OK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1101
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: OK Vojvodina

Post by naseljekolumbija »

borrissey wrote:Bravo momci! :cheers:
Придружујем се честиткама, сада да се добро спремимо за финале и успешно окончамо ову сезону! :cheers:
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: OK Vojvodina

Post by Grouch »

Zasto se termin preklapa sa fudbalom,zasto sami sebe sjebavamo ovakvim glupostima?
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: OK Vojvodina

Post by Stefke »

Ево и ја да питам..... у чему је проблем да утакмица почне два сата након фудбала?
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1101
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: OK Vojvodina

Post by naseljekolumbija »

У шест одбојка сутра
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1101
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: OK Vojvodina

Post by naseljekolumbija »

Браво момци, веома сигурна игра данас и убедљива победа. Само наставите тако! :cheers:
User avatar
Turija
Posts: 10622
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post by Turija »

Gledao sam samo treci set- odigrali veoma dobro u svim fazama igre. Ne znam za prva dva seta, ali cini mi se da je ovo bilo nase vece. Nadam se da smo trajnije podigli igru i da nije trenutni blesak.
Cestitam momcima za sve vidjeno veceras i ostvarenu vaznu pobedu.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Vrlo važna pobeda. Mislim da je Osmankač napravio pun pogodak što je krenuo meč sa Vemićem, čiji prijem je bio vrhunski. Ostali takođe odlični. Pazar razočarao. Druga utakmica će odlučiti seriju i šampiona.
Limanac FKV
Posts: 49
Joined: Mon Mar 19, 2018 11:58 pm

Re: OK Vojvodina

Post by Limanac FKV »

Fantasticna igra,uz male oscilacije u drugom setu ali ipak rutinski privedeno kraju. U ponedeljak jos jace pa da zavrsimo sve u Pazaru :cheers:

P.S. Pozdrav svim forumasima, ovo mi je prvi post, iako sam godinama uz Vosu i nas forum.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1101
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: OK Vojvodina

Post by naseljekolumbija »

Честитке играчима! Што каже Лиманац- да завршимо ово тамо! Квалитетнији смо, имамо дужу клупу и више одморних играча...
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Svaka čast za ove dve pobede. Moram priznati da sam veoma prijatno iznenađen, iako mislim da Pazar može mnogo bolje da igra, ali eto, došlo je i kod njih do krize. Mehić izrasta u igrača koji rešava utakmice, samo mora ozbiljno da poradi na prijemu servisa. Pali smo malo na sredini utakmice, ali sve u svemu, sa dve pobede možemo mirno da idemo tamo i da probamo da dobijemo bar jednu. Samo napred Vojvodina!
Limanac FKV
Posts: 49
Joined: Mon Mar 19, 2018 11:58 pm

Re: OK Vojvodina

Post by Limanac FKV »

Odbojka danas u 6, prenos na rts2
fare
Posts: 2776
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

Počičćeni sa terena 3:0 :shock:
User avatar
salefkv
Posts: 593
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: OK Vojvodina

Post by salefkv »

Skandal – u Novom Pazaru izviždana himna "Bože pravde"
https://www.b92.net/sport/odbojka/vesti ... id=1380689" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1101
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: OK Vojvodina

Post by naseljekolumbija »

salefkv wrote:
Skandal – u Novom Pazaru izviždana himna "Bože pravde"
https://www.b92.net/sport/odbojka/vesti ... id=1380689" onclick="window.open(this.href);return false;
Ма није то ништа, само су љути што Љаја не игра за Србију.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Koja mizerna igra. Apsolutno je nedopustivo da jedna ekipa koja pretenduje na šampionsku titulu dva seta izgubi sa 16 i 14 poena. Slično kao i blizancima u fudbalu, izgleda da se naguzimo već na mostu kod Beške.
salefkv wrote:
Skandal – u Novom Pazaru izviždana himna "Bože pravde"
https://www.b92.net/sport/odbojka/vesti ... id=1380689" onclick="window.open(this.href);return false;
Kod nas u obe utakmice (a pogotovo u prvoj) Hamzagiću su konstantno upućivane uvrede ("Turčine" i majmunski povici "u u u u u"). I to i ovo zviždanje nacionalnoj himni govori koliko je primitivno ovo društvo u kome živimo. Još je tužnije kada primećujemo primitivizam samo na drugoj strani. Zato je bolje da se držimo sporta dok još možemo.
Post Reply