RK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
Odgovori
Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Re: RK Vojvodina

Post od novosadjanin »

Pobeda 19:27! :cheers:

Sledeci mec je 17.10. protiv Spanskog tima Naturhouse La Rioja. Svi na Spens!
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Junior
Postovi: 788
Pridružio se: Ned Apr 18, 2010 7:41 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: RK Vojvodina

Post od Junior »

Bravo momci!!! Tatran je ozbiljna ekipa, igrali su na FF SEHA lige prošle sezone, ovo je velika pobeda! :cheers:
mihailov
Postovi: 1564
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 10:24 pm
Lokacija: Karadjordje

Re: RK Vojvodina

Post od mihailov »

Bravo momci :cheers:

Mislim da je preveliki zalogaj plasman u sledecu rundu. Najbitnije je da steknemo iskustvo i da dostojno reprezentujemo naš rukomet, što smo svakako već uradili, pa makar izgubili sve do kraja. Do kraja očekujem pobedu nad Tatranom kod kuće, kao i da se isprsimo špancima. To je neki realni splet događaja, sve više od toga bilo bi ravno senzaciji...

Nešto sam čitao, da smo ovom pobedom obezbedili direktno učešće srpskog predstavnika dogodine u Ligi Šampiona. Iskreno, nisam previše upućen, pa bi bilo lepo da neko objasni sve objasni(ako ima dobro upućenih)?
Napred Voso!
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: RK Vojvodina

Post od madda fakka »

mihailov napisao:Nešto sam čitao, da smo ovom pobedom obezbedili direktno učešće srpskog predstavnika dogodine u Ligi Šampiona. Iskreno, nisam previše upućen, pa bi bilo lepo da neko objasni sve objasni(ako ima dobro upućenih)?
http://www.021.rs/Novi-Sad/Sport/Milan- ... tizan.html" onclick="window.open(this.href);return false; - link je postavljen ranije na ovu temu
Bitno nam je da vratimo evropske utakmice u Novi Sad i da slika sa Spensa ode u svet. Što se tiče rezultata, najbitnije nam je da osvojimo bar dva boda. Ta dva boda u matematičkoj formuli u kojoj se sledeće godine gledaju nacionalni šampionati i šampioni, Srbiji bi omogućila da sledeći šampion ide direktno u LŠ bez kvalifikacija.
Ipak mislim da su u pitanju 2 pobede a ne 2 boda... Gospodin Djukic, uprava, strucan stab i igraci su uradili za sada sve sto su zacrtali za ovaj deo sezone kada bi se drugi iz SD ugledali na njih :!: U svakom slucaju svaka cast momci na pobedi :cheers: :cheers:
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: RK Vojvodina

Post od Turija »

Čestitka našim rukometašima.:hurray:
Polako upisuju ime našeg kluba na evropskoj rukometnoj mapi.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: RK Vojvodina

Post od Grof Žekula »

021 napisao:Slobodan ulaz na meč decenije za novosadske rukometne šampione

Ulaz na meč 5. kola Lige šampiona između rukometaša Vojvodine i španske La Riohe koji se igra u subotu 17. oktobra u velikoj sali na Spensu biće slobodan, objavila je uprava novosadskog kluba.

Kako kaže predsednik kluba Milan Đukić, ovaj potez je simboličan način da se nagrade navijači za "meč decenije za crveno-bele".

- Način da nagradimo ne samo navijače,već i sve ljubitelje rukometa koji su nas bodrili u prethodnim utakmicama. Ujedno je ova utakmica prilika da se napuni velika sala Spensa što bi bio svojevrstan rekord. Ako to učinimo, šanse da pobedimo su mnogo veće. Liga šampiona je privilegija i zato nam je važno da zajedno sa svim ljubiteljima rukometa stvorimo ambijent za pamćenje - rekao je Đukić

Dane pred utakmicu, rukometaši trostrukog uzastupnog prvaka države će iskoristiti za posetu novosadskim osnovnim školama. Igrači će biti raspoređeni u deset škola u gotovo svim delovima grada gde će se, tokom velikog odmora, družiti sa školarcima. Podeliće pozivnice sa autogramima i odgovarati na pitanja najmlađih.

Podsetimo, Vojvodina je u svom prvom učešću u najelitinijem takmičenju zabeležila već dve pobede u četiri odigrana susreta u okviru grupe C i trenutno je četvrta, a ujedno je obezbedila direktno učešće u grupnoj fazi Lige šampiona za narednog prvaka Srbije. S druge strane, vicešampion Španije ima tri pobede i jednu izgubljenu.

Utakmica na Spensu između Vojvodine i La Riohe igra se u subotu s početkom u 18 časova.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: RK Vojvodina

Post od Turija »

Bez obzira što smo izgubili ovu utakmicu, moramo podržati igrače i Klub.
Nije zgodno što gubimo kod kuće, ali iz te kože ne može.Imali smo mnogo realnih pehova, ali i nesinhronizovanu timsku formu i igru.
Dva-tri raspoložena igrača po meču, malo je za Ligu šampiona Evrope.Najgore je to, što ovi koji su briljirali u prethodnoj utakmicu, odigraju veoma loše sledeću, pa iskoči u prvi plan neko drugi.Nikako da se sastavimo.
Nerviramo se mi navijači, igrači, a čini mi se najviše naš trener.Ali, ne može mnogo da promeni - ipak, nema fond igrača za evropsko takmičenje.
Da su Pokrajina, Grad poduprli malo više, druga pesma bi se pevala na SPENSu.Međutim, to je Vojvodina, to je Novi Sad -uvek najrezervisaniji prema svojima. :cry:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: RK Vojvodina

Post od madda fakka »

http://www.ehftv.com/int/livestream/201 ... -vojvodina" onclick="window.open(this.href);return false; uzivo rioja-rk Vojvodina
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: RK Vojvodina

Post od Turija »

Izgubismo i večeras.Još uvek smo slabi za Evropu.
Šteta.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: RK Vojvodina

Post od borrissey »

Ja bih samo dodao, izgubili smo u sablasno praznom SPENSU. Slaninari, stidite se...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: RK Vojvodina

Post od Turija »

Znaš kako to već ide - nema rezultata (pobeda), nema čak ni rezultatske neizvesnosti; nema ni publike.
Barem da u tim mečevima ima neke nade /u vezi pobednika/, pa da brojnija domaća publika odluči meč, bilo bi više ljudi.Niko ne voli kad gosti gaze domaćina. Zeleni smo /još/ za Evropu.
Moglo bi da se dođe u većem broju i ispoštuje ekipa, zbog uspeha u domaćem takmičenju, ali grad nema taj mentalitet.
Ja za prazan SPENS najviše okrivljujem Grad, jer nisu stali iza rezultata RK Vojvodine.Trebali su klubu pomoći značajnijim sredstvima.Rukomet je mnogo jevtiniji sport od fudbala, a imali smo i lepu šansu za promociju Novog Sada.
Šteta za Novi Sad i za Novosađane.Ne iskoristiš retku priliku ni kad to možeš.Međutim, to smo ti mi.Draži su nam drugi, nego svoji.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
zime89
Postovi: 483
Pridružio se: Uto Jan 20, 2015 12:07 am

Re: RK Vojvodina

Post od zime89 »

Ajmo svi na SPENS VOSA IGRA LIGU SAMPIONA :hurray: :hurray:
ZIME89
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: RK Vojvodina

Post od Turija »

Šta reći na kraju?
Velika hala SPENSa progutala RK Vojvodinu.Prošli smo ,,k'o bos po trnju" kroz ovo takmičenje.Napravili mnogo početničkih grešaka na terenu, u Gradu i šire.
RKV sama ne može rešiti ovaj problem, kao i svi sportovi u Novom Sadu i Pokrajini.
Juče je bivši gradonačelinik Jova Dejanović u ,,Novosadskim razglednicama" dao pravo objašnjenje kako je Novi Sad izrastao u respektabilni grad za vreme negovog mandata rekavši sledeće:
,, Jednostavno. Novosađani su voleli svoj grad".

Mislim da je svaki dalji komentar suvišan.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: RK Vojvodina

Post od limanfkv »

Igrali smo ligu sampiona u rukometu pred praznom halom.
To je najvisi rang takmicenja u tom sportu.
Vrlo je jednostavno, Novi Sad ne voli Vojvodinu.
Korisnikov avatar
zime89
Postovi: 483
Pridružio se: Uto Jan 20, 2015 12:07 am

Re: RK Vojvodina

Post od zime89 »

Slazem se, ovo ti moram ukrasti kao status za fb....
ZIME89
Odgovori