HK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
Odgovori
Korisnikov avatar
torrente
Postovi: 500
Pridružio se: Čet Avg 06, 2009 3:16 pm
Lokacija: Srem bato

Post od torrente »

neverovatno.....
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
Korisnikov avatar
the Gari
Postovi: 1126
Pridružio se: Uto Feb 17, 2009 11:10 am
Lokacija: Jawa Tengah
Kontakt:

Post od the Gari »

Ne bih da pravim cirkus oko nepotrvrđene informacije, ali ako je ona tačna, neko iz gradske vlasti mora ostati bez sadržaja svog skrotuma!
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Post od Grof Žekula »

Ako su se torrente i the Gari nadovezali na moj post od oktobra meseca, nek se ne sekiraju - Klub nije ugašen, čak se i takmičio u upravo završenom prvenstvu. Vrlo skromnog sastava i mogućnosti, ispali smo od cz u play-off polufinalu, 2:0 u pobedama za njih (6:7 i 10:4). Titulu je uzeo drugi blizanac, nakon što je osvojio i Slohokej ligu!

Zanimljivo je istaći da su cz, spartak i VOJVODINA igrali taj regularni deo prvenstva, ali da li se on može tako nazvati - od 12 utakmica ukupno (Sistem: svako sa svakim po 4 puta) čak 8 (to mu dođe 2/3) je SLUŽBENO REGISTROVANO (tj NIJE odigrano!!!), a "sve" 4 odigrane utakmice igrali smo MI.

Zato se ove sezone, hokejom nisam ni bavio ovde na Forumu, jer iz godine u godinu to je sve veća SPRDAČINA (izvin'te na izrazu).
Korisnikov avatar
the Gari
Postovi: 1126
Pridružio se: Uto Feb 17, 2009 11:10 am
Lokacija: Jawa Tengah
Kontakt:

Post od the Gari »

Ja sam se nešto debelo natripovao (nipošto ne preporučujem rakiju od soje pomešanu s nekom felom benzina i "presečenu" sokom od guave), tako da nadležni slobodno mogu da obrišu moje postove. Mada, moj stav prema vlasti (bilo kojoj i na bilo kojem nivou) ostaje isti. Živeli hokejaši!
Poslednja izmena od the Gari u Pet Mar 25, 2011 10:29 am, izmenjeno 1 put ukupno.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Zeljafcv
Postovi: 1473
Pridružio se: Sre Jun 25, 2008 1:41 am

Post od Zeljafcv »

the Gari napisao:Ja sam se nešto debelo natripovao (nipošto ne preporučujem rakiju od soje pomešanu s nekom felom benzinu i "presečenu" sokom od guave), tako da nadležni slobodno mogu da obrišu moje postove. Mada, moj stav prema vlasti (bilo kojoj i na bilo kojem nivou) ostaje isti. Živeli hokejaši!
Od cega? :shock:
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
Korisnikov avatar
the Gari
Postovi: 1126
Pridružio se: Uto Feb 17, 2009 11:10 am
Lokacija: Jawa Tengah
Kontakt:

Post od the Gari »

Zeljafcv napisao:
the Gari napisao:Ja sam se nešto debelo natripovao (nipošto ne preporučujem rakiju od soje pomešanu s nekom felom benzinu i "presečenu" sokom od guave), tako da nadležni slobodno mogu da obrišu moje postove. Mada, moj stav prema vlasti (bilo kojoj i na bilo kojem nivou) ostaje isti. Živeli hokejaši!
Od cega? :shock:

Ne pitaj, Azija... :twisted:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: HK Vojvodina

Post od Владика »

Овај топик може да иде у застареле теме,ни ове године неће бити сениорског тима ХК "Војводина".
Korisnikov avatar
Baltazar
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 9:31 pm
Lokacija: Socijalno

Re: HK Vojvodina

Post od Baltazar »

Žao mi je što sport u Novom Sadu pestaje da postoji. U drugim mestima se finansira, a kod nas sve gore i gore. Prošle godine prvi put nisam gledao hokejaške utaknice. Ove godina isto mrka kapa. Kad je klub osnovan gledao sam redovno, i da mi je neko pričao da ćemo se ugasiti, ne bi verovao. Želeo bi samo da napišem, da ostane zabeleženo. Kad sam se najviše radovao. Ne, to nije bilo kad smo bili prvaci. Ne, to nije bio kad smo razbijali hokej sa Šuvakom. Ne. To je bilo na starom klizalištu sa sajmištu. Sneg pada. Hladnoća probija do kostiju. Slovenci (Jasenice) daju golove. Pet razlike. Deset razlike. Petnaest razlike. Mislim da su dali onda još dva gola. A onga-GOOOOOOOOL. Voša zabila gol Slovencima. U gledalištu delirijum. Svi sa klupe za rezervne igrače na led u zagrljaj. Tada smo se najviše radovali u istoriji našeg kluba. Prošlo je od tada dobrih 25 godina. Ali se nezaboravlja. Učili od Slovenaca, naučili i sad se gasimo. Gasi se i fudbal, i košarka, i rukomet, i odbojka. Novosađani skoro više ne prate sport u Novom Sadu. Jer nemaju šta. Sramota za grad. Čega će se sadašnja mladež sećati? Farme i grand šoa izgleda. Jadno!
Vojvodina, jedna jedina!
shecky
Postovi: 1410
Pridružio se: Ned Avg 20, 2006 11:44 am

Re: HK Vojvodina

Post od shecky »

Znaci ne verujem , toliko godina forumarenja i nikada nisam dosao u ovu sekciju!! :(

Posto ja obozavam hokej jos od klinackih dana , gledao sam na eurosportu NHL i Greckija Robotajla Fedorova Jagra itd itd, a sada na SK kad god nafatam gledam onu ne znam ni ja kako se zove ligu gde igraju CCCP drzave pa Cesi Hrvati itd itd..
To me navelo da se setim "nase" lige , i eto stigoh ovde posle 6g krstarenja ovim forumom.

Sta se desava sa HK Vojvodina? Jel postoji jos? Jel postoji nasa liga uopste?
AKo neko ima slika sa nekih ranijih utakmica i slicno ,bilo bi lepo da se postuju ovde , jos pogotovo ako ima slika sa tribina posto me jako zanima koliko ljudi je dolazilo na utakmice.
Ponosan!
Postovi: 78
Pridružio se: Pon Feb 21, 2011 11:44 am
Lokacija: Karadjordje

Re: HK Vojvodina

Post od Ponosan! »

Bankrot smo mi. Klub se zove NS Stars.
shecky
Postovi: 1410
Pridružio se: Ned Avg 20, 2006 11:44 am

Re: HK Vojvodina

Post od shecky »

Cek , to je sad kao HK Vojvodina? A jbt.. ako jeste pa nek stave HK Vojvodina Novi Sad i cao ... kakv crni NS stars ..
Ponosan!
Postovi: 78
Pridružio se: Pon Feb 21, 2011 11:44 am
Lokacija: Karadjordje

Re: HK Vojvodina

Post od Ponosan! »

Nadam se da cu uskoro saznati nesto vise, pa cu napisati ovde...
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: HK Vojvodina

Post od Grof Žekula »

Ponosan! napisao:Nadam se da cu uskoro saznati nesto vise, pa cu napisati ovde...
NS Stars je klub koji je postojao i u vreme HK Vojvodine (koliko se ja sećam), s tim da je imao samo mlađe kategorije...Gašenjem HKV i HKNS o(p)stao je kao jedini koji Novi Sad ima...Hvala mu na tome, jer deca ovog grada imaju gde da treniraju (od "naših" trenera) hokej...

Požar u svlačionici HKV (pisao sam u ovom topiku o tome jako davno) je inicirao nestanak kluba kojeg sam pratio svakog utorka i petka (onomad...).

Hokej mi je i danas sport N01... S tim što danas u mom gradu ne mogu da ga gledam. Play-off KHL lige i Zagreb deluju najprimamljivije... Koliko sam sad upoznat, ovosezonsko prvenstvo Srbije u hokeju igraju:
Vitez, Beograd, Beostar, crvena zvezda, partizan, Tisa Volan, Spartak i NS Stars .
shecky
Postovi: 1410
Pridružio se: Ned Avg 20, 2006 11:44 am

Re: HK Vojvodina

Post od shecky »

Ali kako NS Stars ako imaju samo podmladak?
Ne znam za vas , ali ako bi mene neko pitao da mu kazem koji ne najnesportskiji grad u drzavi, bez razmisljanja bih rekao Novi Sad..
Mi smo sramota!
Korisnikov avatar
Forza Voša
Postovi: 568
Pridružio se: Pet Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: HK Vojvodina

Post od Forza Voša »

Do 2009 u Novom Sadu su postojali HK Vojvodina, HK Novi Sad i HK NS Stars (samo mladje kategorije bez selekcija U20 i U18).
Sponzor HK Novog Sada bila je Metals Banka cijim nestankom je prestao sa radom i sam klub. Koliko se secam skoro svi igraci seniorskog tima sa podrucja naseg grada su nastavili sa igranjem/treniranjem u HK Vojvodini dok omladinske kategorije uopste nisu postojale. Prve godine po mom povratku u HK Vojvodinu imali smo trenera, igrali smo utakmice, imali teninge ujutu i uvece i sve je moze se reci "bilo kako treba". Vec naredne sezone HK Vojvodina pre svega nije imala trenera a pored toga nismo imali ni dovoljno termina (svega tri puta nedeljno i to termin otprilike u sedam poslepodne sto neodgovara ni zaposlenima, ni ucenicima, ni studentima). Isto ovako je protekla i naredna sezona (sezona 2011/12).
U sezoni 2012/13 HK Vojvodina vise nepostoji, HK NS Stars osniva seniorsku pogon kako bi mi (Novosadjani) imali gde da treniramo. Ove sezone jos nisam bio na treningu zbog obaveza na fakultetu, al kolko cujem situacija nije nista bolja.
„Hasta la Victoria Siempre!“
Odgovori