fofanom na 17 metara od gola je bio ustvari kontra faul. Uglavnom što se tiče igre, "šampion" nije pokazao baš ništa, sem Stojkovića. Napad bez Mitrovića im je ko naš sa Bilbijom, a i kad je on ušao sem građenja i guranja ni on nije uradio ništa. Neću da kažem da su raspad, jasno je da i oni čekaju četvrtak kao i mi, ali to nije tim kog bilo ko treba da se plaši.

Na stadionu i oko stadiona mi je delovalo mnogo opuštenija situacija nego kod nas kad isti dolaze. Ono što mi je bilo zanimljivo, na jug na kom su Meraklije se moglo uneti svašta za jesti i popiti. Lik pored mene stoji sa kesom punom limenki i čipsova, ja se mislim "Jel ovaj prvi put ide na utakmicu, nije mu ovo bioskop :D " kad ono...sve opušteno kod pandura. Mogu misliti kako je tek bilo na istoku i zapadu. 15 000 ljudi na tribinama, i dalje misaona imenica za nas. Samih Meraklija možda 700-1000, ali kod njih ta podela na ultra i obične nije još toliko izražena. Možda otud i 90 minuta na derbiju bez pesama o Kosovu i ostalim nefudbalskim stvarima. Očigledno nisu još dovoljno ultra i ne prate kao kod nas ciganske trendove :wink:
Io odio Belgrado
Locked