KK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
Odgovori
zarkoba
Postovi: 11
Pridružio se: Uto Feb 26, 2013 10:25 am

Re: KK Vojvodina

Post od zarkoba »

Klub su pored trenera Siniše Matića napustili još igrači Nikola Kalinić, Radovan Marković, Radomir Marojević, Božo Đumić i Stefan Pot.
ФКВ
Postovi: 91
Pridružio se: Uto Jun 18, 2013 4:05 pm
Lokacija: svugde

Re: KK Vojvodina

Post od ФКВ »

Ode sve u ..... :frown:
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: KK Vojvodina

Post od Grof Žekula »

021 napisao:Dušan Alimpijević novi trener KK Vojvodine

Košarkaški klub Vojvodina imenovao je Dušana Alimpijevića za novog trenera i on će na toj poziciji zameniti dosadašnjeg trenera SInišu Matića, kojem je bio pomoćnik.

Jedan od najmlađih trenera u Košarkaškoj ligi Srbije karijeru je počeo u mlаđim kаtegorijаmа u beogrаdskim klubovimа dа bi potom tri godine bio аsistent u seniorskoj ekipi Novog Sada. Poslednje dve sezone, kаdа je Vojvodinа Srbijаgаs trijumfаlno zаvršаvаlа tаkmičenjа u Košarkaškoj ligi Srbije, bio je prvi Matićev аsistent.

„Zаhvаlаn sаm rukovodstvu što su mi ukаzаli poverenje i dаli nesebičnu podršku u ovoj, dа tаko kаžem, novoj priči zа klub. Svаki rаzumаn čovek pored zаdovoljstvа trebа dа osećа i veliku odgovornost usmerenu nа veliki rаd, trud i zаlаgаnje“, rekao je Alimpijević.

Vojvodina je prošle sezone zauzela četvrto mesto u Superligi i tako izborila plasman u ABA ligi, ali je izgubila svoje mesto jer nije u predviđenom roku uplatila celu naknadu za ’vajld kartu’.
zarkoba
Postovi: 11
Pridružio se: Uto Feb 26, 2013 10:25 am

Re: KK Vojvodina

Post od zarkoba »

Update o KK Vojvodina Srbijagas:

U klubu su ostali: Stefan Stojačić, Vladimir Ivelja, Vukašin Petković i Radoš Šešlija. Sa pozajmica su se vratili Strahinja Petković (Mladost, Čačak) i Ljubomor Čampara (Tamiš, Pančevo).

Novi igrači za sada su: Dejan Djokic (Crvena Zvezda) i Petar Lambic (Proleter Naftagas).

Trener: Dušan Alimpijević.

U narednim danima očekuju se još pojačanja, a biće priključeni još neki juniori u tim.
Korisnikov avatar
zime89
Postovi: 483
Pridružio se: Uto Jan 20, 2015 12:07 am

Re: KK Vojvodina

Post od zime89 »

http://www.mozzartsport.com/vesti/umic- ... bija/96370" onclick="window.open(this.href);return false;

Iz ove KK Vojvodine U Partizan , mada ja ove fuzije i kao zvezda sto se pravi vestacki tako po meni i ova Vojvodina nema puno veze sa Vojvodinom vise pratim onu Vosu u drugoj ligi, mada i ja sad vise ne znam koja je prava.
ZIME89
Korisnikov avatar
Grouch
Postovi: 206
Pridružio se: Uto Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: KK Vojvodina

Post od Grouch »

Sramotna izjava naseg trenera(Alimpijevic) u wc papiru (Zurnal) posle poraza od groblja.Toliko uvlacenja u bulju i hvalospeva o tim zlikovcima u tako malo recenica odavno nisam cuo.Kako su igrali,verovatno je i svojim igracima rekao da previse ne umaraju Partizan .Umesto da se koristi svaka prilika da se blizanci najblaze receno kritikuju zbog svesrdne pomoci drzave(o cemu su se javno i raspravljali ona dva kretena,Vujosevic i Covic) ovaj indijanac je dosao ovde da im odaje hvalospeve.Neki dan Dalipagic izjavi da kup igraju veciti i boranija,neverovatan skandal ali naravno bez ikakve reakcije kluba.Krajnje je vreme da se u NS otvori kosarkasko pitanje,kome trebaju 2 istoimena kluba,to je totalni idiotluk.Napraviti jedan ozbiljan klub ovo sada moze da koristi jedino pojedincima...
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: KK Vojvodina

Post od borrissey »

Grouch napisao:...
Teska svinjarija od izjave. Ja ne znam kako coveka nije sramota. Tako se ponizavati, mislim, zabole me pimpek za njega kao coveka, ali ponizio je klub koji bi trebalo da mu bude svetinja. I klub, i nas navijace...
Koral
Postovi: 418
Pridružio se: Uto Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: Uprava

Post od Koral »

Ne znam u koju bi ovo temu trebalo da ide... Ali, morao sam da podelim sa svima.. Da li je moguće da i u ženskoj košarci BG blizanci moraju da se čuvaju?! :shit: :argue: :shit:

https://www.youtube.com/watch?v=c_ZklaX0o64

http://www.sportske.net/vest/kosarka/ko ... 14945.html
Korisnikov avatar
ДушанСП
Postovi: 712
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: KK Vojvodina

Post od ДушанСП »

Честитке нашим кошаркашицама на освојеном купу Србије,свака част девојке!
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: KK Vojvodina

Post od vdn slaninar »

A sto su na levoj ruci ispisale Vosa i nacrtale srce,verovatno markerom,morao sam da odgledam do kraja tekmu.Svaka im cast.
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: KK Vojvodina

Post od borrissey »

Bravo cure! Trebalo bi Mijat i drugovi na par lekcija kod ovih dama o tome kako se bori za svoj Klub! :cheers:
Korisnikov avatar
zime89
Postovi: 483
Pridružio se: Uto Jan 20, 2015 12:07 am

Re: KK Vojvodina

Post od zime89 »

Bravo za devojke jebes fudbalere treba navijati za Rukometase,odbojkase,vaterpoliste i kosarkasice tu bar igramo nesto :)
ZIME89
Korisnikov avatar
zime89
Postovi: 483
Pridružio se: Uto Jan 20, 2015 12:07 am

Re: KK Vojvodina

Post od zime89 »

http://www.novisadinfo.info/2015/03/vos ... itulu.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Podrska za nase dame. Treba bataliti fudbal i do kraja navijati za Kosarkasice,odbojkase,rukometase pa bolje i za mlade vaterpoliste dati im podrsku pred ostatak sezone u domacoj ligi, posto vidim da su obezbedili opstanak u regionalnoj ligi...
ZIME89
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: KK Vojvodina

Post od borrissey »

zime89 napisao:http://www.novisadinfo.info/2015/03/vos ... itulu.html

Podrska za nase dame. Treba bataliti fudbal i do kraja navijati za Kosarkasice,odbojkase,rukometase pa bolje i za mlade vaterpoliste dati im podrsku pred ostatak sezone u domacoj ligi, posto vidim da su obezbedili opstanak u regionalnoj ligi...
+1
Korisnikov avatar
zime89
Postovi: 483
Pridružio se: Uto Jan 20, 2015 12:07 am

Re: KK Vojvodina

Post od zime89 »

http://www.novisadinfo.info/2015/03/voj ... rotiv.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Devojke u finalu bravo ! Samo da bude dupla kruna i jos kad bi uzeli i u odbojci i rukometi pa da slavimo :cheers:
ZIME89
Odgovori