Gde su, šta rade...?

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
mile bronx
Posts: 259
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:56 pm
Location: liman

Post by mile bronx »

Kako vele danas u jednim beogradskim novinama, Vlada Avramov ce od leta pojacati Fiorentinu. Eto njega u ligi sampiona dogodine....
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

mile bronx wrote:Kako vele danas u jednim beogradskim novinama, Vlada Avramov ce od leta pojacati Fiorentinu. Eto njega u ligi sampiona dogodine....
Vlada Avramov je potpisao za Fiorentinu
Palic Crew
Posts: 83
Joined: Mon Nov 28, 2005 12:25 am
Location: Sever nizije
Contact:

Post by Palic Crew »

Naisao sam na ovaj tekst od 5. januara:

AVRAMOV: NIKO DA ME SE SETI
Golman Peskare braniće za Makedoniju ako ne dobije poziv Ilije Petkovića

Srpski golman i član italijanske Peskare Vlada Avramov odlučio je da nastupa za fudbalsku reprezentaciju Makedonije! Rođeni Novosađanin kaže da zvanično još nije postao Makedonac i da bi samo jedan razgovor sa selektorom Srbije i Crne Gore Ilijom Petkovićem mogao sve da preokrene.

- Ako me Makedonci pozovu u januaru, braniću za njihovu reprezentaciju u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2008. Nemam više vremena da čekam moje Srbe da me se sete. U poslednjih pet godina niko me iz FSSCG nije pozvao. Ne moraju da računaju na mene za nacionalni tim, ali da su me makar okrenuli i pitali kako sam, da li mi treba pomoć - priča Vlada Avramov i nastavlja

- Ipak, moje srce kuca za Srbiju. Samo jedan razgovor sa Ilijom Petkovićem promenio bi sve. Znam da je selektor SCG napravio veliki uspeh direktnim plasmanom na Mundijal i da je izbor igrača samo njegova stvar.

Kako je došlo do kontakta sa FS Makedonije?
- Čelni ljudi makedonskog fudbalskog saveza pozvali su me pre mesec dana i rekli mi da me prate već dve godine. Bili su prijatni i iskreni. Otvoreno su mi rekli da računaju na mene i dali mi rok do januara da odlučim hoću li braniti za njih u kvalifikacijama za EP 2008.

Šta ako Makedonija bude u istoj grupi sa SCG u kvalifikacijama za EP?
- Uh, biće mi mnogo teško. Igrati protiv svojih nije lako. Pokušaću da se ponašam kao profesionalac.


Gubim i dobijam mnogo

Šta dobijate na sportskom planu ako postanete Makedonac?
- Svaka reprezentacija je važna. Ako me neće moja srpska, prihvatiću da branim za makedonsku. Mnogo mi je teško, ali kao član neke reprezentativne selekcije lakše ću da pronađem bolji klub u Italiji ili Engleskoj. Svestan sam da ću izgubiti, ali i dobiti mnogo. Moja odluka je krajnje racionalna, ali ponavljam, još ima vremena za promene - kazao je Vlada Avramov.
• Koliko?
• Dvadeset.
• Šta 20?
• A šta koliko?
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Milan Stepanov,broj na dresu 55,Trabzon

Danas je Trabzon gostovao Ankari i zabelezio pobedu 2-1,Stepi je bio starter i odigrao svih 90.minuta(za razliku kad je u prvom kolu protiv Kajzerija odigrao samo poslednjih 18.min).

Image Image Image
mile bronx
Posts: 259
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:56 pm
Location: liman

Post by mile bronx »

Dje si Kole, dje si, dje si Kole
Nase bivse "vihorno" levo krilo i A reprezentativac (po recima Baneta Smiljanica) Vladan Kostic pojacao je skopski Vardar. U Makedoniju je stigao posle izvesnog vremena provedenog u azerbejdzanskoj prvoj ligi.
Pa neka im je sa srecom :mrgreen:
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

Gostujuci na lokalnoj televiziji, Stevan Micic, bivsi trener Vose i Macve, rekao je da ce Boris Vaskovic u narednoj polusezoni igrati za Macvu.
UPRAVA NAPOLJE!!!
mile bronx
Posts: 259
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:56 pm
Location: liman

Post by mile bronx »

nboya wrote:Gostujuci na lokalnoj televiziji, Stevan Micic, bivsi trener Vose i Macve, rekao je da ce Boris Vaskovic u narednoj polusezoni igrati za Macvu.
To je apsolutno tacno, a istina je i da se formira fan klub obozavalaca Borisa Vaskovica iz Sapca.....
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

mile bronx wrote:... istina je i da se formira fan klub obozavalaca Borisa Vaskovica iz Sapca.....
:lol:
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

I kao sto rekoh Boris Vaskovic je dosao u Macvu a u danasnjoj utakmici protiv PSK-a postigao je i prvi gol u novom-starom dresu.
Gol iz kornera za 2:1, inace utakmica je zavrsena 3:2 za Macvu.
Ko zeli da vidi moze na http://alas.matf.bg.ac.yu/~mm03157/macva-psk_3_gol.avi
UPRAVA NAPOLJE!!!
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Sigurna je mreza...

Sasa Todic je juce debitovao na golu Tavrie i odmah je proglasen za igraca utakmice protiv favorizovanog Sahtjora (Sahtjor-Tavria 1-1),i nastavio sa odlicnim odbranama i samo dokazao koliko je velik golman i prava je steta sto to nije ranije unovcio negde preko.Sve cestitke Saletu...Sale majstore...

Image Image Image
mile bronx
Posts: 259
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:56 pm
Location: liman

Post by mile bronx »

A pazi ovo:
On november 2th 2005 Branimir Stulic was together with Igor Gluscevic (professional football / soccer player in Holland) hosttrainer for our footballteam with boys in the age of 14-15 years old. Besides a great rockperformer Johnny showed that he is also a deserving and enthusiast footballplayer. When the training was over we drinked a couple of beers with Johnny an Igor. It was a fantastic evening!
http://www.desmaakmakersvanvriendenscha ... etbala.htm
Image
mile bronx
Posts: 259
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:56 pm
Location: liman

Post by mile bronx »

Sead Halilagic je novi sef struke fudbalera Novog Pazara.
Uzgred, i Sepika Pirmajer je postao trener Big Bula iz Bacinaca...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Kako pise danasnji "Sport",Milan Lane Jovanovic je na probi u Standardu iz Lijeza,i na cetiri kontrolna meca je dao isto toliko golova,pa je trener Standarda prezadovoljan njegovim ucinkom i verovatno sledi potpisivanje ugovora!!!!
Image
Palic Crew
Posts: 83
Joined: Mon Nov 28, 2005 12:25 am
Location: Sever nizije
Contact:

Post by Palic Crew »

Potpisao je na 3 godine.
• Koliko?
• Dvadeset.
• Šta 20?
• A šta koliko?
Palic Crew
Posts: 83
Joined: Mon Nov 28, 2005 12:25 am
Location: Sever nizije
Contact:

Post by Palic Crew »

mile bronx wrote:Kako vele danas u jednim beogradskim novinama, Vlada Avramov ce od leta pojacati Fiorentinu. Eto njega u ligi sampiona dogodine....
Eto njega u Seriji B dogodine :mrgreen:
• Koliko?
• Dvadeset.
• Šta 20?
• A šta koliko?
Post Reply