RK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
Odgovori
lazarr
Postovi: 812
Pridružio se: Sre Okt 20, 2010 10:01 am

Re: RK Vojvodina

Post od lazarr »

Par godina života su mi uzeli danas......
Zamalo da prokockamo 8 golova prednosti na 15-tak minuta do kraja.
Ipak uz dosta sreće 27:25 za nas i još samo jedna pobeda do nove titule.
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: RK Vojvodina

Post od madda fakka »

lazarr napisao:Par godina života su mi uzeli danas......
Pojeo sam nokte i izgubio malo kose na glavi sto imam... Jos dve utakmice pamet u glavu momci nema odmora :!:

P.S. Srecan mi 1000 post neka sam ga na pobedu Vose potrosio :D :cheers: :cheers:
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: RK Vojvodina

Post od Grof Žekula »

lazarr napisao:Par godina života su mi uzeli danas......
Zamalo da prokockamo 8 golova prednosti na 15-tak minuta do kraja.
Ipak uz dosta sreće 27:25 za nas i još samo jedna pobeda do nove titule.
021 napisao:Vojvodina na korak do titule, pioniri prvaci Srbije

Rukometaši Vojvodine savladali su danas u Novom Sadu ekipu subotičkog Spartaka rezultatom 27:25 (14:10) u 9. kolu plej ofa Superlige.

Domaćin je od samog starta vodio, a u dva navrata imao i osam golova prednosti - 18:10, odnosno 24:16. Opuštanje u poslednjih desetak minuta donelo je neizvesnu završnicu, pa su Subotičani mogli da stignu i do izjednačenja, ali nisu uspeli da iskoriste dva igrača više.

Ipak, crveno-beli su izdržali poslednje nalete gostiju i na kraju zasluženo trijumfovali. Orbović je bio najefikasniji sa 7 postignutih golova, pratio ga je Stanković sa 6. Kod gostiju Perović je zabio takođe 7, a Rakocija 5 golova.

U ostalim susretim Metaloplastika je pobedila Crvenu zvezdu 30:25, a Sloga ekipu Partizana 27:26.

Da bi osvojila četvrtu uzastopnu titulu i samim tim izborila direktan plasman u Ligu šampiona, Vojvodina mora da trijumfuje i u poslednjem kolu protiv Crvene zvezde. Taj meč igra se narednog vikenda u Beogradu.

Pred poslednje kolo Vojvodina i Metaloplastika su poravnati sa po 15 bodova, Partizan ima 10, Spartak 7, Sloga, 5, a Zvezda 2 boda.


Vošini pioniri prvaci Srbije

Generacija 2001. rukometaša novosadskog kluba osvojila je danas, na dominantan način, titulu prvaka države pošto je u finalu završnog turnira održanog u Novom Sadu bila bolja od Studentskog grada sa 13:8, a prethodno je u polufinalu pobeđen Novi Beograd rezultatom 14:6.

Crveno-beli su Superligu Vojvodine osvojili ostvarivši čak 30 pobeda, bez poraza i remija, što je rekord takmičenja. Titula u ovom uzrastu je prva posle ravno 20 godina.
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: RK Vojvodina

Post od Neizlecivi »

Nema prenosa rukometa???
Korisnikov avatar
Grouch
Postovi: 206
Pridružio se: Uto Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: RK Vojvodina

Post od Grouch »

Svaka cast na novoj tituli!!!Mogao bi se organizovati neki plato Spensa ili slicno,mozda u ponedeljak :cheers:
Marko93
Postovi: 549
Pridružio se: Pet Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: RK Vojvodina

Post od Marko93 »

Bravo momci :hurray:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: RK Vojvodina

Post od Turija »

Veliki podvig RK Vojvodine, ostao je u dubokoj medijskoj tami.
No, bez obzira na to, navijaci znaju da cene postignuto.
Iskrene cestitke svima u Klubu :thankyou:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: RK Vojvodina

Post od borrissey »

Cestitke i sa moje strane! Samo napred momci, tako se igra za Sveti dres! :cheers:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: RK Vojvodina

Post od Turija »

Gradonacelnik primio Sampione. Lepo je to, ali da li ce biti i uplate na racun Kluba ili ce sve zavrsiti sa slikanjem?
Saznacemo valjda uskoro.
Prodati su tereni oko Stadiona, pa valjda ce biti nesto i Vosi na racune, svakom klubu prema rezultatima i zasluzi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: RK Vojvodina

Post od Neizlecivi »

Jesam li ja pogrešio ili se trenutno igra finale kupa, a na rts 2 gde je najavljen prenos ide skup mentalno obolelih i zaostalih u razvoju ili kraće skupština Srbije?
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: RK Vojvodina

Post od madda fakka »

Neizlecivi napisao:Jesam li ja pogrešio ili se trenutno igra finale kupa, a na rts 2 gde je najavljen prenos ide skup mentalno obolelih i zaostalih u razvoju ili kraće skupština Srbije?
Realnost srpska... pukli smo u kupu inace.

http://rss.org.rs/#vest:8698
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: RK Vojvodina

Post od Neizlecivi »

Poprilicno velika sramota... E sada da li nasa ili organizatora?

http://mondo.rs/a908835/Sport/Ostali-sp ... odina.html
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: RK Vojvodina

Post od Turija »

Rukometni savez pere ruke od odgovornosti za previd, a Metaloplastika previše drami.U pitanju je samo montažno-demontažna pločica - pa neka je skinu i stave svoju.Šta je tu tako strašno?
Naši su već bili spremili za novi Kup trofej :) , ali se nije dalo.Ne vidim ja tu ništa toliko loše, za takvu buru negodovanja.
Šapčanima bi bilo bolje da sada slave i pozitivno iskoriste osvojeni trofej, nego što troše energiju na nebitnu stvar.Jedino, ako im Voša baš toliko smeta, pa ne mogu to da sakriju?
Šapčani, pobedili ste u finalu Kupa, skidajte pločicu i stavljajte svoju.Kraj priče.Radite i dalje kvalitetno, da se podigne nivo rukometa u zemlji, pa da naši klubovi budu ozbiljne ekipe i u evropskim takmičenjima.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: RK Vojvodina

Post od Grof Žekula »

021 napisao:Partizan danas gostuje na Slanoj bari

Rukometaši Vojvodine večeras u hali na Slanoj bari dočekuju Partizan u okviru 14. kola Superlige.

Novosađani su drugi na tabeli s dva boda manje od lidera Crvene zvezde i ujedno favoriti u duelu sa crno-belima koji su trenutno sedmi.

Trener Vojvodine Božo Rudić nada se da će njegova ekipa nastaviti sa dobrim partijama.

- Partizan pokušava da se domogne plej-ofa i zato će biti jako motivisan. U Požegi su moji momci odigrali drugu najbolju utakmicu od kada sam im ja trener. Nadam se da posle takve igre neće doći do opuštanja - rekao je Rudić.

Utakmica počinje u 17 časova, a ulaz je slobodan.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: RK Vojvodina

Post od Turija »

Jos jedna ubedljiva pobeda Vojvodine u mecevima sa partizanom.
Cestitam :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Odgovori