OK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
Odgovori
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post od borrissey »

Lepo veče na SPENSu. 3:0 dobili glat, onda na mišiće po pritiskom zlatni set, ali bolji smo za klasu. Iako smo igrali bez korektora, sa Perićem koliko sam shvatio prinutdno na toj poziciji. Odlično igra ova klinčadija, mislim da ih Osmankač odlično vodi. Ova sezona za sada izlgeda više nego dobro. Samo napred! :cheers:
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: OK Vojvodina

Post od madda fakka »

Sledeci protivnik C.S. Arcada GALATI (Rumunija) i prva se igra u NS. Ekipa nije za potceniti nikako jer nasa dva dobro poznata reprezentativca Nikola Rosic i Bojan Janic igraju za Rumune.
I Bog je Slaninar...
zukenp
Postovi: 189
Pridružio se: Pon Mar 04, 2013 12:34 pm
Lokacija: Pazar

Re: OK Vojvodina

Post od zukenp »

Prosle godine smo igrali sa njima u chalange cupu,dosta ozbiljan protivnik.Tamo su nas dobili 3 -1 ,ovde 3-2 ,pri cemu smo u prvom setu propustili veliku prednost.Ne kazem da bi bilo drugacije da smo dobili prvi,al mozda bi imali veci pritisak.U svakom slucaju mislim da ce bit veoma tezak protivnik .Al opet bolje sto su vam pali oni ,nego Paok,ko nama :) .
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: OK Vojvodina

Post od madda fakka »

http://www.ossrb.org/" onclick="window.open(this.href);return false;

Svaka cast ljudima koji su uradili ovaj sajt na kojem se sve sada moze pronaci. Statistika, kako timska tako i pojedinacna, livescore iz poena u poen, desavanja u savezu, mecevi nasih timova na evro takmicenjima, kao i desavanja na medjunarodnoj sceni.
Kad sam vec spomenuo livescore:
http://ossrb-web.dataproject.com/MatchS ... pe=LegList" onclick="window.open(this.href);return false;
Uzivo rezultat u kup utakmici protiv partizana. Samo hrabro do nove pobede :!: :cheers:

P.S. 25.1. je uzvratna kup utakmica u NS
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: OK Vojvodina

Post od madda fakka »

Pobeda od 3:1 svaka cast momci :cheers: Podatak za uzivanje, ovo im je drugi osvojen set u poslednje dve godine u svim medjusobnim duelima. :cheers:
I Bog je Slaninar...
Junior
Postovi: 788
Pridružio se: Ned Apr 18, 2010 7:41 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: OK Vojvodina

Post od Junior »

Kad igramo s tim Rumunima?
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: OK Vojvodina

Post od madda fakka »

Junior napisao:Kad igramo s tim Rumunima?
Ako ne dodje do promena termina, utakmica treba da se odigra 11.01. u 19h u NS.
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: OK Vojvodina

Post od Grof Žekula »

021 napisao:Ledara na Spensu, ceo tim Vojvodine bio bolestan pred sutrašnji meč sa Rumunima

Odbojkaši Vojvodine NS seme u sredu 11. januara dočekuju rumunsku ekipu Arkada u prvom susretu šesnaestine finala CEV kupa.

Trener crveno-belih Nedžad Osmankač kaže da će dvomeč sa Rumunima biti veliko iskustvo za mladi tim Vojvodine.

- Radi se o veoma kvalitetoj ekipi koja ima budžet od milion i po evra i nekoliko stranaca u timu među kojima su i naši internacionalci Rosić, Janić i Radović. Daćemo sve od sebe, a nadam se da će publika to prepoznati i da će podržati našu mladu ekipu koja je do sada već pokazala potencijal - rekao je Osmankač.

Libero Nikola Peković kaže, da iako nisu trenirali u punom sastavu zbog bolesti, to ih neće omesti da pruže jak otpor.

- Možemo da obećamo da ćemo igrati borbeno i da ćemo ostaviti srce na terenu. Prikazanom igrom do sada, zaslužili smo da publika ispuni tribine i da nas podrži - rekao je Peković.

Utakmica Vojvodina - Arkada se igra u sredu u maloj sali Spensa sa početkom u 19 časova, a ulaz je slobodan.

Trening u sali kao trening napolju

Inače, ekipa Vojvodine trenira u maloj sali Spensa koja nema grejanje pa je ceo tim bio praktično na bolovanju protekla dva meseca.

- Gotovo svi smo bolesni poslednja dva meseca i to najviše zbog hladnoće u sali. Uslove u Spensu slobodno mogu nazvati sibirskim, sada zaista više nisu podnošljivi i iskreno se nadam da ćemo što pre imati grejanje u sali - poručio je trener Osmankač.

Sportski direktor Nikola Marić je apelovao na nadležne da što pre reše ovaj problem.

- Zaista se trudimo da ne kukamo, a tome u prilog govori i to da smo više od dva meseca trenirali u hladnoj sali. Možete misliti kako je sada kada je napolju toliki minus. Svi smo prošli kroz fazu bolesti i ne sećam se kada smo bili kompletni. Savetovao sam igrače da rade u trenerkama, ali prosto odbojku je gotovo nemoguće trenirati u "skafanderu" - zaključio je Marić.
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: OK Vojvodina

Post od madda fakka »

Grof Žekula napisao:
021 napisao: ..... - Radi se o veoma kvalitetoj ekipi koja ima budžet od milion i po evra....
Ceo novinski clanak opisuje realnost srpsku a ovo sto sam izdvojio, zar bivsi sef/finansijer/sponzor glavni, nije izjavio kako je skresao budzet FK Vojvodina na milion? Pa ovi rumuni u odbojku ulazu vise nego mi u fudbal jadni smo mnogo...

Da se vratiomo na odbojku, svaka cast za pobedu momci samo tako nastavite :!:

Statistika: http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... 187&ID=966" onclick="window.open(this.href);return false;

Kujundzic i Mehic buducnost srpske odbojke iz utakmicu u utakmicu najistaknutiji igraci kako u inostranim tako i u domacim takmicenjima :!: Bravo momci jos jednom :cheers: :cheers:
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: OK Vojvodina

Post od madda fakka »

Pobedismo i Nislije 0:3 :cheers: 23:25 20:25 21:25 :!: Bravo momci :cheers:
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post od Turija »

Fascinantni rezultati.
Bravo za momke i trenera Osmankaca.
:lala:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: OK Vojvodina

Post od madda fakka »

Pa momci su neverovatni :!:

Iako je utakmica u Rumuniji zavrsena pobedom domacina 3:2, OK Vojvodina je prosla u 1/8 finala CEV kupa :cheers: :cheers: Gotovo pa sigurno nas u 1/8 finala ceka dvomec sa Piacencom posto su prvi mec kod kuce pobedili sa ubedljivih 3:0. Italijani imaju skup internacionalaca i vrlo iskusan tim (imaju 5 igraca sa 35+ godina :!: ) Za razliku od Rumuna, nijedan njihov igrac nema veliko iskustvo igrajuci za svoju reprezentaciju. Sto se forme tice, apsolutna rezultatska klackalica pobeda pa poraz pa pobeda pa... i tako unazad mesec dana u svim takmicenjima. Nisu nepobedivi i samo hrabro do nove pobede :!: Bravo momci samo tako nastavite :!:
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post od Turija »

Sjajno :hurray:
Sad je red na nas, da im se oduzimo brojnom posetom na Spensu (nezagrejanom :oops: )
Da napravimo zajedno sa tim momcima jos jedno ogromno rezultatsko iznenadjenje.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: OK Vojvodina

Post od naseljekolumbija »

Dobili smo Novi Pazar 3-1. Odlicna igra u solidno popunjenoj maloj sali spensa. Trebali smo da dobijemo i.taj izgubljen prvi set ali nema veze. Svaka cast momcima na pobedi i dosadasnjim igrama. Svakako sa pravom možemo da se nadamo da ce se titula vratiti u NS. :cheers:
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: OK Vojvodina

Post od madda fakka »

Pobedom nad partizanom 3:1 pre 2 dana, obezbedili smo prvo mesto pred play off :cheers: :cheers: i ako u narednom kolu ostane ovakvo stanje na tabeli, na isti taj partizan idemo u 1/4 finale play off-a. Bravo momci i samo tako nastavite :!:
I Bog je Slaninar...
Odgovori