Gde su, šta rade...?

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
Odgovori
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Gde su, šta rade...?

Post od Beonic »

Kao što sada već verovatno znate, tri naša igrača napustila su klub pre mesec dana i otišla u drugu meksičku ligu. To su Bempah, Afriyie i Renan. Njima je sada počela sezona i pre dva dana su odigrane utakmice prvog kola. Izgubili su 1:3, a od pomenute trojice samo je Bempah bio u protokolu, ušao u 67 minutu, a pred kraj utakmice dobio žuti karton. Druga dvojica ni na klupi.
Korisnikov avatar
Ultra slanina
Postovi: 394
Pridružio se: Uto Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Gde su, šta rade...?

Post od Ultra slanina »

Enver potpisao za Apolon
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Gde su, šta rade...?

Post od Rabba »

Siniša Babić će izgleda postati prvo pojačanje Radničkog iz Niša u ovom prelaznom roku
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post od Voja »

Beonic napisao:Kao što sada već verovatno znate, tri naša igrača napustila su klub pre mesec dana i otišla u drugu meksičku ligu. To su Bempah, Afriyie i Renan. Njima je sada počela sezona i pre dva dana su odigrane utakmice prvog kola. Izgubili su 1:3
"Nas" meksicki tim je odigrao tri meca (dva prvenstvo i jedan kup) i sva tri puta porazen sa 3:1 :mrgreen: I ako sam dobro primetio Renana uopste nema u (kompletnom) timu,a ostala dvojica mislim da zajedno nemaju ukupno 90 minuta nastupa
Slika
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Gde su, šta rade...?

Post od gospodinFKV »

Meri presao za nesto vise od pola miliona eura u drugu kinesku.

Srecno, legendo! :cheers:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Gde su, šta rade...?

Post od Turija »

gospodinFKV napisao:Meri presao za nesto vise od pola miliona eura u drugu kinesku.

Srecno, legendo! :cheers:
Malo mi je cudno da napusta Sloveniju i EU, ali novci su novci.
Neka mu je sa srecom. :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post od Voja »

Turija napisao:
gospodinFKV napisao:Meri presao za nesto vise od pola miliona eura u drugu kinesku.

Srecno, legendo! :cheers:
Malo mi je cudno da napusta Sloveniju i EU, ali novci su novci.
Neka mu je sa srecom. :cheers:
Meizhou Hakka :mrgreen:
Proslu sezonu 12.na tabeli od 16 ekipa,u proseku daju gol po mecu :( Al ajd... postaracemo se da ga koliko toliko ispratimo,mada ce biti veoma tesko.Srecno Mary :cheers:
Slika
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Gde su, šta rade...?

Post od Beonic »

Voja napisao:
Beonic napisao:Kao što sada već verovatno znate, tri naša igrača napustila su klub pre mesec dana i otišla u drugu meksičku ligu. To su Bempah, Afriyie i Renan. Njima je sada počela sezona i pre dva dana su odigrane utakmice prvog kola. Izgubili su 1:3
"Nas" meksicki tim je odigrao tri meca (dva prvenstvo i jedan kup) i sva tri puta porazen sa 3:1 :mrgreen: I ako sam dobro primetio Renana uopste nema u (kompletnom) timu,a ostala dvojica mislim da zajedno nemaju ukupno 90 minuta nastupa
Posle ta tri uvodna meča i poraza, konačno dolaze do pozitivnog rezultata. Odigrali su 0:0, ali niko od naša bivša tri igrača nije bio ni na klupi. Sutra u 02:00, po našem vremenu, su domaćini.
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Gde su, šta rade...?

Post od Beonic »

Petar Mićin je zvanično novi fudbaler Udinezea. Odmah je prosleđen na pozajmicu u Kjevo iz Verone na kojoj će ostati do leta.
Ugovor je potpisan do leta 2021. godine, a Čuka je dobila 2,2 milona evra.
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Gde su, šta rade...?

Post od Del_Boske »

Митошевић у Сурдулици...
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post od Voja »

Nasi sombrerosi postigli drugu pobedu u prvenstvu,strelac jednog gola Renan :cheers: :cheers: :cheers:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=Lh52Ns6ubmc[/video]

Nazlost za sada posle 8 kola zauzimaju predzadnje mesto (2 pobede,neresena i 5 poraza)

Slika

A ovaj pozeleneo :mrgreen:
Postavlja se logicno pitanje,da li je Mandaric dao mnogo vise love nego sto bi recimo mi mogli dati!?
Slika
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Gde su, šta rade...?

Post od gospodinFKV »

Voja napisao:Postavlja se logicno pitanje,da li je Mandaric dao mnogo vise love nego sto bi recimo mi mogli dati!?
Posle onog radovanja kao da je dao gol u finalu LS, a ne gol na granici regularnosti u namestenom prvenstvu, nije zasluzio ni da pogleda tablu s natpisom ''Novi Sad''.
fare
Postovi: 2744
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Gde su, šta rade...?

Post od fare »

Voja napisao:Nasi sombrerosi postigli drugu pobedu u prvenstvu,strelac jednog gola Renan :cheers: :cheers: :cheers:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=Lh52Ns6ubmc[/video]

Nazlost za sada posle 8 kola zauzimaju predzadnje mesto (2 pobede,neresena i 5 poraza)

Slika

A ovaj pozeleneo :mrgreen:
Postavlja se logicno pitanje,da li je Mandaric dao mnogo vise love nego sto bi recimo mi mogli dati!?
Jel to nas bivsi kapiten Smrdja ?
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post od Voja »

Tadic danas strelac u FA kupu,Medojevic standardan u Darmstatu,ali im bas i ne ide najbolje,Puskaric strelac za Cukaricki,Lazar Veselinovic za Rad,Nastic u ovoj godini gotovo standardan u Genku i veceras 90 minuta na terenu... eto to bi bio presek od danas :)
Slika
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post od Voja »

Kakva utakmica nasih meksikanaca... gostuju drugoplasiranoj ekipi,u timu Renan i Afriyie... Renan je prosli mec dao i gol.

16. minut meca 1:0 za "nase",strelac drugi put za redom Renan :cheers:
37.minut domacin postize izjednacujuc gol
45.+2 minut,Renan dobija direktan crveni karton
53.minut nasi meksikanci ponovo dolazeu vodstvo,ovaj put Renana je odmenio upravo Afriyie :cheers:

trenutno se igra 60.minut,nadam se da ce ekipa izdrzati :beg:
Slika
Odgovori