HK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
Odgovori
Korisnikov avatar
zime89
Postovi: 483
Pridružio se: Uto Jan 20, 2015 12:07 am

Re: HK Vojvodina

Post od zime89 »

Da li neko na kraju zna sta je tacno sa vosom u hokeju da li smo o pravno gledano ugaseni ?
Da li ima neke nade ? Bilo sta ?
ZIME89
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: HK Vojvodina

Post od Grof Žekula »

zime89 napisao:Da li neko na kraju zna sta je tacno sa vosom u hokeju da li smo o pravno gledano ugaseni ?
Da li ima neke nade ? Bilo sta ?
Za Vošu u hokeju nade (gotovo da) nema!
Jedini tim u Novom Sadu je NS Stars!

Njihov prvi ovosezonski duel:
http://hockeyserbia.com/index.php/vesti ... ove-godine" onclick="window.open(this.href);return false;


Ovo najbolje govori o situaciji u hokeju u Novom Sadu (ko prati hokej, "razumeće" koliko igrača "nedostaje"):
"...dok je domaći sastav u svom prvom takmičarskom meču u ovoj sezoni nastupio sa samo 11 igrača u "polju"..."
Korisnikov avatar
zime89
Postovi: 483
Pridružio se: Uto Jan 20, 2015 12:07 am

Re: HK Vojvodina

Post od zime89 »

Steta, bas mi zao zbog hokeja kad se setim kad smo gazili. Grad je trebao vise da pomogne da se nesto uradi da Vosa i dalje postoji, isao bi da gledam svaku tekmu u NS. Nisam znao, pricao mi drug koji je trenirao da smo tukli i Medvescak koji igra u KLH...
ZIME89
Korisnikov avatar
Forza Voša
Postovi: 568
Pridružio se: Pet Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: HK Vojvodina

Post od Forza Voša »

zime89 napisao:Da li neko na kraju zna sta je tacno sa vosom u hokeju da li smo o pravno gledano ugaseni ?
Da li ima neke nade ? Bilo sta ?
Procitaj post pre tvog.

Ja ove sezone nisam nijednom otisao na trening (led je postavljen sredinom novembra), trener nepostoji vec nekoliko godina (samo se podele oni koji dodju i igraju), utakmicu koju su ove godine igrali u prvenstvu (neznam na osnovu cega jer koliko sam cuo nisu ni prijavili ekipu do roka kad je trebalo) je bila prva dok su drugi odigrali xy puta vise, ...

Jedino vredno pomena su veterani koji se okupljaju da igraju za svoju dusu, putuju ljudi po turnirima u okolnim zemljama, organizuju turnir ovde (bio krajem novembra), ... Cak je bilo price da oni hoce da prijave seniorski tim u kojem cemo igrati mi a da ce oni obezbediti trenera i placena putovanja; nekima to nije odgovaralo.
„Hasta la Victoria Siempre!“
Stefke
Postovi: 324
Pridružio se: Čet Sep 12, 2013 10:50 am
Lokacija: Клиса

Re: HK Vojvodina

Post od Stefke »

ХК Војводина поново постоји, после 6 година клуб ће се поново такмичити у Првој Српској лиги. За сад само први тим, али то је тек почетак. Дугова нема, креће се од нуле. Лига креће од новембра, а на нама је да им пружимо подршку и радимо на популарности клуба и самог спорта :cheers:
Званична фејсбук страна: https://www.facebook.com/vojvodinaicehockey/?pnref=lhc" onclick="window.open(this.href);return false;
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
zime89
Postovi: 483
Pridružio se: Uto Jan 20, 2015 12:07 am

Re: HK Vojvodina

Post od zime89 »

To je ekipa iz bivseg HK Novi Sad kupila ime i otpladila te dugove svi ti sto su napravili to :shit: i sjebali vosu su oterani, imam druga koji je blizak tim ljudima koji su opet podigli Vosu...
ZIME89
Korisnikov avatar
zime89
Postovi: 483
Pridružio se: Uto Jan 20, 2015 12:07 am

Re: HK Vojvodina

Post od zime89 »

Szeged-HC Vojvodina 10-2
HC Partizan-HC Vojvodina 12-1

Dobro je da ponovo postojimo, sledece godine ima mi da kidamo sve :)
ZIME89
Novosacki Garisha
Postovi: 79
Pridružio se: Uto Dec 01, 2015 2:33 am
Lokacija: Just follow the yellow brick road...

Re: HK Vojvodina

Post od Novosacki Garisha »

Данас у 16:15 у Београду гостујемо мусавима у оквиру заостале утакмице 2. кола Прве хокеј лиге Србије. Тренутно смо претпоследњи на табели са нула бодова и гол разликом -19. Једино Red Team има гору гол разлику од нас 8)
Желим сву срећу нашим момцима и да се што пре врате на старе шампионске стазе!
You can not stop us!
Korisnikov avatar
zime89
Postovi: 483
Pridružio se: Uto Jan 20, 2015 12:07 am

Re: HK Vojvodina

Post od zime89 »

Mislim da realno ako dobijemo vitez, juce ga NS Stars ubio bilo 4-0 u prvoj trecini, posle nisam gledao vise, ali kaze mi burazer da je bilo 7-2 na kraju valjda. Gamad iz Beograda, Szeged i Spartak su za klasu jaci i tu samo da primimo sto manje golova, a mislim da tesko mozemo dobiti i NS Stars. Igraci igraju amaterski za dz i samo da se stabilizujemo.
ZIME89
Novosacki Garisha
Postovi: 79
Pridružio se: Uto Dec 01, 2015 2:33 am
Lokacija: Just follow the yellow brick road...

Re: HK Vojvodina

Post od Novosacki Garisha »

8:2 је било на крају утакмице. Играчи NS Stars-а добијају плате и премије за сваки добијен меч тако да се тешко може очекивати победа против њих, једино се можемо надати победи против несретног Red Team-а.
You can not stop us!
Korisnikov avatar
zime89
Postovi: 483
Pridružio se: Uto Jan 20, 2015 12:07 am

Re: HK Vojvodina

Post od zime89 »

A taj lik sto je ugrobario HK Vojvodinu i zbog kojeg nismo postojali dok NS Gentlemens veterani nisu kupili ime Vojvodina sad je glavni za taj NS Stars...imam druga koji je u tim vodama i on mi sve to prica, a i blizak je sa tom ekipom koja sad vodi/kupila ime HK Vojvodina
ZIME89
Stefke
Postovi: 324
Pridružio se: Čet Sep 12, 2013 10:50 am
Lokacija: Клиса

Re: HK Vojvodina

Post od Stefke »

Сутра у 13ч у леденој дворани Спенса ХК "Војводина" дочекује београдски "Витез".
УЛАЗ СЛОБОДАН!
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Лампард
Postovi: 118
Pridružio se: Uto Avg 25, 2015 5:22 pm

Re: HK Vojvodina

Post od Лампард »

Zasto ovaj termin? Ima nas i mamurnih... :roll:

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
Korisnikov avatar
Forza Voša
Postovi: 568
Pridružio se: Pet Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: HK Vojvodina

Post od Forza Voša »

Лампард napisao:Zasto ovaj termin? Ima nas i mamurnih... :roll:
Mora zbog gradskih smena. Beogradjani dobili 3 - 0.
„Hasta la Victoria Siempre!“
Korisnikov avatar
zime89
Postovi: 483
Pridružio se: Uto Jan 20, 2015 12:07 am

Re: HK Vojvodina

Post od zime89 »

NS Stars nas zgazio 9-0, ajde da dobijemo bar Red Team...
ZIME89
Odgovori