Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Uprava

Post by Krle »

Brick Liman wrote:Ja bih molio članove uprave, posebno one koji su nekada bili, kao, navijači da nas poštede pisanja na ovom forumu pod milion kloniranih nikova. Vaša konstantna registrovanja, pisanje sa nekoliko različitih naloga i slična metodologija, ne mogu ostvariti rezultat koji ste zamislili. Ljudi nisu idioti, pogotovo oni stariji od 30 godina koji prevladavaju na ovom forumu. Nama je odavno sve jasno i zaumnim postovima nam se ne može promeniti mišljenje.
Predlažem vam da otvorite forum na fkvojvodina.rs, te tamo do mile volje pišete kao što pišete ovde, pucate hvalospeve samima sebi i optužujete za "mračenje" one koji kritički pišu o politici kluba.
Od kluba i grupe čiji sam bio veran vojnik ste napravili takvu sprdnju da mi je muka da odem na stadion.
:gospodin:
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Mare »

Mislim da ovde fali još samo da se navedu nikovi na koje se Brickov post odnosi.
WeAreTheFirm
Posts: 84
Joined: Tue Jan 17, 2012 11:51 pm

Re: Uprava

Post by WeAreTheFirm »

Brick Liman wrote:Ja bih molio članove uprave, posebno one koji su nekada bili, kao, navijači da nas poštede pisanja na ovom forumu pod milion kloniranih nikova. Vaša konstantna registrovanja, pisanje sa nekoliko različitih naloga i slična metodologija, ne mogu ostvariti rezultat koji ste zamislili. Ljudi nisu idioti, pogotovo oni stariji od 30 godina koji prevladavaju na ovom forumu. Nama je odavno sve jasno i zaumnim postovima nam se ne može promeniti mišljenje.
Predlažem vam da otvorite forum na fkvojvodina.rs, te tamo do mile volje pišete kao što pišete ovde, pucate hvalospeve samima sebi i optužujete za "mračenje" one koji kritički pišu o politici kluba.
Od kluba i grupe čiji sam bio veran vojnik ste napravili takvu sprdnju da mi je muka da odem na stadion.
:!: :klanjanje:
Bilo da pomisliš da sve oko tebe je tama...
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Uprava

Post by FCVNS »

Nisu to klonirani nikovi to su novi klinci koji ne zele da budemo mracni,jer oni daju sansu Kezmanu,on zeli da se dokaze kao sportski radnik...ima veze u Celsiju,i prodace Trajceta u Tursku...
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Uprava

Post by Dragojlo »

:cheers:
Oasis wrote:dubok naklon za sve napisano.
Alexandar
Posts: 194
Joined: Thu Jan 22, 2009 3:37 pm

Re: Uprava

Post by Alexandar »

Konfuzija pred raspad...

Image
SAMO NAPRED VOJVODINA!!!
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Uprava

Post by Marcello »

Mare wrote:Mislim da ovde fali još samo da se navedu nikovi na koje se Brickov post odnosi.
Nema potrebe. Oni, jednostavno "tiltuju" čim otvoriš temu "Uprava"! Samo slep ih neće prepoznati.

Njihovih postova nema na temi "Zašto sam zavoleo Vojvodinu"! Samo na "Uprava kluba" i eventualno "Transferi"... :wink:

Btw. Bricku - kapa dole! Verovatno najjači post koji je ikada napisan na ovom mestu. U meso!!!
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Uprava

Post by lexa »

Pretpostavljam da sam ja jedan od prozvanih. Hvala vam drugari, moj dugogodisnji san
da radim u FKV mi se napokon ostvario :gospodin:

Ko god zeli da postane deo naseg kluba i da dobije neku od funkcija, potrebno je samo
da napise na forumu bilo sta pozitivno o klubu.

Konkurs otvoren do daljnjeg...
duh slaninara
Posts: 38
Joined: Tue Apr 16, 2013 6:19 pm

Re: Uprava

Post by duh slaninara »

Brick,sve pohvale :cheers:
Nazalost,neki ljudi su menjali 20 godina tribine,umesto za zapad/istok za odelo,lozu,pa i klupu.Kvalifikacije za to ima i ceo ovaj forum,ali eto tako se namestilo,klub je u problemu,jedino ko moze da ga izvuce su normalni mladi ljudi,kojih je sve manje...
Љубав и страст,јачају с' годинама!
ssnigd
Posts: 3394
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Uprava

Post by ssnigd »

Mislim da samo kod nas postoji situacija da kritika na racun nekog pojedinca/kluba se smatra za pljuvacinu. A samo delic toga da se poslusao, moglo se dosta toga pozitivnog uraditi. A vrlo se lako da uociti kod svake kritike da li je ona prava istinska i konstruktivna ili samo u vidu forme da bi se nesto iskritikovalo.

100 godina kluba, a osecaj takvog jubileja u meni ja trenutno uopste ne nosim.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
duh slaninara
Posts: 38
Joined: Tue Apr 16, 2013 6:19 pm

Re: Uprava

Post by duh slaninara »

U odnosu na pre 2 godine,kada me je vukla euforija dizanja grupe,stadiona,velikih utakmica na Karadjordju,proslava,sada kao da ne osecam nista od toga,i nadam se da ce ljudi koji su odgovorni za to shvatiti na vreme,da se popravi nesto dok jos nije kasno,ne slavi se 100 godina svetinje svaki dan!
Valjda neko cita ovo sto mi,Vosini mazohisti pisemo...
Љубав и страст,јачају с' годинама!
User avatar
Salvador
Posts: 1081
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Uprava

Post by Salvador »

Brick, kao i obicno, svaka na mestu.
Sto se tice pomenutih, mogao bi barem jedan da se javi da odgovori. :wink:
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Uprava

Post by laki »

Fora je u tome sto niko nije pomenut, pa ne bi bilo lose da i mi manje upuceni znamo koji su nalozi u pitanju. A ne da se prozivate tako fantomski. Onda se barem prozivajte preko pp ako cemo mi, obicni smrtnici, i dalje biti u neznanju.
Image
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Uprava

Post by srkins »

u danasnjem dnevniku na 5 strani ima mali teks u kojem se kaze da se ocekuje uskoro ukidanje pdv na odlazne transfere i da ce nam se skinuti blokada za par dana..pokusao sam da nadjim i na internet izdanju pa da stavim teks al ne mogu da nadjem
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Uprava

Post by Krle »

Žao mi je, ali mene stadion ove sezone, kada slavimo stogodišnjicu, neće videti. Uprava se popišala na sopstveno obećanje o popustu za vlasnike sezonskih karata, a ja ne mogu više to da trpim. Doviđenja, do nekih boljih vremena i ljudi... :cry:
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Post Reply