SK Slavia Praha

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
Odgovori
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: SK Slavia Praha

Post od Milan »

Gde si ovo nabavio, majke ti?
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Daljac
Postovi: 632
Pridružio se: Pon Maj 09, 2011 8:12 pm
Lokacija: Војводина

Re: SK Slavia Praha

Post od Daljac »

Na eBay-u, tražeći nešto potpuno jedanaesto... Pošto je prodavac iz Češke, da ne plaćam poštarinu za Srbiju, kupio mi je preko svog naloga drugar iz okoline Praga, pa značka još nije stigla u Novi Sad. Takođe, cilj mi je da nađem i zastavicu sa tog meča, stalno se pojavljuje, ali je malo preskupa za sada...
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: SK Slavia Praha

Post od Milan »

Obzirom da sam bio na obe tekme, u Skopju i Pragu, voleo bih ovako nesto za uspomenu. Ako naletis na jos neki primerak, seti me se... :)
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Daljac
Postovi: 632
Pridružio se: Pon Maj 09, 2011 8:12 pm
Lokacija: Војводина

Re: SK Slavia Praha

Post od Daljac »

Hoću, ne brini, i za značku i za zastavicu, ako budu neke razumne cene :cheers:
Marty
Postovi: 4
Pridružio se: Ned Maj 12, 2013 1:35 pm

Re: SK Slavia Praha

Post od Marty »

Hi friends,

yesterday we unfortunately lost the derby. In the first half we played very good and we got the lead but in 89. minute we conceded a goal to 2:1.

Video from yesterday:
[video]https://www.youtube.com/watch?v=uDppVhpL_Rs[/video]

Photos:
http://www.supporters.cz/clanek/fotorep ... /6855.html
Korisnikov avatar
Deep Purple
Postovi: 3704
Pridružio se: Čet Avg 13, 2020 11:42 am

Re: SK Slavia Praha

Post od Deep Purple »

Slika

Slika
Duplof
Postovi: 834
Pridružio se: Pet Avg 12, 2022 10:48 am

Re: SK Slavia Praha

Post od Duplof »

Istraživajući forum, pošto sam nov, naleteh na ovih par stranica posvećene bratskom klubu Slaviji. Lepo bi bilo pokrenuti neku priču oko našeg prijateljstva tako što bismo pokrenuli, pre svega, našu upravu, jer mislim da bi Zbiljiću ovo bila interesantna ideja, samim tim bi ugled kluba porastao, organizovati neke prijateljske utakmice, razmene igrača itd. Kako godine prolaze, to prijateljstvo, ako se nedovoljno neguje, može skroz izbledeti, a mislim da to nije dobro ni za jedne, ni za druge.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Korisnikov avatar
Deep Purple
Postovi: 3704
Pridružio se: Čet Avg 13, 2020 11:42 am

Re: SK Slavia Praha

Post od Deep Purple »

Duplof napisao: Sre Sep 07, 2022 10:47 am Istraživajući forum, pošto sam nov, naleteh na ovih par stranica posvećene bratskom klubu Slaviji. Lepo bi bilo pokrenuti neku priču oko našeg prijateljstva tako što bismo pokrenuli, pre svega, našu upravu, jer mislim da bi Zbiljiću ovo bila interesantna ideja, samim tim bi ugled kluba porastao, organizovati neke prijateljske utakmice, razmene igrača itd. Kako godine prolaze, to prijateljstvo, ako se nedovoljno neguje, može skroz izbledeti, a mislim da to nije dobro ni za jedne, ni za druge.
Ja sam sebe uhvatio skoro da razmišljam o tome da se napravi neki predsezonski turnir sa ekipama poput Slavije, Sampdorije i Borca, svi klubovi sa kojima smo na neki način povezani, neki turnir humanitarnog karaktera… Verujem da bi se svi odazvali ako bi se sa ozbiljnim profezionalizmom ušlo u taj “projekat”.
Duplof
Postovi: 834
Pridružio se: Pet Avg 12, 2022 10:48 am

Re: SK Slavia Praha

Post od Duplof »

Deep Purple napisao: Sre Sep 07, 2022 12:25 pm
Ja sam sebe uhvatio skoro da razmišljam o tome da se napravi neki predsezonski turnir sa ekipama poput Slavije, Sampdorije i Borca, svi klubovi sa kojima smo na neki način povezani, neki turnir humanitarnog karaktera… Verujem da bi se svi odazvali ako bi se sa ozbiljnim profezionalizmom ušlo u taj “projekat”.
Ne mora ni turnir, iako bi to bilo najbolje, ali barem neka prijateljska utakmica na stadionu nekog od tih klubova, a ne na neutralnim terenima po Sloveniji, Turskoj... Mi ni sa Borcem nemamo neku bog zna kakvu saradnju, a kamoli sa ova druga dva. Mišljenja sam da kod navijača tih klubova Voša ima barem neko značenje i, barem, veliko poštovanje, to treba iskoristiti. Ipak, da moram birati samo jedan od ta tri kluba za neku ozbiljniju saradnju, to bi bila Slavija jer smo sa njom najviše povezani, pre svega sa nekog istorijskog gledanja. Treba promovisati tu priču bratstva, barem dok je ova uprava tu koja je sposobnija za tako nešto u odnosu na neke (čitaj sve) prethodne.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: SK Slavia Praha

Post od Voja »

Pa ne pitamo se samo mi... pitanje je kako te druge strane gledaju na nas klub.Da li i oni smatraju da izmedju njihovih klubova i nasih postoji bilo kakva zajednicka veza!? Deep ti si forum manijak :mrgreen: ,jesi li probao skoknuti na recimo forum Slavije,predstaviti se kao navijac Vose,pa da vidis reakciju!? To sto je nekad bilo,ocigledno je da mladi ljudi najcesce ne (ili ne zele da) priznaju. Mislim,zasto juriti nekog na silu ukoliko ne osecaju bilo sta prema nama
Slika
Duplof
Postovi: 834
Pridružio se: Pet Avg 12, 2022 10:48 am

Re: SK Slavia Praha

Post od Duplof »

Voja napisao: Sre Sep 07, 2022 2:37 pm Pa ne pitamo se samo mi... pitanje je kako te druge strane gledaju na nas klub.Da li i oni smatraju da izmedju njihovih klubova i nasih postoji bilo kakva zajednicka veza!? Deep ti si forum manijak :mrgreen: ,jesi li probao skoknuti na recimo forum Slavije,predstaviti se kao navijac Vose,pa da vidis reakciju!? To sto je nekad bilo,ocigledno je da mladi ljudi najcesce ne (ili ne zele da) priznaju. Mislim,zasto juriti nekog na silu ukoliko ne osecaju bilo sta prema nama
Naravno da se ne pitamo samo mi, ali ne znamo dok se ne pokrenemo i pokušamo bilo šta :)
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Korisnikov avatar
Deep Purple
Postovi: 3704
Pridružio se: Čet Avg 13, 2020 11:42 am

Re: SK Slavia Praha

Post od Deep Purple »

@Voja

To što sam opipavao puls navijača Wisle u vezi Fernandeza na njihovom forumu ne znači da sam forum manijak.

Ipak vrlo rado bih otišao na Slavijin forum i pitao članove njihovog foruma šta oni misle o tome.

EDIT: Ugašen im je forum privremeno.
Korisnikov avatar
Mare_Liman
Postovi: 802
Pridružio se: Pet Jun 16, 2023 8:21 pm
Lokacija: Лиман III

Re: SK Slavia Praha

Post od Mare_Liman »

Ако је веровати Деепу и мом неком "осећају" чини ми се да ће овај топик опет оживети ускоро, мада по већини нас са форума никад није ни требао да умре... :mrgreen:
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Korisnikov avatar
rykerfcv
Postovi: 643
Pridružio se: Čet Okt 06, 2022 8:50 pm

Re: SK Slavia Praha

Post od rykerfcv »

Mare_Liman napisao: Uto Jan 09, 2024 7:08 pm Ако је веровати Деепу и мом неком "осећају" чини ми се да ће овај топик опет оживети ускоро, мада по већини нас са форума никад није ни требао да умре... :mrgreen:
Trebalo bi definitivno.

Borac Vojvodina i Sparta :cheers:
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: SK Slavia Praha

Post od ssnigd »

rykerfcv napisao: Uto Jan 09, 2024 9:05 pm
Mare_Liman napisao: Uto Jan 09, 2024 7:08 pm Ако је веровати Деепу и мом неком "осећају" чини ми се да ће овај топик опет оживети ускоро, мада по већини нас са форума никад није ни требао да умре... :mrgreen:
Trebalo bi definitivno.

Borac Vojvodina i Sparta :cheers:
Mislis Slavija? :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Odgovori