Ocekivanja i predvidjanja za pred novu sezonu?

van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

kuzma liman wrote:Kahriman je jedini igrao ko svet u subotu !!!!!!! ja ne znam sta si ti gledao?
Isto pitanje mogu i ja tebi postaviti!!Sta od navedenog nije istina??Gledalo je jos ljudi tekmu,pa nek i oni kazu sta sam slagao!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Meni Kahriman nije bio los protiv Borca, bar u poredjenju s ostatkom ekipe. Istina, to je jedini put i da sam imao prilike da ga vidim tako da ne znam kakav je u kontinuitetu. Imao je jednu nesigurnu intervenciju, mozda snosi nesto krivice i za jedan od golova, ali spasao je bar jos dva cista gola.
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Slažem se sa obojicom što se tiče Kahrimana. Stvarno je imao dve fantastične odbrane gde je gol visio u vazduhu ali ono što mi smeta kod njega je : klasični je linijaš i imao je puno kikseva. Jbg !
" Dečko je pun zmajova! "
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

van der iV a.k.a Totti wrote:1)Golman-Kahriman je jedna obicna buzdovancina od golmana koji dobija dobre ocene po novinama zato sto je tzv.mladi reprezentativac.To je jedan od najgorih golmana u ligi,koji je svojevremeno pobegao glavom bez obzira kada je RADAKOVIC! dosao u Zemun.Vec 2 gola je primio iz akcija gde su lopte prosle kroz ceo peterac(u Kuli je poklonio gol,a u NS-u je najveci krivac).On je jako nesiguran,koliko je puta samo promasio loptu koju mu vrate po zemlji,koliko je puta proplivao na centarsut,ispucava ocajno-ili lopta zavrsi u autu ili prema Ubiparipu iako je pored njega Boskovic,refleksi su mu ravni nuli.Smatram da bi trebalo dovesti DANILA PUSTINJAKOVICA koji je po meni,trenutno,jedan od boljih u zemlji,a trenutno trune u Banatu.

:shock: A da nisi malo pobrkao imena u ovoj celoj priči?
Druga je stvar što neko ne voli Kahrimana zato što nije iz Novog Sada ili okoline, ali mrzeti ga zbog toga i pisati takve stvari je sasvim nepotrebno.[/quote]
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Red Firm wrote:
van der iV a.k.a Totti wrote:1)Golman-Kahriman je jedna obicna buzdovancina od golmana koji dobija dobre ocene po novinama zato sto je tzv.mladi reprezentativac.To je jedan od najgorih golmana u ligi,koji je svojevremeno pobegao glavom bez obzira kada je RADAKOVIC! dosao u Zemun.Vec 2 gola je primio iz akcija gde su lopte prosle kroz ceo peterac(u Kuli je poklonio gol,a u NS-u je najveci krivac).On je jako nesiguran,koliko je puta samo promasio loptu koju mu vrate po zemlji,koliko je puta proplivao na centarsut,ispucava ocajno-ili lopta zavrsi u autu ili prema Ubiparipu iako je pored njega Boskovic,refleksi su mu ravni nuli.Smatram da bi trebalo dovesti DANILA PUSTINJAKOVICA koji je po meni,trenutno,jedan od boljih u zemlji,a trenutno trune u Banatu.

:shock: A da nisi malo pobrkao imena u ovoj celoj priči?
Druga je stvar što neko ne voli Kahrimana zato što nije iz Novog Sada ili okoline, ali mrzeti ga zbog toga i pisati takve stvari je sasvim nepotrebno.
[/quote]
Slazem se!
markof89
Posts: 84
Joined: Mon Jul 03, 2006 2:04 am

Post by markof89 »

Imao je Kahriman par dobrih intervencija.Dobro on brani suteve al kad mu igraci vrate loptu po zemlji on se izgubi.Jer se secate prosle sezone koliko puta je protiv zvezde na marakani ispucao u aut?
Kahriman i Kizito su protiv Borca odigrali malo bolje od svojih saigraca.
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

U nedelju u 17:00 direktan prenos utakmice Bezanija - Vojvodina na RTS 2!
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Red Firm wrote:
van der iV a.k.a Totti wrote:1)Golman-Kahriman je jedna obicna buzdovancina od golmana koji dobija dobre ocene po novinama zato sto je tzv.mladi reprezentativac.To je jedan od najgorih golmana u ligi,koji je svojevremeno pobegao glavom bez obzira kada je RADAKOVIC! dosao u Zemun.Vec 2 gola je primio iz akcija gde su lopte prosle kroz ceo peterac(u Kuli je poklonio gol,a u NS-u je najveci krivac).On je jako nesiguran,koliko je puta samo promasio loptu koju mu vrate po zemlji,koliko je puta proplivao na centarsut,ispucava ocajno-ili lopta zavrsi u autu ili prema Ubiparipu iako je pored njega Boskovic,refleksi su mu ravni nuli.Smatram da bi trebalo dovesti DANILA PUSTINJAKOVICA koji je po meni,trenutno,jedan od boljih u zemlji,a trenutno trune u Banatu.

:shock: A da nisi malo pobrkao imena u ovoj celoj priči?
Druga je stvar što neko ne voli Kahrimana zato što nije iz Novog Sada ili okoline, ali mrzeti ga zbog toga i pisati takve stvari je sasvim nepotrebno.
[/quote]

Posto imam priliku da diskutujem sa kravicom iz reklame o toleranciji,izvinjavam se svim obozavaocima,placenim novinarima,rodbini,placenim vodjama raznih grupa navijaca,samom Damiru i svima onima koji su se nasli uvredjeni ovim postom o nasem golmanu.Posto su me ubedjivali da je on bolji i od Todica i Avramova,vise necu trositi reci i tastaturu na njega,vec su samo posle svakog kiksa napisati:,,Kahriman no.1 u Vojvodini?``pa cemo na kraju sezone izbrojati broj njegovih kikseva,koji su rezultovali golom.Sportski pozdrav!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

van der iV a.k.a Totti wrote:Posto imam priliku da diskutujem sa kravicom iz reklame o toleranciji,izvinjavam se svim obozavaocima,placenim novinarima,rodbini,placenim vodjama raznih grupa navijaca,samom Damiru i svima onima koji su se nasli uvredjeni ovim postom o nasem golmanu.Posto su me ubedjivali da je on bolji i od Todica i Avramova,vise necu trositi reci i tastaturu na njega,vec su samo posle svakog kiksa napisati:,,Kahriman no.1 u Vojvodini?``pa cemo na kraju sezone izbrojati broj njegovih kikseva,koji su rezultovali golom.Sportski pozdrav!

Pošto si citirao moj odgovor,a u daljem tekstu naveo sve i svašta, teško je kome da poveruje da si sve te pohvale uputio nekom drugom,pa te molim ukoliko je to zaista tako da napišeš u koju si grupu mene svrstao? Mogao bi da dodaš i iz koje si ti grupacije čisto da znam sa kime imam čast.

Druga stvar, niko ovde nikoga ne ubeđuje već iznosi svoja mišljenja, sem ako ti ne vidiš situaciju drugačije i mislim da niko na ovom forumu nije rekao da je Kahriman bolji od Todeta,pa te molim da se skoncentrišeš na poruke.

P.S. Mogao bi sa makar malo poštovanja da se obraćaš članovima ovog foruma :!:
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Ljudi, svi znamo da je kriza i da smo nervozni ali to nije razlog da se jedni drugima obraćamo bez poštovanja. Lična prepucavanja i vređanja (sem Đumi vs PRIJATELJ) neće biti tolerisana!
p.s.Koristite p.m.!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

podbara wrote: Lična prepucavanja i vređanja (sem Đumi vs PRIJATELJ) neće biti tolerisana!
Covek nije u N.Sadu
:!: :D :wink:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Post by PRIJATELJ »

Ma Djumi,nisam taj sto mislis.Tu sam u gradu i bogami u skorije vreme necu nigde.A tome za kog mislis da sam je,stvarno nije lose.Lepo je Iberijsko poluostrvo.Pozdrav
Locked