Kup Srbije - sezona 2012/13

Locked

Koliki je domet Vojvodine ove sezone, što se tiče kupa?

Poll ended at Tue Sep 25, 2012 4:06 pm

Kup je naš, ovaj put stvarno!
25
42%
Igraćemo finale i opet ga izgubiti...
10
17%
Dve utakmice polufinala su nam limit.
14
23%
Ispadamo u četvrtfinalu ili ranije.
11
18%
 
Total votes: 60

User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8865
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by Radoye »

Drina wrote: Igraci su p***e kao i trener i tu nema o cemu da se prica.
Pa upravo u tome ukleti... sami sebe najvise saplicemo, i kad nam se sve otvori ni onda nismo u stanju da napravimo taj jebeni poslednji korak, uvek toliko blizu a nedostizno daleko...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by simicpk »

Nisu igraci nista krivi, Vignjevic je postavio losu taktiku, i to je resilo mec.
Supic se opet bacio u istu stranu :roll:
ФКВ
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by Drina »

simicpk wrote:Nisu igraci nista krivi, Vignjevic je postavio losu taktiku, i to je resilo mec.
Supic se opet bacio u istu stranu :roll:
Igraci nisu nista krivi? Pa da.. samo Vignjevic je kriv, ajde budi realan makar na sekundu MOLIM TE!

EDIT: 4) Zabranjeno je vređanje, omalovažavanje i uznemiravanje drugih članova foruma. Zabranjeno je korišćenje vulgarnih izraza i izraza koji vređaju dostojanstvo drugih forumaša. Svako kršenje ovog pravila kažnjavaće se privremenim ili stalnim odstranjivanjem sa foruma.

Administracija
Mackycool
Posts: 177
Joined: Tue Jan 10, 2012 3:11 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by Mackycool »

Drina wrote:
simicpk wrote:Nisu igraci nista krivi, Vignjevic je postavio losu taktiku, i to je resilo mec.
Supic se opet bacio u istu stranu :roll:
NEMOJ DA LUPAS! Supic je kriv, a?! Ajde molim te cuti.
Igraci nisu nista krivi? Pa da.. Vignjevic je kriv, ajde budi realan makar na sekundu MOLIM TE!
Dobro je, svi smo nervozni, ali nemojmo sada da iskaljujemo svoj bes na forumu kao da je neko od nas igrao. Meni je malo falilo da polomim sav inventar u kafiću gde sam bio, tako da znam kako nam je svima sada.
Sostengono gli eroi: "Se il gioco si fa duro, è da giocare"
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by simicpk »

A gde pise da je supic kriv, samo sam napisao da se ponovo bacio na istu stranu.
i da taktika je bila losa, bunaranje na Abu-a se po ko zna koji put nije isplatilo.
Slazem se da su lose igrali, ali je taktika veci problem.
ФКВ
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by Drina »

Mackycool wrote:
Drina wrote:
simicpk wrote:Nisu igraci nista krivi, Vignjevic je postavio losu taktiku, i to je resilo mec.
Supic se opet bacio u istu stranu :roll:
NEMOJ DA LUPAS! Supic je kriv, a?! Ajde molim te cuti.
Igraci nisu nista krivi? Pa da.. Vignjevic je kriv, ajde budi realan makar na sekundu MOLIM TE!
Dobro je, svi smo nervozni, ali nemojmo sada da iskaljujemo svoj bes na forumu kao da je neko od nas igrao. Meni je malo falilo da polomim sav inventar u kafiću gde sam bio, tako da znam kako nam je svima sada.
Kapiram ja sve to... Ali, dosta formasa se uhvate za dva-tri lika u klubu u ovom slucaju Vignjevica i Supica i onda celu krivicu bace na njega.. Ako je neko kriv to su svi osim tog Supica. Supic nije mogao da da gol, to sto je primio taj jedan nije njegova krivica! Vignjevicevu taktiku necu da komentarisem posto jednostavno nisam trener i glupo mi je da pametujem kao sto radi vecina forumasa..
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by simicpk »

Da li sam ja napisao da je Supic kriv? Ne samo sam konstatovao da se ponovo bacio u istu stranu.
A ako se vec prica o igracima, po meni je jedini zadovoljio Radoja.
ФКВ
Mackycool
Posts: 177
Joined: Tue Jan 10, 2012 3:11 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by Mackycool »

Drina wrote:Kapiram ja sve to... Ali, dosta formasa se uhvate za dva-tri lika u klubu u ovom slucaju Vignjevica i Supica i onda celu krivicu bace na njega.. Ako je neko kriv to su svi osim tog Supica. Supic nije mogao da da gol, to sto je primio taj jedan nije njegova krivica! Vignjevicevu taktiku necu da komentarisem posto jednostavno nisam trener i glupo mi je da pametujem kao sto radi vecina forumasa..
Pazi, ne krivim ja nikog specifično, ali da se Supić mogao baciti u drugu stranu, mogao je. U ovakvim situacijama, kad ceo tok meča zavisi od toga, je mogao da čak iskoristiti kao prednost činjenicu da se stalno baca u desnu stranu. A za taktiku ne moraš biti nikakav trener. Jednostavno, ako nešto ne fukcioniše više puta (u više mečeva), prirodnom logikom to više nećeš raditi nego ćeš probati nešto drugo.
Sostengono gli eroi: "Se il gioco si fa duro, è da giocare"
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by Drina »

Po meni jedino resenje trenutno je da se oteraju svi iz kluba! Od cistacice do trenera! Svi! Ocigledno imamo lepu bazu navijaca, a
sumnjam da ona moze da poraste jos vise bez trofeja. Jednostavno mora da se krene ispocetka jer ocigledno nismo na dobrom putu...
Ajde da smo mi imali nekakve lepe sanse pa da kazemo da nas nije ni sluzila sreca.. Na ovoj utakmici se videlo da smo mi jos mali klub(ne
pricam o istoriji, koja je velika, vec o tome koliko verujemo da smo kvalitetniji od ostalih i koliko imamo velikih meceva) u svojim ocima, odnosno u ocima igraca, svi igraci su se toliko skenjali da to nije normalno.. :frown:
Last edited by Drina on Wed May 08, 2013 10:56 pm, edited 1 time in total.
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by uporan »

Nazalost, na grbu treba da nam stoji loosers since 1914...
Jedini sut na gol - Alivodic oko 70og minuta.
Sramota!
UH!
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by shecky »

Aj mante se teranja i blabla ...
Jednostavno igraci sagoreli u zelji.. aj do gola smo i kao nesto igrali ali posle penala totalni pogub.. kao da su jedva cekali da izjednace pa bukvalno nisi mogo skontati koji igrac sta igra ustvari..
Supa nije kriv nizasta pa on je pipo loptu samo onda kad su mu nasi igraci vracali ..
A sta reci za Kataija .. jes da mi je ljubimac ali ..bilo je dovoljno videti ga sinoc na treningu kako se vuce ko mrtva baba .. a danas da ne pricam,bice bolje da ne opisujem sta mislim o njemu mada.. nije on kriv sto igra,verovatno ga neko stavlja u tim zar ne?

Inace ne pamtim kad je neka tekma bila ovoliko dosadna i nekvalitetna ..
Jednostavno rodjeni smo luzeri i to ti je to.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8865
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by Radoye »

Drina wrote:Po meni jedino resenje trenutno je da se oteraju svi iz kluba! Od cistacice do trenera! Svi!
Zasto stati kod trenera? Zasto ne terati i one koji su ga doveli tu gde je?

I sta je cistacica kriva za ovo? Korisnije bi bilo terati sve od Pres'jednika do trenera, a cistacice ovom prilikom ne dirati.

Ili ce opet da bude da su svi krivi sem onog ko je sam rekao da je u klubu licno on i samo on za sve odgovoran?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8865
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by Radoye »

shecky wrote:Jednostavno rodjeni smo luzeri i to ti je to.
Kazem ja, ukleti klub...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by Turija »

Sramotno izdanje za utakmicu koja se čekala godinu dana.Svi naši igrači su igrali bojažljivo kao početnici, kao da igraju protiv MU, a ne Jagodine.Nisu mogli da se sastave sa loptom i naprave jednu osmišljenu akciju.Batrgali se po terenu (od početka do kraja), premetali preko lopte, a što je najčudnije (za meč ovakve važnosti) izostala je očekivana borbenost.Mnogo slabih je bilo večeras, da bi dali gol bilo kome.Jedino Radoja i Trajković zaslužuju prelaznu ocenu.
Zašto smo tako slabo trčali u najbitnijoj utakmici sezone?
Jokiću, hvala ti za sve greške na važnim utakmicama.
Supiću, može li (na penalu) bar jednom u levu stranu?
Katai, može li (bar u finalu), momački istrčati poluvreme?
Bilo bi još puno neugodnih pitanja, ali razočarenje je takvo da, ustvari, nije bitno nijedno.

PS
Mnogo smo izgubili ovim porazom i posledice će biti teške.Još jedna velika energija je olako proćerdana, pred stogodišnji jubilej :cry:
Last edited by Turija on Wed May 08, 2013 11:17 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by ogi »

simicpk wrote:Nisu igraci nista krivi, Vignjevic je postavio losu taktiku, i to je resilo mec.
Supic se opet bacio u istu stranu :roll:

Vignjevic je ovde jedini krivac. A ne, nije on, nego oni koji su ga doveli.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Locked