OK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
Odgovori
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post od Turija »

madda fakka napisao:Pobedom nad partizanom 3:1 pre 2 dana, obezbedili smo prvo mesto pred play off :cheers: :cheers: i ako u narednom kolu ostane ovakvo stanje na tabeli, na isti taj partizan idemo u 1/4 finale play off-a. Bravo momci i samo tako nastavite :!:
:hurray:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: OK Vojvodina

Post od madda fakka »

madda fakka napisao:....i ako u narednom kolu ostane ovakvo stanje na tabeli, na isti taj partizan idemo u 1/4 finale play off-a....
I ostvario se filmski preokret u poslednjem kolu na dnu tabele. partizan je pred poslednje kolo, kao i spartak Ljig, imao 15 bodova. Cinjenica da je partizan izgubio 3:1 i osvojio 0 bodova u poslednjem kolu, spartak Ljig upravo igra 2:2 protiv Kragujevcana i bilo kako da se zavrsi osvojice 1 ili 2 boda. U svakom slucaju, cekaju nas utakmice protiv spartaka u 1/4 finalu play off. :cheers:

edit: dok sam pisao ovo izgubio Ljig 3:2, osvojili su bod :)
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post od borrissey »

Koja blamaža. Razbio nas je Novi Pazar u finalu kupa, koji je pre manmje od 24 sata završio meč u 5 setova protiv raspale zvezde. Ličili smo na ekipu neke srednje škole, pre nego na pretendenta na titulu. DAj bože da grešim, ali mislim da ni od ove sezone nema ništa. Trenutno su i zvezda i pazar bolji od nas.

Vreme je za jednu veliku čistku i u OK Vojvodina.

UPRAVA NAPOLJE!
Korisnikov avatar
ДушанСП
Postovi: 712
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: OK Vojvodina

Post od ДушанСП »

Тренутно је Јединство јаче и од звезде и од пазара,али није им приоритет борба за титулу.Видело се против звезде да је Војводина у паду форме,али ово данас је деловало дилетантски.
zukenp
Postovi: 189
Pridružio se: Pon Mar 04, 2013 12:34 pm
Lokacija: Pazar

Re: OK Vojvodina

Post od zukenp »

Kako moze nekom da ne bude prioritet borba za titulu (ako vec moze) ? Sta,prioritet mu je da izgubi u cetvrtfinalu ili polufinalu playoffa? Tebe su sigurno zavarale te pobede jedinstva nad zvezdom i nad pazarom.Ali ,nas su (ste) pobediki u situaciji kad nam mec nista znacio nije,sigurno ga je trener iskoristio da isprobava neke stvari za kup. Zvezdu su pobedili u periodu kad je pobedjivo ko je stigo.I mi smo igrali sa takvom zvezdom prije mesec dana,i ta zvezda i ova sad,nemaju veze jedna sa drugom.Od njenog meca sa Vojvodinom ,vratili su se u formu,i sad su mnogo opasniji.A Vojvodina ce zbog zvog neiskustva tesko do titule.Videlo se to i sinoc.Jedino da pokusa da sacuva prednost domaceg terena,inace ako se bude odlucivalo na gostuhucem(nasem ili zvezdinom) mislim da nema sanse.
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: OK Vojvodina

Post od naseljekolumbija »

zukenp napisao:Kako moze nekom da ne bude prioritet borba za titulu (ako vec moze) ? Sta,prioritet mu je da izgubi u cetvrtfinalu ili polufinalu playoffa? Tebe su sigurno zavarale te pobede jedinstva nad zvezdom i nad pazarom.Ali ,nas su (ste) pobediki u situaciji kad nam mec nista znacio nije,sigurno ga je trener iskoristio da isprobava neke stvari za kup. Zvezdu su pobedili u periodu kad je pobedjivo ko je stigo.I mi smo igrali sa takvom zvezdom prije mesec dana,i ta zvezda i ova sad,nemaju veze jedna sa drugom.Od njenog meca sa Vojvodinom ,vratili su se u formu,i sad su mnogo opasniji.A Vojvodina ce zbog zvog neiskustva tesko do titule.Videlo se to i sinoc.Jedino da pokusa da sacuva prednost domaceg terena,inace ako se bude odlucivalo na gostuhucem(nasem ili zvezdinom) mislim da nema sanse.
Vidi se koliko pratis. Ligaski deo je zavrsen i Vojvodina je prva. Videcemo u finalu sta ce biti, ako dodjete do tamo.
zukenp
Postovi: 189
Pridružio se: Pon Mar 04, 2013 12:34 pm
Lokacija: Pazar

Re: OK Vojvodina

Post od zukenp »

naseljekolumbija napisao:
zukenp napisao:Kako moze nekom da ne bude prioritet borba za titulu (ako vec moze) ? Sta,prioritet mu je da izgubi u cetvrtfinalu ili polufinalu playoffa? Tebe su sigurno zavarale te pobede jedinstva nad zvezdom i nad pazarom.Ali ,nas su (ste) pobediki u situaciji kad nam mec nista znacio nije,sigurno ga je trener iskoristio da isprobava neke stvari za kup. Zvezdu su pobedili u periodu kad je pobedjivo ko je stigo.I mi smo igrali sa takvom zvezdom prije mesec dana,i ta zvezda i ova sad,nemaju veze jedna sa drugom.Od njenog meca sa Vojvodinom ,vratili su se u formu,i sad su mnogo opasniji.A Vojvodina ce zbog zvog neiskustva tesko do titule.Videlo se to i sinoc.Jedino da pokusa da sacuva prednost domaceg terena,inace ako se bude odlucivalo na gostuhucem(nasem ili zvezdinom) mislim da nema sanse.
Vidi se koliko pratis. Ligaski deo je zavrsen i Vojvodina je prva. Videcemo u finalu sta ce biti, ako dodjete do tamo.
Koji deo me je odao da ne pratim :)? .Sta sam to reko sto se kosi se onim sto se desavalo u ligaskom delu? .Naravno da je ligaski deo zavrsen,i naravno da ste zasluzeno na prvom mestu,ali sada dolaze mecevi gde iskustvo odlucuje,dosad je moglo rasterecenije.Imate laksi put do finala,i sigurno da ce te doc do tamo.Dal cemo mi ili zvezda stici do tamo,sanse su 50-50 . Ako stigne zvezda,mislim da ce ona biti blagi favorit vs vose,ako stignemo mi,mislim da ce te vi biti mali favoriti,zbog verovatno bolje igre zvezde na strani od nas.Inace ako budemo mi usli u finale i nekako dobijemo jedsn mec tamo kod vas,ne verujem da mozete vratiti istom merom.To kazem na osnovu ova dva meca igrana ovamo kod nas,jer nisam video cime bi mogli.Niti se jedan igrac ovamo nije pokazao opasnim,prijem i servis prilicno slabi.Na to je sigurno uticala atmosvera i sigurno ds kuci igrate mnogo bolje .U svakom slucaju nek osvoji najbolji ,ja se necu ljutit,mi smo ionako postigli i previse za ovu sezonu.
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: OK Vojvodina

Post od naseljekolumbija »

zukenp napisao: Koji deo me je odao da ne pratim :)? .Sta sam to reko sto se kosi se onim sto se desavalo u ligaskom delu? .Naravno da je ligaski deo zavrsen,i naravno da ste zasluzeno na prvom mestu,ali sada dolaze mecevi gde iskustvo odlucuje,dosad je moglo rasterecenije.Imate laksi put do finala,i sigurno da ce te doc do tamo.Dal cemo mi ili zvezda stici do tamo,sanse su 50-50 . Ako stigne zvezda,mislim da ce ona biti blagi favorit vs vose,ako stignemo mi,mislim da ce te vi biti mali favoriti,zbog verovatno bolje igre zvezde na strani od nas.Inace ako budemo mi usli u finale i nekako dobijemo jedsn mec tamo kod vas,ne verujem da mozete vratiti istom merom.To kazem na osnovu ova dva meca igrana ovamo kod nas,jer nisam video cime bi mogli.Niti se jedan igrac ovamo nije pokazao opasnim,prijem i servis prilicno slabi.Na to je sigurno uticala atmosvera i sigurno ds kuci igrate mnogo bolje .U svakom slucaju nek osvoji najbolji ,ja se necu ljutit,mi smo ionako postigli i previse za ovu sezonu.

Ok, shvatio sam sada da mislis na to da sacuvamo u finalu plej ofa prednost domaceg terena. I ja mogu da kazem da nisam video cime vi mozete da nas ugrozite u Novom Sadu. Videcemo ako dodjete do finala.
Korisnikov avatar
ДушанСП
Postovi: 712
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: OK Vojvodina

Post od ДушанСП »

Јединство је победило звезду у Београду у претпрошлом колу,а Пазар у прошлом,тако да то и није било толико давно.Они су свој циљ остварили а то је опстанак у лиги, а серију победа су почели кад је дошао Бранко Рољић,што само доказује каква нам је лига,кад је довољан један искусан играч који је играо у иностранству да препороди екипу.Јединство ће опуштено одиграти у плеј-офу,без икаквог морања.,јер су циљ остварили.Звезда игра променљиво читаву сезону и имају шест-седам пораза,а једине две екипе које су одиграле читаво првенство у континуитету су Војводина и Нови Пазар.Шта ће бити-видећемо.
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post od borrissey »

Jeste, mi smo odigrali (više-manje) korektno sezonu (bilo je i tu padova u igri), ali pad forme je zabrinjavajuć. Ovo u Pazaru je bilo ispod svakog nivoa i umorni Pazar nas je rašrafio (sve čestitke). Ne smem ni da zamislim šta bi se desilo da smo su oni igrali protiv Mitrovice, a mi protiv zvezde u polufinalu. Pad forme je evidentan i pitanje je samo da li će Neđa uspeti da podigne mladu ekipu. Meni, koji pratim odbojku više od 25 godina je, iskreno, preko glave padova forme u play-offu i izgubljenih finala... Ne mogu da verujem da uprava godinama ne može da skocka ekipu potrebnu da se osvoji ova više nego prosečna liga.
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: OK Vojvodina

Post od naseljekolumbija »

borrissey napisao:Jeste, mi smo odigrali (više-manje) korektno sezonu (bilo je i tu padova u igri), ali pad forme je zabrinjavajuć. Ovo u Pazaru je bilo ispod svakog nivoa i umorni Pazar nas je rašrafio (sve čestitke). Ne smem ni da zamislim šta bi se desilo da smo su oni igrali protiv Mitrovice, a mi protiv zvezde u polufinalu. Pad forme je evidentan i pitanje je samo da li će Neđa uspeti da podigne mladu ekipu. Meni, koji pratim odbojku više od 25 godina je, iskreno, preko glave padova forme u play-offu i izgubljenih finala... Ne mogu da verujem da uprava godinama ne može da skocka ekipu potrebnu da se osvoji ova više nego prosečna liga.
Евидентан је пад форме, али треба рећи и да смо ми завршили утакмицу против КМ око 11,12 увече. Такође треба напоменути да смо пре финалног турнира опет остали без блокера Петровића(који је склон повредама) вероватно до краја сезоне. Колико је он као искусан играч значио екипи појаснио је и ДушанСП када је рекао за Рољића. Не бих да потцењујем остале екипе са којим можемо да се састанемо у плеј-офу али ми смо 90% у финалу. Видећемо како ће то испасти на крају.
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: OK Vojvodina

Post od Grof Žekula »

021 napisao:Večeras na Spensu gostuje Spartak, Vojvodina počinje "lov" na titulu


Odbojkaši Vojvodine NS seme večeras na Spensu dočekuju Spartak iz Ljiga u prvom susretu četvrtfinala plej-ofa.

Novosađani su apsolutni favoriti za prolaz dalje, a trener crveno-belih Nedžad Osmankač kaže da praktično sada počinje njihov "lova" na titulu.

- Zato je neophodna ozbiljnost i igranje bez taktiziranja. Nadam se da će publika doći da nas podrži, jer se dobro videlo pre nekoliko dana u Novom Pazaru u finalu kupa, koliko je ambijent bitan za rezultat. Ova mlada ekipa je to zaslužila i to će nam biti podstrek za još bolju igru. Jer, dug je put do finala, a još duži i teži do titule - rekao je Osmankač.

Primač servisa David Mehić jedan je od glavnih aduta u igri Novosađana.

- Čeka nas težak posao, ali očekujem da pružimo maksimum i plasiramo se u polufinale. Nismo obeshrabreni posle Kupa, jer znamo koliko vredimo i idemo dalje. Imamo dobar skor sa Spartakom i neka tako i ostane - rekao je Mehić.

Crveno-beli su do sada sa Spartakom igrali 22 puta i zabeležili isto toliko pobeda.

Utakmica na Spensu počinje u 18h, a ulaz je slobodan. Revanš je u nedelju u Ljigu.
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: OK Vojvodina

Post od madda fakka »

Grof Žekula napisao:
021 napisao:....Novosađani su apsolutni favoriti za prolaz dalje...
Toliki smo favoriti sinoc bili da su jedva pobedili 3:2. Ali kako se kaze pobedi se u zube ne gleda... Imaju popravni vec prekosutra, 19.3., u 19h gostujemo u Ljigu :cheers:
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post od borrissey »

madda fakka napisao:
Grof Žekula napisao:
021 napisao:....Novosađani su apsolutni favoriti za prolaz dalje...
Toliki smo favoriti sinoc bili da su jedva pobedili 3:2. Ali kako se kaze pobedi se u zube ne gleda... Imaju popravni vec prekosutra, 19.3., u 19h gostujemo u Ljigu :cheers:
Teško mučenje sinoć. Da je Ljig pobedio ne bi bilo nezasluženo. Da, toliki smo favoriti...
zukenp
Postovi: 189
Pridružio se: Pon Mar 04, 2013 12:34 pm
Lokacija: Pazar

Re: OK Vojvodina

Post od zukenp »

Ali gledam sinoc malo snimak Zvezda Radnicki ,pa ono nije imalo 100 ljudi na tribinama :( . Ne znam kako je bilo kod vas,negde sam procitao 200 ,sto je premalo za tolike gradove i klubove tog renomea .Posle stvarno nije cudno sto slabije igraju pred vecim brojem ljudi. Sto se tice jucerasnjih meceva,Jedinstvo je napravilo dobar rezultat ,i bice prilicno neizvesno polufinale sa Vojvodinom.Mi dobili Nis ,posle loseg prvog seta.Realno sam se pribojavao Nisa,jer imaju solidan tim,a dolaze u po nas nezgodnom trenutku.Posle prvog seta,nije bilo problema.Mozda zavrsimo posao i tamo vec.Mislio sam da ce Vojvodina lako zavrsit poso,pratio sam livescore i vidim da su se mucili sve do poslednjeg dela tajbrejka.Bice zeznuto u revansu,nas je Ljig znao da muci,nezgodni su.
Odgovori