fkvojvodina.com

It is currently Sat Mar 25, 2017 1:19 am

All times are UTC + 1 hour

Post new topic Reply to topic  [ 858 posts ]  Go to page Previous  1 ... 54, 55, 56, 57, 58
Author Message
 Post subject: Re: OK Vojvodina
PostPosted: Fri Mar 17, 2017 9:42 am 

Ali gledam sinoc malo snimak Zvezda Radnicki ,pa ono nije imalo 100 ljudi na tribinama :( . Ne znam kako je bilo kod vas,negde sam procitao 200 ,sto je premalo za tolike gradove i klubove tog renomea .Posle stvarno nije cudno sto slabije igraju pred vecim brojem ljudi. Sto se tice jucerasnjih meceva,Jedinstvo je napravilo dobar rezultat ,i bice prilicno neizvesno polufinale sa Vojvodinom.Mi dobili Nis ,posle loseg prvog seta.Realno sam se pribojavao Nisa,jer imaju solidan tim,a dolaze u po nas nezgodnom trenutku.Posle prvog seta,nije bilo problema.Mozda zavrsimo posao i tamo vec.Mislio sam da ce Vojvodina lako zavrsit poso,pratio sam livescore i vidim da su se mucili sve do poslednjeg dela tajbrejka.Bice zeznuto u revansu,nas je Ljig znao da muci,nezgodni su.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Fri Mar 17, 2017 10:29 pm 

zukenp wrote:
Ali gledam sinoc malo snimak Zvezda Radnicki ,pa ono nije imalo 100 ljudi na tribinama :( . Ne znam kako je bilo kod vas,negde sam procitao 200 ,sto je premalo za tolike gradove i klubove tog renomea .Posle stvarno nije cudno sto slabije igraju pred vecim brojem ljudi.

Apsolutno si u pravu. Kad god idem da gledam bilo koju utakmicu osim fudbala, gotovo uvek idem sam, jer nikoga ne interesuju "mali sportovi". Odbojka se prati kada dođe Sisley i kada se igra finale play offa ili eventualno kupa. A onda su nam posle puna usta blizanaca i njihovih navijača iz Novog Sada.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Mon Mar 20, 2017 10:29 am 

Momci su popravili utisak sinoc i pobedili na gostovanju u Ljigu 0:3 (19:25 23:25 18:25). Premovic, Kujundzic i Mehic najzapazeniji na terenu. Protivnika u polufinalu play off cemo morati da sacekamo jer je Ribnica izjednacila pobedom od 3:2 protiv Jedinstvo Stara Pazova. :cheers:

Profile  
Reply with quote  
Post new topic Reply to topic  [ 858 posts ]  Go to page Previous  1 ... 54, 55, 56, 57, 58

All times are UTC + 1 hour