Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Marketing kluba

Post by Red Marquis »

srkins wrote:trebali bi ovi nasi da pozovu ivanu spanovic na utakmicu protiv serifa...
Ciganka. Neka hvala.
Io odio Belgrado
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Marketing kluba

Post by srkins »

pa u nasem fk imas bar desetak grobara i cigana u upravi isto par...devojka je rodjena u zrenjaninu zivi i trenira u novom sadu izmedju ostalog i na karadjordju..mislim da je i clan ak vojvodine uz to je osvojila prvu medalju za srbiju na svetskim prvenstvima..cisto sumljam da bi joj iko zvizdao cak i da je ciganka...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8869
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Marketing kluba

Post by Radoye »

Ne radi se o tome da li bi njoj neko zvizdao ili ne nego da kad bi ona licno mogla da bira izmedju poziva na neku utakmicu na cmarakani ili na Karadjordju da bi uvek odabrala Beograd. Ona je i pred nase utakmice sa ciganima izjavljivala kako zeli da zvezda pobedi iako je clan AK Vojvodine. Svaka joj cast za individualni uspeh i ulozeni trud, ali nek joj docek prave tamo gde bi sama odabrala, sto da joj mi naturamo nesto protiv njene volje.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

Ljudi, ne predlazite nebuloze! Spanovicka je cistokrvna, vise puta dokazana ciganka... Pu, pu,pu...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Plavim Dunavom
Posts: 100
Joined: Thu May 09, 2013 12:58 am

Re: Marketing kluba

Post by Plavim Dunavom »

Baš lepo "častite" nekoga ko je doneo našoj zemlji nešto što ima svetsku vrednost i što će biti zauvek upamćeno. :roll:

To da li je treba pozvati na utakmicu ili ne je druga stvar (verovatno ne), devojka možda ima drugačije afinitete ako je već neko u vezi toga pita ili ako joj treba neka medijska reklama (verujem da za tim više potrebe neće biti) tu i tamo, mada sumnjam da joj se po glavi motaju misli o fudbalu, pogotovo ovom našem nasušnom klupskom.U svakom slučaju o takvim ljudima treba samo lepo jer su oni iznad bilo kakvih klupskih interesa.
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Marketing kluba

Post by prijatelj fudbala »

Ne treba nikoga zvati, taj seljački marketing nam ne treba uopšte.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Marketing kluba

Post by shecky »

Vrhunski glupa ideja.. ona je okorela ciganka i to ne krije!!
Dzaba je ona clan AKV ,upravo zbog toga nam i ne treba, da nema AKV trenirala bi na ..da ne kazem gde ..
Svaka joj cast na uspehu , al sto dalje od nas.
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: Marketing kluba

Post by johnny »

Zbog tog AKV imamo najbesmisleniji stadion u drzavi, nadao sam se da ce rekonstrukcijom stadiona
ta atletska staza da se makne ali, nazalost, nista od toga...
I, molim vas, ostavite se te palanacke demagogije kao ucinila za drzavu i slicne gluposti...Koga to interesuje?
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: Marketing kluba

Post by DUB »

Po ko zna koji put na temu dotične...

http://www.pressonline.rs/sport/ostali- ... grace.html
"Gost Crvene zvezde na utakmici protiv Vojvodine biće atletičarka Ivana Španović, svetska juniorska prvakinja u skoku udalj, koja je Srbiju predstavljala na Olimpijskim igrama u Pekingu"

I da, manite se "Nole-care" sindroma, to je za lavor i rupu, glory hunting u punom sjaju!
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Marketing kluba

Post by recni galeb »

ma taj sto je predlozio tu ideju pola sata neka kleci na kukuruzima i mir, sta ima veze atletika sa FKV, nista, sem sto smeta onom stazom da budemo blizi terenu, da se ja pitam trcali bi oni meni po djackom i skakali po Strandu u dalj u mulj ili gde vec vole...
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Marketing kluba

Post by shecky »

Ljudi Nole je nesto drugo .. ni on ne krije da je cigan ali bar ne trenira u Vosi.. skroz druga prica.Dok doticna gospodjica ima sve uslove u AKV ,upravo za rezultat koji je postigla ,tako da ishhh!!
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: Marketing kluba

Post by DUB »

Nisam ja pomenu poreskog obveznika Monte Karla njega radi, nego kao sindrom ove grand nacije da se odma lepi ko muva na :shit: za nečiji uspeh. Do juče nisu znali ni koja je boja teniske loptice a danas su svi experti za to prebacivanje lopte preko mreže i nazad.
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Marketing kluba

Post by shecky »

Mislim da nisi u pravu, Nole je no1 na svetu , a to je nesto sto ce ova izdajica iz AKV verovatno nikad biti.
I sam tenis kao sport je skroz druga prica , maltene kao formula 1 , gde ti prvo moras da imas para i radis ko konj ,pa ako naucis dobro i imas malo srece ,uspeces.
Dok kod atletike i ne trebaju neke neverovatne pare ,nego samo uslovi za trening.
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: Marketing kluba

Post by DUB »

Ne razmuš.
Zabora Bravo Noleta, nisam ga ni pomenu.
Menjam u Cukić+ skupština + doček Paji Patku i Miki Mausu posle osvajanje zlatne medalje na Disney OI.
To nije manifestacija za Karađorđe.
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
Post Reply