OK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
Odgovori
zukenp
Postovi: 189
Pridružio se: Pon Mar 04, 2013 12:34 pm
Lokacija: Pazar

Re: OK Vojvodina

Post od zukenp »

Svaka cast.Iskreno nisam ocekivo da ce te dobit,al sad mi deluje da imate dobre sanse za plasman dalje.To bi bilo dobro za celu ligu,i mozda se neka televizija smiluje da malo prenosi i meceve domace lige.Mozda Arena ili SK budu videli neki interes..
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post od Turija »

Bravo!
I ja sam se vrlo prijatno iznenadio.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post od borrissey »

Gledwo sam malo statistiku meca. Tuluz je jako puno gresio, to se odmah videlo i tokom meca, ali ipak nisam mislio da je bas toliko. U nekim momentima su pokazali da znaju znanje. Videcemo u revansu ako smanje broj gresaka, bice veoma cupavo. Puno bi znacilo da udjemo u LS, ove sezone imamo i rotaciju za vise takmicenja. Samo publike mora biti jos vise...
zukenp
Postovi: 189
Pridružio se: Pon Mar 04, 2013 12:34 pm
Lokacija: Pazar

Re: OK Vojvodina

Post od zukenp »

A i sistem takmicenja favorizuje kvalitetnije ekipe,ako je Tuluz kvalitetniji uopste.Mislim,vidi se da imaju par odlicnih igraca,ali oni promasaji,ne bi trebali da su slucajni i trenutni,barem po tabeli francuske lige.Njima 3 0 i 3 1 donosi zlatni set,znaci tesko da je ista gotovo :) .
fare
Postovi: 2744
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post od fare »

Jel ima prenosa revanša negde?
fare
Postovi: 2744
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post od fare »

Vodimo sa 1:0 25:20.
zukenp
Postovi: 189
Pridružio se: Pon Mar 04, 2013 12:34 pm
Lokacija: Pazar

Re: OK Vojvodina

Post od zukenp »

Sk 6 prenosi
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: OK Vojvodina

Post od naseljekolumbija »

На ск3 преносе амерички фудбал!? А првака државе у одбојци на 6-ом каналу који се додатно плаћа. Што би се рекло, последња рупа на свирали. Срамота где ми живимо. Зависимо од неких приватних канала, на којима утакмице преносе хрватски коментатори. :frown:
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: OK Vojvodina

Post od vdn slaninar »

Koji je rezultat,kakvo je stanje.
Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Re: OK Vojvodina

Post od novosadjanin »

2:1 za Tuluz. 22:22 u cetvrtom. 3:1 za njih, igra se zlatni set za LS
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Korisnikov avatar
Juzni Banat
Postovi: 33
Pridružio se: Uto Okt 07, 2014 12:51 am

Re: OK Vojvodina

Post od Juzni Banat »

http://www.laola1.tv/en-int/livestream/ ... vi-sad-len" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: OK Vojvodina

Post od naseljekolumbija »

15:10 за њих у одлучујућем "златном" сету. Због овог глупог правила смо испали.
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post od borrissey »

Jbg, imali smo čemu da se nadamo, ali izgleda da je ipak bilo nerealno očekivati da naši klinci odigraju dve utakmice na međunardonoj secni zaredom na visokom nivou. Mislim da je prosek godina naše startne šestorke trenutno 20.5 godina. Bilo bi fenomenalno kada bi sačuvali ceo tim za sledeću sezonu, verujem da će ova ekipa dominirati za koju godinu. A da, to pravilo zkatnog seta neviđeno favorizuje jače ekipe.
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: OK Vojvodina

Post od naseljekolumbija »

borrissey napisao: A da, to pravilo zkatnog seta neviđeno favorizuje jače ekipe.
Невероватно глупо правило, кући их отресемо 3:0, тамо узмемо сет и опет се игра као златни сет... Значи 4:3 укупно за нас је уствари 3:3!? Ај важи. Који геније је то смислио...
zukenp
Postovi: 189
Pridružio se: Pon Mar 04, 2013 12:34 pm
Lokacija: Pazar

Re: OK Vojvodina

Post od zukenp »

Mislim da je osmisljeno sa namerom,da se ne bi desavalo mnogo iznenadjenja,i da imaju sto vise jacih i poznatijih klubova u zavrsnici.Tako je kako je,uostalom,nemate garanciju da je kojim slucajem pravilo drugacije,da bi vojvodina osvojila i taj prvi set.Drugacije bi Tuluz usao u mec.Moglo je i drugacije da bude,al dzaba,jos jednom vas mladi tim puca,kad je najbitnije.Dal je do godina ili trenera,ne znam.Meni je fascinatno kako bolje igrate vecinu meceva,nego ono sto prikazete,npr.kod nas,gde ima rezultatskog a i malo pritiska sa tribina.To mi je palo napamet razmisljajuci juce o vasem mecu,i nazalost bio sam u pravu.
Odgovori