OK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: OK Vojvodina

Post by madda fakka »

Posle proslonedeljnog derbija u kojem smo izgubili 3:1 od NP danas smo istim rezultatom pobedili Ribnicu (treceplasiranog na tabeli) i vratili se na prvo mesto :cheers: Momci samo tako nastavite :!:
I Bog je Slaninar...
Novosacki Garisha
Posts: 79
Joined: Tue Dec 01, 2015 2:33 am
Location: Just follow the yellow brick road...

Re: OK Vojvodina

Post by Novosacki Garisha »

Image
You can not stop us!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Kakvo mokrenje po groblju večeras na Spensu... 3:0, i onako rutinski.
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: OK Vojvodina

Post by madda fakka »

borrissey wrote:Kakvo mokrenje po groblju večeras na Spensu... 3:0, i onako rutinski.
Cini mi se cak da su nasi igrali sa pola snage i jos oni mnogo gresili. Bilo kako bilo sacuvana prva pozicija na tabeli. Sledeci su cigani u BG 9.12. :cheers:
I Bog je Slaninar...
User avatar
Turija
Posts: 10622
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post by Turija »

Iznenadjujuce laka pobeda Vojvodine.
Ima par igraca koji obecavaju.
Mehic je vec prepoznat kao ekstra talenat, ali meni se dopao i nas dizac.Cini mi se da cemo sa njima, najzad, dobiti prvi tempo i igru na sredini mreze, a ne samo po krajevima?
:hurray:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: OK Vojvodina

Post by ДушанСП »

Стварно је мудрост победити најлошију екипу у лиги.Гледао сам Партизан у Пазови где га је иначе очајно Јединство победило 3:0. Лига је чини ми се никад слабија,нико посебно не одскаче осим Јединства и Партизана које су најлошије екипе.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Dosta šmrljavo...

http://zurnal.rs/odbojka/evrokupovi/424 ... e-u-lavovu" onclick="window.open(this.href);return false;
Bane
Posts: 83
Joined: Sat Dec 31, 2011 12:50 pm

Re: OK Vojvodina

Post by Bane »

Pobedili smo zvezdu sinoć u gostima a nijedan portal to nije objavio.....
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1102
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: OK Vojvodina

Post by naseljekolumbija »

Bane wrote:Pobedili smo zvezdu sinoć u gostima a nijedan portal to nije objavio.....
Ништа чудно, попишали смо им се по фаци,а портали све циганска :shit:.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Konačno protiv zvezde pokazali karakter i dobili peti set, kad je bilo najteže. Bravo momci! :cheers:
User avatar
Turija
Posts: 10622
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post by Turija »

borrissey wrote:Konačno protiv zvezde pokazali karakter i dobili peti set, kad je bilo najteže. Bravo momci! :cheers:
Najzad.
:hurray:
Cini mi se da sa novim dizacem igramo raznovrsnije?
Misljenje je izreceno sa velikom dozom rezerve, posto sam samo jednom gledao ovu novu ekipu Vojvodine.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Turija wrote: Najzad.
:hurray:
Cini mi se da sa novim dizacem igramo raznovrsnije?
Misljenje je izreceno sa velikom dozom rezerve, posto sam samo jednom gledao ovu novu ekipu Vojvodine.
Generalno mi se čini da igramo bolje nego prošle sezone. Ova ekipa deluije mnogo zdravije bez onih umišljenih igrača poput Minića i Nikolića koji su zaustavili razvoj naših klinaca, a doprinos im je bio 0. Osim toga, rekao bih da je Osmankač najbolji trener kog smo imali u posledjih x godina. Ekipa je sazrela i imamo šanse za najviši plasman.
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2673
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: OK Vojvodina

Post by Grof Žekula »

021 wrote:Vojvodina želi zlatni set, besplatan ulaz za što veću podršku

Odbojkaši Vojvodine NS seme u sredu, 21. decembra dočekuju ukrajinski Barkom u revanšu 1. kola CEV kupa.

U prvom meču Ukrajinci su slavili sa 3:1, pa Novosađane do zlatnog seta vode samo pobede od 3:0 ili 3:1.

Trener Nedžad Osmankač očekuje tešku utakmicu. - Učinićemo sve da naša mladost dođe do izražaja, da pokažemo maksimum i da napravimo rezultat koji nas vodi do zlatnog seta. A onda je sve moguće - smatra Osmankač.

Srednji bloker Čedomir Stanković kaže da ceo tim ima želju da se pred domaćom publikom prikaže u najboljem svetlu. - Naša mladost može da bude prevaga u ovom dvoboju, kao i domaći teren. Nadam se da će publika doći da nas podrži u borbi za željeni rezultat - rekao je Stanković.

Meč se igra u maloj sali Spensa od 19 časova, a ulaz je besplatan.

Vojvodina NS seme je trenutno lider u šampionatu sa devet pobeda iz deset susreta, a nakon dvomeča sa Ukrajincima do kraja godine je očekuju i četvrtfinalni dueli u Kupu Srbije protiv Partizana.
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: OK Vojvodina

Post by madda fakka »

Pobedili 3:0!! Bravo momci!!
I Bog je Slaninar...
fare
Posts: 2776
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

Pa jel se ne igra zlatni set ? I bruka da niko nije prenosio ni rts ni rtv.E sada smo definitivno prošli dobili smo i zlatni set 15:13 :dance2:
Post Reply