KK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
Odgovori
srkins
Postovi: 1422
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: KK Vojvodina

Post od srkins »

http://mondo.rs/a787622/Sport/Kosarka/A ... odina.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
PanonskiFantom
Postovi: 421
Pridružio se: Pon Jun 13, 2011 4:42 am
Lokacija: Stadion Karađorđe

Re: KK Vojvodina

Post od PanonskiFantom »

http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-kos ... uce-igraca" onclick="window.open(this.href);return false;
Vise nista nije isto!
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: KK Vojvodina

Post od Danilo »

Cestitke na pobedi
Korisnikov avatar
salefkv
Postovi: 592
Pridružio se: Sre Avg 01, 2012 11:28 am

Re: KK Vojvodina

Post od salefkv »

Korisnikov avatar
Grouch
Postovi: 206
Pridružio se: Uto Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: KK Vojvodina

Post od Grouch »

Milan napisao:Prenosi RTV...
Grouch napisao:
limanfkv napisao:Ova utakmica je inace najbitnija po pitanju igranja u kvalifikacijama za LE.

Inacu u 20h na SPENS-u u okviru KLS igraju Vojvodina i crveni blizanac.
Stvarno kretenska odluka iz KK-a.Umesto da se kroz mozda i najpopularniji sport u Srbiji promovise KK Vojvodina oni nisu u stanju ni da odaberu termin koji se ne poklapa sa fudbalskom utakmicom.Totalna debilana al da ne davim ovde o tome,ima basket sekcija...
Ne igra to nikakvu ulogu. Pre neki dan je igran basket sa crnima, pa su 98% dvorane cinili navijaci partizana. Uzgred, kao sto limanfkv rece, to ni nije prava Vosa. A i da jeste, sumnjam da bi gledanost bila bolja...
Kao sto sam napisao vec,mislim da je takvo defetisticko razmisljanje lose a i za par stvari nisi u pravu.Prvo sto se gledanosti tice,zaboravljas da smo pre nekoliko godina imali po 5-6 hiljada gledalaca na kosarci i to ne kad igraju blizanci.Jedini(i veliki) problem po meni je pitanje 2 Vojvodine i to sto je ova bolja ustvari lazna Vojvodina.Ne znam kome je u interesu da postoje 2 Vojvodine.Nikom zivom osim nekolicini funkcionera i mislim da to pod hitno treba resavati.Neka vrsta fuzije ili da se nekim pravnim kombinacijama,ako je ikako moguce,nisam strucnjak,nekako prenese prava Vojvodina u ovu Srbijagas a da onaj drugi klub promeni ime.Jer ovo je totalni idiotluk koji ne postoji nigde u svetu.Sta da se kojim slucajem ova losija Vojvodina plasira iz druge u prvu?Sta bi onda imali?Dve Vojvodine iz istog grada u istoj ligi...totalni cirkus.Treba pod hitno pokrenuti resavanje toga jer je velika greota da drugi grad po velicini,nema ozbiljan klub u mozda i najpopularnijem sportu u zemlji.Ovo sto sad imamo je lose,bez obzira na dobre rezultate i na to da smo na pragu Aba lige,sve ostalo je krs.Marketing ne postoji,niko ni jednom recju iz kluba nije pozvao Novosadjane da podrze tim protiv blizanaca,preklapaju termine sa fudbalom,i izgleda da su srecni sto su napunili malu salu dobrim delom gostujucim izdajnicima,turistima i govnima svake vrste(daleko od toga da ih je bilo 98% kao sto kazes) a da nisu ni prstom mrdnuli da probaju da karte distribuiraju(ne mislim poklone) domacim navijacima...
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: KK Vojvodina

Post od Milan »

Ne bih moj stav nazvao defetistickim, vec jednostavno realnim. To sto smo u jednom periodu imali dobru posecenost utakmica je povezano sa dosta stvari koje su se u datom momentu poklopile. Jednostavno je doslo takvo vreme da je jako tesko animirati i okupiti Novosadjane oko nekog sporta u kontinuitetu. Vec smo negde diskutovali na tu temu, a kao dobri primeri mogu posluziti dve utakmice:

1. Finale Kupa osvajaca u odbojci- na misice skupljenih 4-5 hiljada ljudi, a najvaznija utakmica u zadnjih X godina.
2. Rukometna utakmica protiv Danaca- mozda 2.000, a doveli su silnu decu iz skola + je ozbiljno najavljivana utakmica u svim medijima.

Kada tome pridodas da najpopularniji sport u proseku prati 1.000-1.500 dusa, jasno je da na ostalim sportovima ne mozemo ocekivati neku ozbiljniju podrsku.
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Grouch
Postovi: 206
Pridružio se: Uto Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: KK Vojvodina

Post od Grouch »

Posto je prica krenula u vezi utakmica sa blizancima onda ti u tom kontekstu(da ne ulazim u druge) stav uopste nije realan.Igrom slucaja sam bio na 2 ovogodisnje kosarkaske utakmice i mala sala je bila bar 2/3 puna i to protiv neatraktivnih protivnika tako da bi je vrlo lako napunili celu protiv govana samo da postoji zelja da se karte prodaju domacim navijacima.
Sto se tice odbojke,mislim da je oko 5000 ljudi vise nego odlicna cifra za taj sport i retko gde u Evropi neko moze to da skupi,osim mozda kod ludih Poljaka i u nekim italijanskim play off mecevima.Eno u BG igraju za titulu blizanci pa jedva skupe 600-700 ljudi,na reprezentaciji jako retko ispune Pionir itd.Neke vece reklame je bilo samo u domacim medijima tipa Dnevnik,RTV ali da ne gresim dusu i ostali su bar javili kao sportsku vest da igramo finale(ako to smatras reklamom).Za rukomet daleko da je bilo neke ozbiljnije reklame ali i napunila se hala koja je budi receno bogu iza nogu sto je samo po sebi veliki minus pogotovo za razmazene Novosadjane...
Korisnikov avatar
ДушанСП
Postovi: 712
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: KK Vojvodina

Post od ДушанСП »

Најбоља кошаркашица Србије и екс Југославије а и шире и то свих времена носила је дрес Војводине.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: KK Vojvodina

Post od Radoye »

Grouch napisao:...hala koja je budi receno bogu iza nogu sto je samo po sebi veliki minus pogotovo za razmazene Novosadjane...
Jebiga nekome Bogu iza nogu nekome u komsiluku :mrgreen: uostalom Klisa je danas jedno od najjacih slaninarskih uporista u gradu i kraj u kome prakticno ne postoje navijaci drugih klubova osim Vose.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Stefke
Postovi: 324
Pridružio se: Čet Sep 12, 2013 10:50 am
Lokacija: Клиса

Re: KK Vojvodina

Post od Stefke »

Radoye napisao:
Grouch napisao:...hala koja je budi receno bogu iza nogu sto je samo po sebi veliki minus pogotovo za razmazene Novosadjane...
Jebiga nekome Bogu iza nogu nekome u komsiluku :mrgreen: uostalom Klisa je danas jedno od najjacih slaninarskih uporista u gradu i kraj u kome prakticno ne postoje navijaci drugih klubova osim Vose.
Из прве руке :deal:
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
Novosacki Garisha
Postovi: 79
Pridružio se: Uto Dec 01, 2015 2:33 am
Lokacija: Just follow the yellow brick road...

Re: KK Vojvodina

Post od Novosacki Garisha »

У оквиру 16. кола Друге лиге Србије КК Војводина 1948. је после продужетака уписала четврту победу у низу. Утакмица је била напета за медаљу и свака част нашим момцима што су надокнадили -10 из 2. четвртине! Сада смо се попели на 4. место са 26 бодова. Срем је иза нас са истим бројем бодова али са слабијом кош разликом у односу на нас (-2). Ако овако наставимо смеши нам се кошаркашка лига Србије :devil:

Војводина - Срем (Сремска Митровица) 98:95 (21:21, 16:26, 27:22, 19:14, 15:12)

У 17. колу гостујемо екипи Младости из Смедеревске Паланке која тренутно заузима 11. место на табели. Утакмица би требала да се игра у суботу 13. фебруара.
You can not stop us!
Korisnikov avatar
zime89
Postovi: 483
Pridružio se: Uto Jan 20, 2015 12:07 am

Re: KK Vojvodina

Post od zime89 »

Taman sam hteo da pitam sta se desava sa tom pravom Vosom :D, onu u prvoj ligi ni ne pratim...
ZIME89
Novosacki Garisha
Postovi: 79
Pridružio se: Uto Dec 01, 2015 2:33 am
Lokacija: Just follow the yellow brick road...

Re: KK Vojvodina

Post od Novosacki Garisha »

zime89 napisao:Taman sam hteo da pitam sta se desava sa tom pravom Vosom :D, onu u prvoj ligi ni ne pratim...
Читам ти мисли :D
Утакмица се играла у малој сали СПЕНС-а и била је ок посета. Постојала је прича на почетку сезоне да ће се КК Војводина Србијагас угасити због дугова али су нажалост наставили са радом...Мрзим кад на њиховој фејсбук страници кажу да је права Воша "стара Војводина" :evil:
You can not stop us!
Korisnikov avatar
zime89
Postovi: 483
Pridružio se: Uto Jan 20, 2015 12:07 am

Re: KK Vojvodina

Post od zime89 »

Mislim da je ta Vojvodina po pitanju fuzija i svega gora cak i od one zvezde, znam da su se svake sezone fuzionisali sa nekim, tako da ne pratim niti sam isao da gledam. Steta sto smo jedino u kosarci crne ovce da kazem , mada koliko sam citao istoriju vose je imala neku tradiciju i u onoj jugi, ali posle sve otislo u ku...ova vestacaka Vojvodina nije to, zato i nema ljudi...
ZIME89
Korisnikov avatar
ДушанСП
Postovi: 712
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: KK Vojvodina

Post od ДушанСП »

Женски КК Војводина има већу традицију и далеко је успешнија од мушке секције.Девојке имају и две титуле додуше давно освојене,али титула је титула.Србија гас уместо да је спонзорисао женски кошаркашки клуб,створио је неког франкенштајна,спуцао пара и пара,а на крају ништа.
Odgovori