OK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
User avatar
Milan
Posts: 4140
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post by Milan »

Bo'me bilo je na misice. Kozic ima uzasan tajming kod trazenja prekida. Slazem se sa ostalima u vezi sa Minicem.

Momci, samo hrabro u beogradu!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: OK Vojvodina

Post by Neizlecivi »

Sami sebe smo pobedili...
Nije mi najjasnija jedna cinjenica. Da li mi imamo bilo koga, mislim bas bilo koga, ko moze da zameni Mihica? Makar na par poena u toku utakmice.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Čestitke igračima, verovatno nisu mogli bolje...

Velike čestitke Gandži i ekipi koje je išla da bodri ekipu, iako su znali da su šanse za pobedu u domenu teorije...

Takođe, velike "čestitke" upravi na fantastično sjebanoj sezoni...
User avatar
Turija
Posts: 10658
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post by Turija »

Neizlecivi wrote:Sami sebe smo pobedili...
Nije mi najjasnija jedna cinjenica. Da li mi imamo bilo koga, mislim bas bilo koga, ko moze da zameni Mihica? Makar na par poena u toku utakmice.
Minića da zameni.E, ne može, zato što trener, za ovih 5 utakmica, da samo jedan dobar savet igračima, a to je: da kasnije skaču u blok.To tek danas, pri kraju drugog seta (kada smo ga gubili, mislim sa 3 razlike) što je, odmah, rezultiralo preokretom.Međutim, nismo imali snage i samopouzdanja da završimo set pobedom, pa smo ga izgubili na razliku.
Minić, bez želje za bilo kakvom uvredom čoveka (izvinjavam mu se , ako tako zvuči), ali realno mi liči da sve rešava na snagu.Nema odraz, nema blok, a igra u polju za njega, uopšte, ne postoji.Ima samo preveliku snagu koju koristi u smeču, pa šta bude.
Nikolić nam je skočan, ali ne baš pouzdan napadač i bloker.Mehić premlad da bi rešavao pobednika play offa.
Vemić na momente sjajan, na momente prenervozan.
Bora Petrović danas mnogo bolji, nego onomad, ali nikako nemamo taj napad na prvom tempu.
Stanković je bolji na toj poziciji, a Simić još nema tog srednjačkog iskustva za kvalitetnu igru.
Jovanović jedini pokazao kontinuitet igara i želju, ali i dalje dosta kuburimo sa prvim tempom u napadu, a naročito u odbrani.Zbog toga smo zvezdina mušterija (zasluženo), jer Buculjević taj prvi tempo igra jako dobro.
Inače, danas loš dan i Pekoviću, a pošto on jedini igra u našoj zadnjoj liniji (ostali samo statiraju), nismo mogli ni do seta večeras.
Katastrofalna nam je igra u polju, a danas slaba i u bloku po krajevima (u sredini, već poslovično).Blok je bio mlitav, jako retko na pravom mestu i u dobrom tajmingu.
Igra u polju u odbrani od napada i kontranapada ne postoji.Svi stoje visoko, često kasne i na pogrešnom su mestu.Ne izvlače se iz ,,senke" bloka, a ne primiču u zaštitu.Očekuje se da sav taj posao urade Peković i Jovanović.Takođe mi se čini da se u prijemu serve ostavlja prevelik prostor malom broju aktivnih igrača u prijemu.
S obzirom na sve naše slabosti, dobro smo i prošli, jer izborili smo ,,majstoricu" na mišiće.
Čestitke momcima na vice tituli. :cheers:
Ovo je, ipak, maksimum ,,šareno" skrojene ekipe, kao i Struke.
S obzirom na sunovrat čitavog vojvođanskog i novosadskog sporta, realno, ovo je velik uspeh.
Još jednom, čestitke našim momcima.Iscedili su suvu drenovinu :hurray:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: OK Vojvodina

Post by Ultra slanina »

Rispekt za Gandzu i ekipu koja je bodrila odbojkase!

@borissey sta se tacno zamera upravi? Nisam bas pomno pratio desavanja u OK.

Inace, dok su imali sanse trudili su se, igrali pa i gresili sve je to sportski. Neshvatljiv mi je taj nas mentalitet, nama treba 100 stvari da se poklopi da bi mi gazili a govnarima mali vetar u ledja i odma gaze sve ispred sebe.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: OK Vojvodina

Post by naseljekolumbija »

Ovo je veliki neuspeh, ekipa je igrala LS a nijedan trofej. Superkup ne racunam jer ko to shvata ozbiljno? Mozda smo i imali najkvalitetnije pojedince ali kao tim jedna velika 0. Cz je pokazala kako se igra timski i borbeno za svaku loptu, to je sustina odbojke.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Ultra slanina wrote:
@borissey sta se tacno zamera upravi? Nisam bas pomno pratio desavanja u OK.
Odbojka nije fudbal gde caruje veliki novac, mafijašenje i nameštanje. Ovde se mogu postići lepi rezultati ako imaš sistem, vodiš klub profesionalno i imaš dobru struku. Nema izgovora. Godinama unazad ne možemo da vratimo odbojku u Novi Sad, da vratimo primat i konačno osvojimo titulu, prvu posle sezone 2006/07. Zvezdu je prošle sezone napusito najbolji igrač lige, korektor Petković i još par igrača i oni su uspeli da ponovo naprave tim, realno bolji od nas. Zato što imaju sistem. Mi smo ove sezone dobili vajl kartu za ligu šampiona, kao napravili tim (sa solidnim budžetom, rekao bih), a ustvari sjebali još jednu sezonu. Doveli i gurali pogrešne igrače u godinama i šta sad? Šta smo osvojili? Kog igrača smo napravili (osim ajmo reći Mehića)? Ko će sledeće sezone igrati korektora? A srednjeg blokera? Ovo je jako veliki neuspeh, ogroman poraz celog kluba i rezultat pogrešne strategije.
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: OK Vojvodina

Post by Ultra slanina »

Kapiram :)
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Дневник wrote:Како оцењујете минулу сезону?
- Сезона је резултатски неуспешна, нисмо освојили ни Куп ни првенство, а Суперкуп има најмању тежину од свих трофеја. У Лиги шампиона нисмо били последњи, делимо 15. место у најјачем такмичењу с још шест екипа што је добар резултат, али главни циљеви нису испуњени. У Лиги шампина било је добрих утакмица, али и слабијих, као и што смо током читаве сезоне знали да играмо по систему топло-хладно. У припремном периоду смо играли одлично па су нам апетити порасли. Суперкуп смо одиграли сјајно и освојили га, али пуно утакмица је било оптерећујуће за носиоце игре и зато мислим да су млађи морали да добију више шанси, али је то била одлука стручног штаба. Знало се да ће ти млађи бити костур екипе у наредним сезонама, међутим, коцкице су се тако слагале да су главни играчи морали да играју.
Dosta objektivan intervju generalnog direktora Kluba, Nikole Salatića. Ceo možete pročitati ovde: http://www.dnevnik.rs/sport/salatic-sez ... -neuspesna
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: OK Vojvodina

Post by madda fakka »

Jel igramo prijateljsku protiv Grka ili Kiprana (šta su već)?
I Bog je Slaninar...
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: OK Vojvodina

Post by madda fakka »

Treca pobeda u nizu, posle Nisa pobedili smo danas i u Ljigu bilo je 0:3. Posle 3 kola zauzimamo prvo mesto :cheers: Imamo priliku da se malo i odvojimo posto igraju zvezda-Novi Pazar (trenutno drugi i treci na tabeli) sledece kolo a mi docekujemo Klek. Mehic ce da izrasti u dobrog igraca ako nastavi ovako kao u prva 3 kola, posto statistika pokazuje da nam je glavni poenter od pocetka sezone. Samo napred momci :!:
I Bog je Slaninar...
User avatar
Turija
Posts: 10658
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post by Turija »

Dosta je izmenjena ekipa, ali dobro guramo.
Mehic je najperspektivniji nas igrac.Samo neka nastavi da dobro radi.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: OK Vojvodina

Post by madda fakka »

Kako kaze poslovica "sreca prati hrabre" e pa danas nam se bas potrefilo :cheers: Rec je o tome sto su zvezda - Novi Pazar juce odigrali 3:2 (pobeda zvezde). Ovaj rezultat nam najvise odgovarao jer je pre ovog kola bio poredak Vojvodina 12, Novi Pazar 9, zvezda 8 bodova i sada umesto da nam se Pazarci prikljuce na prvom mestu, mi sada bezimo 2 boda drugoplasiranoj ekipi pred derbi u Novom Pazaru. :cheers: Momci mirne ruke vam zelim u subotu i da nastavite ka prvom mestu pred play off :!:
I Bog je Slaninar...
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: OK Vojvodina

Post by zukenp »

Tacnije igra se u nedelju u 18 casova :) . Sta da kazem osim da ce nam sutrasnji mec biti najbolji pokazatelj ,dal cemo se stvarno ove godine boriti za sam vrh ,kao sto uprava i treneri ,po malo sramezljivo najavljuju. Mogli smo da dobijemo i zvezdu,al dobro,nije lose ni ovako :) . Inace mislim da ove godine imamo slabiji tim u odnosu na proslu godinu,ali izgleda da je i liga ove godine slabija .
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: OK Vojvodina

Post by zukenp »

Snimak meca,ako nekog interesuje..

https://youtu.be/YXkc9WUev0A" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply