RK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
Odgovori
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: RK Vojvodina

Post od vdn slaninar »

Nije nam trebao poraz od prosecne Morave,a sad sam skontao da nije bitan jer Morava nece biti u prvih 6 a u doigravanju se racunaju bodovi prvih 6 ekipa,gde ce sigurno biti i Dinamo koji nam gostuje sledeci vikend.
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: RK Vojvodina

Post od madda fakka »

vdn slaninar napisao:Nije nam trebao poraz od prosecne Morave,a sad sam skontao da nije bitan jer Morava nece biti u prvih 6 a u doigravanju se racunaju bodovi prvih 6 ekipa,gde ce sigurno biti i Dinamo koji nam gostuje sledeci vikend.

Pobedismo taj isti dinamo 27:23 :cheers:
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: RK Vojvodina

Post od borrissey »

Dobili zvezdu danas i otvorili put ka petoj uzastopnoj tituli! :cheers: Nije bilo Firme danas, da li neko zna zbog čega?
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: RK Vojvodina

Post od Danilo »

borrissey napisao:Dobili zvezdu danas i otvorili put ka petoj uzastopnoj tituli! :cheers: Nije bilo Firme danas, da li neko zna zbog čega?
Zato sto Sps vodi rukometni klub vec 6/7 godina, a oni bi voleli da oni vode
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: RK Vojvodina

Post od borrissey »

Danilo napisao:
borrissey napisao:Dobili zvezdu danas i otvorili put ka petoj uzastopnoj tituli! :cheers: Nije bilo Firme danas, da li neko zna zbog čega?
Zato sto Sps vodi rukometni klub vec 6/7 godina, a oni bi voleli da oni vode
Druže, ne znam zašto imaš potrebu da daješ odgovore kad ne pratiš. Firma je uvek bila prisutna poslednjih par godina (kada već pričaš koliko je aktuelna sadašnja uprava), a ja znam jer sam uvek prisutan, makar na većim utakmicama (pogledaj snimke pa se sam uveri). Dakle, pitanje je za ovu sezonu, jer ja slabije pratim, pa me zanima ako neko ima pouzdanu informaciju šta se dešava i da li Firma i dalje prati rukomet.
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: RK Vojvodina

Post od Danilo »

borrissey napisao:
Danilo napisao:
borrissey napisao:Dobili zvezdu danas i otvorili put ka petoj uzastopnoj tituli! :cheers: Nije bilo Firme danas, da li neko zna zbog čega?
Zato sto Sps vodi rukometni klub vec 6/7 godina, a oni bi voleli da oni vode
Druže, ne znam zašto imaš potrebu da daješ odgovore kad ne pratiš. Firma je uvek bila prisutna poslednjih par godina (kada već pričaš koliko je aktuelna sadašnja uprava), a ja znam jer sam uvek prisutan, makar na većim utakmicama (pogledaj snimke pa se sam uveri). Dakle, pitanje je za ovu sezonu, jer ja slabije pratim, pa me zanima ako neko ima pouzdanu informaciju šta se dešava i da li Firma i dalje prati rukomet.
Koji ti deo nije jasan
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: RK Vojvodina

Post od borrissey »

Danilo napisao:
borrissey napisao:
Danilo napisao:
Zato sto Sps vodi rukometni klub vec 6/7 godina, a oni bi voleli da oni vode
Druže, ne znam zašto imaš potrebu da daješ odgovore kad ne pratiš. Firma je uvek bila prisutna poslednjih par godina (kada već pričaš koliko je aktuelna sadašnja uprava), a ja znam jer sam uvek prisutan, makar na većim utakmicama (pogledaj snimke pa se sam uveri). Dakle, pitanje je za ovu sezonu, jer ja slabije pratim, pa me zanima ako neko ima pouzdanu informaciju šta se dešava i da li Firma i dalje prati rukomet.
Koji ti deo nije jasan
Dakle, da li znaš prati li Firma i dalje rukomet ili ne (kao što je pratila najmanje 5-6 godina unazad)? Ako znaš, daj odgovor, ako ne, zaobiđi pitanje, jer me tvoje interpretacije uopšte ne interesuju.

PS: i molim te, nauči osnovne znakove interpunkcije.
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: RK Vojvodina

Post od Grof Žekula »

021 napisao:Vojvodina sigurno korača ka petoj uzastopnoj tituli

Rukometaši Vojvodine slavili su na gostovanju u Požegi protiv Sloge rezultatom 35:30 u 5. kolu plej-ofa.

Novosađani su imali rezultatsku prednost od samog početka, na poluvremenu je već bilo 14:9, pa u nastavku nije bilo većih problema da se ta prednost zadrži.

Najefikasniji je bio Orbović sa 8 golova.

Vojvodina i dalje ima šest bodova prednosti u odnosu na drugoplasiranu Crvenu zvezdu. Do kraja šampionata ostalo je još pet kola, a novosadskim crveno-belima dovoljne su svega dve pobede za petu uzastopnu šampionsku titulu.

U narednom kolu Vojvodinu 13. maja očekuje gostovanje u Aranđelovcu protiv Šamota.
Korisnikov avatar
Go west
Postovi: 203
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 5:50 pm
Lokacija: Novi Sad Stari Grad

Re: RK Vojvodina

Post od Go west »

:cheers:
http://www.021.rs/story/Novi-Sad/Sport/ ... rbije.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: RK Vojvodina

Post od Marcello »

Go west napisao::cheers:
http://www.021.rs/story/Novi-Sad/Sport/ ... rbije.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ne pratim baš rukomet, ali ovo je zbunjujuće. Samo 021 je objavio da je titula naša, dok svi ostali pišu kako smo propustili veliku šansu i da ćemo morati protiv cigana da overimo titulu?! Može neko da pojasni? :unnormal:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: RK Vojvodina

Post od Душан »

Marcello napisao:
Go west napisao::cheers:
http://www.021.rs/story/Novi-Sad/Sport/ ... rbije.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ne pratim baš rukomet, ali ovo je zbunjujuće. Samo 021 je objavio da je titula naša, dok svi ostali pišu kako smo propustili veliku šansu i da ćemo morati protiv cigana da overimo titulu?! Može neko da pojasni? :unnormal:
Нама је требао бод у ова четири кола, изгубили смо у Панчеву, али су цигани играли нерешено са Слогом, тако да три кола пре краја имамо шест бодова више. Е сад ако нам је бод био довољан за титулу, по некој логици смо већ шампиони.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: RK Vojvodina

Post od Turija »

:cheers: l
Go west napisao::cheers:
http://www.021.rs/story/Novi-Sad/Sport/ ... rbije.html" onclick="window.open(this.href);return false;
I da ne odlucuje medjusobni skor, nemoguce je da izgubimo sve tri utakmice do kraja prvenstva.
Mislim da je racun 021dobar.
Cestitke svima u Klubu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: RK Vojvodina

Post od vdn slaninar »

Mi navijaci Vojvodine bi trebali da budemo zadovoljni proteklom sezonom jer posle odbojkasa titulu osvajaju i rukometasi,svaka im cast i cestitam im,veliko hvala.
Korisnikov avatar
Grouch
Postovi: 206
Pridružio se: Uto Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: RK Vojvodina

Post od Grouch »

http://www.rkv.rs/?p=9044" onclick="window.open(this.href);return false;

Nije jos gotovo al je blizu.Sutra u 18:00 se igra s ciganima,idealna prilika da se proslavi titula.Svi na Slanu baru!
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: RK Vojvodina

Post od Душан »

Војводина-Звезда 26:22 шампиони и званично уколико је и било некаквих сумњи.
Odgovori