Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Marketing kluba

Post by Brick Liman »

Spletom čudnih okolnosti imao sam priliku da razgovaram sa tim tipom. Naravno, odmah sam krenuo da ga jebem za ciganiju. Tip mi je rekao tada jednu stvar koju poštujem, bez obzira šta mislim o njegovom ogavnom klubu: "ja sam cigan, nisam delija. delije je osnovao Željko (čitaj služba)".
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Marketing kluba

Post by Radoye »

Sve je to lepo ali kakve veze ima Vosin dres sa tim? Narocito u svetlu cestitki Barija i prica navijaca crnih kako smo postali zvezdina filijala koja sa njima igra 3 za 3, a gostuju nam u zadjem kolu i znamo kolika se kontroverza vec podigla oko te utakmice.

Ako ovo nije pokusaj destabilizacije naseg kluba onda ne znam sta je, posto ne verujem da je kod ovog lika doslo do neke naprasne iskrene promene navijackog ubedjenja. :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by Mare »

Znaju cigusi da će im biti teže s nama u poslednjem kolu nego sa partizanom pa počeli da lobiraju, ili to ili smo mu mi sopnzori izložbe pa je uslov bio da obuče naš dres.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3877
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Marketing kluba

Post by Red Marquis »

Mislim da je to više uradio zbog onog kao kad neki bend dođe u neki grad pa pevač obuče majicu FK iz tog mesta. Što je s jedne strane sranje, jer pokazuje da nas cigani simpatišu i ne smatraju pravim rivalima, a s druge strane i nije loše, jer pokazuje da se povlači paralela između dolaska u NS i FKV.
Io odio Belgrado
ZmagoNS
Posts: 229
Joined: Tue Sep 01, 2009 7:02 pm

Re: Marketing kluba

Post by ZmagoNS »

On je pod jedan totalno lud...a jos je ludji sto se tice fudbala,njim je totalno zaludjen..tako da mu je na otvaranju izlozbe sve vreme isla utakmica finala Lige Evrope...kakva crna destabilizacija i lobiranje,gari voli fudbal i uz to je lud...to je cela prica...
divizija
Posts: 48
Joined: Sat May 04, 2013 1:01 pm

Re: Marketing kluba

Post by divizija »

Radoye wrote:Ako ovo nije pokusaj destabilizacije naseg kluba onda ne znam sta je, posto ne verujem da je kod ovog lika doslo do neke naprasne iskrene promene navijackog ubedjenja. :frown:
vidi kakav olos,uzeo je da nas destibilizuje,nas ovako stabilne,sa tim cinom sto je obukao vosin dres na nekoj tamo izlozbi,majku mu njegovu :mrgreen: salu na stranu,lik je bre totalni apstraktni umetnik,al to ljudi ne kontaju,umrece neshvacen !

objasnice ti dojcin o cemu se radi,pa ti pokusaj da shvatis to nekako.
[video]http://www.youtube.com/watch?v=k3XP8WG24Ew[/video]
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Marketing kluba

Post by Radoye »

Ma nek bude lud kol'ko hoce zabole me tuki za njegovu ludost, da je obukao grobarsku krpu ili bilo koji drugi dres osim naseg meni sve ravno do Kosova. Al' sta ima jedna ordinarna ciganstura da oblaci Sveti dres, pa sve da je 100x zaludjeniji za fudbal nego sto jeste...?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Marketing kluba

Post by laki »

divizija, gari, Dojcin Tudinac iz klipa je konceptualista a ne apstraktni umetnik, pobrkao si pojmove ;) Ne znam kojom oblasti se onaj nazovi gluimac bavi od te dve, ali definitivno mi je uvek bio JAKO antipatican!
Image
User avatar
Stexman
Posts: 2591
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Marketing kluba

Post by Stexman »

A mozda je samo nabavio dres naseg Djurica zbog prezimena?
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Re: Marketing kluba

Post by TomaNS »

http://novinenovosadske.rs/inicijativa- ... -spomenik/" onclick="window.open(this.href);return false;

Eto jedne lepe inicijative - spomenik Kosta Hadziju! ...
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
User avatar
Red Firm Telep
Posts: 44
Joined: Wed Apr 18, 2012 11:44 pm
Location: Telep

Re: Marketing kluba

Post by Red Firm Telep »

Jel zna neko gde moze da se kupi Vosin dres? Posto vidim da ni web shop vise ne radi :frown:
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Marketing kluba

Post by Firmson89 »

Red Firm Telep wrote:Jel zna neko gde moze da se kupi Vosin dres? Posto vidim da ni web shop vise ne radi :frown:
Оригинал имаш у Вошином шопу у хотелу парк, али су прилично скупи. Тако да ако не би да се разбацујеш баш, више саветујем код Муркета да погледаш (на спенсу преко пута улаза на базен), чини ми се да су опет у излогу, а ако не ни то, цегер у руке и на пијацу! :mrgreen:
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Marketing kluba

Post by Ultra slanina »

Ima na najlonu, 1300 dinara dres svih veličina, od najmanjih do najvećih.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4832
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Marketing kluba

Post by gospodinFKV »

Ultra slanina wrote:Ima na najlonu, 1300 dinara dres svih veličina, od najmanjih do najvećih.
Gde tacno? :shock:
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Marketing kluba

Post by Ultra slanina »

U subotu sam bio, i tamo u onom buluku spazim zastavu Srbije i blizanaca, kako se vijore u vazduhu, zabodenu za jednu tezgu i odem tamo da izvidim kad ono ima i naših dresova. Čova što radi tamo mi kaže da su tu svaki vikend.
Post Reply