OK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
Odgovori
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: OK Vojvodina

Post od naseljekolumbija »

borrissey napisao:Bravo momci! :cheers:
Придружујем се честиткама, сада да се добро спремимо за финале и успешно окончамо ову сезону! :cheers:
Korisnikov avatar
Grouch
Postovi: 206
Pridružio se: Uto Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: OK Vojvodina

Post od Grouch »

Zasto se termin preklapa sa fudbalom,zasto sami sebe sjebavamo ovakvim glupostima?
Stefke
Postovi: 324
Pridružio se: Čet Sep 12, 2013 10:50 am
Lokacija: Клиса

Re: OK Vojvodina

Post od Stefke »

Ево и ја да питам..... у чему је проблем да утакмица почне два сата након фудбала?
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: OK Vojvodina

Post od naseljekolumbija »

У шест одбојка сутра
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: OK Vojvodina

Post od naseljekolumbija »

Браво момци, веома сигурна игра данас и убедљива победа. Само наставите тако! :cheers:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post od Turija »

Gledao sam samo treci set- odigrali veoma dobro u svim fazama igre. Ne znam za prva dva seta, ali cini mi se da je ovo bilo nase vece. Nadam se da smo trajnije podigli igru i da nije trenutni blesak.
Cestitam momcima za sve vidjeno veceras i ostvarenu vaznu pobedu.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post od borrissey »

Vrlo važna pobeda. Mislim da je Osmankač napravio pun pogodak što je krenuo meč sa Vemićem, čiji prijem je bio vrhunski. Ostali takođe odlični. Pazar razočarao. Druga utakmica će odlučiti seriju i šampiona.
Limanac FKV
Postovi: 49
Pridružio se: Pon Mar 19, 2018 11:58 pm

Re: OK Vojvodina

Post od Limanac FKV »

Fantasticna igra,uz male oscilacije u drugom setu ali ipak rutinski privedeno kraju. U ponedeljak jos jace pa da zavrsimo sve u Pazaru :cheers:

P.S. Pozdrav svim forumasima, ovo mi je prvi post, iako sam godinama uz Vosu i nas forum.
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: OK Vojvodina

Post od naseljekolumbija »

Честитке играчима! Што каже Лиманац- да завршимо ово тамо! Квалитетнији смо, имамо дужу клупу и више одморних играча...
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post od borrissey »

Svaka čast za ove dve pobede. Moram priznati da sam veoma prijatno iznenađen, iako mislim da Pazar može mnogo bolje da igra, ali eto, došlo je i kod njih do krize. Mehić izrasta u igrača koji rešava utakmice, samo mora ozbiljno da poradi na prijemu servisa. Pali smo malo na sredini utakmice, ali sve u svemu, sa dve pobede možemo mirno da idemo tamo i da probamo da dobijemo bar jednu. Samo napred Vojvodina!
Limanac FKV
Postovi: 49
Pridružio se: Pon Mar 19, 2018 11:58 pm

Re: OK Vojvodina

Post od Limanac FKV »

Odbojka danas u 6, prenos na rts2
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post od fare »

Počičćeni sa terena 3:0 :shock:
Korisnikov avatar
salefkv
Postovi: 592
Pridružio se: Sre Avg 01, 2012 11:28 am

Re: OK Vojvodina

Post od salefkv »

Skandal – u Novom Pazaru izviždana himna "Bože pravde"
https://www.b92.net/sport/odbojka/vesti ... id=1380689" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: OK Vojvodina

Post od naseljekolumbija »

salefkv napisao:
Skandal – u Novom Pazaru izviždana himna "Bože pravde"
https://www.b92.net/sport/odbojka/vesti ... id=1380689" onclick="window.open(this.href);return false;
Ма није то ништа, само су љути што Љаја не игра за Србију.
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post od borrissey »

Koja mizerna igra. Apsolutno je nedopustivo da jedna ekipa koja pretenduje na šampionsku titulu dva seta izgubi sa 16 i 14 poena. Slično kao i blizancima u fudbalu, izgleda da se naguzimo već na mostu kod Beške.
salefkv napisao:
Skandal – u Novom Pazaru izviždana himna "Bože pravde"
https://www.b92.net/sport/odbojka/vesti ... id=1380689" onclick="window.open(this.href);return false;
Kod nas u obe utakmice (a pogotovo u prvoj) Hamzagiću su konstantno upućivane uvrede ("Turčine" i majmunski povici "u u u u u"). I to i ovo zviždanje nacionalnoj himni govori koliko je primitivno ovo društvo u kome živimo. Još je tužnije kada primećujemo primitivizam samo na drugoj strani. Zato je bolje da se držimo sporta dok još možemo.
Odgovori