Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Uprava

Post by lazarr »

Da li neko zna zašto je račun kluba već 80 dana neprekidno u blokadi i zašto je na današnji dan iznos blokade veći od 1.000.000 € ???
Kome li se toliko duguje??
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Uprava

Post by Helm »

Auh mila majko! :shock:

Sad sam proverio, ziva istina, evo tacnog iznosa blokade: 124.782.748,74 dinara. Sto znaci, da bi smo trebali otici na neki trening da se oprostimo od Poletanovica i Radoje. :frown:

Jbt, u soku sam...
srkins
Posts: 1458
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Uprava

Post by srkins »

verovali ili ne drzava nam lupa blokade...za onaj famozni pdv na odlazne transfere
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Uprava

Post by lazarr »

srkins wrote:verovali ili ne drzava nam lupa blokade...za onaj famozni pdv na odlazne transfere
Bojim se da nije to u pitanju.
Sad sam proverio. cz je u blokadi mizernih 2.500 € a nkp uopste nije u blokadi.
Da je to u pitanju zar ne bi i oni bili blokirani? Ili misliš da su oni redovno izmirivali PDV?
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Uprava

Post by Helm »

Ni ja ne verujem da je to, jer koliko se secam, za pdv "dugujemo" 2 miliona evra, a blokirani smo za nekih milion i sto hiljada. Daj Boze da je to problem, ali sve mi se cini da nije.
srkins
Posts: 1458
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Uprava

Post by srkins »

fazon je prost .mi i kk partizan smo jedini klubovi u kojima su poreznici obracunali konacni iznos duga..u partizanu i zvezdi jos uvek obracunavaju zato je dzaja pre neki dan kukao...dakle zvezdu i partizan to ocekuje uskoro ako sve bude po zakonu...
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Uprava

Post by Helm »

Ali objasni mi onda kako smo u blokadi za gore navedeni iznos, a za porez dugujemo tacno 211.518.688 dinara?

I ne verujem da nisu obracunali partizanu i zvezdi, jer su javno objavili u oktobru prosle godine da fk partizan za porez duguje tacno 424.868.689 dinara.
srkins
Posts: 1458
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Uprava

Post by srkins »

..evo ti par clanaka... http://www.mozzartsport.com/vesti/vecit ... a-zbog-pdv" onclick="window.open(this.href);return false; http://www.fss.rs/sr/news/newsArchive/story/5386/" onclick="window.open(this.href);return false;Одржана+седница+Одбора+за+хитна+питања+ФСС.html
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Uprava

Post by Helm »

Da, ali tu i dalje stoji da se ne slazu cifre. Ako nam je dug za porez 211.518.688 onda bi trebalo da je tolika i blokada. A blokada nam je 124.782.748,74. Tako da, meni sve lici da je nesto drugo u pitanju. Cisto sumnjam da smo uplatili 100 miliona dinara poreskog duga u prethodnih par nedelja.
srkins
Posts: 1458
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Uprava

Post by srkins »

moguce je da je taj porez podeljen na rate..pa su ovo pristigle rate...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8911
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Pre samo par dana minus na racunu je bio 10x manji????
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Uprava

Post by Helm »

Tacno tako, bas zbog toga i jesam sokiran. PDV nece biti problem, ali ne verujem da je ovde pdv u pitanju. Ne naplacuje se on u ratama koliko znam.
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Uprava

Post by Tony Starks »

http://www.sportnetwork.rs/play/56958/b ... iri-igraca" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Uprava

Post by Grba_NS »

Ono gde se slazem sa Balsom jeste, da su igracima potrebni treneri fanatici, puni energije, koji puno pricaju na treningu. To je ono sto fali ovom nasem vojvodjanskom mentalitetu. Da neko od nas napravi ratnike i da se tako pristupa svakom treningu. Imao sam prilike da gledam treninge nekih Nemackih klubova i mogu vam reci da je to nesto neverovatno... Ne mozes, a da ne pruzis 110%, jer treneri su izuzetno aktivni u svakom trenutku, guraju te, bodre, traze od tebe jos, ma neverovatno deluje, prosto pozelis i sam da uletis na teren i da odradis trening. To mi se nije svidjalo kod Vignjevica, previse miran i tih, pa se ta mirnoca i malokrvnost u nekim trenucima prenese i na ekipu. Sa druge strane bivsi kondicioni Zirojevic je bio susta suprotnost, prepun energije i stalno u treningu, i vidi se u svakom kontaktu sa igracima da prosto puca od sampouzdanja. Zato mi je zao sto je otisao. Ako su treneri takvi, to ce se neminovno preneti na ekipu, jos ako u sebi i imaju tu ratnicku crtu, to prosto moze da samelje protivnika. Golman Kordic mi se recimo zbog toga izuzetno svidja. Ima odlike vodje, lidera, samo da se ponekad malo iskontrolise.
duh slaninara
Posts: 38
Joined: Tue Apr 16, 2013 6:19 pm

Re: Uprava

Post by duh slaninara »

Stvarno,poslusao sam mladog nam predsednika,i sve sto je rekao je tako.Sad kako dalje,moraju tu da se poklope neke kockice oko tih transfera,ali takodje ne smemo racunati na ozbiljna pojacanja,dok ona ne stignu,treba se posvetiti ovom kadru koji imamo,a taj kadar na vecini pozicija ima kvalitetne mlade igrace.Jos uvek se Kezman ne oglasava,bice interesantno kad dodje i taj trenutak
Љубав и страст,јачају с' годинама!
Post Reply